Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Şaka gibi motorumu servise bin km bakımına götürdüm arka kampanadan ses geliyordu jantta üretim hatasından kaynaklı bir bozulma varmış o yüzden motoru serviste bırakmak zorunda kaldım yoksa servisten çıkıp cafeye geçecektim kısmet değilmiş...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    motokurt yeni motorunu getirmiş sana göstersin diye KAÇIRDIN
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motokurt yeni motorunu getirmiş sana göstersin diye KAÇIRDIN
    Evet canlı canlı bir kez daha görecektim ama nasip olmadı aksilikler çok çıktı bu motoruma sahip olurken de sahip olduktan sonra da inşallah bu son sorun olacak üniversite projelerim de mayıs ortası gibi sonlanacak daha sık aranıza katılırım

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    biz buralardayız BEKLERİZ
    CENGOMOTO

KBC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    arkadaşlar bu festivale katılacak olan varmı ?

Aliağa Yeşil Kamp Rock 2011 EVERGREEN ROCK CAMP 2011 ALIAGA

EGE MOTOSİKLET KULÜPLERİ BİRLİĞİ OLARAK BU GÜZEL FESTİVALİ,ALİAĞA M.K TARAFINDAN BİZE BİLDİRLMESİNDEN SONRA YAYINLAMA KARARI ALDIK.. İŞTE AYRINTILAR ;

• Aliağa Petkim Çayağzı Bölgesinde düzenleyeceğimiz çevre temalı Yeşil Kamp Rock Festivali Aliağa Kent Konseyi Gençlik Meclisinin düzenleyeceği ve 3 gün sürecek özellikle üniversite gençliğini hedef alan bir organizasyon olarak planlanmıştır; Türkiye’nin çevre temalı ve bir rafineri bölgesinin içerisinde yapılmasıyla gündeme gelecek tek rock festivali ve çevre etkinliğidir.Genel hatlarıyla, Rock Konserleri,Sportif turnuvalar,Pa...neller, Sinema ağırlıklı etkinlikler içermektedir. Bu bölgede çadır,konser,etkinlik,yeme içme,ihtiyaç ve ilkyardım alanları bulunacaktır.
    Türkiye'nin tek enerjisini kaybetmediği müzik heyecanı Rock festivallerine bu sene 20-21-22 Mayıs 2011‘ tarihleri arasında Aliağa’da düzenlenecek Çevre temalı Yeşil Kamp Rock Festivali ekleniyor. Deniz, güneş ve plajı Rock müzikle birleştirecek festivalde önemli rock grupları ve sanatçılar gece yarılarına kadar katılımcılara performanslarını sergileyecek. Bu festivalde 3 günlük kombine + kamp konaklama imkanı bulacak olan katılımcılar, bütün ihtiyaçlarını festival alanı içerisindeki yeme,içme ve alışveriş stantlarından uygun fiyatlarla temin edebilecekler.

Yeşil Kamp Rock Festivali kapılarını kampçılara 20 MAYIS 2011 Cuma saat 12:00'da açacak. Katılımcılar kamp bölgesindeki tuvalet kabinleri ve duşları kullanabilecek, ayrıca festival alanındaki ilkyardım,ambulans,kesintisiz iletişim,yiyecek,içecek stantlarının yanı sıra İhtiyacı olabilecek katılımcılar için festival alanında çadır ve kamp malzemeleri satın alınabilecek bir stant da yer alacaktır.

SAHNE ALACAK GRUPLAR

EMRE AYDIN
    PİNHANİ
    GREN
    SET
    MARSİS
    DORİAN
    ÇİLEKEŞ

3 GÜNLÜK KONSER KOMBİNE BİLET 20 TL

3 GÜNLÜK KONSER + KAMP BİLET 35 TL
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.
    Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

mankind1976 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CRF 250 L
    Selam İzmir'de SYM Wolf Classic 125 kullanıcıları var mı?

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı KBC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu festivale katılacak olan varmı ?

Aliağa Yeşil Kamp Rock 2011 EVERGREEN ROCK CAMP 2011 ALIAGA

EGE MOTOSİKLET KULÜPLERİ BİRLİĞİ OLARAK BU GÜZEL FESTİVALİ,ALİAĞA M.K TARAFINDAN BİZE BİLDİRLMESİNDEN SONRA YAYINLAMA KARARI ALDIK.. İŞTE AYRINTILAR ;

� Aliağa Petkim Çayağzı Bölgesinde düzenleyeceğimiz çevre temalı Yeşil Kamp Rock Festivali Aliağa Kent Konseyi Gençlik Meclisinin düzenleyeceği ve 3 gün sürecek özellikle üniversite gençliğini hedef alan bir organizasyon olarak planlanmıştır; Türkiye�nin çevre temalı ve bir rafineri bölgesinin içerisinde yapılmasıyla gündeme gelecek tek rock festivali ve çevre etkinliğidir.Genel hatlarıyla, Rock Konserleri,Sportif turnuvalar,Pa...neller, Sinema ağırlıklı etkinlikler içermektedir. Bu bölgede çadır,konser,etkinlik,yeme içme,ihtiyaç ve ilkyardım alanları bulunacaktır.
    Türkiye'nin tek enerjisini kaybetmediği müzik heyecanı Rock festivallerine bu sene 20-21-22 Mayıs 2011� tarihleri arasında Aliağa�da düzenlenecek Çevre temalı Yeşil Kamp Rock Festivali ekleniyor. Deniz, güneş ve plajı Rock müzikle birleştirecek festivalde önemli rock grupları ve sanatçılar gece yarılarına kadar katılımcılara performanslarını sergileyecek. Bu festivalde 3 günlük kombine + kamp konaklama imkanı bulacak olan katılımcılar, bütün ihtiyaçlarını festival alanı içerisindeki yeme,içme ve alışveriş stantlarından uygun fiyatlarla temin edebilecekler.

Yeşil Kamp Rock Festivali kapılarını kampçılara 20 MAYIS 2011 Cuma saat 12:00'da açacak. Katılımcılar kamp bölgesindeki tuvalet kabinleri ve duşları kullanabilecek, ayrıca festival alanındaki ilkyardım,ambulans,kesintisiz iletişim,yiyecek,içecek stantlarının yanı sıra İhtiyacı olabilecek katılımcılar için festival alanında çadır ve kamp malzemeleri satın alınabilecek bir stant da yer alacaktır.

SAHNE ALACAK GRUPLAR

EMRE AYDIN
    PİNHANİ
    GREN
    SET
    MARSİS
    DORİAN
    ÇİLEKEŞ

3 GÜNLÜK KONSER KOMBİNE BİLET 20 TL

3 GÜNLÜK KONSER + KAMP BİLET 35 TL
    GÜNLÜK OLARAK bir ziyaret yapılabilir grup toplantısında konuyu açarız ortak bir karar çıkarsa birlikte yoksa bireysel olarak gidilebilir
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    biz iki motorlu gidecek gibiyiz bakalım var daha , o gün e kadar bi aksilik çıkmazsa inş keyifli olur.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi haftalar,bol kazançlar

KBC grup kararı çıkması halinde gidilebilir tabi ki grup olarak ya da isteyen tabi ki tek katılır,tek kafamı kurcalayacak olan gelebilecek garip motosiklet grupları..

Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

KBC grup kararı çıkması halinde gidilebilir tabi ki grup olarak ya da isteyen tabi ki tek katılır,tek kafamı kurcalayacak olan gelebilecek garip motosiklet grupları..
    haklısın aslında abi çok enteresan tipler gelicek baktık ortam sarmıyo temiz havayı ciğerlerimize çeker biraz oraları gezer geliriz oda yeter ben kendi rock müziğimi evimde kendim çalar söylerim

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bırak garipleri uğraşma yazık

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ben çok motosikletçi olacağını sanmıyorum
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Müzikle motoru bağdaştıramadım oldum olası....

Bağdaştıranların da ya motorculuğundan ya da müzikçiliğinden şüphe ederim...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Abi ben orayada giderken bantaniyemi de yanıma alayım mı Aliağa ben ve bantaniyem
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben orayada giderken bantaniyemi de yanıma alayım mı Aliağa ben ve bantaniyem

Senin yaş biraz erken değilmi?.... Hem romatizmaların azmasın.....
    Termofor falan götür yanında.....

Devrim KAÇAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XRV 750
    Alıntı Amca35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amca battaniyemi alıp semavere gelicem diyon, o da yetmiyo terasa battaniye ile gelicem diyorsun yine boş, şimdi de battaniye ve aliağa diyorsun, al gel artık şu battaniyeyi, bence senin battaniye de motor işine dönecek, dikkat battaniyenin üzerine de buzdolabı düşmesin...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı DeKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Amca battaniyemi alıp semavere gelicem diyon, o da yetmiyo terasa battaniye ile gelicem diyorsun yine boş, şimdi de battaniye ve aliağa diyorsun, al gel artık şu battaniyeyi, bence senin battaniye de motor işine dönecek, dikkat battaniyenin üzerine de buzdolabı düşmesin...
    Dikkat etsin battaniyenin içinde olmasın ..... Battaniye bu sefer kırmızı olsun...

Motosikleti
    Keeway Land Cruiser 2008

keeway land cruiser

arkadaşlar temiz cruiseri olan ve satmak isteyen izmirli birini tanıyormusunuz... 05058183912

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    olursa HABER veririz
    CENGOMOTO

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    izmir mt iyi öğlenler..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 92 kullanıcı var. (0 üye ve 92 misafir)

Bu Konudaki Etiketler