Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    herkese mutlu bayramlar....

izmirden satilik yamaha majesty 400 ilgilenenler ozelden bana ulassin lutfen...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31094496/detay
    Ride your way

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    izmir ahalisinin ve tüm motorcu arkadaşlarımın bayramını kutlarım.
    sevgilerle
    Murat Pakel

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese mutlu bayramlar....

izmirden satilik yamaha majesty 400 ilgilenenler ozelden bana ulassin lutfen...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...31094496/detay
    birşey satmasan sesini duyacağımız yok. yaşıyor musun?

Motosikleti
    Honda cbr 125
    [/COLOR]

Sana 150 kurs parası 150 ıvırzıvır masraf 300 liraya falan maal olur....

Bahçelievler sürücü kursuna gidebilirsin..Bozyaka devlet hastanesi karşısı....
    Alper gönderdi dersen sana yardımcı olurlar... Tufan ya da Tayfunu gör..[/QUOTE]

tesekkürler Alp bey önümüzdeki hafta ugrayıp görüşecegim
    whatever doesn't kill me, makes me stronger.

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bayramınız mubarek olsun arkadaşklar
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

herkese selamlar uzun bi ayrılıktan benn geldimm artık her akşam buralardayım allahın izniylee :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:32 ----------

herkesin ramazan bayramı kutlu olsunn (seninde wallace abeee):D
    ::tutkuy:: HAYATI TEZBİH YAPTIM BAZEN SALLIYORUM BAZEN ÇEKİYORUM::tutkuy::

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı murat21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar uzun bi ayrılıktan benn geldimm artık her akşam buralardayım allahın izniylee :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:32 ----------

Nerdeydin ki?.....

Başlık açmışsın... Kazayı yapan polis kim?..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı BerkC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese..

Geçenlerde bi arkadaşımın motoruna binince bende bi tutku başladı böle
    Hatta o arkadaşımın abisinden (ki daha deneyimli) başlangıç motoru olarak tavsiye de aldım.
    Bana CBR 125 i önerdi. Fiyat ve performans olarakta makul göründü bana. Ben sizin de önerileri ve fikirlerinizi alayım dedim. Ayrıca öğrenme aşamasında yardım edebilirmisiniz. Vitesli olarak hiç bi tecrübem yok motorsiklette. Sürücü kursunda ne kadar öğrenebilirim ?

Neyse bu kadar soru yeter sanırım

Cevaplayabilecek yok mu ? :S

Motosikleti
    Chappy
    İzmirden tüm motorcu arkadaşlarıma selam İsmim Can Sigortacıyım ihtiyaç duyulduğun an yardımcı olabilirim aklınıza takılan evrak konularında her ne olursa sigorta plaka ruhsat v.s. ile ilgili Ehliyet mevzuu olmuş arkadaşımız var izmirde sürücü kursu sahibi piyasanın çok daha altında ehliyet almasına yardımcı da olabilirim ;)

Motosikleti
    Alıntı murat21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar uzun bi ayrılıktan benn geldimm artık her akşam buralardayım allahın izniylee
    eywallah adaşım benim. nerelerdesin murti yüzünü göremez olduk gelsene bir akşam semavere

Cevaplayabilecek yok mu ? :S
    arkadaşım boyun yaşın ve kilon ne kadar? bir de illa race tipi bir motosiklete mi bineceksin yoksa başta öğreneyim bir süre sonra (ki herkesin yaptığı gibi) büyütüp başka birşey alırım nasılsa diye mi düşünüyorsun?

neyse gittim geldim altınoluk 500 km falan. iyi geldi. ama ayvalık-edremit arası yol biraz bozuk çalışma falan var. gidecek olanlara söyleyeyim

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım boyun yaşın ve kilon ne kadar? bir de illa race tipi bir motosiklete mi bineceksin yoksa başta öğreneyim bir süre sonra (ki herkesin yaptığı gibi) büyütüp başka birşey alırım nasılsa diye mi düşünüyorsun?

19 yaşındayım. 185 boyum 80de kilom var. Race tipi hoşuma gidiyor. Büyütsem bile cbr600.. gibi bişey düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda cbr 125
    Alıntı ancazin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İzmirden tüm motorcu arkadaşlarıma selam İsmim Can Sigortacıyım ihtiyaç duyulduğun an yardımcı olabilirim aklınıza takılan evrak konularında her ne olursa sigorta plaka ruhsat v.s. ile ilgili Ehliyet mevzuu olmuş arkadaşımız var izmirde sürücü kursu sahibi piyasanın çok daha altında ehliyet almasına yardımcı da olabilirim ;)
    merhaba ehliyet mevzuu derken beni kast ettiniz sanırım bu konuda yardımcı olursanız gercekden minnettar kalırım mail adresimi eklerseniz daha detaylı konusmak isterim tesekkürler. han-034@hotmail.com
    whatever doesn't kill me, makes me stronger.

Motosikleti
    19 yaşındayım. 185 boyum 80de kilom var. Race tipi hoşuma gidiyor. Büyütsem bile cbr600.. gibi bişey düşünüyorum.
    şimdi yoruma biraz daha müsait. valla kardeşim cbr 125 bu cüsseyle altında bisiklet gibi kalır. üzerine çık bir otur istersen. bence altında çok ufak duracak ve çok rahat edemeyeceksin. öğrenmek için honda cbf 150 yada cbf 250 sana daha uygun olabilir. sonra satar büyütürsün

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    şimdi yoruma biraz daha müsait. valla kardeşim cbr 125 bu cüsseyle altında bisiklet gibi kalır. üzerine çık bir otur istersen. bence altında çok ufak duracak ve çok rahat edemeyeceksin. öğrenmek için honda cbf 150 yada cbf 250 sana daha uygun olabilir. sonra satar büyütürsün

Yardımın için saol. Son bişey daha sorucam Nerde bulabilirm honda bayisini ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    Berkc bornova da yükseliş honda var ordan cbr a bakabilirsin.kendime hakim olurum diyosan sana 2.el ninja 250 de öneririm boyuna ve kilona daha uygun oda başlangıç olarak iyi sayılır ama cbr a kesinlikle bak yinede.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı aras1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkc bornova da yükseliş honda var ordan cbr a bakabilirsin.kendime hakim olurum diyosan sana 2.el ninja 250 de öneririm boyuna ve kilona daha uygun oda başlangıç olarak iyi sayılır ama cbr a kesinlikle bak yinede.
    Saol Aras. Çarş veya perşembe gidip bakmayı düşünüyorum fotoğraf falan çekersem yükler fikrinizi alırım. Ninja'da biraz aşıyo açıkçası bütçemi. Bir de hiç motor tecrübem olmadığından güvenemedim kendime. Cbr alsamda 2. el olucak zaten. Umarım şanslı çıkarım

Motosikleti
    CBF150 2009, F650 2003
    Arkadaslar, 23 Eylul Persembe gunu CBF150 ile Izmir`den yola cikip Kozak yaylasi uzerinden Bozcaada`ya gidiyorum. Donusum Pazartesi olacak. Bana katilmak isteyen olursa basimin ustunde yeriniz var.
    [B]:pale: Part time motorcu :pale:[/B]

grognard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen ay kaybettiğimiz dostumuz rahmetli aye Murat için 25/09/2010 Cumartesi günü öğle namazına müteakip Eyüp Sultan camiisinde mevlit okutulacaktır.Dostumuzdan duasını esirgemeyecek herkezi bekliyoruz.
    Not:Eşiyle gelmek isteyenler çekinmeden gelebilir.

guncel konu arkadaslar...

hani bende diyorum ki izmir mt olarak bizde merkezi bi nokta belirleyip lokma doktursek rahmetli murat için bi hayır yapsak...

nasıl olur ???

Motosikleti
    Alıntı flok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, 23 Eylul Persembe gunu CBF150 ile Izmir`den yola cikip Kozak yaylasi uzerinden Bozcaada`ya gidiyorum. Donusum Pazartesi olacak. Bana katilmak isteyen olursa basimin ustunde yeriniz var.
    cuma günü altınoluğa gittim cumartesi gece döndüm. aklında olsun ayvalığa kadar 3 tane yolda pusu kurmuş radar vardı. dikkat et. ayrıca ayvalık edremit arasında yol çalışmaları var. kimi yerde bir gidiş bir geliş ve yol bazı kesimlerde bozuk. toz toprakda çok kalkıyor. hafif de mıcır vardı. ayvalıktan sonra yol çalışmalarına da dikkat et. kazasız belasız git gel

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    cuma günü altınoluğa gittim cumartesi gece döndüm. aklında olsun ayvalığa kadar 3 tane yolda pusu kurmuş radar vardı. dikkat et. ayrıca ayvalık edremit arasında yol çalışmaları var. kimi yerde bir gidiş bir geliş ve yol bazı kesimlerde bozuk. toz toprakda çok kalkıyor. hafif de mıcır vardı. ayvalıktan sonra yol çalışmalarına da dikkat et. kazasız belasız git gel
    Pazar balıklı ova yapıcaz... Sabah Saat 10 gibi balçova migrostan..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar balıklı ova yapıcaz... Sabah Saat 10 gibi balçova migrostan..
    valla süper olur aslında ama cumartesi akşam nişan var ya. onun telaşesindeyiz. ertesi güne de eş dost akraba burada olurlar onları yolcu etmekle uğraşırım. yani pazar benim işim çok zor. balıklara selam söylersiniz
    semaver var mı bu hafta?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 33 kullanıcı var. (0 üye ve 33 misafir)

Bu Konudaki Etiketler