Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Arkadaslar, haberlere baktim da sular basmis yine izmir`i...
    Eger oyle ya da boyle cani yanan olduysa bu son yagmurlardan, gecmis olsun hepsine...

Iyi bakin izmirime, 12 gun kaldi donuyorum... cildirabilirim artik nasil ozledim anlatamam...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi haftalar..
    İki gündür gök delinmiş gibi yağıyor maşallah..Biraz daha yağarsa arabayı gondolla takaslamak isteyen bir tanıdık var,onun yanına uğrayacağım..

Alper abinin deyimi ile TOPRAK ÇÜRÜDÜ BEEEEE
    Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

Motosikleti
    skyjet f5
    bügün ilk videsli motorumu aldım skyjet f5 lerden metor bya iyi güsel daha önce kullanmadıgım ıcın vıdeslı motor bı sure zorluk cekıcem sanırım

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi haftalar..
    İki gündür gök delinmiş gibi yağıyor maşallah..Biraz daha yağarsa arabayı gondolla takaslamak isteyen bir tanıdık var,onun yanına uğrayacağım..
    Gök delinmiş gibi değil yırtılmış..... Bu nasıl yağmak?... Bu kadar su nerden geliyor?... Dünyadaki bütün bulutlar burda demekki...

Birazdan botu şişirip bir tur atayım.Mahsur kalmış olan varda kurtarayım...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    kıbrıs şehitleri caddesindeki mehmetcik gazinosu duruyomu askeri inzibat kara kolu alsancakta askerliğimi orda yaptım merak ettimde
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gök delinmiş gibi değil yırtılmış..... Bu nasıl yağmak?... Bu kadar su nerden geliyor?... Dünyadaki bütün bulutlar burda demekki...

Birazdan botu şişirip bir tur atayım.Mahsur kalmış olan varda kurtarayım...
    dün yağmurda kuşadası virajlarını yaparken sesin çıkmıyordu sonunda mangalla semaver var diye basıyordun kontrayı,acılı kavurmayı yedin kendine geldin dönüşte duman çıkıyordu üzerinden emre resimleri bassa bari biraz avunsak ıslandığımıza değdi diye
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    1965 JAWA
    Siz izmirli arkadaşlarımdan bir rc var arkadaşımız izmirden 2005 modek Suziki K5 satın aldı fakat sahibi olan Sebahattin üveyik ölmüş tek varisi olan fakat motor camiası ile pek ilgisi olmayan Can üveyiki bulamıyoruz bu konuda yardımlarınız bekliyoruz. Şimdiden hepinize çok tşk ederim Bir bilgiye ulaşan arkadaşlarımız sis_dagi@hotmail.com mail atabilir

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws

üniversite öğrencisiyim iş arıyorum

öncelikle herkese hayırlı geceler ben ege üniv. Bergama myo da okuyorum ancak izmirde kullanmam için herhangi bir motorum yok ve üniversite öğrencisiyim evdende motorsiklet de gelmiyor kendi çabalarımla bir motosiklet almak istiyorum ancak bunun için para para içinse iş lazım bildiğiniz part time yada haftasonları full time çalışabileceğim iş imkanları varmı a2 motosiklet ehliyetimde var kuryelikten tutun elektrik elektronik bilgisayar bakım onarım garsonluk vs. Motosklet almak için ne gerekiyorsa yaparım şöyle 1000 yada 1500 tl kazansam yeter çin veya japon farketmez bir kros motorsiklet almak istiyorum lütfen yardımcı olun varsa bir tanıdıkta ya da bildiğiniz bir yerde iş imkanı bilgilendirirseniz sevinirim teşekkürler...
    Yamahaşk 😍

Bir değnekçinin ters şeride girerek ölümüne sebep verdiği -öldürdüğü- söylenen motosiklet tutkunu Göksel arkadaşımız için son bir görev olarak yarın 11:00 de kazanın oluştuğu yerde bir buluşma olacak.
    Bu buluşma ile hem onu bir kez daha anacak,hemde olayla ilgili tepkimizi dile getireceğiz.

Her ne kadar tanımasak da,bizim gruptan olmasa da bu işin grubu,tanıması yok diyip gerçek bir motorcu ruhuyla müsait olan herkesin orada olacağını ümit ediyorum.

Bana iletilene göre tam olarak yerin tarifi şu şekilde;

Sahil yolunda Karataş trafik lambalarını Balçova istikametine 200 m kadar geçtikten sonraki yaya geçidi trafik lambaları.
    Vefat eden arkadaşımızı bende tanımıyorum,ancak göz aşinalığım görmüşlüğüm var.İzmir göründüğü,bilindiği kadar büyük değil,en azından bizim camiada,her gün belkide yanımızdan geçen,korna çaldığımız selam verdiğimiz bir arkadaşımızı daha kaybettik,hemde yine bir hiç uğruna..
    İki çocuk babası bir arkadaşımızı.

Buluşma yeri ve saati yukarıda yazılı.
    Müsait olan herkesin duyarlılık göstereceğinden şüphem yok.

Ben o saatte çalışıyorum,ancak bir şekilde gelmeye çalışacağım,umarım ayarlayabilirim.

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir değnekçinin ters şeride girerek ölümüne sebep verdiği -öldürdüğü- söylenen motosiklet tutkunu Göksel arkadaşımız için son bir görev olarak yarın 11:00 de kazanın oluştuğu yerde bir buluşma olacak.
    Bu buluşma ile hem onu bir kez daha anacak,hemde olayla ilgili tepkimizi dile getireceğiz.

Her ne kadar tanımasak da,bizim gruptan olmasa da bu işin grubu,tanıması yok diyip gerçek bir motorcu ruhuyla müsait olan herkesin orada olacağını ümit ediyorum.

Bana iletilene göre tam olarak yerin tarifi şu şekilde;

Vefat eden arkadaşımızı bende tanımıyorum,ancak göz aşinalığım görmüşlüğüm var.İzmir göründüğü,bilindiği kadar büyük değil,en azından bizim camiada,her gün belkide yanımızdan geçen,korna çaldığımız selam verdiğimiz bir arkadaşımızı daha kaybettik,hemde yine bir hiç uğruna..
    İki çocuk babası bir arkadaşımızı.

Buluşma yeri ve saati yukarıda yazılı.
    Müsait olan herkesin duyarlılık göstereceğinden şüphem yok.

Ben o saatte çalışıyorum,ancak bir şekilde gelmeye çalışacağım,umarım ayarlayabilirim.
    Şimdi gördüm Tuncer ya daha önce görsem kesin ordaydım kimsede aramadı neyse umarım katılım fazla olmuştur
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Motorize haber ekibimizin verdiği haberlere göre 100 ün üzerinde motorcu varmış ve polis korteje eşlik etmiş bir süre yol trafiğe kapatılmış anlamlı bir kortej olmuş haberin ayrıntıları BİKERBOY35 tarafından takip edilmiş ve siteye bilgi kendisi tarafından geçilecektir
    CENGOMOTO

HaYaBuSa_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125
    hayırlı olsun gztepe

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    merhaba sevgili arkadaşlarım.bir hafta sonu daha yaşanıyor.huzur ve mutluluk dolu şürüşler dilerim.

Herkese iyi haftasonları..

Sabah 7 sularında sağlam sayılabilecek bir yağmur yağarken şimdi güneş açtı,bu İzmir e hastayım 4 mevsimi aynı gün yaşıyoruz..Dikkatli olsun herkes,hazırlıksız yakalanmamak lazım.

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    If you don`t like Izmir's weather...
    Just wait 5 minutes...

(melbourne versiyonunun modifiye edilmis halidir)
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Slm millet slm MT sakinleri

Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    neredesin sen EKO yine bir dönem kayboldun
    CENGOMOTO

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Merhaba Izmir MT.
    Bir sorum olacak.Izmir'den Istanbul'a motosiklet nasıl getirebilirim?
    hangi yolları kullanabilirim?(yollar yağmurdan dolayı ıslak olduğu için kullanmayacağım.)
    yardımınızı&ilginizi bekliyorum.
    Teşekkür ederim...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 60 kullanıcı var. (0 üye ve 60 misafir)

Bu Konudaki Etiketler