Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah saolasın Erman..
    Valla gelince üst üste geliyor,hayırlısı ne diyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Geçmiş olsun tuncer... Şanssızlık... Hemen kadere bağlayıp kadere küsmek olmaz...

Herşeyin hayırlısı

Sana bişey olmasın önemli ola o....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Er 5
    geçmiş olsun allahtan sana birşey olmamış

Sağolun..
    Kadere bağlamak tabi ki de olmaz,kadere bağlanacak bir durum yok zaten.Yazdıklarım kadar yazmadığım durumlar oldu üst üste gelen.Şanssızlık belki,dönemsel birşey Gülüp geçiyorum sadece..
    Bunada şükür.

kardesim gecmis olsun..

"wert_35" arkadasim tesekkur ederim ilgin icin. umarim yakin zamanda cok gezi olur.. bu sayfa disinda haberlesme yonteminiz var midir? msn, tlf veya face grubu olarak??

tesekkurler tekrar hoscakalin saglikli kalin ((:

Alıntı hllcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardesim gecmis olsun..

"wert_35" arkadasim tesekkur ederim ilgin icin. umarim yakin zamanda cok gezi olur.. bu sayfa disinda haberlesme yonteminiz var midir? msn, tlf veya face grubu olarak??

tesekkurler tekrar hoscakalin saglikli kalin ((:
    Rica ederim...

Tabiki var yakın zamandaki bi toplantıya katılırsanız hem tanışmış oluruz hemde telefon mail ne varsa alıp veririz face grubu falan var mı bilmiyorum ama yoktur heralde

Havalar biraz düzelsin bi toplantı yapılır

Tuncer geçmiş olsun cana geliceğine mala gelsin
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    en son ne zaman banyo yaptın tuncer?

geçmiş olsun kardeşim olacak seyler bunlar başa gelmeden öğrenilmiyo nerde o 88 deki yollar
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Sağolun arkadaşlar

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en son ne zaman banyo yaptın tuncer?

geçmiş olsun kardeşim olacak seyler bunlar başa gelmeden öğrenilmiyo nerde o 88 deki yollar
    Olay Konak belediye sınırlarında gerçekleşseydi sana çok yüklenecektim başkan
    (Banyo ile alakası yok bu arada,temiz adamımdır vesselamAma durum senin aklına geleni akla getirmiyor değil)

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    vay davut abi konu okuyo abi nerlerdesin özledik seni
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin o saatinde olay sonrasında kendisiyle ilgili pek hayırlı ve kısa olmayan cümleler kurduğum bir arkadaş gece 01:30 sularında eski izmir yolu üzerinde(harapdere mevkii) bir çukura nasıl olduğunu anlayamayacağım şekilde kaldırım taşını(şu ufak sevimli olanlardan değil,en battal boy neredeyse benim kadar olan kenarlık taşını) sivrilemesine koymuş,yolun durumundan dolayı farketmek imkansız işin güzeli 20 ile gideceğin bir yolda değil (benden sonraki geçen her arabaya aynı şey oldu),sonuç; yağ karteri patlar(başka birşey var mı belli değil,serviste şuan).Sağa çekerim hemen kontağı kapatırım,bakarım yağ boşalır..O ara bir ses, küttttt vıjjjjjaaaaa paatt diğer araba ve aynı son..Koş Tuncer taşı çek başkaları yanmasın,maratona start veririm son düzlüğe gelip taşa son 15 metre kala bir ses,küüüütttt 3.araç ve aynı son..
    Yahu arkadaş bunu kim neden yapar..Allah korusun,çok daha büyük bir durum olabilirdi.Terörist sadece dağda değil işte..Belkide bir köşeden olanları izleyip zevk aldı

Trafik polisi kaskolu olan bir araca tutanak tuttu gelip.

Çekiciler polisten önce geldi yine tabi gece öpücüğü için..

Ben tabi kasko yaptırmadığım için kuruşu kuruşuna herşeyi cebimden ödeyeceğim..Durumla ilgili şunu söylüyorum; koy koy suyundanda...
    Bu arada bir gece öncesinde de otoban çıkışında lastik patlamıştı
    Ondan da bir gece önce şirinyer bp de lpg olmadığını bilmemem üzerine oraya kadar gidip geri dönmem üzerine gediz opet e 200 metre kala lpg bitmişti,bir dolu uğraşla işi halletmiştik(pet şişede benzin vermiyorlar malum).

Olayın hemen ardından aklıma ya bu olayı motorla yaşasaydım ya da bir başkası yaşasaydı geldi,Allah korusun düşünmesi bile feci..

Ortalık bu kadar şeref yoksunu yaratık kaynıyorken,Allah hepimizi korusun.

kaza için geçmiş olsun diyorum bunada şükür diğerleri için OH olsun diyorum bu kadar motorcu dostun varken senin yolda kalman lastiğinin patladığı anda bir arkadaşını ( motordaşını) aramaman heleki benzinin bittiğinde sana tanker bile göndereceğimi bilmemen senin hatan, bir daha olmasın böyle basit şikayetlerle benim karşıma gelme ( suçluluk psikolojisi ENJEKSİYONU)
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin o saatinde olay sonrasında kendisiyle ilgili pek hayırlı ve kısa olmayan cümleler kurduğum bir arkadaş gece 01:30 sularında eski izmir yolu üzerinde(harapdere mevkii) bir çukura nasıl olduğunu anlayamayacağım şekilde kaldırım taşını(şu ufak sevimli olanlardan değil,en battal boy neredeyse benim kadar olan kenarlık taşını) sivrilemesine koymuş,yolun durumundan dolayı farketmek imkansız işin güzeli 20 ile gideceğin bir yolda değil (benden sonraki geçen her arabaya aynı şey oldu),sonuç; yağ karteri patlar(başka birşey var mı belli değil,serviste şuan).Sağa çekerim hemen kontağı kapatırım,bakarım yağ boşalır..O ara bir ses, küttttt vıjjjjjaaaaa paatt diğer araba ve aynı son..Koş Tuncer taşı çek başkaları yanmasın,maratona start veririm son düzlüğe gelip taşa son 15 metre kala bir ses,küüüütttt 3.araç ve aynı son..
    Yahu arkadaş bunu kim neden yapar..Allah korusun,çok daha büyük bir durum olabilirdi.Terörist sadece dağda değil işte..Belkide bir köşeden olanları izleyip zevk aldı

Trafik polisi kaskolu olan bir araca tutanak tuttu gelip.

Çekiciler polisten önce geldi yine tabi gece öpücüğü için..

Ben tabi kasko yaptırmadığım için kuruşu kuruşuna herşeyi cebimden ödeyeceğim..Durumla ilgili şunu söylüyorum; koy koy suyundanda...
    Bu arada bir gece öncesinde de otoban çıkışında lastik patlamıştı
    Ondan da bir gece önce şirinyer bp de lpg olmadığını bilmemem üzerine oraya kadar gidip geri dönmem üzerine gediz opet e 200 metre kala lpg bitmişti,bir dolu uğraşla işi halletmiştik(pet şişede benzin vermiyorlar malum).

Olayın hemen ardından aklıma ya bu olayı motorla yaşasaydım ya da bir başkası yaşasaydı geldi,Allah korusun düşünmesi bile feci..

Ortalık bu kadar şeref yoksunu yaratık kaynıyorken,Allah hepimizi korusun.
    geçmiş olsun tuncer abi allah beterin den saklasın
    ::tutkuy:: HAYATI TEZBİH YAPTIM BAZEN SALLIYORUM BAZEN ÇEKİYORUM::tutkuy::

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    tuncerim geçmiş olsun.
    o bölgede terörist çoktur
    zihni sinir proceleri olan bir tamrci de olabilir. alın verin ekonomiye can verin durumu.
    mesela yeşildere besaşın karşı şeritinde yoldan geçen arabanın üzerine oto lastiği atmak suretiyle kaza yaptırıp arabayı soyan bir grup vardı. Geçen yaz yaptıkları bu eylemde yolcu koltuğunda oturan 19 yaşında genç bir delikanlı ölmüştü..
    Sürücü koltuğunda ki 19 yaşındaki genç delikanlı ise en yakın arkadaşının öülümüne sebebiyet vermekten halen davalık. Vicdan da cabası..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Valla bununla geçmiş olsun ne diyim..300 lira sıkışmış bir köşeye,çıkacağı varmış.
    Ben unuttum bile.. Saolsun herkes..
    Cengiz abi,sen defalarca motorda beni kurtardın,bırakta araba ile kaldığımda başkası kurtarsınBir tanker benzin ısmarlamış,tekerlek getirmiş kadar oldun,saol

Herkese iyi haftalar,bol kazançlar

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Geçmiş olsun Tuncerciğim.
    insanın başına ummadık yerlerde neler geliyor şaşıyorum valla....
    Neyse ki ucuz atlatmışsın.Allah beterinden saklasın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:21 ----------

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza için geçmiş olsun diyorum bunada şükür diğerleri için OH olsun diyorum bu kadar motorcu dostun varken senin yolda kalman lastiğinin patladığı anda bir arkadaşını ( motordaşını) aramaman heleki benzinin bittiğinde sana tanker bile göndereceğimi bilmemen senin hatan, bir daha olmasın böyle basit şikayetlerle benim karşıma gelme ( suçluluk psikolojisi ENJEKSİYONU)
    Sen artık şöyle anlı şanlı bir ofis açsan diyorum..hep birlikte bir isim de buluruz..ne dersin:mrgreen
    ÖRNEĞİN:
    APV41 KURTRMA
    APV41 KURTARICI
    APV41 MOTO-KURTAR
    APV41 MOTO-YARDIM
    APV41 YOL YARDIM
    APV41 HIZIR ACİL
    Tabi tüm hizmetler 7/24.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Arkadaslar herkese selamlar, Su anda gorev nedeniyle Izmir`de olamasam da, (aah ah, ozledim) 15 subattan sonra donuyorum, sanirim mart gibi yeniden bir motora kavusuyorum. Bu forumlari takip etme karari aldigima da cok seviniyorum. MT izmir grubunun kim oldugunu, kimler oldugunu, ne yaptigini pek bilmiyorum, bastan sona okumaya calisiyorum... Bir gun tanisiriz mutlak yuz yuze... Motor alirken zaten izmirden, burada bayagi bi vigirdarim ben

Ozetle.. hepinize merhabalar tekrar..

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Aybaşı da yaklaştı... Askere gidiceklere şimdiden hayırlı teskereler...

Ufak bir hatırlatma yapayım dedim...

Herkese iyi akşamlar..

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    kesin olmamakla irlikte şubat ayı içerisnde gidiyorum galiba...
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    O hooo.... İzmir uyumuş....

İyi akşamlar İzmir..

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    izmir uyumaz bir köşede saldırı planı yapıyordur güneş çıktığı anda yollar bizimdir
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesin olmamakla irlikte şubat ayı içerisnde gidiyorum galiba...
    hadi bakalım hayırlısı =)
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 77 kullanıcı var. (0 üye ve 77 misafir)

Bu Konudaki Etiketler