Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    artık hiç bişeyi yok :((
    geziler etler mangallar semaverler güzel bi hafta sonu geçirilmiş anlaşılan bu arada cengiz abi macitin hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah benim macit tekirdağda şuan verdiğim çocuk kaza yapmış getirebilirsem onu getiricem yaptırmaya yalnız kalmıcaksın 3 tane motor aldım sattım ama ıslatmadık diye mi bilmiyorum elimizde fazla kalmadı üçüde herkese iyi haftalar görüşmek dilağiyle...
    hayat okumasını bilene başlı başına bir kitaptır....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı csalgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziler etler mangallar semaverler güzel bi hafta sonu geçirilmiş anlaşılan bu arada cengiz abi macitin hayırlı uğurlu olsun kazasız belasız inşallah benim macit tekirdağda şuan verdiğim çocuk kaza yapmış getirebilirsem onu getiricem yaptırmaya yalnız kalmıcaksın 3 tane motor aldım sattım ama ıslatmadık diye mi bilmiyorum elimizde fazla kalmadı üçüde herkese iyi haftalar görüşmek dilağiyle...
    Cüneyt abi o zaman ıslatmak lazım bunuda bak yalnışı kendin bulmuşsun
    Görüşmek dileği ile abi iyi görevler...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı csalgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cengiz abinin de hatası bu zaten... Islatıyor motoru... Sonra elinde patlayana kadar kullanıyor.....
    Garajı motor hurdalığı gibi
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkese iyi haftalar bol kazançlar
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    tüm izmir mt ailesine iyi akşamlar denizli mt ailesi olarak 29-30-31 ocak denizli ıspartanın davraz mevkisine konaklamalı gezi düzenleiyoruz sizleride gezimize davet ediyoruz yok bana uymaz ben gelemem demeyin bir kere aşağıdaki linkimize bakın eminim ki fikriniz değişicektir ...

http://www.motosiklet.net/forum/etki...0-31-ocak.html

Motosikleti
    PIAGGİO X 250 EVO
    izmir bozyakadan merhaba hepinize
    memleketini en çok seven , işini en iyi yapandır.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kartalım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir bozyakadan merhaba hepinize
    Yeniçamlıktan da selamlar bizden sana.....

Motosikleti
    ninja 250 '11
    buca dan kucak dolu sevgilerimi yolluyorum

orhanyldz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm250
    bucadan bir selamdan benden

sirinyer ybr

slm arkadaslar,

geziler icin sizinle iletisim kurmak isterim.

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Yeni motosikletin hayırlı olsun APV41 Hocam.Kazasız belasız kullanman dileğiyle.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA

geziler hakkında

geziler hakında program varmı,varsa açıklanırsa memnun olurum

Alıntı hllcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar,

geziler icin sizinle iletisim kurmak isterim.
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosgeldiniz;

Gezileri buradan takip edebilirsiniz

Toplu olarak gezmek isteyenler gezi topici açarlar ve linkinide buraya mutlaka koyarlar

Herhangi bir program söz konusu değildir tamamen spontane haftaya şuraya gidelim denir hava ve yol müsait olursa gidilir

Saygılarımla...
    [COLOR="Blue"]Varmak Değil Yolda Olmak[/COLOR]:cat:

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkese iyi hafta sonları
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gezileri DUYURULAR bölümünden takp edebilirsiniz.... Ama gezilerden önce birkaç toplantıya katılman gerek...

Gerek arkadaşları tanıman gerekse gurup sürüşü hakkında bilgi sahibi olman açısından ,bir kaç toplantıya katılman gerek...

Herkese iyi akşamlar...

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Ankara'dan güzel izmire selamlar...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    İszmir Bornovadanda selamlar olsun barikinnnn
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara'dan güzel izmire selamlar...
    Bizden de Ankara ya selamlar..

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gecenin o saatinde olay sonrasında kendisiyle ilgili pek hayırlı ve kısa olmayan cümleler kurduğum bir arkadaş gece 01:30 sularında eski izmir yolu üzerinde(harapdere mevkii) bir çukura nasıl olduğunu anlayamayacağım şekilde kaldırım taşını(şu ufak sevimli olanlardan değil,en battal boy neredeyse benim kadar olan kenarlık taşını) sivrilemesine koymuş,yolun durumundan dolayı farketmek imkansız işin güzeli 20 ile gideceğin bir yolda değil (benden sonraki geçen her arabaya aynı şey oldu),sonuç; yağ karteri patlar(başka birşey var mı belli değil,serviste şuan).Sağa çekerim hemen kontağı kapatırım,bakarım yağ boşalır..O ara bir ses, küttttt vıjjjjjaaaaa paatt diğer araba ve aynı son..Koş Tuncer taşı çek başkaları yanmasın,maratona start veririm son düzlüğe gelip taşa son 15 metre kala bir ses,küüüütttt 3.araç ve aynı son..
    Yahu arkadaş bunu kim neden yapar..Allah korusun,çok daha büyük bir durum olabilirdi.Terörist sadece dağda değil işte..Belkide bir köşeden olanları izleyip zevk aldı

Trafik polisi kaskolu olan bir araca tutanak tuttu gelip.

Çekiciler polisten önce geldi yine tabi gece öpücüğü için..

Ben tabi kasko yaptırmadığım için kuruşu kuruşuna herşeyi cebimden ödeyeceğim..Durumla ilgili şunu söylüyorum; koy koy suyundanda...
    Bu arada bir gece öncesinde de otoban çıkışında lastik patlamıştı
    Ondan da bir gece önce şirinyer bp de lpg olmadığını bilmemem üzerine oraya kadar gidip geri dönmem üzerine gediz opet e 200 metre kala lpg bitmişti,bir dolu uğraşla işi halletmiştik(pet şişede benzin vermiyorlar malum).

Olayın hemen ardından aklıma ya bu olayı motorla yaşasaydım ya da bir başkası yaşasaydı geldi,Allah korusun düşünmesi bile feci..

Ortalık bu kadar şeref yoksunu yaratık kaynıyorken,Allah hepimizi korusun.

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecenin o saatinde olay sonrasında kendisiyle ilgili pek hayırlı ve kısa olmayan cümleler kurduğum bir arkadaş gece 01:30 sularında eski izmir yolu üzerinde(harapdere mevkii) bir çukura nasıl olduğunu anlayamayacağım şekilde kaldırım taşını(şu ufak sevimli olanlardan değil,en battal boy neredeyse benim kadar olan kenarlık taşını) sivrilemesine koymuş,yolun durumundan dolayı farketmek imkansız işin güzeli 20 ile gideceğin bir yolda değil (benden sonraki geçen her arabaya aynı şey oldu),sonuç; yağ karteri patlar(başka birşey var mı belli değil,serviste şuan).Sağa çekerim hemen kontağı kapatırım,bakarım yağ boşalır..O ara bir ses, küttttt vıjjjjjaaaaa paatt diğer araba ve aynı son..Koş Tuncer taşı çek başkaları yanmasın,maratona start veririm son düzlüğe gelip taşa son 15 metre kala bir ses,küüüütttt 3.araç ve aynı son..
    Yahu arkadaş bunu kim neden yapar..Allah korusun,çok daha büyük bir durum olabilirdi.Terörist sadece dağda değil işte..Belkide bir köşeden olanları izleyip zevk aldı

Trafik polisi kaskolu olan bir araca tutanak tuttu gelip.

Çekiciler polisten önce geldi yine tabi gece öpücüğü için..

Ben tabi kasko yaptırmadığım için kuruşu kuruşuna herşeyi cebimden ödeyeceğim..Durumla ilgili şunu söylüyorum; koy koy suyundanda...
    Bu arada bir gece öncesinde de otoban çıkışında lastik patlamıştı
    Ondan da bir gece önce şirinyer bp de lpg olmadığını bilmemem üzerine oraya kadar gidip geri dönmem üzerine gediz opet e 200 metre kala lpg bitmişti,bir dolu uğraşla işi halletmiştik(pet şişede benzin vermiyorlar malum).

Olayın hemen ardından aklıma ya bu olayı motorla yaşasaydım ya da bir başkası yaşasaydı geldi,Allah korusun düşünmesi bile feci..

Ortalık bu kadar şeref yoksunu yaratık kaynıyorken,Allah hepimizi korusun.
    gecmiş olsun tuncer allah beterinden korusun sana bişi olmamış onemli olan o. sanssızlıklar peşini bırakmıyo anlaşılan bı kursun falan doktur sen gelebilcek hersey gelmiş maşallah başına lastıkten lpg ye kadar.dikkat et kendine aman haaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler