Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    piaggio zip 100
    herkese hayırlı kandillerrrrr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    hepinizin son kandili kutlu olsun önümüz ramazan iftar yemekleri hazırmı
    ve ben eski motorcuyum itirazı olan varmı 50 modelde olsa binerim ( bende bu şekilde anladım farzedin ) anladın sen onu murat bak gözlerin parladı anladın anladın
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    arkadaşlarr hayırlı kandiller hepinizee
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    rezil bir gün, özet geçicem paylaşmak istediğim sadece son kısmı çünkü.
    ailede sağlık sorunu ile ilgili bi sıkıntı varken işe gittim, bu sabah arabayı bıraktım kullanmak istemedim, akşam işden geldiğimde arabanın çepeçevre toplam 5 parçasına tekamül edecek şekilde derin bi şekilde çizildiğini gördüm, kasko ister diye hemen polis çağırdım rapor tutmak için, polis 10 dk da geldi, yerinde arabayı gördü, bizi takip edin karakolda raporu düzenleyelim dedi, karakolda arabayı yerinde gören memur ile raporu düzenledik.
    En son raporun bilgisayara kaydı için başka bi odada pc başında oturan başka polisin yanına uğramam gerektiği söylendi, önünde duran rapordaki her şeyi sora sora kaydetti, sonda hasar nerde dedi (o da raporda kabak gibi yazıyo), saydım yazdı, kağıdı bana uzatırken, ARABAYI NEREYE ÇARPTIN dedi, nasıl bi çarpmayla arabanın 5 parçası çizilir diye sordum, yüzüne uzun uzun baktım cvp vermedi döndüm çıktım.
    aradan bi kaç saat geçti, evdeki hastalık %50 beklenen bi hastalık şüphesiydi korktuğumuz gibi çıktı kader dedim kanıksadım, araba çazır cızır çizildi kasko yapar diye takmadım, ama madur durumunda bulunduğum yerde cahil birinin ithamına uğramamı halen sindiremedim, sinirim yatışmadı... e sen madur olarak gelen bir kişiye neden yalancı muamelesi yapıyosun, hem arabam var kaskom var istersem duvara vururum, sen neyi ispatlamaya çalışıyosun!!!!!!!!!!!?????????
    öfkemi yatıştırmak için en fazla kişiyle paylaşabileceğim yer burası olduğu için kafanızı şişirdim kusura bakmayın..
    May The Force Be With You

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    mustafa çok geçmiş olsun...emniyet teşkilatı düzelmez takma kafana bütün kurumlar düzeldi orası düzelmez...kal sağlıcakla

eywallah aykut, zaten yorum yapmamak için en kısa haliyle özet geçmeye çalıştım, söylenecek çok şey varda burada gerek yok

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    mustafacim her ne kadarda su anki bulundugum dag basinda elektrik de olmasa internette olmasa sizlere ulasmak icin elimden ne geliyosa yapmaya calisiyorum..Gecmis olsun karmakomam..az once konusmustuk halbuki bisey solemedin bana..neyse takma kafana bosver..selam mt herkese iyi geceler..tekrardan beraat kandilinizi kutluyorum..
    As The Years Go Passing By...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    herkesin kandili mübarek olsun...

karmacoma, hastalık için üzüldüm geçmiş olsun Allah şifa versin...
    diğer konu içinse kızmakta haklısın maalesef bürokrasinin her kademesinde idraki yetersiz biraz da önyargılı memurlar var ve olacak. bi de maalesef ülkemizde sigorta istismarı had safhada olduğundan onlarda herşeyde bit yeniği aramaya meyilli olup yanlış çıkarımlar yapabiliyolar. tekrar geçmiş olsun...

bu arada bugün motorumu sattım.... çinli minliydi ama üzmemişti beni, fiyakalı motordu da haaa!!!!.
    bakalım artık arayışa girdik ben biraz kurtlu adamımdır fazla arayıp sormaya gelemem iyi kötü bi tane alırım kısmetse....
    Tessin motoruna da bakarız bi ara olmazsa. hatta bugün o motoru bornova istikametinde gördüm genç bi bayan kullanıyodu km. saati olmadığını görünce kesin emin oldum onun olduğundan.

onun haricinde aman kulağınız delik olsunda yazın son aylarını motorsuz kapatmayalım.

herkese selam...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    karmacoma mustafa kardeşim önce hastalık için geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum
    olaki elimden bir şey gelecekse yer zaman saat önemli değil yeterki haber ver kardeşim

arabanın başına gelenlerede üzüldüm
    polis ile aranda yaşananlar üzücü ama ülkemiz için klasik neredeyse
    hasarın umarım kısa sürede karşılanır ve bu üzücü olayı unutursun
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağolasın kardeşim senin de. oğlanı öp yerime
    sağol dostum. geldiğinde öperim.

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi uyandımı afacan benim içinde bi öp kıyamadım akhisarda öpmeye çok güzel uyuyordu
    eyvalla kardeşim. oğlan şu an burada değil. geldiğinde hem senin, hem murat, hem de kendim için öpeceğim.

chopperrider, arapkadri abi, iskender teşekkür ederim,

walla mustafa abi olay dün oldu şu anda saat itibariyle geçmişte kaldı, ilk gördüğüm anın şokunu atlattım şimdi unuttum bile temenni ettiğin gibi ne diye huzurumu bozacağım, o kasıntı eleman o saatten soora kimbilir kendince kaç kişiye daha laf çarpmıştır, ama aramızdaki fark ben ruh sağlığım yerinde hayatıma devam edecem, ööle mesleki kapris içindeki arkadaşlarında kasıntısı erken yaşta kanser, beyin örümceklenmesi gibi zararları onlara getirecektir.

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rezil bir gün, özet geçicem paylaşmak istediğim sadece son kısmı çünkü.
    ailede sağlık sorunu ile ilgili bi sıkıntı varken işe gittim, bu sabah arabayı bıraktım kullanmak istemedim, akşam işden geldiğimde arabanın çepeçevre toplam 5 parçasına tekamül edecek şekilde derin bi şekilde çizildiğini gördüm, kasko ister diye hemen polis çağırdım rapor tutmak için, polis 10 dk da geldi, yerinde arabayı gördü, bizi takip edin karakolda raporu düzenleyelim dedi, karakolda arabayı yerinde gören memur ile raporu düzenledik.
    En son raporun bilgisayara kaydı için başka bi odada pc başında oturan başka polisin yanına uğramam gerektiği söylendi, önünde duran rapordaki her şeyi sora sora kaydetti, sonda hasar nerde dedi (o da raporda kabak gibi yazıyo), saydım yazdı, kağıdı bana uzatırken, ARABAYI NEREYE ÇARPTIN dedi, nasıl bi çarpmayla arabanın 5 parçası çizilir diye sordum, yüzüne uzun uzun baktım cvp vermedi döndüm çıktım.
    aradan bi kaç saat geçti, evdeki hastalık %50 beklenen bi hastalık şüphesiydi korktuğumuz gibi çıktı kader dedim kanıksadım, araba çazır cızır çizildi kasko yapar diye takmadım, ama madur durumunda bulunduğum yerde cahil birinin ithamına uğramamı halen sindiremedim, sinirim yatışmadı... e sen madur olarak gelen bir kişiye neden yalancı muamelesi yapıyosun, hem arabam var kaskom var istersem duvara vururum, sen neyi ispatlamaya çalışıyosun!!!!!!!!!!!?????????
    öfkemi yatıştırmak için en fazla kişiyle paylaşabileceğim yer burası olduğu için kafanızı şişirdim kusura bakmayın..
    mustafacığım çok geçmiş olsun. allah şifa versin. arabayı çizenler için söyleyecek bir şey bulamıyorum. bu ülke nasıl adam olacak?

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir selam...........

bu aksilik olmazsa hafta içi motorum satılıyo. ben de arayıştayım. var mı çevrenizde bildik satılık 500 cc seviyesinde satılık motosiklet ? bütçe belirsiz şu an aklımdaki rakam 5000 ytl civarı işte 2000-2001 gs500 er-5 falan. ama çok aklıma yatan bi şey olursa kendimi zorlarım.

aklınız da olsun da motorsuz kalmayayım uzun süre.. hatta hemen almam lazım yahu
    merhaba arkadasim eger ilgini cekerse ben de bi tane 99 model gs 500 var.... su an Bodrumdayim ama eylulun ilk haftasi cesme ye gecicegim o arada izmir de motoru gormek istersen bulusuruz...

izmir mt nin 37 inci sayfasinda motorun resmi var ama aksesuarlardan pek belli olmuyor...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    uglychild sercan senin motoru aksesuarlarıyla almaya kimsenin gücü yetmez burda

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Mustafa geçmiş olsun kardeşim. bu işler böyle oluyor nedense. bazen şaçma sapan yargılardan insanın kan beynine sıçrayabiliyor. o polisin sığlığı işte asabını bozmaya değmez ama insana yalancı muamalesi yapılması da bazen insanı çileden çıkartıyor. geçmiş olsun.

hastalık içinde elimizden gelen birşey varsa yardımcı olalım çekinme söyle lütfen

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mustafa çook geçmiş olsun.Üst üste gelmiş cidden...
    Umarım biran önce iyileşir baban.Yapabileceğimiz bir şey olursa söyle demeye gerek yok sanırım...Koca bir grup var yanında,ne gerekiyosa yaparız.
    Araba ve polis konusunda söyleyecek çok bişey yok zaten,ama şu polis teşkilatının bir kaç sene sonra düzeleceğini düşünüyorum az da olsa.Eskiden alınan polislerin bir çoğu öylesine alınmış,bu işin tam anlamıyla eğitimini almamış insanlar maalesef ki.Ama yeni yetişenler öyle değil,umuyorum ki bu da düzelecek...
    Arabana üzüldüm,kasko ile halledersiniz umarım sorunsuz bir şekilde.

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    selammm herkese ıyı kandıllerr Mustafa geçmiş olsun kardesss Hepiniz allaha emanetsinizzzzzz
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinizin son kandili kutlu olsun önümüz ramazan iftar yemekleri hazırmı
    ve ben eski motorcuyum itirazı olan varmı 50 modelde olsa binerim ( bende bu şekilde anladım farzedin ) anladın sen onu murat bak gözlerin parladı anladın anladın
    abicim bende pis capırcıyım napalım. sen eski motorcusun ama tatlı su motorcusu değilsin en azından. bizim gibi eski olup da tatlı su motorcuları düşünsün gerisini

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    [QUOTE=Wallace;787267]ben superlight la bir senede 30000 dne fazla km yaptım. mekanik olarak çok ciddi bir sorun çıkartmadı. biraz titrek bir motor vibrasyonu var ama 250 liklerde bu sanırım daha azdır. marka olarak emsallerine göre (çinlilerden bahsediyorum) gayet iyi. karşılaşırsak detaylı konuşuruz

bilgi için teşekkürler inşallah karşılaşacağız.vuslata az kaldı.

[QUOTE=karmacoma;787675]rezil bir gün, özet geçicem paylaşmak istediğim sadece son kısmı çünkü.
    öfkemi yatıştırmak için en fazla kişiyle paylaşabileceğim yer burası olduğu için kafanızı şişirdim kusura bakmayın

çok büyük geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.

[QUOTE=karmacoma;787675]rezil bir gün, özet geçicem paylaşmak istediğim sadece son kısmı çünkü.
    öfkemi yatıştırmak için en fazla kişiyle paylaşabileceğim yer burası olduğu için kafanızı şişirdim kusura bakmayın

çok büyük geçmiş olsun.Allah acil şifalar versin.

forrap, Wallace, kral444, alico96 teşekkür ederim,

bi sonraki sayfada böcekin masjı için de bi teşekkür,

ters adamım vesselam, arkadaşların iyi dileklerinden önce tşkr gönderiyom, belkide kahin oluyom böcek o msjı halen yazmamıştır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler