Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin.
    Bu tarz konularda ısrarcı olmamak lazım,şimdi eminim ki en kötü durumda olan ailesinden sonra onu ısrarla o yarışa sokan kişidir.

Mekanı cennet olsun..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yapan bursalı bir arkadaşımızdı ilk kez yarışa bir dostumuzun ısrarıyla girmişti ve maalesef pistten çıktıktan sonra kaybettik hepimizin başı sağolsun allah ailesine sabır versin elimizde kaza anında çekilmiş resimler var yakında kaptan hasan paylaşacaktır

bu olay bize acı bir hatıra olarak kalacak fakat istanbuldan katılan ve bizim desteklediğimiz AVNİ PALA arkadaşımız kazanın olduğu yarışta 1. oldu buna rağmen hüzünlü olarak kupasını aldı ve bu kupayı yakın tarihte kaza yapan HASAN KAYA adına aldığını ve ona hediye olacağını söyledi
    Avni nin birinciliğine sevindim...Ama Bu habere üzüldüm..... Sonuçta bir spor..Bir hobi.. Bir eğlence.... Sonu ölüm olması çok acı.....

Allah ailesine sabırlar versin..... Gani gani rahmet eylesin...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

kaza yapan bursalı bir arkadaşımızdı ilk kez yarışa bir dostumuzun ısrarıyla girmişti ve maalesef pistten çıktıktan sonra kaybettik hepimizin başı sağolsun allah ailesine sabır versin elimizde kaza anında çekilmiş resimler var yakında kaptan hasan paylaşacaktır

bu olay bize acı bir hatıra olarak kalacak fakat istanbuldan katılan ve bizim desteklediğimiz AVNİ PALA arkadaşımız kazanın olduğu yarışta 1. oldu buna rağmen hüzünlü olarak kupasını aldı ve bu kupayı yakın tarihte kaza yapan HASAN KAYA adına aldığını ve ona hediye olacağını söyledi
    allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun kalanlara sabır ,ve kazalardan korusunburak 21 kaçıncı oldu
    ::tutkuy:: HAYATI TEZBİH YAPTIM BAZEN SALLIYORUM BAZEN ÇEKİYORUM::tutkuy::

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R

Bilgi için tşkler keşke sevindirici bir haber alabilseydik gerçekten çok üzüldüm allah rahmet eğlesin ailesine ve yakınlarına sabır versin.
    Manisa dan gelirken yolda bir çok burasa'lı motorcu ile karşılaşmıştık ne güzel renkli bir yarış olucak diye düşünürken bursalı bir arkadaşımızın başına böyle bir şey gelmiş olması daha bi üzdü beni.

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin.
    Bu tarz konularda ısrarcı olmamak lazım,şimdi eminim ki en kötü durumda olan ailesinden sonra onu ısrarla o yarışa sokan kişidir.

Mekanı cennet olsun..
    Katılıyorum tuncer kesinlikle. Gün içersinde bile en ufak birşey olduğunda canım sıkıldığında acaba bu bir işaret mi çıkmasam mı diye düşünüyorum Allah geride kalanara sabır versin
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Güzel bir gündü güzel yarışlar izledik 1 de kupa ile günü kapattık AVNİ PALA arkadaşımızı gönülden tebrik ediyorum darısı HASAN KAYA arkadaşımızın başına (ayağa kalkar aklkmaz pistlerde)...

Günün en üzücü olayı bursadan gelen arkadaşımızın kötü bir kaza sonucu hayatını kaybetmesiydi allah rahmet eylesin ailesine sabır versin....

Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    bende izlemeye gelmiştim ayak parmaklarını kıran arkadaşın kazasından sonra hemen geri döndüm umarım tez zamanda ayağa kalkar bursalı arkadaşın kazasını görmedim allah rahmet eylesin allah ailesine ve tüm sevenlerine sabır versin
    Herkes Cennete Gitmek İstiyor Ama Kimse Ölmek İstemiyor :cat:

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    birazdan konu ile ilgili bir başlık açıp fotoğrafları içerisine basacağım bilginize.
    Bu arada çatal kardeşler ile piste birlikte gittik.. ardından da pistin gemediğim noktası kalmadı. özellikle super motolar çok heyecanlıydı ..
    Kaza ile ilgili bir video çekemedim bu sefer. ama kazanın ardında arkadaşımızı almaya gelmeyen veya gelemeyen ambulans ı beklerken yaşananlar videolarda mevcut. artık tms nin bir atak yapası gerek.. Her kazanın sonunda bunların yaşanmasından bana gına geldi. Kazadan sonra kırmızı bayrak sallanana kadar 2 tur geçti i pistte motosikletin bir sürü parçası yayılmıştı. Hatta traji komik olanıda kırmızı bayrak yerine yardıma koşan bir arkadaşın kırmızı t-shirt ü sallandı.. varsın gerisini siz düşünün..
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birazdan konu ile ilgili bir başlık açıp fotoğrafları içerisine basacağım bilginize..
    izmire sağsalim döndük 700 km lik bir geziden sonra. bugün öğlen bozcaada da turlarken kaza haberini aldım. kaza yapan LEVENT abimizdir. Bir çoğunuz tanımayabilirsiniz. eskiden fz1000 ile antreman yapardı pistte. izmir narlıderedendir. srad 1000 almıştı yarışmak için. durumu çok ciddiymiş ama şükür hala hayatta. Ege de yoğun bakımda ve ciddi iç kanaması varmış. hakkında düzenli haber alıyorum. hatta belki birazdan bende ege ye gidebilirim. inşallah hayati tehlikeyi atlatıp yoğun bakımdan çıkar

Aman hayatta olması iyi ilk gelen haberler vefat ettiği şekilndeydi ambulansa alındığında solunumunun olmadığını söyledi oradaki arkadaşlar hatta ben direk seni aradım ama telefonun kapalıydı...

Motosikleti
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aman hayatta olması iyi ilk gelen haberler vefat ettiği şekilndeydi ambulansa alındığında solunumunun olmadığını söyledi oradaki arkadaşlar hatta ben direk seni aradım ama telefonun kapalıydı...
    doğrudur çok ciddi kaza yapmış levent abi. hatta kimilerinin dediğine göre gereksiz risk almış avni ile kapışırken. Bozcaada'da bazı yerlerde telefon çekmiyor yada yunanistan üzerinden çekiyor. o araya denk gelmişsin demek ki kardeşim

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Izmir mt Moskovaya da gelecek mi?
    kardeşim iyi düşün çıkar gelirim bak bilirsin beni

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmire sağsalim döndük 700 km lik bir geziden sonra. bugün öğlen bozcaada da turlarken kaza haberini aldım. kaza yapan LEVENT abimizdir. Bir çoğunuz tanımayabilirsiniz. eskiden fz1000 ile antreman yapardı pistte. izmir narlıderedendir. srad 1000 almıştı yarışmak için. durumu çok ciddiymiş ama şükür hala hayatta. Ege de yoğun bakımda ve ciddi iç kanaması varmış. hakkında düzenli haber alıyorum. hatta belki birazdan bende ege ye gidebilirim. inşallah hayati tehlikeyi atlatıp yoğun bakımdan çıkar
    Bursalı denmişti yazıların birinde....
    Neyse.... Eğer hala hayattaysa çok güzel bir haber.... İşallah iyileşir..

Bence bu pist yarışlara uygun bir pist değil.... Kesinlikle yarış yapılmaması lazım.... En ufak kazada bile hayati tehlike bekliyor insan.... Ne pist kenarlarında kum havuzu var ne de virajlarda tampon lastikleri.... Zaten pistin asfaltının durumu içler acısı....

Sadece gireceksin yarışacaksın... Güvenlik hak getire.... Ambulans işi ayrı bir facia.... Anca kapıdan Fişsiz belgesiz para toplamaya çalışırlar.... Fiş istersen de istediğin adam gözden kaybolur yerine başkası geçer... Ara ki adamı bulasın...

Okadar çok eksiklik var ki....

29 ekimde ki korteji dağıtmadan birde pistte turlasak mı.... Belki kafalarına dank eder bişeyler...

Motosikleti
    Bu arada levent abinin son durumu ile ilgili bilgi vereyim. kendisine 6-7 ünite kan verilmek üzere tedarik edilmiş. anestezi- yoğun bakımda. ama 2. ve 3. omurlarında ciddi kırık varmış. bu da çok kötü bir haber belden aşağısının felç olma ihtimali çok yüksek. durumu kritikliğini korumaya devam ediyor. beyin cerahisinden, kalp damar ceraahisinden bir çok uzman kontrolü altında kritik saatler geçiriyor. inşallah en yakın zamanda iyi haberlerini alırız

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursalı denmişti yazıların birinde....
    Neyse.... Eğer hala hayattaysa çok güzel bir haber.... İşallah iyileşir..

Bence bu pist yarışlara uygun bir pist değil.... Kesinlikle yarış yapılmaması lazım.... En ufak kazada bile hayati tehlike bekliyor insan....
    zaten yarışa girerken feragatname imzalıyorsun. baştan ölürsem kimse sorumlu değil 'in daha kibar ve bürokratik yazısının altına imzanı atıyorsun. iş burdan başlıyor laçkalığa. yarışı düzenlerken sorumlusunda yarışın her anında hakemin, güvenliğin, ilk yardımın () varda ve bu iş karşılığı bir dünya para alıp işlem yapıyorsun da iş pist güvenliği ve tedbirlere geldi mi topu bir dünya başka mercilere atıyorsun. en son izmit i kapattılar. izmirin de sonu çok parlak değil. düzenlenmesi ve ciddi olarak elden geçmesi gerekiyor

Kesinlikle haklısın abi eğer izmir'ide kapatılarsa türkiyede pist kalmıyor buda demek oluyorki türkiye motor sporları bakımından geri kalmaya mahkum bir ülke (durum onu gösteriyor)...
    Bu tarz pistlerin elimizde bulunması sevindirici bir olay ama bakımsız ve tehlikeli oluşları tüm bu kazalara rağmen hala birşey yapılmaması üzücü....
    Yeni pist yapım çalışmaları baişadı diyolardı o ödenekten bir miktarda ellerinde bulunan pistlerin bakımı için harcasalar...

Motosikleti
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle haklısın abi eğer izmir'ide kapatılarsa türkiyede pist kalmıyor buda demek oluyorki türkiye motor sporları bakımından geri kalmaya mahkum bir ülke (durum onu gösteriyor)...
    .
    geçen inciraltında bir kaç arkadaşımız ve barış tok la beraber oturduk sohbet ettik. Barış avrupa balkan 3. sü olmuş. ispanya da avrupanın kategorilerindeki en iyi pilotlarıyla yarışacak kasım ayında. toplam 60 avrupalı pilot ve türkiyeden Barış TOK. düşün izmitte bir şampiyonumuzu kaybettik pist ve federasyon sorumluları hatayı sinan'a maletti. sonra da nedense pisti güvenlik yüzünden kapattı. İstanbul park tamamen formula 1 için tasarlanmış ve motosiklet yarışlarına çok uygun olmayan bir pist. MotoGP türkiye ayağını yarış takviminden çıkarttı. bu federasyon ne zaman görev aşkıyla türk sporcusu için birşeyler yapacak çok merak ediyorum

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    En azından halen sağ olduğunu duymak iyi haber, dilerim en kısa zamanda hayati tehlikeyi atlatır. İyi haberlerinizi bekliyoruz. Tşkler .
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

Motosikleti
    Kawa Z750
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...-fotograf.html
    konu ile ilgili açtığım topic.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen inciraltında bir kaç arkadaşımız ve barış tok la beraber oturduk sohbet ettik. Barış avrupa balkan 3. sü olmuş. ispanya da avrupanın kategorilerindeki en iyi pilotlarıyla yarışacak kasım ayında. toplam 60 avrupalı pilot ve türkiyeden Barış TOK. düşün izmitte bir şampiyonumuzu kaybettik pist ve federasyon sorumluları hatayı sinan'a maletti. sonra da nedense pisti güvenlik yüzünden kapattı. İstanbul park tamamen formula 1 için tasarlanmış ve motosiklet yarışlarına çok uygun olmayan bir pist. MotoGP türkiye ayağını yarış takviminden çıkarttı. bu federasyon ne zaman görev aşkıyla türk sporcusu için birşeyler yapacak çok merak ediyorum
    En azından İstanbul Park yeni yapılmış güvenlik konusunu avrupalılar ele almış.... Adamlar güvenliği sıkı tutuyorlar....

İzmir tamamen Ticari yapılmış bir tesis.... Amacı hizmet değil para kazanmak... Spora katkıymış motosporlara destekmiş hikaye...

Motosikleti
    Kawa Z750
    kesinlikle abi. kırmızı bayrak kalkana kadar 2 tur daha döndü adamlar.
    tmf den eleman geliyor ambulans dan önce ... o kanaat getiriyor tamam ambulans lazım öyle.
    Kan konusunda ihityaçları olursa arh+ ..
    7/24 alkolsüz kan mevcut.

Aynen kan konusunda benimde arh+ 7/24 alkolsüz ve istenildiği anda kan verebilicek pozisyonda saat önemli değil... telefonum profil bilgilerimde mevcut...

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle abi. kırmızı bayrak kalkana kadar 2 tur daha döndü adamlar.
    tmf den eleman geliyor ambulans dan önce ... o kanaat getiriyor tamam ambulans lazım öyle.
    Kan konusunda ihityaçları olursa arh+ ..
    7/24 alkolsüz kan mevcut.
    Bir önceki yarışta da 3 tur attılar...Adam yerde kıvrandı....

Böyle olunca hiç gelesim seyredesim gelmiyor.... İyiki görmemişim o videodaki anı..Uzun süre kendime gelemezdim...

Ne kadar güzel bir ortam olsa da bir tane olay nasıl bozuyor insanın keyfini...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler