Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Boşver dostum sıkma canını herşey olacağına varır sen efendiliğini bozma kafa koparmayla olma çözülse keşke bu işler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı bikerboy35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wert_35 vs viper75 galip---viper75

wallace vs bikerboy35 galip---bikerboy35 (5-1)

Rövanş
    wallace vs bikerboy35 galip---bikerboy35 (5-0)

yan masanın klasman galibi viper75
    kardeşim önce wallace vs bikerboy demişsin yanınada 5-1 demişsin bu demektir ki wallace 5 bekir 1
    çamurdan kim ölmüş hem cildi güzelleştirirmiş derler. neyse bu sefer sen yendin gençlere yol verdik ama o kadar. bir dahakine acımam alırım ifadeni

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her zaman her yerde isteyenle oynamaya varım.... Ama boş yok....

Varmı kendine güvenen.....
    ben varım ihtiyar yer mekan zaman söyle. birde yenebilecek birşey olsun

Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tav oluyom delikanlı dedgim arkadaşımla kanlı bıçaklı oluyoz ya var mı böle bişe
    metinim sıkma canını. arkadaşlıklarda bazen olur böyle işler. sonra zaten zamanla gerçek dostunu tanırsın. bizde senin gibi her kızdığımızda etleri dökecek olsak şimdiye kasap dükkanı açmış olmamız gerekirdi. belki de böylesi daha hayırlı.

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tavalada yenildik tamam üzgünüz üstüne koca koca yazmışın yetmemiş bi de resim bastırtıyon bu ne zulüm be kardeşim üst üste

lig uzun bi maraton önümüzdeki maçlara bakıcaz artık

şaka bi yana resimleri bekliyoruz kaptan
    daha senle maç yapamadık maluplar olarak bizde oynasaydık aramızda. Hoş MERT oynayacak zar bırakmadı galiba. sen hep yerlere eğilmekten yoruldun yenildin. Adamın taktiği güzeldi bence

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    Boşver dostum sıkma canını herşey olacağına varır sen efendiliğini bozma kafa koparmayla olma çözülse keşke bu işler....

haklısın dogru sölüonn efendilik en iyisi
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

Motosikleti
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizi gidi tavlacılar sizi

turnuva ile ilgili fotoğraflar elimde mevcuttur. yarın akşam bu saatlerde basılacaktır.. yenilen arkadaşlara geçmiş olsun..
    valla en güzeli senin pozisyon. balkon oldun elinde makina tarihe tanıklık ettin ohh miss

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    Günaydın İzmir ahalisi

Gecem wallacem Muratım gerekli cevapları vermiş, bana yazacak birşey kalmamış ama dünkü turnuva değildi onu belirtmek lazım. Isınma -tanıma -strateji belirleme maçlarıydı...Yandın sen Bekir yandıııınn

Hadi herkese iyi pazarlar

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    arkadaşlar ...üzülerek yazıyorum ama kusura bakmayın ...izmir mt ana başlığı sayfalarında artık ..bilgi paylaşım,,haberleşme ve sorun giderme gibi konular artık ikinci planda kalmış ..geyik merasına dönmüş..bir tavla muhabbeti aldı başını gidiyor..onu başka bir başlık adı altında yazışabiliriz..değilmi...ana sayfaların biraz daha herkezin katılabileceği paylaşabileceği konularla meşgul edersek daha sağlıklı olur ..düşüncesindeyim.. bakın arkadaşlar önemli kararlar toplantısı oldu ..ve sayfa kilitlendi kimsede ses yok ..
    by K@d@k@L

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ...üzülerek yazıyorum ama kusura bakmayın ...izmir mt ana başlığı sayfalarında artık ..bilgi paylaşım,,haberleşme ve sorun giderme gibi konular artık ikinci planda kalmış ..geyik merasına dönmüş..bir tavla muhabbeti aldı başını gidiyor..onu başka bir başlık adı altında yazışabiliriz..değilmi...ana sayfaların biraz daha herkezin katılabileceği paylaşabileceği konularla meşgul edersek daha sağlıklı olur ..düşüncesindeyim.. bakın arkadaşlar önemli kararlar toplantısı oldu ..ve sayfa kilitlendi kimsede ses yok ..
    O zaman yaşınız ve tecrübeniz itibari ile sizden başlayabilirz. buyurun bilgi paylaşın. Bizde faydalanalım.

Havanın 29+++ derece olması nedeniyle eşimle biraz gezme kararı aldık.. Şirincede festival olduğunu duyduk. Birazdan o tarafa doğru yola çıkacağız. Durumu müsait olup, pazar gününü gezerek geçirmek isteyen varsa şirincede olacağım. Beklerim. İYİ PAZARLAR İZMİR.
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    KAPTANH kardeşim ne olur beni maruz gör..yaşım var ama tecrübem yok..ben bilakis sizlerden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum..senin yazdıklarından şunumu anlamalıyız burası geyik merası yazışmalar gayet normal...o zaman yazışmaları ona göre yapalım....sen benim kusuruma bakma...idare edin yaşlılık işte...
    by K@d@k@L

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    bence cesur kardeşime biraz haksızlık yapılıyor gibi.kimin başı şıkıştıgında cesuru çagırıpta gelmemiş.ben şahsım adına söyleyim herkese aynı mesafedeyim ama cesura 1 adım daha yakınım.benim tek sıkıntım toplantılarda yüzyüzeysek ne söylenmesi gerekiyorsa orada söylenmesi lazım.insanlar gittikten sonra arkalarından konuşup ahkam kesmek degil.bu ne bize ne motorcu ruhuna sıgar maksat motor binmekse ben yalnızda binerim maksat dostluklar kurmaksa dost gibi davranmak içten olmak degilmidir.kimse üstüne alınmasın başı sıkışan cesi yi çagırıyor neyani bu adam sizin maaşlı korumanızmı başına bir iş gelseydi kalkıp birini vursaydı hanginiz bakacaktı ailesine mademki çagırdınız sonucuna katlanın ve daha fazla uzatmayın.düşün ya o herşeyi bir kenara atıyor sizin için belaya atıyor kendini ama arkadaşlar sizin yaptıgınız biraz vefasızlık.onu benden önce tanıdıız ama yazık iyi tanıyamamışınız.eger cesi bana biraz deger veriyorsa bir dahaki toplantıda bu konunun kapanması ve kırgınlıkların bitmesini cesss ten isteyecegim.ama...ama hiç kimse içten pazarlıklı olmasın samimi olun yapmacık tavırlar takınmayalım birbirimize.saglıcakla kalın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 AM ----------

KAPTANH kardeşim ne olur beni maruz gör..yaşım var ama tecrübem yok..ben bilakis sizlerden birşeyler öğrenmeye çalışıyorum..senin yazdıklarından şunumu anlamalıyız burası geyik merası yazışmalar gayet normal...o zaman yazışmaları ona göre yapalım....sen benim kusuruma bakma...idare edin yaşlılık işte...
    İDOLÜM senin tercüben derya deniz gibidir.ben seni boşunamı idol seçtim kardeşim kendine iyi bak
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti

sonuç olmadı açık ve net yenilerle ewskiler tanıştı konuşulmaya çalışıldı şimdilik kıyıdayız dinleiyoruz söz hakkı büyüklerin şimdlk.

Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence cesur kardeşime biraz haksızlık yapılıyor gibi.kimin başı şıkıştıgında cesuru çagırıpta gelmemiş.ben şahsım adına söyleyim herkese aynı mesafedeyim ama cesura 1 adım daha yakınım.benim tek sıkıntım toplantılarda yüzyüzeysek ne söylenmesi gerekiyorsa orada söylenmesi lazım.insanlar gittikten sonra arkalarından konuşup ahkam kesmek degil.bu ne bize ne motorcu ruhuna sıgar maksat motor binmekse ben yalnızda binerim maksat dostluklar kurmaksa dost gibi davranmak içten olmak degilmidir.kimse üstüne alınmasın başı sıkışan cesi yi çagırıyor neyani bu adam sizin maaşlı korumanızmı başına bir iş gelseydi kalkıp birini vursaydı hanginiz bakacaktı ailesine mademki çagırdınız sonucuna katlanın ve daha fazla uzatmayın.düşün ya o herşeyi bir kenara atıyor sizin için belaya atıyor kendini ama arkadaşlar sizin yaptıgınız biraz vefasızlık.onu benden önce tanıdıız ama yazık iyi tanıyamamışınız.eger cesi bana biraz deger veriyorsa bir dahaki toplantıda bu konunun kapanması ve kırgınlıkların bitmesini cesss ten isteyecegim.ama...ama hiç kimse içten pazarlıklı olmasın samimi olun yapmacık tavırlar takınmayalım birbirimize.saglıcakla kalın

abi sonuna kadar katışıyorum bana öle bi abim yapacak böle bi iyilik benim için ölüme gelecek kölesi olurum onun be.
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 AM ----------

İDOLÜM senin tercüben derya deniz gibidir.ben seni boşunamı idol seçtim kardeşim kendine iyi bak

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    az olmuş, görüntüyü bozmaya biraz da ben destek olayım
    birazda ben destek olayım dedim....

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    sonuç olmadı açık ve net yenilerle ewskiler tanıştı konuşulmaya çalışıldı şimdilik kıyıdayız dinleiyoruz söz hakkı büyüklerin şimdlk.

memnun oldunuzmu tanıştığınıza

birazda ben destek olayım dedim....
    kardeşim yanlış yere destek olmuşsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:41 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:41 PM ----------

yanlış anlaşılmasın amacım sadece destek....
    hep destek tam destek
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    [QUOTE=chatkut;1819359]memnun oldunuzmu tanıştığınıza

ben tanıyodum birazını zatende ismen ve bizzat olarak doğrular yanlışlar konuşuldu öle işte abi.

kardeşim yanlış yere destek olmuşsun[COLOR="Silver"]

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    memnun oldunuzmu tanıştığınıza

ben tanıyodum birazını zatende ismen ve bizzat olarak doğrular yanlışlar konuşuldu öle işte abi.

kardeşim yanlış yere destek olmuşsun
    metinim bide alıntı yapmayı öğrensen olcak bu iş ilk toplantıda forum kullanma klavuzu hazırlıcam size
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    metinim bide alıntı yapmayı öğrensen olcak bu iş ilk toplantıda forum kullanma klavuzu hazırlıcam size
    ya abii yaaa olmuyo ama ögretsin biri şu siteyi ya kullanmasını bana

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "İzmir MT ana başlığı" diğer il grupları gibi üyelerin samimiyet kurması,aralarında sohbet etmeleri amaçlı kurulmuştur.Ufak buluşmalar buradan,daha büyük buluşmalar ise bu topic üzerinden de kararlaştırılarak etkinlik ve gezi duyuruları kısımında başlık açarak yayınlanır.
    Özetle;bölümün amacı budur.İnsanların kaynaşması,sohbet etmesi,buluşması ve bu buluşmadan bahsetmesi.Tavla amaçlı da olsa bahsettiğiniz mesajlar buluşma amaçlı mesajlardır,ve yazılabilir.
    Kurallara uygundur,amaca uygundur.

MT Yönetimi tarafından da uygun görülmektedir.

------------------

Sayfa düzenini bozan mesajlar silinmiştir.

Arkadaşlar arayı çok uzatmadan yakın tarihte

Semaver-mangal-tavla-motor yıkama organizasyonu yapalım topluca yeriz içeriz oyun oynarız kaybedenler motor yıkar

Sabunlar Wallace'den...

Motosikleti
    Arkadaşlar arayı çok uzatmadan yakın tarihte

Semaver-mangal-tavla-motor yıkama organizasyonu yapalım topluca yeriz içeriz oyun oynarız kaybedenler motor yıkar

Sabunlar Wallace'den...
    çay olmazsa olmaz. yanına da sucuk ekmek yapalım mangalda şöyle bol domatesli of of. neyse yeni stajerlerim zehir gibi. bu hafta ben en iyisi bir 50 litre sabun üreteyim. benim motora ancak yeter

Motosikleti
    kusura bakma TUNCER kardeşim..benim referans aldığım ve başarılı bulduğum siteler genelde bu tip yazışmaları geyik merası veya yaygara adlı başlık altına toplanıp yazılıyor..tabi burası sizlerin sitesi kurallarınız farklı ben bu farkı kaçırmışım..üzgünüm..
    by K@d@k@L

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    Ben anlamam arkadaş.. tavla oynamam .ayımı çorbmı içer motorumu yıkarım..
    bu arada wallace nin önerisi ve tanıdıkları sayesinde aldığım eldivenler baya iyi.. dün uzun yol denemem oldu süperler. hatta gaziemirde lambalarda arkadan beni itekleyen transporter sürücüsüne bile kıyamadım.. Adam resmen geldi dokundu ve 3-4 metre götürdü bizi. bende baktım beleş gidiyoruz attım boşa bıraktım freni dönüp adama napıyorsun dediğimde de arkadaki bana vuracaktı diye bir laf geveledi.. işin ilginç kısmı ben motordan indim. adamın yanına geldim.. adam arabada eşi ve çocukalrı ile konusuyor. önüne bakmadığından beni görmedi bile. Gerçekten kameralık olaydı. dışardan görseydiniz heralde çok gülerdiniz
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Motosikleti
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben anlamam arkadaş.. tavla oynamam .ayımı çorbmı içer motorumu yıkarım... önüne bakmadığından beni görmedi bile.
    hasanım geçmiş olsun var mı başka bir durum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler