Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

wert_35 ılgın ıcın cok sagol gecenın bu saatı oldu hala uyuyamadım her dakka motor ne olacak dıye dusunuyorum yarın olsun artık dedıgını yapıp motoru kahramanlara goturecem ınsallah bırılerı cozum bulur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:41 AM ----------

arkadaslar motor elektrik tesisatından anlayan bır usta bılen eden varmı lutfen cok zor durumdayım acılıyetı var...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı vahapaltaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ızmır karabaglarda motosıklet ıcın elektırık tesısatı yapan bı yavuz abi varmıs elektırıkcı yavuz adresini ve telefonunu bılen varmı daha cok telefonu lazım bana yada elektirikten anlayan baska usta bılen varmı derbi gpr 125 icin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 22:57 PM ----------

arkadaslar ne olur yardım cok acıl motoru yenı aldım ve vızesını yaptırmaya gıttım ama cıkmadı vıze sorunları var en gec bu hafta bıtene kadar yapmam gerekıyobana bı cozum onerın lutfen ruhsatı alamıyorum
    yetkili servise gitmeni tavsiye ederim,Çınarlıda Motopit var
    açık adresi 1561 Sokak N:21 Çınarlı - İZMİR
    0.232.435 22 82 - 0.232.435 21 87
    0.532.734 76 53
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yetkili servise gitmeni tavsiye ederim,Çınarlıda Motopit var
    açık adresi 1561 Sokak N:21 Çınarlı - İZMİR
    0.232.435 22 82 - 0.232.435 21 87
    0.532.734 76 53
    aynen öle onu yapsa yapsa eyüp abinin ustaları yapar izmirde üstlerine tanımam hd bmw aprilla derbi vs.vs. adamlar sağlam adam ya TT custom dan bile motor geliyo mekanlarına
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkese ii haftalar bol kazançlar
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    Alıntı haktan motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar bornova stadının karşısında haktan motor olarak hizmet vermekteyim.motorla ilgili sorularınıza cevap verebilir,tamir ve bakım işlerinizi yapabilirim.herkese kazasız hayırlı sürüşler dilerim.
    hoşgeldin kardeşim .. tanışmak dileğiyle..benim scooter geliyo senin oraya gaz teli sorunu vardı ..ilgilenip yapmışın ...
    by K@d@k@L

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeşim .. tanışmak dileğiyle..benim scooter geliyo senin oraya gaz teli sorunu vardı ..ilgilenip yapmışın ...
    abi scooter ne alemde varmıydı fazla hasar?? merak ettim.
    ulaş a verseydin o gidip yaptırsaydı
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese ii haftalar bol kazançlar
    sagol Erman sen uyanabildin mi

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw niye görüşemedik pistte.

hasan, erdem ve bir kaç arkadaş daha çekti yükleriz yakında.

kesin çay fincanını görmüşsündür.

hay yaşa
    Abi beni GSR600rün üstünde gördkten sorna eve gittim ben ugrayamadım Özer,Sertaç ve Naci abimle görüşmüştüm. malum öss genciyiz
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    adsl modemimi yakmışım
    Bu arızadan dolayı hafta sonu ineternetim yoktu.. fotoğraflar yükleniyor şuanda. Öyle çok çok resim yok elimizde.. wallace sağolsun bol bol çay ısmarladı yerimden kalkıp çayı bırakıp fazla resim çekmedim
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı dynner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi beni GSR600rün üstünde gördkten sorna eve gittim ben ugrayamadım Özer,Sertaç ve Naci abimle görüşmüştüm. malum öss genciyiz
    ben o naked motoru bırakınca gelirsin sanmışım öss li olduğunu unuttum. bak gel bari sana öss çalıştıralım sayısalım fazlasıyla iyidir. özelliklede matematiğim. ciddi olarak takıldın mı çekinme gel sor.

Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adsl modemimi yakmışım
    Bu arızadan dolayı hafta sonu ineternetim yoktu.. fotoğraflar yükleniyor şuanda. Öyle çok çok resim yok elimizde.. wallace sağolsun bol bol çay ısmarladı yerimden kalkıp çayı bırakıp fazla resim çekmedim
    bak yaw suçu böyle güzelce üstünden atanıda ilk kez görüyorum. kardeşim hem çay içip hem foto çekerdik yaw

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    arkadaslar ızmır karabaglarda motosıklet ıcın elektırık tesısatı yapan bı yavuz abi varmıs elektırıkcı yavuz adresini ve telefonunu bılen varmı daha cok telefonu lazım bana yada elektirikten anlayan baska usta bılen varmı derbi gpr 125 icin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 22:57 PM ----------

arkadaslar ne olur yardım cok acıl motoru yenı aldım ve vızesını yaptırmaya gıttım ama cıkmadı vıze sorunları var en gec bu hafta bıtene kadar yapmam gerekıyobana bı cozum onerın lutfen ruhsatı alamıyorum
    Aradığın yavuz usta 1412 sokakta... Fuarın cumhuriyet kapısına yakın.... Kahramanlar da daha doğrusu.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o naked motoru bırakınca gelirsin sanmışım öss li olduğunu unuttum. bak gel bari sana öss çalıştıralım sayısalım fazlasıyla iyidir. özelliklede matematiğim. ciddi olarak takıldın mı çekinme gel sor.
    bu hafta gelecem yanına murat abi malum biz de ünili öss genciyiz
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

wert_35 ılgın ıcın cok sagol gecenın bu saatı oldu hala uyuyamadım her dakka motor ne olacak dıye dusunuyorum yarın olsun artık dedıgını yapıp motoru kahramanlara goturecem ınsallah bırılerı cozum bulur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:41 AM ----------

arkadaslar motor elektrik tesisatından anlayan bır usta bılen eden varmı lutfen cok zor durumdayım acılıyetı var...
    rica ederim

kabataşlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TA
    iyi geceler arkadaşlar,forumda yeniyim İzmir'liyim aktiviteler olursa katılmayı isterim forumda henüz acemi olduğum için yanlış başlıklara yazarsam bir süre idare etmenizi rica ediyorum henüz forumu inceliyorum görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu hafta gelecem yanına murat abi malum biz de ünili öss genciyiz
    sen çakmasın olum orjinali benim
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kabataşlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler arkadaşlar,forumda yeniyim İzmir'liyim aktiviteler olursa katılmayı isterim forumda henüz acemi olduğum için yanlış başlıklara yazarsam bir süre idare etmenizi rica ediyorum henüz forumu inceliyorum görüşmek dileğiyle
    Aramıza hoşgeldiniz

Gezi ve Etkinlik duyuruları bölümünde duyurusu yapılıyor yapacağımız buluşma ya da gezilerin.Oradan takip etmeniz mümkün..

hoşgeldiniz toplantılar ve aktiviteler burdan ve ayrıca özel bi topicten bildiriliyor en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

Motosikleti
    hoşgeldin en kısa zamanda görüşür tanışırız

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:20 PM ----------

Haftasonundan bir kaç foto koyalım da forumumuz şenlensin,Metinin herkese selamı var

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı KaPTaNH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adsl modemimi yakmışım
    ya hasan modemi nasıl yaktın ya ilk defa duydum böle bişeyi
    o kadar baharatlı resimler koyarsan sonunda yanar tabi modemin su içir su

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:41 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:38 AM ----------

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol Erman sen uyanabildin mi
    uyandım ama gec oldu biraz bi daha ki sefer gelcem söz
    denize falan girmişiniz bende geleydim keşke canımistedi denize girmeyi valla.elif i bırakamadım bizdeydi onunda inadı tuttu ikna edemedim bi daha ki sefere katılcam inşallah
    resimler cok güzel bu arada tekerinize sağlık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:42 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 AM ----------

hoşgeldin doğru adrestesin en kısa zamanda tanışırız inşallah

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post1811388
    bu da benim hafta sonu etkinliğim.. hoş fotoğrafları hep ben çektiğimden benim görünüm bulunmamakta

04.ekim.2009 pazar..

By kaptanh, shot with KENOX S630 / Samsung S630 at 2009-10-05

By kaptanh, shot with <KENOX> at 2009-10-05

Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler