Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu er5 olayı seni bozdu İzmir e gelmez oldun..
    Valla iyi geziyorsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YBR 125 + er-5 Kawasaki
    Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o zaman bu akşam istanbul caddebostan a takılıyorum. istanbuldan selamlar izmir
    Keyifli sohbetler dileyelim sana o zaman Aleyküm selam İstanbul'a selamlar.

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu er5 olayı seni bozdu İzmir e gelmez oldun..
    Valla iyi geziyorsun
    valla sorma modum. er-5 ten ziyade yıllık izinleri bitirmek amacındayım. haftaya izmirdeyim.

Alıntı ViPeR75 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keyifli sohbetler dileyelim sana o zaman Aleyküm selam İstanbul'a selamlar.
    tamam canım teşekkür ederim

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkese ii hafta sonları izmir mt sakinleri. 30 ağustos için bi hazırlık yok sanırım bizde.bu anlamlı ve özel günü boş mu gecicez?? kortej yok sanırım bu sene
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Bu sene maalesef yok..
    Daha önceki yıllarda çok güzel organizasyonlar yapmıştık,ama bu sene böyle oldu.

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Valla bence en büyük kortejin "gavur" İzmirde
    olması gerekirdi.

Hele son günlerde Cumhuriyet kazanımları "açılım"&"kapanım" otomatiğine bağlanmışken

Alıntı muhozo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bence en büyük kortejin "gavur" İzmirde
    olması gerekirdi.

Hele son günlerde Cumhuriyet kazanımları "açılım"&"kapanım" otomatiğine bağlanmışken
    valla çok haklısın abi şu dönemdede bunu yapamıyosak ne zaman yapabiliriz bilmiyorum İstanbul Mtyi çok kıskanıyorum bu konuda adamların her milli günde bi aksiyonu var

İzmir gibi memlekette çadır var mangal var dendi mi nasıl koşturuyosak, bu gibi günlerde bunun 3 misli koşturmalıyız ki bi anlamı olsun bence

Wert,avartarındaki günü hatırlıyorsan,o eylemin hazırlayıcısının da MT İzmir olduğunu belki bilirsin.İzmir de bu güne kadar yapılan en büyük motosikletli eyleminde o eylem olduğunu da tabi bilirsin.Her gruptan gelenler vardı,emniyetinden medyasına,yol sürüşüne kadar ne şekillerde hazırlandı o eylem.Son cümlene bakan sadece mangal yapan,eğlenmek için yaşayan,sosyal sorumlulukları sıfır bir grup sanacak MT İzmir i.
    Ben askerdeyken çok değişim olmuş grupta,herkes bir yerlerde.Yeni yeni toparlanıyoruz,birşeyleri rayına oturtuyoruz.Bunu grupta olmayanların anlamaması normalde,arada sırada bile olsa gruba gelen birinin anlamaması üzücü.
    Birşeyleri yapabilmek için insanın elinde bazı şeylerin olması lazım,ve elde birşeylerin olmaması milliyetçi olunmadığı anlamına gelmez,zaten milliyetçilikte de lafla yapılmaz.

Durumlar kısa sürede düzelecek bundan eminim,umarım o zamana kadar insanlar daha anlayışlı olabilir.

Zafer bayramımız kutlu olsun.

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    durumu kişiselliştirmenin bi alemi olduğunu düşünmüyorum.mert sadece su zamanlarda daha duyarlı istekli olmamız gerektiğini sölemiş bende sonuna kadar katılıyorum merte.ayrıca mert arada sırada gruba gelen biri deil.son zamanlarda kaç tane etkinlik yaptıysak hepsinde mert vardı.son zmanlarda zaten cok az etkinlik oldu kışa oranla.arada sırada gruba geliyo diye bişi yok.arada sırada etkinlik oluyo zaten.saygılar
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Wert,avartarındaki günü hatırlıyorsan,o eylemin hazırlayıcısının da MT İzmir olduğunu belki bilirsin.İzmir de bu güne kadar yapılan en büyük motosikletli eyleminde o eylem olduğunu da tabi bilirsin.Her gruptan gelenler vardı,emniyetinden medyasına,yol sürüşüne kadar ne şekillerde hazırlandı o eylem.Son cümlene bakan sadece mangal yapan,eğlenmek için yaşayan,sosyal sorumlulukları sıfır bir grup sanacak MT İzmir i.
    Ben askerdeyken çok değişim olmuş grupta,herkes bir yerlerde.Yeni yeni toparlanıyoruz,birşeyleri rayına oturtuyoruz.Bunu grupta olmayanların anlamaması normalde,arada sırada bile olsa gruba gelen birinin anlamaması üzücü.
    Birşeyleri yapabilmek için insanın elinde bazı şeylerin olması lazım,ve elde birşeylerin olmaması milliyetçi olunmadığı anlamına gelmez,zaten milliyetçilikte de lafla yapılmaz.

Durumlar kısa sürede düzelecek bundan eminim,umarım o zamana kadar insanlar daha anlayışlı olabilir.

Zafer bayramımız kutlu olsun.
    ben kimseye milliyetci değil yada kendime milliyetci demedim kimseye mangalcı sosyal sorumluluğu sıfır olan kişilerde demedim ayrıca kimseden böyle bi açıklamada beklemedim çünkü suçladığım genel yada bireysel olarak kimse yoktu lafı ortaya söyledim farkındayım toplanma aşamasında olduğunu zaten yaz aylarındayız herkes biyerlerde ama amacım seni yada bi başkasını suçlamak değil şuan içinde bulunduğumuz durumun yani eli kolu bağlı durmanın pekde doğru olmadığını sölemekti her ne kadar arasıra diye nitelendirsende sen askerdeyken her toplantıya ve her geziye geldiğim bu grubun içinde bende varım yani bi derece kendimide şuçluyorum niye mi çünkü mangala ve çadıra bende koşa koşa geldim ama şuan oturuyorum isterdimki mangala koştuğumuz gibi bunada arkadaşlarımla kaşayım demek istediğim sadece buydu benim amacım ayrı gayrı değildi kimseyide bişeyle itham etmedim ama bundan farklı amaçları olan varsa dinlemeye hazırım...

Oraya mı takıldın? İnsan arada sırada bile gelse bilir durumları anlamında yazdım,direkt Mert sen arada sırada geliyosun bilmiyorsun demedim.Yanlış anlaşılma olmasın.
    Evet bu zamanlarda daha duyarlı olmak lazım ama biz sadece bu zamanlarda değil daha önce ki zamanlarda da duyarlı bir gruptuk,o yüzden mangalla vs. ile konuyu eşleştirmenin grubu tanımayan,yeni gelen biri tarafından nasıl yorumlanacağından bahsetmek istedim.Sanırım farklı şekillerde algıladık.

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Oraya mı takıldın? İnsan arada sırada bile gelse bilir durumları anlamında yazdım,direkt Mert sen arada sırada geliyosun bilmiyorsun demedim.Yanlış anlaşılma olmasın.
    Evet bu zamanlarda daha duyarlı olmak lazım ama biz sadece bu zamanlarda değil daha önce ki zamanlarda da duyarlı bir gruptuk,o yüzden mangalla vs. ile konuyu eşleştirmenin grubu tanımayan,yeni gelen biri tarafından nasıl yorumlanacağından bahsetmek istedim.Sanırım farklı şekillerde algıladık.
    algıda farklılıklar olabilir maksat bunların farkına varıp durumu düzeltmek.önümüzde daha cok böle anlamlı günler var 29 ekimde acığı kapatır izmir mt nin nasıl bi gurp olduğunu gösteririz herkese

iste sende beni o noktada yanlış anladın bende kimseyi mangalla vs. ile eleştirmek istemedim mangala bende geldim şikayetçimiydim hayır tam tersi çokda eğlendim ama demek istediğim sadece şu idi mangala gittiimiz gibi birlik olup kortejede gitseydik keşke

söylediğinide yanlış anlamışım sanırım ama dediğin gibi arasıra yada sürekli, durumları bende en az senin kadar iyi biliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:46 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 PM ----------

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    algıda farklılıklar olabilir maksat bunların farkına varıp durumu düzeltmek.önümüzde daha cok böle anlamlı günler var 29 ekimde acığı kapatır izmir mt nin nasıl bi gurp olduğunu gösteririz herkese
    +1922

Neyse,konu bir şekilde açıklığa kavuştuğuna göre,şöyle bir durumda var.
    Ben bu konuda bir korteji askerden gelmeye yakın (yeterince boş zamanımın olduğu son günlerimde) düşünmüştüm.Ama geldiğimde düşündüğümden biraz daha farklı olduğunu gördüm durumların,hep alıştık,20-30-40 motor geziler yapmaya,eylemler yapmaya.Şuan sizde biliyorsunuz ki bir eylem düzenlesek 5-10 motor arası oluruz diye tahmin ediyorum.Kişisel tepkimizi verirmiyiz ? Veririz..
    Amaç hiç birşey yapmamaktansa ufak da olsun birşeyler yapabilmekse bende seve seve içinde yer alırım bu eylemin.MT İzmir ne halde vay be üç beş kişi kortej yapıyorlar diye için için haz alanlar da olacaktır,ama eğer amaç kortej ve milli duygularsa kimin ne dediği pek umrumuzda da olmaz.
    Motosiklet almadım hala malum,bakınıyorum.Bu yüzden de motosikletsiz olmam sebebiyle yeterince hareketli bir süreç geçirdiğimi söyleyemem.
    Sizin altınızda motor da var,yani benden bir adım daha öndesiniz.
    Açın bir başlık isterseniz,yapalım bir kortej.Bende katılayım.
    Müsait bir buluşma yeri ve saati yazıp bir başlık açmaya bakar herşey.
    Ben diğer milli bayramlarımızda,kutlamalarımızda tam anlamıyla varlık gösterebileceğimizi düşünmüş,30 ağustosta istemeyerek de olsa birşey yapamayarak geçireceğimize kanaat getirmiştim.

Neyse,konu bir şekilde açıklığa kavuştuğuna göre,şöyle bir durumda var.
    Ben bu konuda bir korteji askerden gelmeye yakın (yeterince boş zamanımın olduğu son günlerimde) düşünmüştüm.Ama geldiğimde düşündüğümden biraz daha farklı olduğunu gördüm durumların,hep alıştık,20-30-40 motor geziler yapmaya,eylemler yapmaya.Şuan sizde biliyorsunuz ki bir eylem düzenlesek 5-10 motor arası oluruz diye tahmin ediyorum.Kişisel tepkimizi verirmiyiz ? Veririz..
    Amaç hiç birşey yapmamaktansa ufak da olsun birşeyler yapabilmekse bende seve seve içinde yer alırım bu eylemin.MT İzmir ne halde vay be üç beş kişi kortej yapıyorlar diye için için haz alanlar da olacaktır,ama eğer amaç kortej ve milli duygularsa kimin ne dediği pek umrumuzda da olmaz.
    Motosiklet almadım hala malum,bakınıyorum.Bu yüzden de motosikletsiz olmam sebebiyle yeterince hareketli bir süreç geçirdiğimi söyleyemem.
    Sizin altınızda motor da var,yani benden bir adım daha öndesiniz.
    Açın bir başlık isterseniz,yapalım bir kortej.Bende katılayım.
    Müsait bir buluşma yeri ve saati yazıp bir başlık açmaya bakar herşey.
    Ben diğer milli bayramlarımızda,kutlamalarımızda tam anlamıyla varlık gösterebileceğimizi düşünmüş,30 ağustosta istemeyerek de olsa birşey yapamayarak geçireceğimize kanaat getirmiştim.
    yerden göğe kadar haklısın aslında istesekde pek bişey yapabilme şansımız yok (beni üzende bu ya neyse) o zaman ermanın ve seninde de dediğin gibi 29 Ekim'de iyi bi organizeyle güzel bi kortej yapalım hem o zamana sende motorlanmış olursun hemde yaz biter sayımız yeterince artar

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yerden göğe kadar haklısın aslında istesekde pek bişey yapabilme şansımız yok (beni üzende bu ya neyse) o zaman ermanın ve seninde de dediğin gibi 29 Ekim'de iyi bi organizeyle güzel bi kortej yapalım hem o zamana sende motorlanmış olursun hemde yaz biter sayımız yeterince artar
    +1922

Zaten kısa bir süre daha bu sıkıntıları çekeceğiz,diyorum ya sonrasından eminim.Bu yüzden bende 29 Ekim e kilitlenmiştim.
    Umuyorum ki 29 Ekimde adımıza yakışır bir şekilde milli duygularımız ışığında bir kortej düzenleyeceğiz.Bu seferlik böyle oldu maalesef..
    Neyse ki daha çok zafer bayramı kutlayacağız

Zaten kısa bir süre daha bu sıkıntıları çekeceğiz,diyorum ya sonrasından eminim.Bu yüzden bende 29 Ekim e kilitlenmiştim.
    Umuyorum ki 29 Ekimde adımıza yakışır bir şekilde milli duygularımız ışığında bir kortej düzenleyeceğiz.Bu seferlik böyle oldu maalesef..

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    konunun tatlıya bağlanması güzel. herkes de kendine göre haklı. gönül ister ki izmirde eski yıllarda da olduğu gibi güzel bir kortej olsun MT bünyesinde. bunu herkes istiyordur ama bazı şeyler için hem önceden hazırlanmak gerekli hemde yeterli kişi sayısı olmalı. Ben nasipse yarın istanbuldaki korteje katılmayı planlıyorum. korteje de kalıp pazartesi izmire döneyim diye düşünüyorum.
    izmir MT eski yıllarda bir çok toplumsal projeye imzalar atmıştı. forrap ın askere gitmesi ve grupta yaşanan bazı olaylardan dolayı bir çok üyenin elini ayağını çekmesi sonucu izmir MT eski üye sayısına çok yakın sayılarda toplantılar ve etkinlikler yapamadı. ama eminim ki iyi niyetli arkadaşlar sayesinde eski günlere ve eski katılım sayılarına ulaşacaktır.
    neyse en azından izmirin hala sorumluluklarının farkında olması ve bunlar için kafa yorması çok güzel. bu sene 30 ağustosa nasip olmadı belki ama daha nice ulusal kutlamalarımız olacak ve izmir MT de mutlaka oradaki yerini alacaktır.

amaç kimseye laf atmak ya da polemik yaratmak değildir. lütfen kimse üstüne alınmasın, ve kimseyi de şuçlayan bir yazı yazmak istemedim. sadece bu konudaki hassasiyete bende katılıyorum ve fikir beyan etmek istedim.
    sevgilerle

Motosikleti
    Fz6 satıldı
    Bu seferlik böyle oldu maalesef..

Bu gidişle, duyarsızlıkla zafer bayramımız filan kalmayacak
    5-10 sene sonra gizli kapaklı bayram kutlarsak şaşırmayalım
    Türk olmak, vatan sevmek neredeyse suç sayılacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 44 kullanıcı var. (0 üye ve 44 misafir)

Bu Konudaki Etiketler