Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi geceler..

Alıntı thinkthank adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu geceden itibaren aranızda bulunuyorum herkese selamlar...
    Aramıza hoşgeldin.
    Gruba uygun biriysen ve grupta sana uygunsa kısa zamanda grup ailen gibi olacaktır.

Görüşmek üzere...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ii geceler umarım birbirimize uyarız ben izmirdeyim 9 eylülde okuyorum sözde son sınıf ama uzamayan üniversitenin zewki olmaz sanırım ikinci öğretim benim okul gündüzleride yapı kredinin avukatıyla çalışıyorum öyle gelip geçiyor motoruma pazar günlerim kalıyor işte oda havalar bi düzelmedi
    cuma bindim sahilde dikkatsizliğime geldi polis amcalar 265 i yapıştırdı radardan aman diyim dikkat ben yedim sizler yemeyin

oumar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW - F650
    cesur; sana istanbul'dan ümmet abiden selamlar getirdim... Çok selamı var sana.. Motoshow çok güzeldi yaaa:D
    ooops!
    KASK TAKMIYORSAN,KORUYACAK BİRŞEYİN YOK DEMEKTİR....
    ..:: 35 EA 5130 ::..

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkese bol güneşli haftalar
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    slm arkadaşlar umarım herkes keyifli bir hafta geçiriyodur...cuma akşamı nasıl bir toplantı olacak fikri olan varmı
    [B]Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir[/B]

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese bol güneşli haftalar
    iyi haftalar Erman abim ve herkeze :

Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar umarım herkes keyifli bir hafta geçiriyodur...cuma akşamı nasıl bir toplantı olacak fikri olan varmı
    selam Metin sanda iyi haftalar. Toplantı olacakmı bilinmez ama olsa çok iyi olur

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    izmir mt uyumayın bu hafta güneşli 20 derece olucak bi gezi topağı açın şöyle en sıkısından kapalı mekanları bırakalım baharı karşılıyalım ben hazırım

ii geceler umarım birbirimize uyarız ben izmirdeyim 9 eylülde okuyorum sözde son sınıf ama uzamayan üniversitenin zewki olmaz sanırım ikinci öğretim benim okul gündüzleride yapı kredinin avukatıyla çalışıyorum öyle gelip geçiyor motoruma pazar günlerim kalıyor işte oda havalar bi düzelmedi
    cuma bindim sahilde dikkatsizliğime geldi polis amcalar 265 i yapıştırdı radardan aman diyim dikkat ben yedim sizler yemeyin
    kardeşim o sahile dikkat etmek lazım kimlerin canı yanmadıki
    by K@d@k@L

Motosikleti
    selam Metin sanda iyi haftalar. Toplantı olacakmı bilinmez ama olsa çok iyi olur [/QUOTE]

saol dostum sanada ii haftalar evett olsa bencede çok ii olur negatif enerjiyi atıp pozitif doluyoruzzz

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bu gece yine hazır bekliyorlar sahilde

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ah o sahilde bende arabayla yemiştim yazın. hemde 83km hızla :D
    yolda güzel basmadan olmuyor. ama artık konaktan gelıosam. ilk h.rıfat girişinden giriyom oraya kadar basıom :D köprüye kadar gitmiyom korkudan :D

uckuyulardan gelırkende ordu komutanlıgına gelmeden ilk sapaktan giriyom içeri :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

iyi akşamlar herkese

bu pazar havalar güzel olursa yapalım valla naci abi bi gezi

bu arada toplantılar 2 haftada bir oluyo diye biliyorum arkadaşlar bu hafta toplandık eğer extra bi durum yoksa bidahaki toplantı haftaya olucak...

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı csalgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar geçen kış tekerlerimiz hiç durmamıştı yağmur çamur ama bu sene biraz sıkıntılı oldu anladığım kadarıyla ama sabredin haftaya güzel havalar geri geliyo tabi 2 ay sonrada ben geliyorum hadi hayırlısı bakalım kazasız belasız tekeriniz düz bassın aman dikkat edin .... sevgiler saygılar...

CESUR' UM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN BU ARADA NİCE YILLARA HEP BERABER İNŞALLAH...İYİKİ VARSIN BABACAN....
    çok sağol cüneyt bizde seni çok özledik biran önce aramıza dünmen dileğiyle esen kal babacan

Alıntı oumar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cesur; sana istanbul'dan ümmet abiden selamlar getirdim... Çok selamı var sana.. Motoshow çok güzeldi yaaa:D
    ve alleykum sellam umarım güzel geçmiştir fuar bu sene katılamadık nasibse bu yaz istanbul yaparım ordaki dost larımızı ve arkadaşlarımızı gürmek için fura gidiş nedenimizde onları gürmek içindir zaten fuar bahane oluyordu ama havalar düzelsin inşallah ziyaret edecez .sanada ayrıyeten teşekürler
    ümmet abimizden sellam getirdiyin için

öncelikle hoş geldin aramıza dostum özülme ceza için tek yiyen sen deyilsin bende 4 tane var o yediyinden

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    bende bu geceden itibaren aranızda bulunuyorum herkese selamlar...
    hoş geldin kardeşim aramıza hayırlı olsun.dogru yerdesin bize uymaman mümkün degil.çünkii biz her kafaya uyarız ha birde gelenegimiz var yeni gelen kek yada kuru pastayı getirir ve ve hep beraber....hep beraber yeriz sanada veririz merak etmeilk toplantıya bekleriz kardeşim.rüzgarın bol olsun kazasız belasız günler dilegiyle
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    iyi akşamlar millet

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar millet
    iyi akşamlar KARDEŞİM sanada
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    vn800 drifter
    Herkese Selamlar
    Bir şey Sorucam Izninizle
    C800 Krom Radyatör Koruma Nerden Temin Edebilirim 2. El Temizde Olur
    Ama Sıfırına 220 Lira Gibi Saçma Bi Para Istediler
    Yorum Fikir Ve Yardımlarınızı Bekliyorum
    Teşekkürler

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin kardeşim aramıza hayırlı olsun.dogru yerdesin bize uymaman mümkün degil.çünkii biz her kafaya uyarız ha birde gelenegimiz var yeni gelen kek yada kuru pastayı getirir ve ve hep beraber....hep beraber yeriz sanada veririz merak etmeilk toplantıya bekleriz kardeşim.rüzgarın bol olsun kazasız belasız günler dilegiyle
    mümkün olan ilk toplantıya gelırım kuru pastamla beraber

iyi geceler herkese

ya arkadaşlar bu pazar hava çok güzel olucak kaçırmayalım bu fırsatı lütfen kaç zamandır yağmur çamur hiç bişey yapamadık şöyle çıkalım ağız tadıyla bi yol yapalım olmaz mı ki

Motosikleti
    suzuki gs500
    selamlar ben aranıza yeni katıldım adım serdar nejdet cbr 125r dan suzuki gs 500 e geçiş yaptım daha önceden sizin bu toplantılarınızı duymuştum yanlız aranızda misafir olarak bulunuyodum bundan sonra abilik kardeşlik kısaca bir aile bütünlüğü olarak birlikte olmak dileğiyle hepinize selamlarımı sunarım

MOTOR KULLANMAK TUTKUDUR...!

Motosikleti
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler herkese

ya arkadaşlar bu pazar hava çok güzel olucak kaçırmayalım bu fırsatı lütfen kaç zamandır yağmur çamur hiç bişey yapamadık şöyle çıkalım ağız tadıyla bi yol yapalım olmaz mı ki

evett abii şöyle güzel bir gezzi yapalım karaburun mordoğan yada çeşme uzun bir yol olsun ama tabi ben bi motor ayarlarsamm yada artcı olarak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler