Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beraber atalım diyom pasları nargileye bizde davetlimiyiz
    SEN iş adamısın be abim. biz işsiz güçsüzlerle işçi takımıyla takılıyoz.işçiler kardeş patronlar kalleşama sana istisna yapayım sen vbizim kardeşimizsin her zaman başımızın üstündesin kardeşim istersen hazırlayayım nargileyi oraya getireyim lafı bile olmaz.sen benim EKOLÜMSÜN
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SEN iş adamısın be abim. biz işsiz güçsüzlerle işçi takımıyla takılıyoz.işçiler kardeş patronlar kalleşama sana istisna yapayım sen vbizim kardeşimizsin her zaman başımızın üstündesin kardeşim istersen hazırlayayım nargileyi oraya getireyim lafı bile olmaz.sen benim EKOLÜMSÜN
    kardeşim benim eyvallah içmiş gibi oldum valla birgün çık gel karşılıklı t kahvesi içelim muhabbet yapalım bende seni ağırlamak şeref verir bana
    by K@d@k@L

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    izmir mt yine sessizliğe bürünmüş dün geceden beri ses cıkmamış kimseden fırtına öncesi sessizlik heralde bu .yoksa böle sessiz kalmak yakışmaz bize demi arkadaslar
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    kawasaki GPZ 500R

merhabalar herkeze

gercekten bi sessizlik var hayırlısı bakalım bi fırtına cıkacak galıba ::xs26:

Motosikleti
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir mt yine sessizliğe bürünmüş dün geceden beri ses cıkmamış kimseden fırtına öncesi sessizlik heralde bu .yoksa böle sessiz kalmak yakışmaz bize demi arkadaslar
    atraksiyon lazım erman söledik ama ses çıkmadı gezi topağıda açılmamış
    by K@d@k@L

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atraksiyon lazım erman söledik ama ses çıkmadı gezi topağıda açılmamış
    abi öle valla bu yakında ne kadar geziye katılırsam benim için avantaj .motoru satmaya karar verdim sartlar buraya kadar getirdi artık beni istemeye istemeye vercem karakaçanımı gibi gözüküyo
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    abi öle valla bu yakında ne kadar geziye katılırsam benim için avantaj .motoru satmaya karar verdim sartlar buraya kadar getirdi artık beni istemeye istemeye vercem karakaçanımı gibi gözüküyo
    çok üzüldüm ya sıkma canını allah daha iyilerini nasip eder inşallah gün ola harman ola
    by K@d@k@L

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK

slm

slm izmir mt çok uzun zamandan beri izmire inemiyorum ama artık havalar ısındı cuma toplantılarıda başlamışdı...ve bu haftada olursa gelmeyi planlıyorum hergangibi bi aksilik çkmadıgı sürece çoban geziniz çok güzel olmuş başka pazar gezilerinde bende olmak isterim...herkese ii akşamlar...

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    iyi akşamlar MT ahalisi
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

hayııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    hayırlısı erman...daha iyisi nasip olur inşaallah ilerde
    Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm izmir mt çok uzun zamandan beri izmire inemiyorum ama artık havalar ısındı cuma toplantılarıda başlamışdı...ve bu haftada olursa gelmeyi planlıyorum hergangibi bi aksilik çkmadıgı sürece çoban geziniz çok güzel olmuş başka pazar gezilerinde bende olmak isterim...herkese ii akşamlar...
    1-2 defa gelmiştin sanırım önceden...tekrar bekleriz kardeşim

Alıntı cem_kinik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gercekten bi sessizlik var hayırlısı bakalım bi fırtına cıkacak galıba ::xs26:
    yaptırabildinmi motorunu ?
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    iyi geceler millet

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler millet
    ii geceler ortak :D
    yaa bi cuma da alsancak da toplaşın yaaa ben de rahat rahat geleyim olmuo böleee :D ya da bu cumartesi akşamı benim partide toplaşalım

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayııııııııııırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    kardeşim bende istemiyorum ama öle olcak gibi hayırlısı diyelim.ii dileklerini ileten herkese tesekkür ederim bu arada

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    herkeze iyi akşamlar

kardeşim bende istemiyorum ama öle olcak gibi hayırlısı diyelim.ii dileklerini ileten herkese tesekkür ederim bu arada
    sen satarsan motorunu biz ne yaparız be kardeşim bak sonera KANKAN da satar motorunu intihar falan eder aman ha satacak olsam önce ben satardım falkon beni üstünden attı satmadım.VN pazar günü üstünden attı satmadım hafif hasar var bende diz kapagı ve sag kaburga zedelenmesi eee satsam ben satarımha maddiyata gelince senden kalır yanım yok fazlam vardır emin ol
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oğuz abi naaptın sen ya , üzüldüm geçmiş olsun

çok özel bir toplantı 2 hafta periyodu beklenmeden olağan üstü şekilde bu cuma gerçekleşecektir arkadaşlar
    CUMA GÜNÜ TOPLANTI TOPİĞİ İÇİN BURALARDA Bİ YERLERE TIKLAYINIZ
    gelmeyen banlanabilir
    May The Force Be With You

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok geçmiş olsun Oğuz abi..

Cuma görüşmek üzere

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    cuma toplantısına herkes gelsin arkadaşlar özelikle yeni arkadaşlarımız mazeret yok çamura yatmak hiç yok mt izmirin en kalabalık gecesi olsun

herkeze iyi akşamlar

sen satarsan motorunu biz ne yaparız be kardeşim bak sonera KANKAN da satar motorunu intihar falan eder aman ha satacak olsam önce ben satardım falkon beni üstünden attı satmadım.VN pazar günü üstünden attı satmadım hafif hasar var bende diz kapagı ve sag kaburga zedelenmesi eee satsam ben satarımha maddiyata gelince senden kalır yanım yok fazlam vardır emin ol
    oğuz abim geçmiş olsun yarın telden gürüşürüz

Alıntı pierid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ii geceler ortak :D
    yaa bi cuma da alsancak da toplaşın yaaa ben de rahat rahat geleyim olmuo böleee :D ya da bu cumartesi akşamı benim partide toplaşalım
    ortak sana çok ayrı bir süpriz yapçaz

Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkeze iyi akşamlar

çok geçmiş 0lsun oğuz abi .aman dikkat et üzme bizi .sölediklerini dinlicem umarım ayrılmam karakaçan dan

Motosikleti
    chopper
    cok gecmiş olsun Oguz abi.dikatli ol abi
    [B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler