Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    Alıntı jeynajeyna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    OZGUR ABİ ve diger arkadaşlar herzaman mutlaka bekleriz,bende cok memnun oldum

işte karizma budur...

allah nazarlardan korusun yegen e bak be maşalllah tütütütü

kardeşim nazar boncuksuz gezdirme yaw nerde yegen in nazar boncugu, bak bize nazar boncuklu büyüdük şimdiki kilodan belli olmuyomu hahha
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi yolluyorumm.. marko abi senin de iki satır yazını görmek mutlu etti beni (:
    bu arada melcor09 yeni motorun hayırlı olsun telif hakkını talep ediyorum avatarımdan dolayı bulabilceğin en temiz fazer lardan bir tanesine sahipsin eski kullanıcısı gözü gibi bakardı o motora (bu arada kulakları çınlasın abimim )
    ah eski günler ... ne anılar yaşadım o motosiklette .. ne geziler yapmıştık .. neyse fazla duygusal olmayalım
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kaza yapan arkadaşlara geçmiş olsun dileklerimi yolluyorumm.. marko abi senin de iki satır yazını görmek mutlu etti beni (:
    bu arada melcor09 yeni motorun hayırlı olsun telif hakkını talep ediyorum avatarımdan dolayı bulabilceğin en temiz fazer lardan bir tanesine sahipsin eski kullanıcısı gözü gibi bakardı o motora (bu arada kulakları çınlasın abimim )
    ah eski günler ... ne anılar yaşadım o motosiklette .. ne geziler yapmıştık .. neyse fazla duygusal olmayalım
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sagol cok tesekkur ederim, evet mustafa abi saglam titiz bir adammıs vallahi cok duzgun bakmıs makinaya telif hakkına gelince avatar 10no.
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    bugün çok güzel bir gündü ama biz sessiz coo ile bizim dükkanın duvarlarına alçı falan yaptık temizledik daha sonrada motorlarımızı yıkadık ERMAN,ın verdiği inek sütüylede parlattık çok iyi oldu.gezi yapan arkşlr vars foto atsında görelim
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda

işte karizma budur...

Allah analı Babalı bütmek nasip eder inşallah...çok tatlı ve gerçekten de karizma bir Bebek

Tekrar teşekkürler ve İzmr'e geldiğinizde inşallah tekrar görüşürüz

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende hepinizi özledim
    Geç olsun güç olmasın evet.. Bunda da vardır bir hayır.Zaten izini fazladan kullanıyorum,içinde bonus 2 gün var Bir sorun çıkmadığı sürece tabi..(izin adresim doğu gözükmüş farketmedim,o yüzden yolu da fazla verdiler ve toplam 9 gün oldu )..

Jandarma Eşrefpaşa da var onun haricinde nerede var bilmiyorum.Ama bildiğim daha doğrusu tek söylemek istediğim şey,Allah kolaylık versin dostum
    115 günüm kaldı benim..8/1 B yim.Üniversiteyi bitirmeden dondurup askere geldim çeşitli sebeplerden ötürü.Ama burada şunu anladım ki uzun dönem askerlik gerçekten yapılmaz.Ki benim yaptığım askerliğin askerlikle alakası olmamasına rağmen bunu söylüyorum.Sen 88/4 ün B si olmalısın,askeri tabirle piç torunum
    Askerde hiç bir şeyi kafana takma,tek tavsiyem bu.Ve umarım arkanda eşini ya da kız arkadaşını bırakıp gelmemişsindir.Çünkü aile ve arkadaşların zaten yeterince kalbine oturuyor,bir de aşk durumları olursa yandı gülüm keten helva.En güzeli benim gibi bulunduğun yerden kız bulmak ki o da senin birliğinde olmaz

Hayırlı teskereler..

İmza;

Orduevinde barmen olarak vatan borcu ödeyen kahraman mehmetçik.
    --------------------------------------------------------------------------

Sayılı günler çabuk geçer derlerde inanmayız bazen bakın aylar akıp gitmiş ve sadece 110 küsür gün kalmış Bravo ve geleceğin günü iple çektiğimiz bilmeni isteriz Tuncerim Allah hayırlı teskere almanı nasip etsin.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    iyi akşamlar mt sakinleri forumdan iki gün ayrı kaldım neler kaçırmısım meger

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00

işte karizma budur...

Kardeş Allah nazardan saklasın analı babalı büyüttmeyi nasip etsin..

Mamy kardeş sana da geçmiş olsun, Allah beterinden korusun ..

Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün çok güzel bir gündü ama biz sessiz coo ile bizim dükkanın duvarlarına alçı falan yaptık temizledik daha sonrada motorlarımızı yıkadık ERMAN,ın verdiği inek sütüylede parlattık çok iyi oldu.gezi yapan arkşlr vars foto atsında görelim
    hani haber vercektiniz nargile iççektik oğuz abi

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkese ii haftalar mt sakinleri .abi sütün işe yaramasına sevindim. nargile içemedik ama bi dahaki sefere inşallah
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    izmir mteeeeeeeeeeeeeeeeeeee açın bir gezi topağı bahara merhaba gezisi gelmiyen n olsun
    by K@d@k@L

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese ii haftalar mt sakinleri .abi sütün işe yaramasına sevindim. nargile içemedik ama bi dahaki sefere inşallah
    iş olayını naptın erman?

Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    izmir mteeeeeeeeeeeeeeeeeeee açın bir gezi topağı bahara merhaba gezisi gelmiyen n olsun
    ne olsun naci abi ismini baştan koyalım sonra cayma olmasın hep gelcem diyon hiç gelmiyon bi türlü tanışma fırsatı bulamadık ben senin oraya gelemiyom çok uzak bi gelde şu karadeniz olayını konuşalım abi

Motosikleti
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iş olayını naptın erman?

ne olsun naci abi ismini baştan koyalım sonra cayma olmasın hep gelcem diyon hiç gelmiyon bi türlü tanışma fırsatı bulamadık ben senin oraya gelemiyom çok uzak bi gelde şu karadeniz olayını konuşalım abi
    bu sefer walla gelicem: cat: gelmiyen olsun bende tanışmayı çok isterim hem gezmiş oluruz makina paslandı
    by K@d@k@L

Motosikleti
    chopper
    iyi akşamlar izmir mt.bugun geni ufak bir gezi yaptık,hemen fotolar paylaşyorum
    [B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    hadi jeyna bekliyoruz merak ettim.

Motosikleti
    chopper
    bugun melconun Aydında ufak bir işi var bizde onun peşinde gittik hem gezelim hemde biraz yol yapalım..
    otobanın çikişi aydın 10 km kala sigara molası

aydına geldımızda sagolsun aydın motosiklet grubu (ruzgar avciları) bize musafir ettiler ,melcorun yanında oturan ruzgarcilardan birtanesi

buda yanı adam,baya bi aktiv hayat yaşyor,duvarda asılan fotograflardan cektım..

ahanda ben..

ahanda biz..

[B]joker[/B]
    [B]live to ride-ride to die[/B]

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hani haber vercektiniz nargile iççektik oğuz abi
    valla bekldik biz sami haberleri var dedi hatta arayacaktık sami telefonları yok dedi

Alıntı aguila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sefer walla gelicem: cat: gelmiyen olsun bende tanışmayı çok isterim hem gezmiş oluruz makina paslandı
    sen ver makinayı bana ben pasını atayım

Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NARGİLE senin köpegin olur kardeşim.birgün bizim mahalleye dizelim motorları bir görüntü olsun sonra kısa bir turlama yaparız

Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    JEYNAJEYNA valla iyi geziyorsunuz.gezin bakalım tadını çıkarın bu güzel havaların.Kendinize iyi bakın

Motosikleti
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bekldik biz sami haberleri var dedi hatta arayacaktık sami telefonları yok dedi

sen ver makinayı bana ben pasını atayım

NARGİLE senin köpegin olur kardeşim.birgün bizim mahalleye dizelim motorları bir görüntü olsun sonra kısa bir turlama yaparız
    beraber atalım diyom pasları nargileye bizde davetlimiyiz
    by K@d@k@L

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler