Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    ben sevgilimi kuafüre bıraktım üç göndür orda c.tesi hazır olur bu önemli günü beraber yaşayalım deyerli mt motor sevenler hadi hep beraber motosiklet aşkına

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    ben sevgilimi kuafüre bıraktım üç göndür orda c.tesi hazır olur bu önemli günü beraber yaşayalım deyerli mt motor sevenler hadi hep beraber motosiklet aşkına

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sensizlik yaramamış bize demeki kardeşim gelde kendimize gelelim kurtar bizi bu kırizden
    ben burda 0 derecenin altinda kar yagarken biniyorum, donuyorum ama o kadar ozlemisim ki surmeyi ara vermekte istemiyorum...

ilk isim Izmir e geldigim gibi Ayvalik a kacmak olacak, tabii yanliz degil... bi deniz havasi soluyayim yaw... bi soyle sahilde eski muhabbetleri yapalim...

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yinemi ortayı tutturamadın bu defa arayı çok açtın cidden özlettin kendini,
    gel gel söz sana tav olmayacaz
    e e e dedim sana bak gidiyorum, ozlersin beni dedim, tarih 03.10.2008 persembeyi cumaya baglayan gece, gel bize gidelim, ev de sise sise jack daniels var oturup cekelim dedim.. ih mih ettin, tek basima bi elimde bavulum bi elimde sise, sabahi buldum... kafa da iyiydi hani, ulan Mustafa sen beni ozleyene kadar gelmicem geri dedim... bak simdi icim rahatladi bunu duydum ya, yakinda gelirim...

bu arada gelirsem ne chatkut ne de bocek ses tonuma karismayacak ama yoksa gelmem!

gelsin bi hele cazası büyük :
    cezamiza raziyiz, hele bi geleyim de...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada gelirsem ne chatkut ne de bocek ses tonuma karismayacak ama yoksa gelmem!
    kulak tıkacı aldım problem yok, gel bekliyoruz
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

slm herkese ben yeniyim aranıza katılabilir miyim izmirden joker_cbr_

aguila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fazer büyüyünce V.MAX
    katıl kardeşim sende gel hoşgel sefalar getir ama biraz detay yap kendini daha iyi tanıtki seni daha iyi tanıyalım
    by K@d@k@L

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    joker_cbr_,ChukY,washburn24 aramıza hoşgeldiniz..
    Ehliyeti olmayan arkadaşların önce ehliyetlerine,korumalarına daha sonra da motosikletlerine bir an önce kavuşmaları dileğiyle

Pierid,yeni iş yeriniz hayırlı olsun,umarım bol kazanç elde edersiniz..Açtığınız yer oldukça iyi,yakınında bu işi yapan bir yer daha vardı kapanmadıysa (10 aydır İzmir imden uzağım,bilemiyorum o yüzden kapandı mı kapanmadı mı)..Fark yaratacak işlere imza attığınız taktirde tabi ki kazanç kendiliğinden gelecektir.Tattoo dışında airbrush işine de zamanla girerseniz sanıyorum ki çevresel olarak müşteri potansiyeliniz oldukça iyi olacaktır
    Oldukça büyük bir potansiyelin içerisindesiniz,umarım bunu iyi değerlendirirsiniz

Tekrar hayırlı olsun...

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuncer'cim fuardan dönerken bende baya bi getirdim, bu cuma toplantı olursa gelmeye çalışırım yanımda getiririm. yada Hızlıcesi sen mekanımı bılıyorsun nasıl olsa işi sağlama alalım dersen benden gelip alabilirsin stickerları

bu arada anahtarlık yoktu, stickerlar var motosiklet.net yazısı amblem ve motosikletleri fark edin stickerları..
    Anahtarlıkların kalmadığını tahmin etmiştim,eğer elimde kaldıysa -ki pek sanmıyorum çünkü gelmeden dağıtmıştım hepsini- gelince anahtarlık dağıtırım,sen stickerları dağıt madem baya getirdin.Zaten geçen seneki stickerların aynıları sanırım bu senekiler de( ben yokum tabi değişiklik yapmamış tembel MT Yönetimi )..

Herkese iyi haftasonları..

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ilk isim Izmir e geldigim gibi Ayvalik a kacmak olacak, tabii yanliz degil... bi deniz havasi soluyayim yaw... bi soyle sahilde eski muhabbetleri yapalim...

e e e dedim sana bak gidiyorum, ozlersin beni dedim, tarih 03.10.2008 persembeyi cumaya baglayan gece, gel bize gidelim, ev de sise sise jack daniels var oturup cekelim dedim.. ih mih ettin, tek basima bi elimde bavulum bi elimde sise, sabahi buldum... kafa da iyiydi hani, ulan Mustafa sen beni ozleyene kadar gelmicem geri dedim... bak simdi icim rahatladi bunu duydum ya, yakinda gelirim...
    kardeşime bak bee gözlerimi yeşerttin anılarla o gün cek denyıls'ı reddetmekle nasıl bi denyoluk etmişim ya, sırf senin bi elinde bavulla nasıl kafayı çektiğini görmek için bile gelinirdi

gelde yolumuzu yapıp kurtlarımızı dökelim, ayvalık yakın yaw, haritaya parmak basıp nere denk gelirse oraya kadar gidelim, ama bi şartla, 150 nin üstüne çıkmayacaz, sakin sakin gidecez
    May The Force Be With You

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Merhaba ve hayırlı akşamlar tüm İzmir MT

Çirkin sen gel yeterki Ayvalık yaparız...150 nin üstüne çıkmayız da
    Haydi bakalım gün sayalım mı
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

pierid - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    joker_cbr_,ChukY,washburn24 aramıza hoşgeldiniz..
    Ehliyeti olmayan arkadaşların önce ehliyetlerine,korumalarına daha sonra da motosikletlerine bir an önce kavuşmaları dileğiyle

Pierid,yeni iş yeriniz hayırlı olsun,umarım bol kazanç elde edersiniz..Açtığınız yer oldukça iyi,yakınında bu işi yapan bir yer daha vardı kapanmadıysa (10 aydır İzmir imden uzağım,bilemiyorum o yüzden kapandı mı kapanmadı mı)..Fark yaratacak işlere imza attığınız taktirde tabi ki kazanç kendiliğinden gelecektir.Tattoo dışında airbrush işine de zamanla girerseniz sanıyorum ki çevresel olarak müşteri potansiyeliniz oldukça iyi olacaktır
    Oldukça büyük bir potansiyelin içerisindesiniz,umarım bunu iyi değerlendirirsiniz

Tekrar hayırlı olsun...

sğl forrap haklısın piyasada oldukça dövmeci var ama şuna inan fark yarattık bile askerlik birmedi mi yaw daha...izmire geldiğinde beklerim mutlaka

muraaaaaaaaaaaaaat bana özelden msj at konuşalım

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba ve hayırlı akşamlar tüm İzmir MT

Çirkin sen gel yeterki Ayvalık yaparız...150 nin üstüne çıkmayız da
    Haydi bakalım gün sayalım mı
    iyi geceler özer abi .bu çoçuk kandırıyor bizi bence öç aydır gelcem diyor gelsede artçım olur yoksa bize katılamaz artık

Alıntı joker_cbr_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş geldin kardeşim doğru adrestesin toplantılara bekleriz

extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    hayırlı ve huzurlu bir pazar diliyorum
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    günaydın arkadaşlar bugün güzel bir hava var tahminlerimizin tam tersi oldu neyse gezen arkadaşlara bol eglenceler
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    günaydın herkeze bi kaç haftadır toplantıları ektiğimi biliyorum ama yeniden aranızda olucam
    Cesur abi sticker kaldımı elinde varsa almak istiyorum. bişey daha sorucam yeni tsörtler ne zman gelicek ilk sıraya beni yazın
    en kısa zmanda görüşmek üzere

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı stunt_rider_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın herkeze bi kaç haftadır toplantıları ektiğimi biliyorum ama yeniden aranızda olucam
    Cesur abi sticker kaldımı elinde varsa almak istiyorum. bişey daha sorucam yeni tsörtler ne zman gelicek ilk sıraya beni yazın
    en kısa zmanda görüşmek üzere
    stikırs kalmadı ama bakarız bişeylerne zaman gelecen randevu ver. biz hazırlık yapalım sana nasıl stikırs lardan istiyorsun

Alıntı joker_cbr_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoş gel sefa gel mutlu gel huzurlu git.gelecek toplantıyı iple çek yalnızzz ilk gelen kurabiye,kek vs getirir ona GÜRE haaa o zaman seni en baş köşeye oturturuz

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    iyi pazarlar dostlar, hava fena değil bugün ama önceden bi plan yapmadık evde pineklemeye dewam

bende 3-5 sticker kalmıştı ama evin heryerine yapıştırdım
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    nerelere yapıştırdın bakem yoksam bendemi yapiştiremm

BENCE GÜZEL RESİM

KADİFEKALE den bir ensantire

Motosikleti
    BMW K 1200 R
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    stikırs kalmadı ama bakarız bişeylerne zaman gelecen randevu ver. biz hazırlık yapalım sana nasıl stikırs lardan istiyorsun
    tekrar merhaba Oğuz abim stikırslar mt nin stikerslarından istiyorum abi. bu cuma uygun olursam toplantıya katılmayı düşünüyorum. bi süredir takip edemedim siteyi bayagı sey kacırdıgımın farkındayım martta İzmir mt nin bütün gezilerine motosikletimle beraber katılacağım en kısa zmanda görüşmek üzere

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı stunt_rider_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba Oğuz abim stikırslar mt nin stikerslarından istiyorum abi. bu cuma uygun olursam toplantıya katılmayı düşünüyorum. bi süredir takip edemedim siteyi bayagı sey kacırdıgımın farkındayım martta İzmir mt nin bütün gezilerine motosikletimle beraber katılacağım en kısa zmanda görüşmek üzere
    önümüzdeki toplantıda vereyim sana stıkır ama gelirsen

Motosikleti
    BMW K 1200 R
    önümüzdeki toplantıda vereyim sana stıkır ama gelirsen
    tamam abi bi sorun olmazsa ordayım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 24 kullanıcı var. (0 üye ve 24 misafir)

Bu Konudaki Etiketler