Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    extreme1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X Max250 & Yamaha Cygnus X
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu Toplam 4 üye okuyor. (4 Kayıtlı üye ve 0 Misafir)
    hızlıcesi2, extreme1925. watari.özer.
    yavaş yavaş toplanın şüyle nerdesiniz .özledik bir birimizi vallah
    özledik wallaa
    Tüketici yaşamak iyi değildir. Üretici olalım Mustafa Kemal ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Faydası olacak mı peki? bu bir insanlık ayıbı ama kimse dur diyemiyor ve daha da acısı yaptırımı ne olacak olan masum insanlara oluyor utansınlar bence silahsız insanlara ve hastanelere yönelttikleri silahlar nedeniyle
    Özer abicim, sana cevap vermek anlamında değil, seninde bunun faydası olacakmı diye sorarken düşündüğün kaygını tahmin ettiğim için, bu vesile ile herkesin okuduğu bi yere düşündüklerimi yazmak istedim , alıntının sebebi budur.

Silah sanayi ve tarım sektöründe çok ilerde olan , daha önemlisi bütün dünyanın en derin yerlerine kök atmış olan israile karşı bizim gibi küçük tüketicilerin ekonomik zarar vermek için yapacağı boykutun amacına ulaşabilmesi bencede zor olacaktır,

Bu konuda hassasiyet göstermek benim için cebimden çıkan paramın israile gitmeyeceğini bilmek demek en azından, bunun yaygınlaşmasıda belki büyük meblağların akışını kesecektir,

Nemrud, Hz.İbrahimi ateşe attığında koskoca ateşe karşı harıl harıl çalışıp sürekli gagasında su getirip döken serçeye "Bir gagalık su ile bu ateş söner mi?" diye sorduklarında serçenin verdiği cevap gibi;
    En azından tarafım belli olur.
    May The Force Be With You

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    İsrail, Ergenekon, Susurluk derken bu yıl çok vahim başladı...

"Alçakların sığınacakları son kale vatanseverliktir" sözünü doğrularcasına kendi ülke gündemimizi hazmetmeye çalışırken bir de İsrail'in insanlık dışı saldırıları, BM'nin eli kolu bağlı oturması, Dünyanın "yeni" umudu OBAMA'nın aslında seleflerinden farklı olmadığı gerçekleriyle yüzyüze kaldık yeni yılda..

Bence Cumhuriyet için, kimsesiz, engelli, yoksul çocuklar,yaşlılar için biraraya gelen Motosiklet camiası Filistin için de biraraya gelip sesini duyurmalı...

Konu Yahudi-Müslüman çatışması, politik duruş vs. değil... Konu insanlık...
    İsrail mallarının boykotu da bu konuda önemli bir adım bence...

Benim bir arkadaşım vardı yıllar önce, Ege Ünv. Endüstri Mühendisliği Bölümü'nde okuyan: Fikri Mösellem. Filistinli... Okulunu bitirip gitti, bir daha da haber alamadık... Belki yıllar önce, belki de son 10 günde öldü... Bilmiyorum... Ama sadece Fikri'nin ölmüş olabileceği ihtimali bile çileden çıkarırken beni, oynamak için misket bile bulamayan çocuklara dalga geçer gibi misket bombası atan bir ülkenin yönetimi ve tepkisiz halkı protesto edilmelidir...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Filistinden önce kanayan yaramız güneydogu hakkında bir şey yazan yok...
    adam gündüz ayakkabıcı gece terorist cocugu aç ilkokulu zor bitiriyor.bu ülkede o kadar cok yardım insan var ki filistin sırasını beklesin...

israili silahlandıran ülkelerin başında Türkiyeinin geldigini hangimiz biliyorduk??
    silahlandırmanın ülkye katkısını göz ardı edemeyiz
    bunca yıl silahlandır,bunca yıl adamların paralarını ye
    ondan sonra bu ülkenin başbakanı cıksın geçmiş olsun falan filan...
    dua etsinler de o namlular benim ülkeme cevirilmedi...
    yok kardeşim böle birşey.
    tv de cıkıp yapmacık geçmiş olsun,kınama,askeri ve tıbbi yardım gönderme olaylarını da bıraksınlar
    bu ülkenin dışarıya verilecek bir TL si bile yok
    bu iş ancak ve ancak aç gezerim marlboro içerim le acıklanabilir

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK

Filistin

Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam gündüz ayakkabıcı gece terorist cocugu aç ilkokulu zor bitiriyor.bu ülkede o kadar cok yardım insan var ki filistin sırasını beklesin...

israili silahlandıran ülkelerin başında Türkiyeinin geldigini hangimiz biliyorduk??
    tv de cıkıp yapmacık geçmiş olsun,kınama,askeri ve tıbbi yardım gönderme olaylarını da bıraksınlar
    KARDEŞİM sen böyle söyleme.orada ezilen öldürülenler herşeyden öce İNSAN benim için dini ırkı önemli degil.önemli olan insan olmaları ve bir çoğu masum ve bir okadarıda çocuk sen t.v izlemiyormusun.ölen bebeleri görünce için cız etmiyormu.kim ne olusa olsun bunları hak etmiyor.mustafanın dediği gibi en azından tarafımızı belirtelim.dogu hakkında ne biliyorsun onlarla yaşadınmı aynı kaptan yemek yedinmi silah arkadaşını beraber silah çattıgın arkadaşlarını şehit verdinmi.dogudan kimlerin rant sagladıgını biliyormusun.doguyla ilgili kaç kitap okudun .lütfen sen yapma biraz daha insani duygularımız önde olsun.benim bir komşum var yahudi çarşıda.ne diyordu biliyormusun müslümanın gölğesine bile basmak çok sevapmış.ha iyileri yok mu onlara lafım yoksen biraz daha araştır sonra konuşuruz.seni seviyorum KARDEŞİM
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı extreme1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

güzel kardeşim olurmu hiç ordakiler kardeşlerimiz biz bize destek vermeliyiz .bu bütün müslümanlara yapılan haksız saldırıları kınamalıyız sıra bize gelmeden ırakın başına neler geldi o kadar gariban insan kalt edildi yazık deyilmi bu çoçuklara ne istiyorlar onlardan yılardan beri bu insanlık ayıbını gürmüyormu bu dönya ülkeleri bu saldırılar hırıstiyan lara olsaydı şimdi bütün hırıstiyanlar ayaklanırdı biz isek hep susuyoruz kendi memfaatlarımız için miş hiç te memfaat gürmedik şimdiye kadar .yılardan beri türkiyem kırizde başımızdakilerin korkak tavırları yözünden hep susuyoruz nereye kadar .

Motosikleti
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel kardeşim olurmu hiç ordakiler kardeşlerimiz biz bize destek vermeliyiz .bu bütün müslümanlara yapılan haksız saldırıları kınamalıyız sıra bize gelmeden ırakın başına neler geldi o kadar gariban insan kalt edildi yazık deyilmi bu çoçuklara ne istiyorlar onlardan yılardan beri bu insanlık ayıbını gürmüyormu bu dönya ülkeleri bu saldırılar hırıstiyan lara olsaydı şimdi bütün hırıstiyanlar ayaklanırdı biz isek hep susuyoruz kendi memfaatlarımız için miş hiç te memfaat gürmedik şimdiye kadar .yılardan beri türkiyem kırizde başımızdakilerin korkak tavırları yözünden hep susuyoruz nereye kadar .
    abi bende üzülerek izliyorum yaşanan dramı
    ama bu ülkenin insanı kuzu gibi boynunu bükmeye alışmış hiçbir kuvvet silkindiremez
    ben susayım sen sus o sussun
    vergi mi tamam verelim enflasyon mu tamam fiyatlar yükselsin ben dini suistimal edipbaşa geleyim tamam gel ben şunu istiyorum tamam yap
    benzin zamlandı tamam zamlansın... örnekleri hepimiz cogaltabiliriz...
    demek istedigimi anladın degil mi cesur abi
    düşünmeden gününü geçirien bir toplumun verecegi tepkinin kat ve kat fazlasını karıncalar yaz aylarında yapıyor
    böyle konustugumdan dolayı bozulacak arkadaslar varsa kusura bakmasınlar
    sadece gerçekleri söylüyoruz
    ve malesef kral çıplak...

Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞİM sen böyle söyleme.orada ezilen öldürülenler herşeyden öce İNSAN benim için dini ırkı önemli degil.önemli olan insan olmaları ve bir çoğu masum ve bir okadarıda çocuk sen t.v izlemiyormusun.ölen bebeleri görünce için cız etmiyormu.kim ne olusa olsun bunları hak etmiyor.mustafanın dediği gibi en azından tarafımızı belirtelim.dogu hakkında ne biliyorsun onlarla yaşadınmı aynı kaptan yemek yedinmi silah arkadaşını beraber silah çattıgın arkadaşlarını şehit verdinmi.dogudan kimlerin rant sagladıgını biliyormusun.doguyla ilgili kaç kitap okudun .lütfen sen yapma biraz daha insani duygularımız önde olsun.benim bir komşum var yahudi çarşıda.ne diyordu biliyormusun müslümanın gölğesine bile basmak çok sevapmış.ha iyileri yok mu onlara lafım yoksen biraz daha araştır sonra konuşuruz.seni seviyorum KARDEŞİM
    olayı farklı araflara cekmeyelim oğuz abi benim demek istedigimi herkes anladı

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    neyse tartışma yarat mıyalım sunuçta hepimiz şidete karşıyız sanırım insanlar ölmesin annalar ağlamasın inşallah .allah yardımcıları olsun

noluyo ya

öncelikle herkese iyi akşamlar sonrasında ise yapılanlar tabiki doğru değil savaşı hiç birimiz onaylamıyoruz ama bu doğanın kanunu gibi bişey olmuş unutmayınki kapitalist düzenler kendini kriz ortamından hep bu şekilde savaşlarla isyanlarla vesairelerle kurtarır buda onların bi dalgası...

neyse bu arada Filistine yardım etmek isteyenler varsa Kemeraltında bikaç esnaf dükkanında isim vermicem, küçük kutular var Filistili kardeşlerimize yardım diye insanlar 3-5 neyse veriyolar bu paralar belli sürelerle tek elde toplanıp direk hamasın eline kaçak yollardan ulaştırılıyomuş, şimdi şunu diyenleriniz çıkıcaktır acaba yerine gidiyo mu valla oda onların günahı ben sadece gördüklerimi duyduklarımı yazdım...

Saygılar sevgiler...

Murat2100 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA 600 RR
    Alıntı izmirli_ua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna noldu çizmişler murat 2100 ü
    Birşey Olmadı abi 2 gün tatile cıkartılarda beni
    Seni Sevdimde Ne Oldu Efes Ve Turkcell Zengin Oldu

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    tüm dostlarıma iyi hafta sonu dilerim.iyi akşamlar
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

stunt_rider_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K 1200 R
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm dostlarıma iyi hafta sonu dilerim.iyi akşamlar
    sanada iyi akşamlar Oğuz abi

herkeze iyi akşamlar

Motosikleti
    hayırlı pazarlar İzmir MT

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    selam arkadaslar, sonunda güzeller güzeli izmire döndüm! sizden ricam, bana servis olarak önerebileceğiniz bir yer var mı? bilip bilmeden rastgele bir servise gitmek istemiyorum..tesekkurler
    Wildgoose Rider - Transalp 650

Motosikleti
    Alıntı fullthrottle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaslar, sonunda güzeller güzeli izmire döndüm! sizden ricam, bana servis olarak önerebileceğiniz bir yer var mı? bilip bilmeden rastgele bir servise gitmek istemiyorum..tesekkurler
    gönül rahatlıgıyla Motopit'e gidebilirsin
    Arslan usta var orda sana yardımcı olacaktır
    1561 Sokak.No:21 Cınarlı - İZMİR. 0.232.435 22 82. 0.232.435 21 87

fullthrottle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Burgman 650 Executive / Snow Owl
    Wildgoose Rider - Transalp 650

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    herkese ii haftalar
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    herkese ii haftalar
    sağol Erman sana da iyi haftalar

izmirli_ua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DD 250 e-9 siyah satılık
    arkadaslar izmir mt de bi durgunluk seziyorum ya noldu bize böle soğuklardan mıdır nedir herkes kabuğuna cekilmiş gibi silkelenelim kendimize gelelim yapmayalım böle üzülüyorum valla
    İnsanın değeri bir kesirLe ifade ediLecek oLursa;,,payı gerçek kişiLiğini gösterir,paydası da kendisini ne zannettiğini.......Payda büyüdükçe kesrin değeri küçüLür.........* ToLstoy *

Motosikleti
    arkadaslar izmir mt de bi durgunluk seziyorum ya noldu bize böle soğuklardan mıdır nedir herkes kabuğuna cekilmiş gibi silkelenelim kendimize gelelim yapmayalım böle üzülüyorum valla

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler