Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDEŞİM senin için bu akşam sipariş verdim onlar burada İSTANBULDAN gelecek biraz resim atacagım forumla gurme toplanttısı
    at hadi bekliyoruz orda sen burda lakırdı yapıyon
    abi kusura bakma şu çatalı alalım bu tarafa fotoları bekliyor millet

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

duyduk duymadık demeyin fotolar gelmiş.....
    Bizi Bilen Bilir Biz 3 Kişiyiz BEN-KEYFİM VE KAHYASI..

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı tgb_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duyduk duymadık demeyin fotolar gelmiş.....
    nihayet

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    kolaymı resim atmak abim herkese günaydın
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi haftasonları Boş geçirmeyin bu hafta sonunuKesin hava da güzeldir İzmir imde..

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hava güzel tuncerim ama sanırım bi karar yok daha..
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Topic açayım ben,Afyon a gidiyoruz Hatta ben önceden gidip sizi orada bekliycem

biz zaten ordayız

bu pazarda boşum dükkanada bakıcam adam buldum.. belki tek başıma gaz açarım biyerlere

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Güzel bir toplantı olmuş.Herkeze iyi haftasonları diliyorum.Selamlar.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topic açayım ben,Afyon a gidiyoruz Hatta ben önceden gidip sizi orada bekliycem
    daha çok beklersinnnnnn bizde seni bekliyoz

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi haftasonları Boş geçirmeyin bu hafta sonunuKesin hava da güzeldir İzmir imde..
    FORRAP,pım ASKER im haftaya senin şerefine bir şeyler yaparız .VEZİRĞAN BAŞI= buyrugumdur adaya gezi hazırlıklarına başlana haydi mismillah... oldumu

selam eski dostlar hepinizi cok ozledim eskisi gibi toplantilara gelemiyorum artik affedin biraz uzaktayim ama gonlum hep sizinle unutmadim sizi arada bir ses verin haberleselim. speedygirl sule nick ismimle giris yapamiyorum o yuzden yeni bir uyelik aldim. umarim unutulmamisimdir. tum izmire iyi aksamlar diliyorum
    sevgiler
    sule

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @speedygirl; ben bile bir kaç buluşmada (senin son benim ilk buluşmalarımız) karşılaşmamıza rağmen dün gibi hatırladığıma göre (ki balık hafızası sahibiyim) , seninle daha uzun süre hukukları olan dostların hiç bir zaman unutmamışlardır eminim

@tüm dostlar ;
    Ben, chatkut ve hızlıcesi bu pazar günümüzü Akhisarda düzenlenecek olan Drag yarışlarına giderek değerlendirmeye karar verdik,

Yarın (09 Kasım) Ege Ünv. kavşağından Manisa yoluna doğru daldıktan soora İlk benzin istasyonunda (BP) saat 10:00 da buluşup 10:29 da selelere oturmuş olup birinci vitese takacağız ve 10:30 da yola çıkmış olacağız.

ufak bir yol yapasım geldi, bu pazar yapacak bişi bulamadım, bu motorlar nasıl mermi gibi fırlar çok merak ediyom v.s. herhangi birini yada hepsini birden aklından geçirenler var ise; bekleriz.

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı speedygirl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam eski dostlar hepinizi cok ozledim eskisi gibi toplantilara gelemiyorum artik affedin biraz uzaktayim ama gonlum hep sizinle unutmadim sizi arada bir ses verin haberleselim. speedygirl sule nick ismimle giris yapamiyorum o yuzden yeni bir uyelik aldim. umarim unutulmamisimdir. tum izmire iyi aksamlar diliyorum
    sevgiler
    sule
    yeninickin hayırlı olsun şule,özgeninde (böcek) selamı var dokuzeylülde değilmisin hala...en son alsancakta ellerinde torbalarla alışveriş dönüşünü hatırlıyorum
    aykut
    Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @tüm dostlar ;
    Ben, chatkut ve hızlıcesi bu pazar günümüzü Akhisarda düzenlenecek olan Drag yarışlarına giderek değerlendirmeye karar verdik,

Yarın (09 Kasım) Ege Ünv. kavşağından Manisa yoluna doğru daldıktan soora İlk benzin istasyonunda (BP) saat 10:00 da buluşup 10:29 da selelere oturmuş olup birinci vitese takacağız ve 10:30 da yola çıkmış olacağız.

ufak bir yol yapasım geldi, bu pazar yapacak bişi bulamadım, bu motorlar nasıl mermi gibi fırlar çok merak ediyom v.s. herhangi birini yada hepsini birden aklından geçirenler var ise; bekleriz.
    he bende geliyom, draglarada katılıcam desteğinizi esirgemeyin
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

valla bende gelmek isterdim ama 10 erken bana dukkanı 1 2 gibi bırakıcaktım cocuga.. o zaman bu haftaki hakkımı öldürmeyim dükkanda oturayımda haftaya sağlam bişiler yapalım

yol güzergahında gözlerinizi 4 açın belki güzel mekanlar vardır şelaleli göllü

Alıntı karmacoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @speedygirl; ben bile bir kaç buluşmada (senin son benim ilk buluşmalarımız) karşılaşmamıza rağmen dün gibi hatırladığıma göre (ki balık hafızası sahibiyim) , seninle daha uzun süre hukukları olan dostların hiç bir zaman unutmamışlardır eminim
    .
    tesekkur ederim karmacoma doslugun icin inanin cok ozledim toplantilari tum arkadaslari herkese selam

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeninickin hayırlı olsun şule,özgeninde (böcek) selamı var dokuzeylülde değilmisin hala...en son alsancakta ellerinde torbalarla alışveriş dönüşünü hatırlıyorum
    aykut

he bende geliyom, draglarada katılıcam desteğinizi esirgemeyin
    valla hafizan super evet o benim son ziyaretimdi. dokuz eylulden istifa ettim simdi cooooook uzaklardayim amerikada yasiyorum artik ama inanin izmirdeki herseyi cok ozledim. eger turkiyeye gelme firsatim olursa mutlaka toplantilara katilacagim sende ozgecigime selam soyle hatta herkese selam soyle kendinize iyi bakin sevgiler

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla bende gelmek isterdim ama 10 erken bana dukkanı 1 2 gibi bırakıcaktım cocuga.. o zaman bu haftaki hakkımı öldürmeyim dükkanda oturayımda haftaya sağlam bişiler yapalım

yol güzergahında gözlerinizi 4 açın belki güzel mekanlar vardır şelaleli göllü
    çık gel kardeşim arkadan, draglardan sonra buluruz bi şelale, göl bi uscuk çeviririz...
    Küçük insanlar kişilerle, Sıradan insanlar olaylarla, Büyük insanlar fikirlerle ilgilenir.

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı speedygirl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgiler
    sule
    sule yeni nick.kin hayırlı olsun tekrar evine hoş geldin

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    drag yarışlarına giden arkadaşlar makinada alsınyanına duydunmu cesur belki beni yarışırken çekersin.arkadaşlar kazasız belasız gidin ve DÖNÜN o kaaddaaarrrrrrrrr

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çık gel kardeşim arkadan, draglardan sonra buluruz bi şelale, göl bi uscuk çeviririz...
    yarın 10.da eleman dükkana geliyo, sakın ben gelmeden biyere gitmeyin BP de olcam

uscuk dedin dayanamadım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 47 kullanıcı var. (0 üye ve 47 misafir)

Bu Konudaki Etiketler