Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    mıstıfa abi nerledesin sen en son karaburunda gördük üzerinden 4 ay geçti nerdeyse
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı MARCHOCIAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm millet bu cuma hem toplantı hem tekrar sizleri görme hemde yeni ortağı olduğum yerin açılışını hep birlikte kutlamak üzere tüm mt izmir ailesini GREEN BAR a davet ediyorum. gümrük otobüs duraklarının hemen arkası türk telekom bölge müdürlüğü karşısı 10 ekim cuma günü aynı zmanda doğumgünüm uzun bi aradan sonra bende uzunca bir dışarda kalacağım o gün umarım özlediğim arkadaşlarıda görme fırsatım olur hemde cuma toplantısını yapmış oluruz cuma görüşmek üzere...

hayirlisi olsun kanka, guvenlik olaylarini ciddiye almalisin... gece hayati bu;)
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mıstıfa abi nerledesin sen en son karaburunda gördük üzerinden 4 ay geçti nerdeyse
    haklısın burak
    bende bilmiyom nerdeyim işin aslı bu yaw

yaz boyunca ülkemizin yarısını gezdim nerdeyse herhal ondan görüşemedik
    ilk toplantıda görüşelim
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slm millet bu cuma hem toplantı hem tekrar sizleri görme hemde yeni ortağı olduğum yerin açılışını hep birlikte kutlamak üzere tüm mt izmir ailesini GREEN BAR a davet ediyorum. gümrük otobüs duraklarının hemen arkası türk telekom bölge müdürlüğü karşısı 10 ekim cuma günü aynı zmanda doğumgünüm uzun bi aradan sonra bende uzunca bir dışarda kalacağım o gün umarım özlediğim arkadaşlarıda görme fırsatım olur hemde cuma toplantısını yapmış oluruz cuma görüşmek üzere...
    Daha önce de dediğim gibi çok sevindim Muzo,bu seninle ilgili gelmeyi çok isteyip gelemediğim ikinci olay oldu ..Gelince acısını çıkartıcaz

Daha önce de bar konusunda konuşmuştuk seninle,bu hayalinde gerçek olduGerçi işin içinde ben yokum ama

Diğer düşüncelerinde iyi sonuçlar doğuracak şekilde gerçekleşir umarım..

Hayırlı uğurlu olsun tekrar,bol kazançlar

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    [QUOTE=tr.davutak;1284848]
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanada hayırlı haftalar kardeşimmm.Sen ne zaman alıyorsun motorunu E hadi artık alda makinanı bir takım kuralım.HAYIRLISIYLA

abi elbet gönül ister en ii makinayı ama biraz sabırla en ii makinayı alacam inşallah. kendimi ve arkadaşlarımı sabır a davet ediyom bomba bir makinayla gelecem işallah yakında
    ben de ya nasip diyorum takriben üç ay sonra belki makinayı degiştirecegim mesela XT660 R yamaha nasıl olur.yada FZ 6 FAZER bakalım niyetlendik ama hayırlısı diyelim

yeni işin hayırlı olsun kardeşim.gelmeye çalışacagım
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    iyi akşamlar izmir M.T kazasız sürüşler

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    [QUOTE=oguz çatal;1286801][QUOTE=tr.davutak;1284848]

ben de ya nasip diyorum takriben üç ay sonra belki makinayı degiştirecegim mesela XT660 R yamaha nasıl olur.yada FZ 6 FAZER bakalım niyetlendik ama hayırlısı diyelim

tek kelime olur YAKIŞIR ABİME
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

Hayırlı olsun dostum

cuma gelebilsem iyi olurdu ama malesef başka bi yere gitmek zorundayım. ama olsun daa sonra gelirim. şimdiden doğum günün kutlu olsun

Motosikleti
    CBF 250
    Selamlar İZMİR:D

Şu an da bir Angaralı olarak sizlere sesleniyorum, buralar soğumaya başladı, geceleri artık endense üşüyerek uyumak istemiyorum :D ceketlerle gezmeye başladık. Onun dışında motorumuz yok ve koyuyor ciddi ciddi yaaa :( herkese kolay gelsin. kendinize iyi bakın

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tatil iyi gelmiş be arap kadrim mustafa abim...nasıl çalışasım var anlatamam daha yarım günde bi çok iş hallettim aslında 1 ay tatil 1 ay iş olsa süper olur
    Bordo bereliler 4 ay Ankarada 4 ay cephedeymiş aga, onlar gibi olmak istermisin hehehee

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saol duyulmazım Seninde bayramın ve yeni motorun kutlu ve mutlu olsun
    Sen Erkmen in satılığa çıkarttığı donları felan da alıyon mu lem

Bu arada bir sene önce biri gelip barmen olarak askerlik yapıcaksın dese hade lem derdim,kaderde bu da varmış.Askerde de peşimi bırakmıyor meret Bar dediğim yer askeri gazino gibi bişey değil,baya baya bar..Çok sağlam.Bizim grubun toplantılarını mı yapsak burada ne
    Foto makinesi, yazıcı, kart okuyucu, brosit koltuk, 3lü 2 tane koltuk,bi tane berjer koltuk,2 tane yatak içi, bi tane baza, demir ayakkabılık, koltuk minderleri ... motosiklet malzemelerini saymıyorum.

Ha bunlar içinde don yok aga hehehheee. HEY BARMEN BANA HERZAMANKİNDEN....... SOĞUK OLSUN (süt)...Püsküüüğüüüt var mı :D
    :pr::pr::pr:

berk_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mrb İzmir Karşıyaka Bahçelievler de oturuyorum. Motor almak istiyorum. Ama bir türlü bırakacak yeri bulamıyorum. Bahçelievler de bir otopark var üzeri açık vede aylık 40 ytl istiyor. Üzeri açık bir otopark için bana biraz pahalı geliyor. Bana yol gösterecek arkadaşlar olursa çok sevinirim. Özellikle karşıyaka da oturan arkadaşlar nereye bıraktıklarını yazarsa çok iyi olur. Oturduğum ev kira olduğu için kulübe tarzı bir şey yapamıyorum. 4. kat olduğu içinde apartman önüne koyamıyorum. Bizim burda komşulukta olmadığından işim biraz zor. Eğer garajlarında yer olan arkadaşım varsa bırakabileceğim çok sevinirim. En kısa zamanda motorumu alıp aranıza katılmayı hedefliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı berk_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb İzmir Karşıyaka Bahçelievler de oturuyorum. Motor almak istiyorum. Ama bir türlü bırakacak yeri bulamıyorum. Bahçelievler de bir otopark var üzeri açık vede aylık 40 ytl istiyor. Üzeri açık bir otopark için bana biraz pahalı geliyor. Bana yol gösterecek arkadaşlar olursa çok sevinirim. Özellikle karşıyaka da oturan arkadaşlar nereye bıraktıklarını yazarsa çok iyi olur. Oturduğum ev kira olduğu için kulübe tarzı bir şey yapamıyorum. 4. kat olduğu içinde apartman önüne koyamıyorum. Bizim burda komşulukta olmadığından işim biraz zor. Eğer garajlarında yer olan arkadaşım varsa bırakabileceğim çok sevinirim. En kısa zamanda motorumu alıp aranıza katılmayı hedefliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
    kardeşim yakında benzinlik falan yokmu.oraya bırakırsın orada çalışan birinide kafaladınmı olur biter ara sıra bir paket sıgara alırsın .ne olmasın hem sabaha kadar açık hem göz önünde olur

berk_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim yakında benzinlik falan yokmu.oraya bırakırsın orada çalışan birinide kafaladınmı olur biter ara sıra bir paket sıgara alırsın .ne olmasın hem sabaha kadar açık hem göz önünde olur
    ah keşke olsa biraz uzağımda bir benzinlik var oda şansıma ne zamandır kapalı...

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    MUZOM kardeşim doğum gününüde en içten dileklerimle yanında olmak isterdim lakin olmadı o gün benim için çok yogun geçen bir gün oldu affet bunu telafi ederim merak etme

yeni mekanın hayırlı. doğum günün kutlu olsun.
    derdimi dinledim, derdimden iğrendim onun derdini gördüm, derdime imrendim Ömür Dediğin Üç Gündür,
    Dün Geldi Geçti, Yarın Meçhuldür,

alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    MARCHOCIAS HER NEKADAR ŞAHSEN TANIŞMASAKTA DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAR NİCE MUTLU SENELER DİLERİM.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

Motosikleti
    ARTIK YOK YENİSİNE SAGLIK
    slm arkadaslar urladan didime en kısa yoldan nasıl giderim yardımcı olursanız çok sewinirim askım....

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MARCHOCIAS ım Muzafferim,doğum günün tekrar kutlu olsun..Benden önce sen mesaj attın gece kusura bakma,görüyorsun işte,gece 2 de işim ancak bitiyor..(Dün 11:30 da barı kapattım,gecikmeli olarak da nöbete gittim 11:00 dan 01:00 a kadar da koğuş nöbeti tuttum)
    Bu sene yanında olamadım,seneye arada 5 gün bulunan doğum günlerimizi birlikte kutlarız,ortalığı inletiriz(gerçi pek sevmem kendi doğumgünlerimi ama seni severim )

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    muzafferim malum senle de konuşmuştuk yoğun bir tempodayım bu ara. dün akşamda bir yemekteydim katılamadım. nice yıllara kardeşim

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muzom doğum günün kutlu olsun yeni mekanın hayırlı olsun
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    iyi akşamlar arkadaşlar yarın için herkeze iyi gezmeler

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı metin3590 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar urladan didime en kısa yoldan nasıl giderim yardımcı olursanız çok sewinirim askım....
    İzmire kadar kısa yolu biliyorsan ordan izmire gel izmirden de aydın otobanını kullan geçen sene gitmiştim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 38 kullanıcı var. (0 üye ve 38 misafir)

Bu Konudaki Etiketler