Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    herkese iyi akşamlar demek için girmiştim ama kimsecikler kalmamış anlaşılan...
    As The Years Go Passing By...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

iyi akşamlar arkadaşlar...
    siteye yeni üye oldum sayılır...yeni bir motor gönüllüsü sayılırım.şuan için ehliyetim ve motorum yok ne yazıkki...eski erkek arkadaşımın suziki gs500 ile epey yol yaptık..sayesinde böyle bi sevda kaldı kendisinden bana... herneyse konunun özüne gelicek olursam a2 ehliyeti alma fikri epey gündemime girmiş bulunmakta...
    fakat danışmak istedğim bişeyler var sizlere...şuana kadar hiç motorkullanmadım.tek deneyimim ardçılıktan öteye geçemedi...kursa yazılmayı düşünyorum..önereceğiniz iyi bir kurs varmıdır?tabi bu arada başarabilirim sanırım hani korkumda yok desem yalan olur ya...bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...herkese iyi sürüşler....

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Alıntı lesnug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteye yeni üye oldum sayılır...yeni bir motor gönüllüsü sayılırım.şuan için ehliyetim ve motorum yok ne yazıkki...eski erkek arkadaşımın suziki gs500 ile epey yol yaptık..sayesinde böyle bi sevda kaldı kendisinden bana... herneyse konunun özüne gelicek olursam a2 ehliyeti alma fikri epey gündemime girmiş bulunmakta...
    fakat danışmak istedğim bişeyler var sizlere...şuana kadar hiç motorkullanmadım.tek deneyimim ardçılıktan öteye geçemedi...kursa yazılmayı düşünyorum..önereceğiniz iyi bir kurs varmıdır?tabi bu arada başarabilirim sanırım hani korkumda yok desem yalan olur ya...bu konuda tavsiyelerinizi bekliyorum...herkese iyi sürüşler....
    Reklama mı girer bilmiyorum ama İzmir'de Alsancak Sürücü Kursu'nu tavsiye ederim.. En azından uygulamalı dersleri var. Fiyat diğerlerinden biraz farklı olabilir, bilmiyorum ama daha önce kullanmadıysan teorik ve pratik eğitimi bir arada veren yer olarak Alsancak Sürücü Kursu'na danış derim ben...

Aramıza hoşgeldin... Forumda kalıcı olman dileğiyle
    ...Sergerdan...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Stain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar izmir mt nasılsınız

kaza yaptım yakında fotoları yayınlıcam
    stain, çok geçmiş olsun, aman gözünü dört aç, hatta becerebiliyosan sekiz aç, çok dikkatli ol, trafikdeki herkesin, kör, sağır ve deli olduğunu varsayarak kullan aracını.

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördügüm kadarıyla keyifler guzel,
    oo güzel ne kelime , süper,
    olm bırak turizm işlerini, gerek kalmadı paranın gözüne vurduk, sana düşen sadece aşağıda tanıtacağım ürüne orda japon müşteri bulmak

mesajımın açıklaması aşağıda;

*Japonlar 7 bin 500 YTL'lik böceğin peşinde

Japonlar, sadece Türkiye'de Amanos Dağları'nda yaşayan ve binlerce dolara satılan geyik böceğini almak için akın akın geliyor. Bunun tek nedeni de Mushiking: Böceklerin Kralı çizgi filmi.

Belki pek çoğunuzun ürküp korktuğu bir böceğin 25-30 bin YTL'ye satılabileceği hiç aklınıza gelir miydi? Yanıtınız "Hayır," ise merak etmeyin, bu yazının sonunda bütün fikriniz değişecek. Çünkü biz çok özel, dünyanın en değerli böceklerinden biri kabul edilen geyik böceği, Latince adıyla Lucanus cervus akbesianus'tan bahsediyoruz. Her ne kadar bu böceğin bütün çeşitleri makbulse de en değerlisi altı taraklı olanı. Yani ismini aldığı ve bir geyiğin boynuzlarına benzeyen alt çenesinde altı tarak olan geyik böceği... Peki, bu altı taraklı geyik böceğinin sadece Türkiye'de, Adana yakınlarındaki Amanos Dağları'nda bulunduğunu biliyor muydunuz?

Çizgi filmin gücü
    Özellikle böcek koleksiyonerleri arasında çok revaçta olan altı taraklı geyik böceği, dünyanın dört bir yanından koleksiyoner ve araştırmacıyı bölgeye çekiyor. Son zamanlarda Amanos'u en çok ziyaret edenlerin başında ise Japonlar geliyor. Japonların geyik böceğine bu meraklarının bir nedeni değerli olmasıysa diğer nedeni de ülkelerini iki yıldır kasıp kavuran bir çizgi film ve oyun kartları. 2002 yılında piyasaya çıkan Mushiking: King of the Beetles (Mushiking: Böceklerin Kralı) adlı çizgi film, çizgi roman ve kart oyunları böcekler dünyasını konu alıyor. Özellikle kart oyunu sadece Japonya'da değil, Filipinler, Singapur, Malezya, Kore, Hong Kong, Tayvan gibi Uzakdoğu ülkelerinde de çok popüler. Koleksiyon değeri de olan kartlarla oynanan oyunlar için Japonya'da bugüne kadar 20 bin resmi yarışma düzenlenmiş. Bu yarışmalarda 160 milyondan çok Mushiking kartı el değiştirmiş. Yine Mushiking: King of the Beetles game boy'ları (elektronik oyun) sadece Japonya'da 570 binin üzerinde satmış. TV Tokyo'da 2004'te gösterilmeye başlanan çizgi filmi yayınlanmaya devam ediyor. Bu Mushiking: King of the Beetles'ların kahramanlarından biri de geyik böceği. Hem de sadece Amanos Dağları'nda bulunan türü, yani altı taraklısı. İşte Japonya'yı kasıp kavuran Mushiking: King of the Beetles kısa sürede geyik böceğini de popüler yaptı. Bu çizgi filmi izleyen, kartlarıyla oynayan çocuklar da anne babalarından geyik böceği istemeye başladı. "Kedi ya da köpek değil ki, niye bir böceği ister?" diye düşünebilirsiniz. Ama Japonya'da böcek sahibi olmak çok normal. Zaten değerli olduğu için koleksiyonerler tarafından aranılan geyik böcekleri artık halktan da talep görüyor. İşte bu noktada, Amanos Dağı'nın çevresinde yaşayan Türkler devreye giriyor. Altı taraklı geyik böceği, bugün yöre halkının geçim kaynağından biri durumunda. Japonlar ve koleksiyonlarına bu değerli böceği katmak isteyenler, Amanos'un yolunu tutuyor ve aldıkları her geyik böceği için yöre halkına epeyce para ödüyor. İlgi gösterenler arasında Japonlar'dan başka Amerikalı, Çek ve Almanlar da var
    .

Kaynak: gogıla geyik böceği yazınca çıkan haberlerin hepsi

bu yürüyen altını Manisa civarında buldum,
    ohh ver bi böcük al en cillop ER5i, ver iki tane al DL650.

bu canavarın videosu için :tıklayınız.
    May The Force Be With You

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200
    karmacoma bacanaam o ne biçim böcek beee
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karmacoma bacanaam o ne biçim böcek beee
    sıkorpiyon diye asil asil pozler çekerek yıllardır bize trip atan akrebi soytarıya çeviren bi çeşit işte
    May The Force Be With You

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Valla iyi para....
    Haydi Manisaya bocek avlamaya......
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

tüm arkadaslara selam lar bekleriz buyurun
    [COLOR="Red"]fransua
    :bounce:[/COLOR]

Motosikleti
    MONDİAL KN 150
    stain ve ybaşaran arkadaşlar tekrardan geçmiş olsun. her zaman kask dizlik ve korumalık lı mont kullanın arkadaşlar bu işin şakası yok. önce kendi güvenliğiniz. inşallah ikiniz de de bişey yoktur dostlarım. Lesnug sende aramıza hoşgeldin ve kalıcı olman dileğiyle. Herkese iyi sürüşler

Motorumun Aşkına....*???*

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    [QUOTE=karmacoma;1141915]stain, çok geçmiş olsun, aman gözünü dört aç, hatta becerebiliyosan sekiz aç, çok dikkatli ol, trafikdeki herkesin, kör, sağır ve deli olduğunu varsayarak kullan aracını.

oo güzel ne kelime , süper,
    olm bırak turizm işlerini, gerek kalmadı paranın gözüne vurduk, sana düşen sadece aşağıda tanıtacağım ürüne orda japon müşteri bulmak

mesajımın açıklaması aşağıda;

abim o zaman HAYDİ MANİSA DAGLARINA böcek aramaya zaten bizi oralarda 4 gözle gelmemizi bekleyen KENELERDE vardır..........................................
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    ledow 250cc classic
    eh bende spil dağının izmir ve manisa dan girişlerine bi gişe kurayım bari giriş de ücretli olsun 25-30 bin YTL'ye satılabileceğine göre manisaya böcük avına girişler böcük başına 1000 ytl NASIL??
    [COLOR="Red"][B][I]söylemediğin sözün hakimi söylediğin sözün mahkumusun....[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı heavy_incitement adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eh bende spil dağının izmir ve manisa dan girişlerine bi gişe kurayım bari giriş de ücretli olsun 25-30 bin YTL'ye satılabileceğine göre manisaya böcük avına girişler böcük başına 1000 ytl NASIL??

ÇOK İYİ OLUR BE HEMŞEHRİM BENİM

Motosikleti
    artık hiç bişeyi yok :((
    tüm izmir mt ailesine hayırlı günler çalışanlara hayırlı kazançlar diliyorum... gününüz aydın yolunuz hep açık olsun...kazasız belasız.........

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Günaydın İzmir ve güzel insanları.....
    Millilerimiz elenmiş olsada, yakaldıkları başarılarını yinede kutluyorum
    Hayırlı işler ve bol kazançlar
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    Alıntı lesnug adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siteye yeni üye oldum sayılır...
    Alıntı GenÇ OttOMaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lesnug sende aramıza hoşgeldin ve kalıcı olman dileğiyle. Herkese iyi sürüşler
    Motorumun Aşkına....*???*
    ikinizde hoş geldiniz...kalıcı olmanız dileğiyle

millilerimizin süper oyununu alkışlıyorum her nekadar finali kıl payı kaçırsakta fazla üzülmeyelim...

iyi günler arkadaşlar, hayırlı işler neşeniz bol olsun...

Motosikleti
    Piaggio X200
    GÜNAYDIN MT ahalisiiii

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mustafa sen vatandaşları böcükçü yapıcan bu gidişle. Ben bile heveslendim avına çıkıcam.

Zephyr Rock Fest 11-12-13 Temmuz'da Eski Foça'da! 2004'te Ölüdeniz'de bir Rock Bar'da başlayan maceranın hayat bulmasına çok az bir zaman kaldı. Festivalde doyasıya eğlenmeniz ve unutulmaz bir zaman geçirmeniz için akorlar tamamlandı şimdi sadece ilk pena vuruşu bekleniyor. Siz de denize girip güneşlendikten sonra birbirinden etkileyici gruplar eşliğinde festivalin tadını çıkartmak istiyorsanız sizi Zephyr Rock Fest 2008'e bekliyoruz!

gerekli tüm bilgiler aşağıdaki linkte bulabilirsiniz...

http://www.zephyrrockfest.com/Anasayfa.aspx

marmok'a gidemeyen benim gibi arkadaşlar için araştırdım..ilginizi çeker belki arkadaşlar...

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    tüm dostlara iyi akşamlar.üzgünüz MİLLİ TAKIMIMIZ malaesef elendi.neyse 2010 AFRİKA,YA hazırlanacagız artık
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    bizim tarlada çok var bu böceklerden...
    As The Years Go Passing By...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 56 kullanıcı var. (0 üye ve 56 misafir)

Bu Konudaki Etiketler