Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baktık hava güzel çıktım yola davutak kardeşimi aldım ordan bastık MARCHOCIAS' ın yanına adam mı bizi ağırladı bizmi anlamadık

Muzo bizi kovdu yeter ben yicem dedi tavukları önümüzden aldı
    Sağ üst köşede ayrılmış kumanyada forrap müdürümüzün yanlış olmasın muzonun gözü kaldı ama zar zor elinden kurtardık

fiyet olsun kardeşlerim tavuklarda narrrr gibi kızarmış hani canımız çekmedi desek yalan olur allah doslugunuzu baki kılsın sevenleri hiç ayırmasın

Alıntı vocies adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar günlerdir annem için verdiğim müçadeleyi kaybettim sizlerinde bildiği gibi siteye verdiğim defalarca kan ilanlarındanda anlıcanız üzere bayabir yanii 6.5 aykadar hastanelerdeki savaşımız bitti çünki
    ANNEMİ KAYBETTİM bana vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşşekür eder hakkınızı hellal etmenizi isterim

ERDAL ERALTIN
    sevgili arkadaşım başınız sağ olsun sevgili annenizin cenneti mekan, topragı bol olsun nur içinde yatsın.CC derki her canlı ölümü tadacaktır.Bu kaçınılmaz bu acıları hepimiz yaşayacagız ama canımızdan can gidince bunları düşünemiyoruz tabiki kardeşim sana ve tüm aile fertlerine cenabı haktan sabır dilerim.allah geride kalanlara saglık ve mutluluk versin sevgili anneniz bedenen yanınızda olmasada ruhen hep sizinle olacaktır buna emin ol kardeşim.SAGLICAKLA KALIN
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MARCHOCIAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    geldiğiniz getirdikleriniz için çok saolun arkadaşlar cidden felekten bi cumartesi çaldık cafecinin eğlencesie anca bu kadar oluo işte forrap im müdürümün demeselerdi o yarımada gözümü dikmiştim ama son anda kurtardılar allahtan

afiş olduk mt alemine ama neyse artıkın
    Ne ile savaştığını bilmiyorsan, kaybetmeye MAHKUMSUN!!

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Arkadaslar İSTANBUL A GİDECEKLER İCİN Bİ TAVSİYEM VAR....32,5 ytl ye pegasustan ucak biletimi aldim... bence yollarda hic kasmayin o kadar...

hergun ve sabah oglen aksam ucus var.... 50 dakikada istanbuldasiniz, ne yol yorugunlugu ne de trafik stresi... indigin gibi havaalanindan metroya binip fuara gecersiniz zaten cok yakın...
    yapmaniz gereken 15 ytl lik bileti secmek, vergiler dahil 35 eder, bi de indirim şıkkını işaretleyin 2,5 ytl de iskonta yapıyorlar... otobusten ucuz...
    ancak istanbul Ataturk havaalanını secin sabiha gokcene gitmeyin yanlıslıkla

hala daha biz arabayla minubusle gidecez ve trafikte problem degil diyorsaniz siz bilirsiniz
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Günaydın İzmir
    Nerelerdesiniz yahu

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar İSTANBUL A GİDECEKLER İCİN Bİ TAVSİYEM VAR....32,5 ytl ye pegasustan ucak biletimi aldim... bence yollarda hic kasmayin o kadar...

hergun ve sabah oglen aksam ucus var.... 50 dakikada istanbuldasiniz, ne yol yorugunlugu ne de trafik stresi... indigin gibi havaalanindan metroya binip fuara gecersiniz zaten cok yakın...
    yapmaniz gereken 15 ytl lik bileti secmek, vergiler dahil 35 eder, bi de indirim şıkkını işaretleyin 2,5 ytl de iskonta yapıyorlar... otobusten ucuz...
    ancak istanbul Ataturk havaalanını secin sabiha gokcene gitmeyin yanlıslıkla

hala daha biz arabayla minubusle gidecez ve trafikte problem degil diyorsaniz siz bilirsiniz

neden olmasın sercan sen bizi orada arabayla karşılarsan ve bizi gideceğimiz ziyaret edeceğimiz katılacağımız organizasyonlara yetiştirirsen ve dönüş yolunda uçağa bırakırsan hiç sorun olmaz bizim için önemli olan BİRARADA olmak uzun yolda olsa sohbet etmek birlikte çay içip sohbet etmek ve daha sonrasında motorlarımızla giderken yolu kestirmek
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    başın sağolsun kardeşim.
    Allah sana ve geride kalanlara sabır versin.
    Toprağı bol mekanı Cennet olur inşallah....Anneler mutlaka Cennet'e giderler.

Alıntı vocies adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlar günlerdir annem için verdiğim müçadeleyi kaybettim sizlerinde bildiği gibi siteye verdiğim defalarca kan ilanlarındanda anlıcanız üzere bayabir yanii 6.5 aykadar hastanelerdeki savaşımız bitti çünki
    ANNEMİ KAYBETTİM bana vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşşekür eder hakkınızı hellal etmenizi isterim

ERDAL ERALTIN

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden olmasın sercan sen bizi orada arabayla karşılarsan ve bizi gideceğimiz ziyaret edeceğimiz katılacağımız organizasyonlara yetiştirirsen ve dönüş yolunda uçağa bırakırsan hiç sorun olmaz bizim için önemli olan BİRARADA olmak uzun yolda olsa sohbet etmek birlikte çay içip sohbet etmek ve daha sonrasında motorlarımızla giderken yolu kestirmek
    yok bide hosteslik yapsın sende çok şey istedinya cengüz abi sercan bu istekleri yerine getirirsen belki bende uçakla gelirim sen bilirsin

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi havaalanindan fuar cok yakın, diger gidecegin yerlere taksiye binseniz 4 kişi ucuza gelir... ikincisi orası İstanbul, metro var tramway var haa yetmez diyosan araba köpeğin olsun kahvede yapayım mı?

Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok bide hosteslik yapsın sende çok şey istedinya cengüz abi sercan bu istekleri yerine getirirsen belki bende uçakla gelirim sen bilirsin
    abi hosteslik deme şimdi, host denir.. hostes bayan olanına...

sen bitanesin, cesur ve hızlısın... senin icin o yolu yürürüm ben beee...

ERDEM sunu bi izle bakalım da bisikletci gorsun gözün... bakalım nasıl bulacaksın elemanları

http://www.motosiklet.net/forum/vide...li-derler.html
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Arap Kadri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X200

ERDEM sunu bi izle bakalım da bisikletci gorsun gözün... bakalım nasıl bulacaksın elemanları

valla SERCANım nasıl bulacak

ağzı açık kalacak
    aynaya baktığında gülümsüyorsan bin motoruna
    KYMCO - Like 200i uuur böcüüüüm
    mangalı sev KOKOREÇİNE SAHİP ÇIK

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125

Ahh ahhh sabah sabah gaza getireme adamı Sercan eski günlerimi hatırladım. Ben sana bigün öyle nasıl binilir, inilir onu göstereyim. Patika bile olmayan yerde tabiii.

Mustafa Abi scootera biniyo olabilirim ama bende orda inen hatta oraları İzmir'de en hızlı çıkanlardandım ara verene kadar. Küçümseme beni şimdi alınırım bak
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günaydın herkeze.. iyi haftalar

Bisiklet muhabbeti sarmış dört bir yanı Erdem sende konuscagına öyle bi kanıtlar at koy bi video izleyelim senın kendi videontabi
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

taner_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı :)
    herkese iyi haftalar dilerim
    İyi bir sürücünün denge,doğru karar mekanizması ve iyi zamanlaması
    vardır.Aynı şekilde iyi bir sevgilinin de..
    ne mutlu türküm diyene ! ! ! 35 U 7273 TECRÜBE, LİMİTLERİNİZİ BİLMEKTİR!

Motosikleti
    şehir efsanesi
    Alıntı EliteXC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahh ahhh sabah sabah gaza getireme adamı Sercan eski günlerimi hatırladım. Ben sana bigün öyle nasıl binilir, inilir onu göstereyim. Patika bile olmayan yerde tabiii.

Mustafa Abi scootera biniyo olabilirim ama bende orda inen hatta oraları İzmir'de en hızlı çıkanlardandım ara verene kadar. Küçümseme beni şimdi alınırım bak
    Erdem piskletini versenya bi tur sen bana bi
    [I][/I][I][COLOR="Red"]Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur. M.K.ATATÜRK[B][COLOR="Red"][/COLOR][/B][/COLOR][/I] [COLOR="Red"]www.limitustu.org[/COLOR] (B+/en son 19.03.2008 de verdi)

Motosikleti
    Alıntı rots adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erdem piskletini versenya bi tur sen bana bi
    Vereyim ni dimek efendim, gelmişkene derginide vereyim istermisin ?

Motosikleti
    Piaggio X200
    GÜNAYDIN AHALİİİİİ

CİCİ HAFTALAR

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Mart da yarılandı, geçildi, havalar güzelleşiyor millet... haydi bir acil eylem planı...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı EliteXC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alınma yaw sen gene pisikletlen çıkıp inmişin oralardan
    ben o parkurları sevgilimle bile inemem

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Abi senin Rozi o parkura biraz butlu kaçar, kalçalarını çeviremez o virajlarda
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    Piaggio X200
    Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi senin Rozi o parkura biraz butlu kaçar, kalçalarını çeviremez o virajlarda

yaw sevgilim kalçasını çevirse ben kendi kalçamı çeviremem bee

Motosikleti
    Alıntı Arap Kadri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw sevgilim kalçasını çevirse ben kendi kalçamı çeviremem bee
    Merak etme abi biraz antrenman bak neler oluyor. Kendi kendine inanamıycaksın, Rozi hiç inanamıcak (bana nası kıydın dercesine).

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 80 kullanıcı var. (0 üye ve 80 misafir)

Bu Konudaki Etiketler