Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı bcoskunsoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen atölyeyi bugün temizle,çayın altını yak bardakları hazırla ben bir ara uğrarım
    gel gel bi gelen pişman bi gelmeyen herkese kapım acık... ama bizim atolyede bazı canavar kılıklı adamlar var... dikkatli olmak lazim...

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni rahmi amcaya giderken öncü yapmıştık çeşmealtı diye foçadan çıkmıştın. yol göstereceğin turistler yandı o zaman
    abi ben secer, sana yollarım.. sen merak etme

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar herkese..

La yörü Buna Kadir bile inanmaz..Senin söylediklerin uydurmaca,ama ben bak ne diyorum;

Sabah bi ıslık çaldım,Sercancım koş git bişeyler al gel dedim,gitti döner yaptırdı,gazoz aldı geldi koşa koşa(hadi yalan de len)..
    Ben ne çay yaptım,ne yerleri süpürdüm.Yapmam o tür şeyler,karizmama uymaz Sercan yaptı o tür şeyleri,yalan mı olmElinde spontage süngerle silmedin mi o kadar şeyi Bişey yazmadan önce sonu dönüp dolaşıp seni bulur,bunu neden unutuyosun..
    valla kardesim ben bunu dusunmeden yazmısım... farklı olur diye tahmin etmistim ama hakkettende dedigin butun işleri yaptım, yalan yok... ulen harbi haa.. NASIL SİLİYODUM DERİLERİ

Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    müdürümü kim çalıştırmaya uğraşıyor biz onu bu günler içinmi sakındık sakladık onun elini ayağını biz yıkamamız lazım bu kadar DELİ ile uğraşıp bir gün ÖFF demedi pislik işleri yaptırmayın ona ben gelir yaparım yapılması gereken ne varsa bir CESUR sever pislik işleri onu arayın MÜDÜRÜM bize lazım
    ben müdür falan anlamam, ama insan olarak cok saglam biri... biz ne modlar gorduk icinde insan yok, ve ne insanlar tanıdık mod u yok ne modlar geldi gecti elimizden ama hicbiri forrab gibi sevilmedi... şimdi Allah var sevimli cocuk yawww...gorunce insanin yanaklarını sıkası geliyoooo

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba kardeşlerim benim hepinizide tek tek.

Allah muhabbetinizi artırsın geyikleri asla eksik etmesin inşallah

görüşmeyeli bir yaramazlık yoktur umarım?

bu arada biz tarz değişikliği yaptık

bilin bakalım ne aldık biz

hadi, ilk bilene bir sonraki toplantıda bir coca cola ısmarlayacağım
    abi nasılsın yawwww... hayırlısı olsun.... cok sevindim.. saglam makina. cuma goruselim hem laflayalım hem motorunu kutlayalım... sen gelirken bi kac kilo tulumba da alırsın simdi

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercan, kapağı iyi kapat, sızma yapmasın
    ben sana bi kapatacam gorcen gununu... nerdesin olum sen, bi istanbula gittin dizilere muzik yaptin diye havalara girme... tamam önün açıldı, ilerleyeceksin ama unutma arkanda ben varım... anladın sen onu...

gel artık geeeellllll....

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bende baran abiyer tşk ederim ziyareti için... gelmeyen arkadaşları bende mekanıma beklıyorum mutlaka cayımı içmeye
    valla ben bi cayla kalmam, iki gundur forrap a gidiyorum aksam yemegine... olmadı sana kahvaltiya geleyim, ordan Muzafferin yanina ogle yemegine giderim... aksam da Baran abide yeriz yemegi... ohhh beeeee ... ben cok seviyom bu grubu yawwww... i love youuuuu....

Alıntı MARCHOCIAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün yine mt izmirimden ziyaretçim vardı artık herkez alıştı gerçi ben çıkamıyorum bana geliyorlar ) bcoskunsoy baran a ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederim e hadi gelmeyenler bekliyorum da....
    eee bakalım artık, ilk beni cagirmisdin hatirla... ehh biraz geciktim ama gec olsun guc olmasın... sen kendini biraz toparla yatıya gelecem sana

Kolpa yasıyon bu beyaaa, bu arada go kart mevzusunu bugun chatkutla black snakete konustuk... abi adamların yeri ve arabaları super... 10 dakkası 10 ytl.. + ısınma turu turnuva falan filan... pist egitimi.. bi cok sey de free... nescafe 1 ytl... halısahaa saati 45 ytl. daha bi ton muhabbet ettik... dusunun derim beyler...

Alıntı sessizco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaslar bende aranıza yenı katıldım.Forrap tanıyor beni.

Motorcu Hayri de çalışıyorum.

Görüşmek,tanışmak üzere.
    hosgeldin Sami... arkanda bende varım, alp tunay sana hic bisey yapamaz...
    arkadaslar bu arada sessizco nun mekana toplu gidelim, gittardando ordan yagmurluk almıstı, cok guzeldi, bize 20 den falan verirlerse super olur... vermezlerse dışlarız gruptan.. psikolojik baskı yapparız

Alıntı jazzcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi geceler ben dün kaza yaptım fakat trafik ekipleri geldiğinde yolun kenarında eve gitmek için araç bekliyordum kazayı gören olmadı alkollüydüm polis ehliyetime el koydu ehliyet e sınıfı alkolmetreye üflemedim onlarda beni doktora götürüp doktorun sözlü ifadesinden yararlandılar test olmadı yani fakat sonuçta ehliyetimi aldılar ve 2 yıllığına daha önceden yakalandığım için yani.e sınıfı ehliyetimi kurtarma şansım varmı sizce arkadaşlar ve polisler beni motor üzerinde yakalamadılar işlem yapmaya hakları varmıydı .cevaplar için teşekkürler.

ahhh be kardesim, demistim sana diyecem ama olmıyacak... ama hakketten kac kere dedim sana... neyse yazabildigine gore sende bisey yok...

cep telefonu kullanmıyosun bari beni ara yarında konusalim... bende bu konuyuu bi sorayım...

senin kaza yaptigini goren olmadıgına gore motoru bizim ayarsiz ın kullandıgını soyle...(hani benim yanımdaki surekli tek teker yapan arkadas, ibo) ve kazada senin arkada oturdugunu soyle... onun da o esnada tanıdık bi arac cagırmaya gittigini soyle... sanırım mahkemeye cıkacaksın... ve hic bi suclamayi kabul etme.. cunku ortada hicbi delil yok.. ama ilk once zafer motelden ibo yu bul...sanırım 40 yada 100 küsür bi ceza var onu odetecekler onu sen odersin.. olur biter... motor üstünde degildin ve seni goren olmadı... sen dedigimi yap...

Bu işin sakası hele hele alkolü hic yok Can! ! !

kazayı Çamlıkta mı yaptın? Ayvalıktan sarımsaklıya donen ilk viraj? orası mı? ara beni...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alico96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 SİYAH,Keeway Superlight 150,BMW F650
    Özer abi ,Hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Yeni katılan arkadaşlarıma hoşgeldiniz diyorum.
    Rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alıp götürecegi sadece tozdur.

MARCHOCIAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    herkese slm millet bugün hava güneşlii valla miss bakalım bugünkü çay kahve hakkını kullanacak şanslı misafirim kim sercan gelirim falan demiş ama bilemiyorum artık yolu bu tarafa düşen kim olursa beklerim bendeniz malum yine mekanda aynı yerde aynı koltukta oturuyor olacağım
    Ne ile savaştığını bilmiyorsan, kaybetmeye MAHKUMSUN!!

Motosikleti
    -

oki

ahhh be kardesim, demistim sana diyecem ama olmıyacak... ama hakketten kac kere dedim sana... neyse yazabildigine gore sende bisey yok...

cep telefonu kullanmıyosun bari beni ara yarında konusalim... bende bu konuyuu bi sorayım...

senin kaza yaptigini goren olmadıgına gore motoru bizim ayarsiz ın kullandıgını soyle...(hani benim yanımdaki surekli tek teker yapan arkadas, ibo) ve kazada senin arkada oturdugunu soyle... onun da o esnada tanıdık bi arac cagırmaya gittigini soyle... sanırım mahkemeye cıkacaksın... ve hic bi suclamayi kabul etme.. cunku ortada hicbi delil yok.. ama ilk once zafer motelden ibo yu bul...sanırım 40 yada 100 küsür bi ceza var onu odetecekler onu sen odersin.. olur biter... motor üstünde degildin ve seni goren olmadı... sen dedigimi yap...

kazayı Çamlıkta mı yaptın? Ayvalıktan sarımsaklıya donen ilk viraj? orası mı? ara beni...[/QUOTE]

tamam sercan sağol cundadan dönerken oldu.

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Merhaba Sercanım turistim....
    teşekkürler kardeşim benim.Yarın mutlaka orada olacağız allahın izni ile.
    Senin istediğin tulumba tatlısı olsun yeterki varmı başka tulumba tatlısı seven bizim talukatta?
    bana öyle geliyorki yarın akşam gerçektende tıkınmakla geçecek
    kanda şeker,kolestrol,hiper tansiyon,bayılma ( ayılma ) vs vs

Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel gel bi gelen pişman bi gelmeyen herkese kapım acık... ama bizim atolyede bazı canavar kılıklı adamlar var... dikkatli olmak lazim...

abi ben secer, sana yollarım.. sen merak etme

valla kardesim ben bunu dusunmeden yazmısım... farklı olur diye tahmin etmistim ama hakkettende dedigin butun işleri yaptım, yalan yok... ulen harbi haa.. NASIL SİLİYODUM DERİLERİ

ben müdür falan anlamam, ama insan olarak cok saglam biri... biz ne modlar gorduk icinde insan yok, ve ne insanlar tanıdık mod u yok ne modlar geldi gecti elimizden ama hicbiri forrab gibi sevilmedi... şimdi Allah var sevimli cocuk yawww...gorunce insanin yanaklarını sıkası geliyoooo

abi nasılsın yawwww... hayırlısı olsun.... cok sevindim.. saglam makina. cuma goruselim hem laflayalım hem motorunu kutlayalım... sen gelirken bi kac kilo tulumba da alırsın simdi

ben sana bi kapatacam gorcen gununu... nerdesin olum sen, bi istanbula gittin dizilere muzik yaptin diye havalara girme... tamam önün açıldı, ilerleyeceksin ama unutma arkanda ben varım... anladın sen onu...

valla ben bi cayla kalmam, iki gundur forrap a gidiyorum aksam yemegine... olmadı sana kahvaltiya geleyim, ordan Muzafferin yanina ogle yemegine giderim... aksam da Baran abide yeriz yemegi... ohhh beeeee ... ben cok seviyom bu grubu yawwww... i love youuuuu....

eee bakalım artık, ilk beni cagirmisdin hatirla... ehh biraz geciktim ama gec olsun guc olmasın... sen kendini biraz toparla yatıya gelecem sana

Kolpa yasıyon bu beyaaa, bu arada go kart mevzusunu bugun chatkutla black snakete konustuk... abi adamların yeri ve arabaları super... 10 dakkası 10 ytl.. + ısınma turu turnuva falan filan... pist egitimi.. bi cok sey de free... nescafe 1 ytl... halısahaa saati 45 ytl. daha bi ton muhabbet ettik... dusunun derim beyler...

hosgeldin Sami... arkanda bende varım, alp tunay sana hic bisey yapamaz...
    arkadaslar bu arada sessizco nun mekana toplu gidelim, gittardando ordan yagmurluk almıstı, cok guzeldi, bize 20 den falan verirlerse super olur... vermezlerse dışlarız gruptan.. psikolojik baskı yapparız

kazayı Çamlıkta mı yaptın? Ayvalıktan sarımsaklıya donen ilk viraj? orası mı? ara beni...

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S

Ben geldim zaten len 2 gündür buradayım. yarın akşam görüşürüz kardeşim...
    ...Sergerdan...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen geldin mi dövüyon ama yaa
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Seeeeercan Sercaaaaaaaan,yemek hazır hadi gel...

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    Alıntı jazzcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze iyi geceler ben dün kaza yaptım fakat trafik ekipleri geldiğinde yolun kenarında eve gitmek için araç bekliyordum kazayı gören olmadı alkollüydüm polis ehliyetime el koydu ehliyet e sınıfı alkolmetreye üflemedim onlarda beni doktora götürüp doktorun sözlü ifadesinden yararlandılar test olmadı yani fakat sonuçta ehliyetimi aldılar ve 2 yıllığına daha önceden yakalandığım için yani.e sınıfı ehliyetimi kurtarma şansım varmı sizce arkadaşlar ve polisler beni motor üzerinde yakalamadılar işlem yapmaya hakları varmıydı .cevaplar için teşekkürler.
    öncelikle çok geçmiş olsun sende zannedersem birşey yok (AMA) çok büyük bir hata yapmışsın keskin sirke küpüne zarar ne yaparsan kendine yaparsın insana en büyük kötülügü kendi yapar sende öyle yapmışsın.ya sana birşey olsaydı yada başka birine vicdanın rahat edebilecekmiydi be kardeşim verdiğin ifade önemli motoru kullanmadıgını söylediysen niye doktora gittin doktor onayı aldırttın.doktora gitmekle suçu kabüllenmiş oldun yanii ehliyetini büyük olasılıkla alamazsın heralde sana büyük geçmiş olsun bunada şükretmek lazım verilmiş sadakan varmış

bugün kimse yok galiba bende yemegimi yiyeyim o zaman daha sonra görüşürüz
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    arkadaşlar öncelikle jazzcan arkadaşımıza gecmiş olsun.kardeşim sende bişi yok ona sevinelim bence,allah belki betarinden korumuştur.benim vadi başlıyor seyretmeye gidiyom görüşürüz.

Motosikleti
    HONDA - Nx4 FALCON BLACK
    yarın tıka basa dayız degilmi arkadaşlar........
    (ŞEREFSİZ YAŞAMAKTANSA)ŞEREFLİ ÖLMEK DAHA ONURLUDUR.:pale::pale:

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    oğuz sen oraya gel gerisi terasa gidecek
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın tıka basa dayız degilmi arkadaşlar........

Orayı nerden çıkardın...

Tusu Basa.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    kt125
    mrb arkadaslar.forrap selm kardesım

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    cengiz abi

buradamısın?

Motosikleti
    -
    Alıntı oguz çatal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle çok geçmiş olsun sende zannedersem birşey yok (AMA) çok büyük bir hata yapmışsın keskin sirke küpüne zarar ne yaparsan kendine yaparsın insana en büyük kötülügü kendi yapar sende öyle yapmışsın.ya sana birşey olsaydı yada başka birine vicdanın rahat edebilecekmiydi be kardeşim verdiğin ifade önemli motoru kullanmadıgını söylediysen niye doktora gittin doktor onayı aldırttın.doktora gitmekle suçu kabüllenmiş oldun yanii ehliyetini büyük olasılıkla alamazsın heralde sana büyük geçmiş olsun bunada şükretmek lazım verilmiş sadakan varmış

bugün kimse yok galiba bende yemegimi yiyeyim o zaman daha sonra görüşürüz
    evet doğru söylüyorsun çok şükür iyiyim teşekkürler.2 yıl ehliyet yok ne bileyim alışırım heralde tekrar sağol cevap için herkeze iyi geceler...

Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar öncelikle jazzcan arkadaşımıza gecmiş olsun.kardeşim sende bişi yok ona sevinelim bence,allah belki betarinden korumuştur.benim vadi başlıyor seyretmeye gidiyom görüşürüz.
    sağolasın çok şükür iyiyim..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı tr.davutak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cengiz abi

buradamısın?

Az önce çıktı be......

Varsa notun iletelim.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Arkadaslar valla dun ne guzel plan yapmistim bugun hepinizi ziyaret ederrim diye ama ancak gece 1:30 da eve varabildim... bu kadar yoruldugumu pek hatirlamiyorum... tam 13 saat boyunca aynı hizada pres makinasında deri kestim... hani hevesliyim yaa ondandır yoksa beni kapalı alanda kimse tutamazdı
    ama harbi geberdim...

Alıntı MARCHOCIAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slm millet bugün hava güneşlii valla miss bakalım bugünkü çay kahve hakkını kullanacak şanslı misafirim kim sercan gelirim falan demiş ama bilemiyorum artık yolu bu tarafa düşen kim olursa beklerim bendeniz malum yine mekanda aynı yerde aynı koltukta oturuyor olacağım
    biraz daha hazirlik yap, hersey rayına otursun ben gelecem

Alıntı gittardando adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geldim zaten len 2 gündür buradayım. yarın akşam görüşürüz kardeşim...
    ya len de yada kardesim... biz de bilelim ona gore davranalım ailemizim sanatcisi

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen geldin mi dövüyon ama yaa
    valla o kadar yoruldum ki dövüsecek halim yok, sıkar kafana giderim

Alıntı bcoskunsoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seeeeercan Sercaaaaaaaan,yemek hazır hadi gel...
    abi sen onları dolaba koy ben gelince mikro dalga fırında ısıtır ısıtır yerim artık

Alıntı Özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Sercanım turistim....
    teşekkürler kardeşim benim.Yarın mutlaka orada olacağız allahın izni ile.
    Senin istediğin tulumba tatlısı olsun yeterki varmı başka tulumba tatlısı seven bizim talukatta?
    bana öyle geliyorki yarın akşam gerçektende tıkınmakla geçecek
    kanda şeker,kolestrol,hiper tansiyon,bayılma ( ayılma ) vs vs
    olacagız yani Maria yengemiz geldi demek... ben yengeyi yurt dısında sanıyodum.. goruselim abi, uzun uzun yol yapalım.. mesela Ayvalık a dogru...

ha a bu arada abi tatlı icin sagol... istersen biz ayrı bi yerde yiyelim... grup olayı pahalıya patlıyacak sana

hayırlı cumalar herkese...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

vocies - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600
    sevgili arkadaşlar günlerdir annem için verdiğim müçadeleyi kaybettim sizlerinde bildiği gibi siteye verdiğim defalarca kan ilanlarındanda anlıcanız üzere bayabir yanii 6.5 aykadar hastanelerdeki savaşımız bitti çünki
    ANNEMİ KAYBETTİM bana vermiş olduğunuz destekten dolayı hepinize ayrı ayrı teşşekür eder hakkınızı hellal etmenizi isterim

ERDAL ERALTIN

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başın saolsun kardeşim. Allah kalanlara uzun ömür ve sabır versin, sırası geleni maalesef tutamıyoruz. aramızdan ayrılıp Tanrıya kavuşuyor. Allah Gani gani rahmet eylesin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 64 kullanıcı var. (0 üye ve 64 misafir)

Bu Konudaki Etiketler