Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MARCHOCIAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    güünnnaaayyddıınn mt izmir herkeze güzel sıcak başarılı ve bol bol 2 teker üstünde bir hafta olur umarım bugün neşem yerinde sanırım sonunda şubat ayından kurtuluş haftasına girdiğimiz için tüm arkadaşlara iyi haftalar
    Ne ile savaştığını bilmiyorsan, kaybetmeye MAHKUMSUN!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Herkese günaydınlar,hayırlı haftalar dilerim.

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese iyi haftalar

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    herkese günaydın ve iyi haftalar diliyorum...
    As The Years Go Passing By...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yaw şu dilek işlerini bir kenara bıraksak......
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MARCHOCIAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi haftalar
    Alıntı bcoskunsoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı haftalar
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi haftalar
    Alıntı darksilence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi haftalar
    burada çoğul bir ifade var ama her hafta aynı şey oluyo, bu ne yaman çelişkidir,

tamam bu yılın bütün haftaları için kabul ettik allah razı olsun,
    May The Force Be With You

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman hafta içi mangal yok diyenlere bi mangal oyunu

http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=1442

http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=2045
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    millet ben cafede tek kalma sorunum olduğu için birtürlü toplantılara katılamadım sizlerle tanıştığımdan beri ve aklıma burada buluşmak geldi eğer mümkünse mt izmir grubundaki tüm arkadaşları mekanıma davet ediyorum en azından gelebilecek olan arkadaşlarla burda tanışma fırsatı bulurum forrap konuyu duyurularada taşırsan adıma çok sevinirim vasco (erhan ) yeri biliyor şirinyer girişinde nato karşısında kemal sunal parkı içinde cafe SILA NET CAFE

ne zaman isterseniz ben hep burdayım babamın sağlık sorunları nedeniyle bir süre daha toplantılara katılayamayacağım için çare olark bunu düşündüm katılım olrsa çok sevinirim

c4mell@hotmail.com ve 05547094160 gsm den istediğiniz zaman ulaşabilrsiniz görüşümek dileğiyle....

gureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abla kumita , Kardeş kumuta , miss kumita
    Ben sitenin dedesi güreli ( Rahmi Ergenekon ) Hatanede yatmamış olan arkadaşlarımız , sizin sıkıntınızı pek anlıyamaz. Ameliyat öncesi ve sonrası bir müddet ziyaretine gidilmemelidir . bu benim şahsi kanaatim. zira ben öyleydim ziyaretçim gelmezse üzülür geldikleri zaman ise gitseler de biraz istirahat edebilsem derdim. bu yüzden ziyaretçi kabul edebildiği zaman gelmek istiyorum.İnşallah eski sağlığına kavuşacak ve yine aramızda olacaktır. bunu düşünerek sizlere yinede büyük geçmiş olsun , daha kötüsü olabilirdi verilmiş sadakası varmış.

Motosikleti
    ybr 125 2005
    Selamlar herkese motor dünyasında yenıyım arastırdım en koklu ve genıs form buymus bende geldım.Herkese merhabalar Karsıyakalı yım 25 yasındayım

Motosikleti
    CBF 250
    Rahmi abi'nin dediği gibi ameliyat olup hastanede yatmayan bilmez.Diz ameliyatımın ertesi günü gelen çoğu kişiye teşekkür bile edemedim.Biraz daha iyi olduğunda ziyarete gitmek daha mutlu edecektir onu.O zamanı da bekliyorum ama kısa zamanda kendisini toparlayacağından da eminim.Geçmiş olsun Tekrardan ...Allah acil şifalar versin
    :pr::pr::pr:

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    Alıntı miss kumita45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum anlayışla karşıladığınız için.Davut'un aklı hep sizde yazdığınız pankartı 1o kere okuttu bir kartonda biz astık gelenlere yazmak mecburiymişÜmmet Abiyle tanışmak çok istiyordu bir dahakine artık kendinize iyi bakın en kısa zamanda yanınızdayız dua edelim çabuk iyileşsin..
    16:30 civarlarında hastaneye kadar gittim sizi ve motorları göremeyince nasıl bulacağımı bilemedim,ve döndüm dovutu orda görememek benide çok üzdü.kendisine büyük geçmiş olsun gelişmeleri lütfen buraya yazın habersiz bırakmayın.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

MARCHOCIAS,biraz önce yanımdaydı.Kendisiyle tanıştığıma memnun oldum,gruba bekliyoruz

Alıntı huso-moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese motor dünyasında yenıyım arastırdım en koklu ve genıs form buymus bende geldım.Herkese merhabalar Karsıyakalı yım 25 yasındayım
    Hoşgeldin

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    selam izmir mt hepinize iyi haftalar.

Yeni gelen arkadaşlar için bunu yazmamın faydası olacaktır bilgilendirme adına;

ÖNEMLİ !

Gruba katılım İzmir MT de şöyle oluyor arkadaşlar;

Önce bir buluşmaya geliyorsunuz(kesinlikle gezi değil,ilk başta bir toplantıya gelmeniz gerekiyor),eğer buluşma sonrası gruba uygun olduğunuz düşünülürse gruba tam olarak katılmış oluyorsunuz.Zaten ondan sonrasında ne siz grubu,ne grup sizi bırakır
    Olur ya,biz sizi beğeniriz,siz grubu beğenmezsiniz,ona da saygımız sonsuz..Şimdiye kadar örneğini yaşamamış olsak da bu ihtimal de var tabi ki.

Takdir edersiniz ki gruba gelmek isteyen herkes gruba uygun olamayabiliyor,bizde gruba uygun olmayan kişilerin gruba dahil olmasına izin vererek bu yakaladığımız kaliteyi düşürmeyi göze alamayız.

Umarım anlatabilmişimdir.

Görüşmek üzere..

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MARCHOCIAS,biraz önce yanımdaydı.Kendisiyle tanıştığıma memnun oldum,gruba bekliyoruz

bende kardeşim cafeden çıkabildiğim sürece diğer arkadaşlarlada tanışmak için sabırsızlanıyorum... ama seninde gördüğün gibi sadece bir kahve içimlik çıkabiliyorum bu aralar en kısa zamanda her toplantıya katılabilecek duruma gelirim umarım....

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400

iyi akşamlar arkadaşlarr.. abimin beyin cerr. işi bitti.. bugun öğrendik.. yani beyindeki problemi atlattık... şimdi abimi operasyona almak için bi hastane arıyoruz.. aynı hastanede ameliyatı olmucak yani.. az önce ssaat 21.00 gibi bizim canımız kedimiz tom kollarımda öldü.. çok kötüyümmm yaaa.... 4 sene baktım ben ona....

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı kardeskumita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlarr.. abimin beyin cerr. işi bitti.. bugun öğrendik.. yani beyindeki problemi atlattık... şimdi abimi operasyona almak için bi hastane arıyoruz.. aynı hastanede ameliyatı olmucak yani.. az önce ssaat 21.00 gibi bizim canımız kedimiz tom kollarımda öldü.. çok kötüyümmm yaaa.... 4 sene baktım ben ona....
    hadi geçmiş olsun davut için çok sevindim ve bir yardımımız olursa hastane aramakla ilgili mutlaka elimden geleni yapmak isterim... tom içinde üzüldüm emek verdiğin bir varlığın elinden yitip gitmesi kötü birşey ama kendini fazla yıpratma abinin sizin moralinize ihtiyacı var

Alıntı kardeskumita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun,Kumitam yavaş yavaş iyileşiyor,olması gerektiği gibi
    Tek tek herşeyi atlatıp aramıza en yakın zamanda eskisi gibi,hatta eskisinden de iyi dönecek buna inanıyorum
    Hastane için Berkant hocam la görüştünüz mü ? Onun önerisi olabilir..

Kediniz için üzüldüm.Davut fotoğrafını koymuştu siteye.Hasta olduğunu da yazmıştı..
    Üzüldüm gerçekten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 22 kullanıcı var. (0 üye ve 22 misafir)

Bu Konudaki Etiketler