Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR125
    Şimdi hastaneden geliyorum!Davutumuzun o şen şakrak halini gördüğümüzden hep ,kazadan sonra ki halini görünce çok kötü oldum ama hasta yatağında yatarken bile çok iyiyim diyip gülümsedi!sanki biz ona değilde o bize destek olur gibiydi!!!neyse ki bilinci açık ve bütün uzuvları yerinde!!!Allahımıza bin şükür...

Davudumuz çok iyi olup yine aramıza katılacak o kocaman gülümsemesiyle....
    [B]NE VERİRSEN ELİNLE,O GİDER SENİNLE[/B]:queen:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 Yamaha YBR 125 Metalik Siyah Büyüyünce YBR 12
    Arkadaşlar Son dakika saat 21.00 civarlarında Davutumla yaptığım görüşmeyi aynen davutumun ağzından aktarıyorum

"Herkesi çok seviyorum gelemeyen arkadaşların üzülmemesin ben iyiyim en kısa zamanda aranızdayım motorumunda benimde hiç bişeyimiz yok hepinizi çok seviyorum gelebilen gelemeyen herkese teşekkür ederim."

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    koçum benim ya ayaklanır bir şaka yapar bize bu seferki kuru-pilavı kaçırır bir dahakine gelir yine artçısıyla
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

leventkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x9 500
    Geçmiş olsun allah acil şifalar versin.
    Dünyanın her yerinden herkesin yenileceği bir yer vardır. Kimilerini yenilgi yıkar , kimileriyse zaferle küçülür, bayağılaşırlar. Büyüklük, hem yenilgiyi, hem de zaferi kabullenebilen kişilerde yaşar.
    Asiller idare eder. Acizler şikayet eder. Basitler ise iftira eder...

Motosikleti
    piaggio zip 100
    Çok geçmiş olsun, allah acil şifalar versin

Davut' a Miss Kumita45 ve kardeskumita baktıktan sonra en kısa zamanda aramızda olacak demektir. Dualarımız sizinle

Motosikleti
    CBF 250
    Uzun zamandır net e girmiyordum ve girince,Davut'un durumu gerçekden ŞOK etti beni.Allaha şükürler olsun yazdıklarınızdan iyi olduğunu görüyorum.Allah Davut'a acil şifalar versin.En kısa zamanda gezilerde grubu toparlasın.

Dualarımız hep seninle Davut
    :pr::pr::pr:

günaydın
    ben davutun ablasıyım hepınıze cok tesekkur ederım destegınızı bızden esırgemedınız kardesıme cok kızardım motor ıcın dusuncelerım hala aynı kullanmasını ıstemıyorum ama yapıcak bırsey yok ıyılesınce buyuk ıhtımalle aranızda cunku dun sızlerden motordan asla vazgeçilemiyeceğini ogrendım lutfen hepınız dıkkatlı olun

hastaneye gelen, haber gonderen, telefonla ulasan herkeze ayrı ayrı tesekkur ederım

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Dün akşam 21:00 sularında bende hastaneye Davut'u ziyarete gittim. TrTarık'ın dediği gibi bilinci yerinde ve herşeye hakim durumdaydı, iyi olduğunu gözlerimle gördüm çabucakta iyileşeceğine inanıyorum.

Ağrıları azalmış ve dinlenmeye başlamıştı.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gece dayanamayıp wallace ile 01:00 sularında belki bi yerlerden sızarız diye niyetlenerek takrar hastaneye gittik, o saatte zemin kattan daha yukarı ulaşamadık malesef, fuat amca (babası) ile ayaküstü biraz konuştuk, biz gelmeden biraz önce tomografisini çekmişler, fuat amca yanımıza gelirken o da lavaboya doğru gidiyomuş, ee davut bizim gibi uyuzmu kös kös yatsın, yine yerinde duramıyodur, sık sık lavabo bahanesiyle etrafı kolaçan edecek gibi görünüyo, bünyeside bizden 10 kat sağlam piskolojiside öyle, yatakla hastaneyle fazla işi sürmeyecek inşallah.
    May The Force Be With You

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkeze günaydın Hayırlı Cumalar, iş yerlerinde olanlara hayırlı işler,
    Bu cuma mubarek günde dualarımız davut kardeşimle.. dün iyiydi bugun daha iyi olmuştur eminim.. dahada iyi olacak inşallah.. abla kumitayada çok tşkler davutu çok seviyoruz ve merak etme herzamankinden daha fazla herkez kendine dikkat edicektir..

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Arkadaslar DAVUT un sagligina diyecek laf yok... MAsallah... gorun bak onumuzdeki hafta olmasa bile iki hafta sonrasina toplanti topigini o acacaktir...

cok sukur, buna da...

Davut tan mesaj:

lutfen kask secimini cok dikkatli ve ozenli bi sekilde yapin... Davutun da anlattıgına gore, kask kafasındaymıs, ve kilitliymis... ancak kask basınıza bi beden bile buyuk olsa kaza anında kafanızdan cıkıyor... bu konuda cok cok hassas olmamız lazım.. Davut da bugun bu konu da bizleri uyardi... lutfen arkadaslar... arkadasları kaskı bulduklarında kaskın kilitli oldugunu yani baglı oldugunu soylediler! ! !
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar,

Yarın davutu ziyarete gideceğiz.

Müsait olanlar,gelmek isteyenler 13:30 gibi Yeşilyurt devlet hastanesine gelsinler.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Müsait olanlar,gelmek isteyenler 13:30 gibi Yeşilyurt devlet hastanesine gelsinler.
    Eveet...Gideceğiz tabiiki..... Ve bu emanetini de vereceğiz......

T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

MARCHOCIAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    herkeze günaydın arkadaşlar dünkü buluşmaya gelmeyi çok istememe rağmen babamla ilgili bir rahatsızlık yüzünden katılamadım umarım bir dahaki seferlere yanınızda olacağım bugünde 13,30 da yeşilyurtta olmak için elimden geleni yapacağım... bu arada dün beni almak için yanıma kadar gelen erhan vasco1925 kardeşimede çok teşekkür ederim burdan tek gönderdiğim içinde tekrar özür dilerim bugün saat 13,30 da yeşilyurtta görüşürüz umarım
    Ne ile savaştığını bilmiyorsan, kaybetmeye MAHKUMSUN!!

darksilence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 SUZUKI GSR 600 siyah
    Arkadaşlar,

bende sorucaktım şimdi ne zaman ziyaret saatleri var diye..tam isabet oldu..
    yarın mutlaka gelicem....

bu arada ben davutumu dün sabah 8.30 da aradım..fakat iş arkadaşı açtı telefonu..söylediğine göre yoğun bakımdan çıkarmışlar dün sabah..vallahi üzüldüm...
    As The Years Go Passing By...

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gittik ve gördük hepimizden sağlam yerinde duramıyor davut kıpır kıpır susturana aşk olsun vallahi 1 2 hafta içinde aramıza dönecek inşallah.. herşey daha güzel olucak..

Motosikleti
    Artçı (Manisa Kent Kart...:)))
    arkaşlar davutun konuşamaması gerekiyor bi süre için onun için 2 3 gün ziyaretlere son verelim çünkü gelenleri görünce susmak bilmiyor anlayışla karşılığınız bekliyorum çünkü ben bile gitmicem yanına kendinize ii bakın çok dikkatli olun

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Arkadaşlar,

Yarın yani pazar günü gidiliyor mu İnşş gitmemişinizdir

Arkadaşlar doktorların dediğine göre abimin doğrulmaması ve konuşmaması lazımmış.. bugun burnundan omurilik sıvısı gelmiş.. şimdilik önemli boyutlarda değilmiş ama abim heyecanlı birisi biliyonuz hemen birini görünce birşeyler anlatmaya doğrulmaya çalışır... onun için bir kaç gün gün ziyaretlerimizi kısıtlamamız lazım.. toplu olarak yanına girmeyelim.. abim zaten hepimizin onun yanında olduğunu biliyor... bugun neşesi güzeldi.. ağrısı vardı ama atlatıcak.. yaptığınız pankartı bana tek tek okuttu uzaktan okumaya çalıştıı.. çok hoşuna gitmiş çok teşekkür ederiz...

Motosikleti
    O ŞİMDİ ANILARDA YAŞIYOR...
    adaşım davut ben yeniyim başına gelen talihsiz kazayı okudum büyük gecmiş olsun. işallah cabuk iyleşir sin de tanışırız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 37 kullanıcı var. (0 üye ve 37 misafir)

Bu Konudaki Etiketler