Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İzmir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne utanması yavYok artık o kadar değil,olabilir bunlar.Sonuçta bir harf ve senin ne demek istediğini biliyoruz,ben geyik olsun diye söyledim bakma sen bana
    Tekrar hoşgeldin,cuma bekliyoruz dediğim gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    volkancimen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er-5,Suzuki DR 650
    Süper yaa,havaların düzelmesiyle yeni yüzler de aramıza katılıyor.Cuma görüşürüz...
    Z 750 birgün benim olcaksın!(Napıyım çıplak seviyorum:P)

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125

:)

Alıntı forrap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne utanması yavYok artık o kadar değil,olabilir bunlar.Sonuçta bir harf ve senin ne demek istediğini biliyoruz,ben geyik olsun diye söyledim bakma sen bana
    Tekrar hoşgeldin,cuma bekliyoruz dediğim gibi

İlginiz için çok teşekkür ederim toplantınıza katılmaya çalışacağım ve bir motorsiklet sevdalısı olarak aranızda bulunmaktan mutluluk duyacağım sizinle özellikle gezi için dizayn edilmiş motorsikletimin fotoğraflarını paylaşmak istedim gezelim artık yawww duydumki izmir mt nin mangalları hiç sönmezmiş

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    http://www.motosiklet.net/forum/duyu...tml#post615849

arkadaşlar linki tıklayalım...
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hayaletfilo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar ardaşlar aranızda yeniyim. Daha doğrusu uzun bi uğraşdan sonra ilk motorumu aldım ve çok memnunum harika bi duyguymuş şuana kadar 500 m yaptım ama daha doyamadım motoruma

İzmit mt olarak aranıza katılmak istiyorum (mesala bu hafta sonundaki toplantıya) benide aranıza alırmısınız
    görüşmek üzere!!!
    hoş geldin kardeşim
    seni aramızda görmek isteriz.
    sevgi ve saygıyla kal.
    Gerçek olmak zordur, nerden baksan mütevazilik ister,
    Yalan olmak kolaydır vede havali,
    Olmak yada olmamak, işte bütün mesele bu değil.

gittardando - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha APX-5NA , Yamaha YFL-211S
    Yeni katılan arkadaşlara selamlar, sevgiler... kimse havasında değil sanırım bu günlerde...
    ...Sergerdan...

Wallace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight, ybr125, kawasaki er5
    valla haklısın be alicim havalar pek hoş değil. neyse

Motosikleti
    takashi
    merhabalar tüm izmir mt'ye sonunda bende yılardır düşündüğüm ama cesaret edemediğim iki teker sahibi oldum. 50 km yol yaptım 3 kere düştüm ama çokkk zevkliydi. (nif dağı yaptıkda) bu arada sürekli sizi okurdum sonunda yazıyorum umarım görüşürüz hepiniz kendinize iyi bakın...

Motosikleti
    kanuni
    iyi günler arkadaşlaR bakıyorumda mangal sohbetiniz hic ama hic eksik olmuyor dünki toplantınıza ufak bi süpriz yapıp gelmeyi düşünmüştüm ama nekadar dogru olur düşüncesinden geri alamadım kendimi .... umarım bir başka gün bir başka sefere işşallaH .

Motosikleti
    Alıntı mustangmusti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaşlaR bakıyorumda mangal sohbetiniz hic ama hic eksik olmuyor dünki toplantınıza ufak bi süpriz yapıp gelmeyi düşünmüştüm ama nekadar dogru olur düşüncesinden geri alamadım kendimi .... umarım bir başka gün bir başka sefere işşallaH .
    Hocam olur mu öyle şey yahu? Bizim için motosiklet sevdalısı yada kullanıcısı olman yeterli. Girişte ikametgah veya sabıka kaydı istemiyoruz. Zaten il grubunun adını MANGAL MT olarak değiştirelim diyoruz. Kanatları kap gel. Hoşgeldin aramıza...

Alıntı taz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar tüm izmir mt'ye sonunda bende yılardır düşündüğüm ama cesaret edemediğim iki teker sahibi oldum. 50 km yol yaptım 3 kere düştüm ama çokkk zevkliydi. (nif dağı yaptıkda) bu arada sürekli sizi okurdum sonunda yazıyorum umarım görüşürüz hepiniz kendinize iyi bakın...
    Aramıza hoşgeldin. Duyurular bölümünü takip et hocam ilk toplantıya seni ve Takashi'yi bekliyoruz. Hoşgeldin sen de...
    ...Sergerdan...

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    gitar MANİSA'YA toplantıya bekliyorum bak özledim sizi

hafta ortası bi toplantımız olacak arayacağım sizi , bu sefer teker falan patladı anlamam
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    İlginiz için çok teşekkür ederim toplantınıza katılmaya çalışacağım ve bir motorsiklet sevdalısı olarak aranızda bulunmaktan mutluluk duyacağım sizinle özellikle gezi için dizayn edilmiş motorsikletimin fotoğraflarını paylaşmak istedim gezelim artık yawww duydumki izmir mt nin mangalları hiç sönmezmiş
    hosgeldiniz hayaletfilo, taz ve diger arkadaslar,

ya hayaletfilo, cuma gunu rise cafe de sen benim yanimda oturmuyormuydun? as muhabbeti olmustu sanirim... gitar muhabbetinden once...

Lodos: biz bugun gittardando ve bi kac on arkadas bulusup takıldık, sen nerelerdeydin?

bu arada su an saat 02:13 bi ben bi de 3 misafir variz, hayirdir bu saatte İzmir meraklilari cogaldi yaw...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sokemon neerrrrdeeesiiiin?

geldiimmmm

istanbuldaydım sercan fuardan bugun izmire ayak bastım ,haftaya da kesin belli değil ama antalyaya gidebilirim bu hafta içi kesinlik kazanacak haaa bu arada 6 nisan cuma günü yenigün gazetesine cıkacagımm yarın demolar gelecek yakısıklı cıkayım dimi ama

güzel bir organizasyon yapalım cok durduk
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Motosikleti
    hosgeldiniz hayaletfilo, taz ve diger arkadaslar,

ya hayaletfilo, cuma gunu rise cafe de sen benim yanimda oturmuyormuydun? as muhabbeti olmustu sanirim... gitar muhabbetinden once...

Lodos: biz bugun gittardando ve bi kac on arkadas bulusup takıldık, sen nerelerdeydin?

bu arada su an saat 02:13 bi ben bi de 3 misafir variz, hayirdir bu saatte İzmir meraklilari cogaldi yaw...
    ewett bendim ooo rise gelmeden önce şöle bi terasın önünden geçdim ama kimse yoktu. İzr üyeyim ben cuma günü ordada çok güzel eğlendik. Aynı gün olmazsa izmir mt'nin de sürekli toplantılarına ve etkinliklerine katılmak istiyorumm. Umarım daha detaylı ve uzun uzun tanışırıss sevgiler

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldiimmmm

istanbuldaydım sercan fuardan bugun izmire ayak bastım ,haftaya da kesin belli değil ama antalyaya gidebilirim bu hafta içi kesinlik kazanacak haaa bu arada 6 nisan cuma günü yenigün gazetesine cıkacagımm yarın demolar gelecek yakısıklı cıkayım dimi ama

güzel bir organizasyon yapalım cok durduk
    yakısır kardesime, biz genc adamlariz, durmak bize yakısmaz zaten, en saglamindan yapacagiz organizasyonlari...

fuar daki mankenlere bakmaktan motorlara bakamadi diyorlar senin icin.....???

bu arada konak pier de ikinci kapidan giriste kaliteli bi guzellik salonu var, git orda biraz solaryuma gir, cilt bakımı falan yaptir, sonra antalya da saglam bi hamam ve masaj, sekilli cik gazete de ve uglychild'a selamlar diye ilet

ewett bendim ooo rise gelmeden önce şöle bi terasın önünden geçdim ama kimse yoktu. İzr üyeyim ben cuma günü ordada çok güzel eğlendik. Aynı gün olmazsa izmir mt'nin de sürekli toplantılarına ve etkinliklerine katılmak istiyorumm. Umarım daha detaylı ve uzun uzun tanışırıss sevgiler
    havalar ısınıyor bol bol gezeriz, bi de Manisa mt var, arasira oraya da goz at, eglenmesini ve gezmesini bilenlerdenler....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gitar MANİSA'YA toplantıya bekliyorum bak özledim sizi

hafta ortası bi toplantımız olacak arayacağım sizi , bu sefer teker falan patladı anlamam
    Abi tekeri yaptırdım ama bugün öğle saatlerinde amortisörü kırdım

Ve zaten çarşamba perşembe geceleri çalışıyorum...
    ...Sergerdan...

Motosikleti
    yakısır kardesime, biz genc adamlariz, durmak bize yakısmaz zaten, en saglamindan yapacagiz organizasyonlari...

fuar daki mankenlere bakmaktan motorlara bakamadi diyorlar senin icin.....???

bu arada konak pier de ikinci kapidan giriste kaliteli bi guzellik salonu var, git orda biraz solaryuma gir, cilt bakımı falan yaptir, sonra antalya da saglam bi hamam ve masaj, sekilli cik gazete de ve uglychild'a selamlar diye ilet

havalar ısınıyor bol bol gezeriz, bi de Manisa mt var, arasira oraya da goz at, eglenmesini ve gezmesini bilenlerdenler....
    ya bana yeterki gezmek olsun heryere giderim; bi plan ve gezi filen olursa benie çağırın hatta ddirekt alın Manisa mt yede burdan selamlar bende geleyim taoplantınıza

TenTen35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fraktal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu anda İstanbul'da fuarı bekliyorum, yeni 125 lik bir motor sahibi oldum yani acemiyim. Kısa bir süre önce İzmir'e (bergama) memur olarak çalışmak için geldim. Umarım yakın zamanda tanışmak mümkün olur, bütün İZMİR-MT'yi selamlıyorum.

Merhabalar fraktal, Öncelikle hoş geldin. İkinci olarak Bergama da ki görevin ne ailem bergamada yaşıyor da ilgimi çekti bi an toplantılarımıza bekliyorum memurmuşsuun belki yardımım dokunabilir

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili motorseven arkadaşlar, değişen dünya ikliminin ve gittikçe belirgenleşen kuraklığın hepimiz farkındayız. Betonarme binaların hızlı artışı, çoğalan egsoz ve baca dumanı, orman arazilerinin yağmalanması derken pikniklere veya gezilere gittiğimizde şehir yakınlarında başlayan cılız ağaçlıkların farkına varmışızdır hepimiz.
    İşte bu yüzden Mersin MT'deki arkadaşlarıma bu konuyu açtım ve destek sözlerini aldım. Ardından tanıdığım Mersin Orman Bölge Müdürlü yetkilileri, Mersin Orman İşletme Şefi, Mersin Orman İşletme Ve Orman Müdürlüğü'ndeki Orman Mühendisi arkadaşlarım ve abilerimle görüştüm ve onlardan da tam destek sözünü alınca onlarla da konuştuğum gibi konuyu buraya taşıdım.
    Sağlacacak yardımlar =
    1- Tüm fidanlar ( sayısı ve türü isteğimize göre olacak ama ben tercihi mühendislere bıraktım )
    2 - Ağaçlandırılacak yer ve bölge ( tercih bize bırakıldı ama en uygun zemin tercihlerini onlar söyleyecek ve biz birini seçeceğiz)
    3 - Fidanlar için su arazözleri getirilecek ve sürekli bakımı sağlanacak.
    4 - Fidanların nakliyesi için araba tahsis edilecek

ve daha akla mantığa uygun ne istenirse yapılacak.

Eğer sizce de uygunsa YER ve ZAMAN için önerilerinizi bekliyoruz

Bu etkinliğimiz için motosikletli olunması, grup ya da birey olunması şartı aramıyoruz. bir dikili ağacım olsun diyen herkesi davet ediyoruz. özellikle yakın il ve ilçelerden gelecek destekleri bekliyor ve eğer istenirse bir başka ilde ağaçlandırma organizasyonu için de destek vermeye hazırız.

Özellikle de;

Mersin Motor Klübü - Adana Mt - ÇMSK (Çukurova Motor Sporları Klübü)'nün de katılımlarını bekliyoruz

destek verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

Mersin MT
    Sevgili Yürekçe.... Başlatmak istediğin ( belkide başlattığın) bu hareketinden dolayı seni de kutluyorum. Bizde de böyle bir hareketin başlangıcı olması dileğiyle .Organizasyonunuz yerel olması sebiyle belki dikime değil ama fidanlığınızı sulamaya geliriz artık

sokemon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ...
    ya bana yeterki gezmek olsun heryere giderim; bi plan ve gezi filen olursa benie çağırın hatta ddirekt alın Manisa mt yede burdan selamlar bende geleyim taoplantınıza

olm hele bir dur motoru alalı ne kadar olduuu sen manisaa işini biraz daha deneyim yaptıktan sonra veyaa birlikteyken düşün;);)
    *************cAgAtAy*************
    [I]Muhtaç olduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur...1927[/I]
    Motosiklet sürüş teknikleri eğitmeni

Motosikleti
    Alıntı sokemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm hele bir dur motoru alalı ne kadar olduuu sen manisaa işini biraz daha deneyim yaptıktan sonra veyaa birlikteyken düşün;);)
    way kardeşim benim doğru sölüyorsun aslında ama napayim acayip gaza geliyorum yaa duramıyom yerimde ama senle praatik yapacaz ya hani ondan sonra giderim bende olmazmı öğrenecek çok şeyim var daha senden sanırım biraz daha beklemem lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 80 kullanıcı var. (0 üye ve 80 misafir)

Bu Konudaki Etiketler