Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

[Osmaniye - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

abi yaylıcadan olmazmı hatay antakya yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ- İNTRUDER
    OSMANİYEEEE
    Nasılsınız herkese selamlaaaaar
    motolar, geziler, ne alemde , öle koymuşunuz 01 plakalı motor resimlerini, aklım çıkıyo yaaaaa
    [SIZE="2"][COLOR="RoyalBlue"][I][B]Alış, tahammül et, inan, asla geri dönme...[/B][/I][/COLOR][/SIZE]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Selam Osmanİye Mt KardeŞler. Nassiniz İnŞallah :p
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    sayın ressam, nasıl hitab edeceğimi bilemediğim için bu seferlik böyle oldu. ben 57 yaşında rizeli,ankarada oturan, esnafım. kwy splyt'ımı ist.dan 3 ay önce aldım.binerek ank.ya geldim.aksaray hasandağı turu yaptım.ılgaz dağı turu yaptım.ankara civarını saymıyorum.4500 km. sizin mesajınızda yayla telafuz edildiği için ilgimi çekti. (internet konusunda biraz acemiyim ama sizinle fikir alışverişinde bulunmayı isterim.) ben kaçkar dağlarındaki yaylalarda yaşıyorum. bu sene sağlık sorunları yüzünden motorla gidemedim. ekimden sonra inşallah akdeniz turu düşünüyorum.nerde akşam orda sabah misali...sizin oralara da herhalde uğrayacağım.şimdilik bu kadar.her şey gönlünüzce olsun...(yazabildim mi?siz bana yazsanız,nasıl okurum? kesin emin deyilim.onun için myney adresimi yazıyorum) ysrgnys@mynet.com

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı ysrgnys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın ressam, nasıl hitab edeceğimi bilemediğim için bu seferlik böyle oldu. ben 57 yaşında rizeli,ankarada oturan, esnafım. kwy splyt'ımı ist.dan 3 ay önce aldım.binerek ank.ya geldim.aksaray hasandağı turu yaptım.ılgaz dağı turu yaptım.ankara civarını saymıyorum.4500 km. sizin mesajınızda yayla telafuz edildiği için ilgimi çekti. (internet konusunda biraz acemiyim ama sizinle fikir alışverişinde bulunmayı isterim.) ben kaçkar dağlarındaki yaylalarda yaşıyorum. bu sene sağlık sorunları yüzünden motorla gidemedim. ekimden sonra inşallah akdeniz turu düşünüyorum.nerde akşam orda sabah misali...sizin oralara da herhalde uğrayacağım.şimdilik bu kadar.her şey gönlünüzce olsun...(yazabildim mi?siz bana yazsanız,nasıl okurum? kesin emin deyilim.onun için myney adresimi yazıyorum) ysrgnys@mynet.com
    Abicim memnun olurum, mail attım sana oradan okuyabilirsin...

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Osmanİye Mt KardeŞler. Nassiniz İnŞallah :p
    sencer abi senı burada görmek ne güzel... arada bir bizleri hatırlayın yaaww.
    Senin motosiklet ne alemde iyiliştimi

Alıntı mehmet ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur dostum neden olmasın seve seve

Alıntı mehmet ali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur dostum neden olmasın seve seve

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    ramazanınız mubarek olsun osmaniye mt
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    bende osmanıyedeyımmmmm.ressam kardesım keske daha önce tanıssaymısız ne gezıler yapardık

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    selm reşit bu hafta sonu çok güzel bı gezı yaptım tek başima foto makına olsayydı keşke çok güzel fotolar çekerrdım sıslı yollar yamurlar mı dersın dagların sıs bulutları arasında kaybolmasımı dersın çok guzel manzaralar vardı yamurda heryerım ıslandı allahtan yedek elbıseler falan vardı yolda durup degıstırdım yamurdan sonra yola devam ettım motorla yasanabılecek güzel bı hafta sonu macera gecırdım bunları yasarken arkadaslarımında yanında olmasını ıstedım ama ne yazıkkı tektım

benkaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    mustafa aşk olsun nispet mi yapıyon...
    [B][SIZE="2"]yaşamam için, motor sürmem lazım. motor sürmem içinse yaşamam!!![/SIZE][/B]

toros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt600e-CBX250
    arkadaşlar çukurovalı motosiklet dostları bayramdan sonra antalya motosikletlileri olarak akdeniz motosikletlileri buluşma etkinliği kapsamında orta nokta olan anamur -silifkede bir buluşma tanışma ve kaynaşma düşüncemiz var tabi siz ne dersiniz bu hususta.
    toros iyi günler diler

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Osmaniyeli arkadaşlar bende osmaniyeye çok gelip gidiyorum...Osmaniyedeki can arkadaşım ...Fatih Karaoğluna... selamlar...EFOR İletişim.....Yusufa vede tüpçü Mehmete..selamlar

Motosikleti
    Alıntı toros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar çukurovalı motosiklet dostları bayramdan sonra antalya motosikletlileri olarak akdeniz motosikletlileri buluşma etkinliği kapsamında orta nokta olan anamur -silifkede bir buluşma tanışma ve kaynaşma düşüncemiz var tabi siz ne dersiniz bu hususta.

ben okudugum için buralarda olmayacagım keske sizlerle katılabilseydim fakat okul işte napalım yaza kaldı görüşmek ve tanısmak üzere

Alıntı yildirim_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selm reşit bu hafta sonu çok güzel bı gezı yaptım tek başima foto makına olsayydı keşke çok güzel fotolar çekerrdım sıslı yollar yamurlar mı dersın dagların sıs bulutları arasında kaybolmasımı dersın çok guzel manzaralar vardı yamurda heryerım ıslandı allahtan yedek elbıseler falan vardı yolda durup degıstırdım yamurdan sonra yola devam ettım motorla yasanabılecek güzel bı hafta sonu macera gecırdım bunları yasarken arkadaslarımında yanında olmasını ıstedım ama ne yazıkkı tektım
    mustafam öttürmüşsün bee sonunda gezebildin hhıı çok güzel yaa insan yanına birde fot. makınası alır len bizde yasardık o anı neyse birdaha unutma tamammı

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    ben yaşar güneysu. merhaba, mesajınızı okudum. msn kullanmayı öğreneyim de size haber veririm. aslında trabzon doğumluyum. sık sık giderim. bu sene gidemedim. tedavim var. bir ay sonra bitiyor. motorumla trbzondayım. erzurum bize yakın.. inşallah oralarda siz beni gezdirirsiniz, ben rize,çamlıhemşin,ayder leri gezdiririm.hava iyi olursa yaylalarda dolaşırız. bizim yaylalar çok güzeldir.benim evim de var.oralarda.bana cevap verdiğiniz için teşekkür ediyor,derslerinizde başarılar diliyorum..hoşça kalın.müsait bir zamanda tlf.da görüşebiliriz. mahzuru yoksa?

Merhaba Arkadaşlar.

Antalyalı motosiklet severler olarak, Akdeniz bölgesinde yaşayan tüm motosiklet severlerlerle orta bi yerde buluşmak gibi bir projemiz var. Antalya, Burdur, Hatay, Osmaniye, Isparta, Mersin ve Adana'dan katılacak arkadaşlarla 1. Akdeniz Buluşmasını gerçekleştireceğiz. Mersin Anamur ilçesi Buluşma noktası olacak. 29 Ekim 2006 tarihinde
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    selamlar arkadaslar nasılsınız ben pazar günü gidiyorum okuluma ve karaşimşeki ewde bırakmam lazım malum erzurumda kullanamayacağım

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    günaydın osmaniye mt. nassınız? ressam kardeş, sen gidince buralar sessizliğe bürünmesin olur mu?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Akdeniz Bölgesi İller Buluşması için Buradan devam
    http://www.motosiklet.net/forum/show...492#post445492
    motorize07 [MT Antalya Burada]
    Her Tip Yol ve Hava Şartlarının Motorcusu
    Gittiğin Yol, Yol Değil. YAMAHA XT600 E

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın osmaniye mt. nassınız? ressam kardeş, sen gidince buralar sessizliğe bürünmesin olur mu?
    sizler arada sırada selam vermesenizde bizi unutsanızda biz unutmayız

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    resit zaten bı makına arayısı ıcersındeyım ıkımcı el falan arıyorm den gelırse haber et yasdıgım o gunu unutamam keske makına olaydı ama yok ben ramazan nede nıyle eve ugruyamıyorum arada bı yazarım osmanıye mt emre nerde o hıc yazmıyor buralara

Motosikleti
    Alıntı yildirim_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resit zaten bı makına arayısı ıcersındeyım ıkımcı el falan arıyorm den gelırse haber et yasdıgım o gunu unutamam keske makına olaydı ama yok ben ramazan nede nıyle eve ugruyamıyorum arada bı yazarım osmanıye mt emre nerde o hıc yazmıyor buralara
    kayıp oldu vicdansız bende bulamıyom hayırsız mıdır nedir

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler