Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

[Osmaniye - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda CBR600F,Kanuni Windy S
    aradığımız herşeyi bulabilirmiyiz bu sitede abi...........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı yusuf_tb5cks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reşit nerelerdesin reşiiiit. Şu şahin tepesindeki yokuştan çıkma isteği beni durdurmaz oldu, ne dersin mesai çıkışı oraya bir gidelimmi? Ondan sonrada sırada mehmetli deki yeni açılmış orman yolu var.
    OOO İYİ İYİ DE KANKA BENİM MOTORUM YOK. SEN CIKACAN BEN DE TRENE BAKAR GİBİ SENİMİ İZLİCEM

Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkayı kaldırırkende arkada oturmak istermisin ben kaldırrım hiç sorun değil heheh yapamammı zannettin 180 190 km lerde teker yaparken yusuf yusuf seslerin geliyodu kulağıma
    YUSUFU BEN SEVERİM DE ONDAN ARKADASIMIN ADINI ANDIM. KORKUDAN DEĞİL YALNIZ ARKAYI KALDIR SEN DE ÖLE BAKALIM SONRA KARAR VERİRİM BİNİP BİNMEYECEGİME

resıtte herseyı bulabılırsınız buna emın olunn slm reso nasılsın be
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

Motosikleti
    Alıntı _Yıldırım_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resıtte herseyı bulabılırsınız buna emın olunn slm reso nasılsın be
    slm kardesim ben iyiyim sen nasılsın.yarın geliyormusunuz sizde ceyhana

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Ceyhan gezisine katılamadım

Arkadaşlar merhabalar. Ceyhan gezisine katılmayı çok istememe rağmen, hava yağışlı gibiydi, herhalde olmaz diyerek katılmayıp, onun yerine Dört tekerle Adana'da bulunan annemin yanına gittim. Serkan'ın yolladığı resimlere bakılırsa oldukça iyi geçmiş, içim gitti doğrusu.
    Bu arada, arkadaşlar 1992 yılında satmış olduğum 01 H 3708 plakalı koyu mavi MZ 251 motoru arıyorum. Vergilerini ben ödüyorum. Sefasını başkası sürüyor. Bulunduğunuz yerde bu motoru gören olursa bana bir özelden mesaj atsın nolur. Aslında forum ana sayfada aranan motorlarla ilgili bir ana başlık açılsa iyi olur. Bu isteğimi yönetimden birine bildirdim. Umarım herkesin maduriyet yaşadığı bu konuda yardımcı olurlar. Bu konu da nerden çıktı derseniz: Bu gün Reyhanlı'da önümden bir motor gidiyordu. Plakası 01 H 1928 eski model bir honda cg. Plakayı görünce içim sızladı. Belki de bunun sahibi de aynı benim gibi heryerde motorunu arıyor ve bulamıyordu. Vergi ve cezalarını sahibi ödüyor, sefasını ise bu vatandaşlar sürüyorları Selamlar
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm kardesim ben iyiyim sen nasılsın.yarın geliyormusunuz sizde ceyhana
    vallaha bırdaha ne zaman gelırız bılmıyorum
    :pr:içimdekı sokaklardayım yanlız gezer hayallerım gelde bıtsın bu özlemın soyle sevdıgını yar ben öleyım:cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı djelals adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar. Ceyhan gezisine katılmayı çok istememe rağmen, hava yağışlı gibiydi, herhalde olmaz diyerek katılmayıp, onun yerine Dört tekerle Adana'da bulunan annemin yanına gittim. Serkan'ın yolladığı resimlere bakılırsa oldukça iyi geçmiş, içim gitti doğrusu.
    Bu arada, arkadaşlar 1992 yılında satmış olduğum 01 H 3708 plakalı koyu mavi MZ 251 motoru arıyorum. Vergilerini ben ödüyorum. Sefasını başkası sürüyor. Bulunduğunuz yerde bu motoru gören olursa bana bir özelden mesaj atsın nolur. Aslında forum ana sayfada aranan motorlarla ilgili bir ana başlık açılsa iyi olur. Bu isteğimi yönetimden birine bildirdim. Umarım herkesin maduriyet yaşadığı bu konuda yardımcı olurlar. Bu konu da nerden çıktı derseniz: Bu gün Reyhanlı'da önümden bir motor gidiyordu. Plakası 01 H 1928 eski model bir honda cg. Plakayı görünce içim sızladı. Belki de bunun sahibi de aynı benim gibi heryerde motorunu arıyor ve bulamıyordu. Vergi ve cezalarını sahibi ödüyor, sefasını ise bu vatandaşlar sürüyorları Selamlar

abi daha resimlerin gerisi geride ama ben gondermedım cok resım vardı abi plakada aklımda gorurusem hemen alırız elinden

Motosikleti
    O PLAKAYI GÖRDÜGÜM YERDE BAĞLARIM ABİ MOTORU EMİN OL gözlerim seni aradı ama gelmemiştin. ya adanaya geldinde insan gecerken bi ugrar yaww

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

Uğramayı çok isterdim ama,

Kardeşim uğramayı çok isterdim ama, şartlar müsait değildi. Şöyle ki:Giderken Dörtyol'da bulunan kızkardeşimi, Osmaniye'de bulunan abimi de alıp Adanaya birlikte gittik, orada ailece hep birlikte olduk. Dönüşte de aynı şekilde aldığım kişileri evlerine bırakmak durumundaydım. Ferdi hareket edemediğim için uğrayamadım. Yoksa sizleri görmeden geçip gitmek benim kabul edemeyeceğim bir iş. Ben öyle çılgınım ki, İstanbul'a giderken yol üstü diye Kayseri'ye uğramayı düşünecek biriyim. Anlıyorsun değil mi ne demek istediğimi
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    selam arkadaşlar yarın ümmet perkitan la beraber kadirliye geleceğiz
    arkadaşları ziyaret edeceğiz sonrasında osmaniye ye geçeceğiz bize eşlik edecekler veya davet edecekler nerede buluşalım sizlerden haber bekliyorum selamlar
    @airman (ahmet abi)sizin yer nerede özelden adres atarsanız memnun olurum
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Herkese Selam Olsun Kazasız Belasız Iy Günlerrrrr

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Selamlar Osmaniye MT !
    Hayırlı olsun diyelim biraz geç kaldık ama Ben de Osmaniyeliyim.

Motosikleti
    ben yoktum adanadaydım fakat yusuflarla görüşmüşler ümmet abiler. resimleri bekliyoruz

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    arkadaşlar selam berke barajı hakkına ne dersiniz o taraflara gelmeyi düşünüyoruz hepberaber bir gezi yapsak ancak yol nasıl kaç km her motor gidebilirmi şayet bu konuda yardımcı olur iseniz hep beraber güzel bir haftasonu geçirebiliriz ayrıca bilgi verecek arkadaş adana topiğine yazarsa katılım yapacaklar oradan incelerler selamlar saygılar görşmek üzere
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Selam Arkadaslar Coktandır Giremıyordum Dedım Bi Selam Vereyım Kazasız Belasız Bol Bol Gezili Iyi Günlerrr

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125
    selamlar arkadaslar.... bu hafta bişeyler yapalım yine
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Selam Selam Selam Ya ArkAdaslar Ne Oldu Yaaa Kımseden Ses Cıkmaz Oldu Bı Andaaaaaaa...

Motosikleti
    abi herkes birbirini gün içinde en az 10 defa görüyor onun için buraya yazma geregi duymuyorlar)))

Motosikleti

Motosikleti

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 32404142434452 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler