Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

[Osmaniye - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tvs
    Alıntı seloyamaha80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hanedan kardess özledim seni bi an once gell bu hafta gezıye gıdecez bakk resıt gille ins
    kardes ınsallah bu hafta sonu ordayım sen topla ekıbı ıyı bı program beklıyoruzHANEDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    Alıntı badmad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm osmaniye mt ye sevgilerim le reşit kardeşim sazının sapı lırılsın emi ne zaman geleceksin be hayırsız
    erencim sizin hakkınızı ödesemem walla cok özledim sizleride insallah hava düzelirse gelecem. gardas gecen yıl kısın geldigimde romatizma oldum hala cekiyorum walla daha gelmem sogukta:D:D:D:d siz gelin buraya mustafa ile yunus gelecek oldular onlarla konus hep beraber gelin sene

Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heheh race le karlı bi geziye çağırıyor reşit nasıl olacaksa yiyiosa buraya gelin çıkak otobana
    sen gecen haftaaaki gezi resimlerine bakmadın sanırım hayabusa vardı aramızda vede hiç zorlanmadı yollar temiz.bu pazar kaynargöze gidecegiz sende gelebilirsin istersen

Alıntı hanedan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardes ınsallah bu hafta sonu ordayım sen topla ekıbı ıyı bı program beklıyoruzHANEDAN
    ferhat kardes bekleriz ben kaynargözden bahsettim serkana sizde katılın bize

Motosikleti
    BMW R60-1960-ve bsa 1952
    slm resıt abı ve kardesım serkan boyle bı sıtede sızın gıbı guzel ınsanlarla bulusmama vesıle oldugunuz ıcın tesekkur edrım saygılar :cat:HANEDAN
    slm kardeşim aramıza hoş geldinn

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    adana gurubuda kozana geliyormuş reşit haber verin bana racinglerle basak orayı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    selam iyi gcler gezi koordinatları degismiss ıns gelceeeeeeeeeeeeemmmmm hayırlı ve kazasız belasız iy günler

Motosikleti
    tvs
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ferhat kardes bekleriz ben kaynargözden bahsettim serkana sizde katılın bize
    slm resıt abı bu haftakı gezınız aldıgım duyumlara gore cok guzel olmus bende aranızda bulunmak ısterdım ama malum ısler bu hafta sonu osmanıyeyede gıdemedım bı dahakı sefere sızınle beraber olmanın temennısıyle Allaha
    emanet kendıne dıkkat et HANEDAN

slm serkan kardes hayırdır ayran da ıcmedık beraber ama ayrı dustuk gıbı gorunuyor ses soluk yok neyse kıbHANEDAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150

selam kardeşimm

slm resıt abı bu haftakı gezınız aldıgım duyumlara gore cok guzel olmus bende aranızda bulunmak ısterdım ama malum ısler bu hafta sonu osmanıyeyede gıdemedım bı dahakı sefere sızınle beraber olmanın temennısıyle Allaha

slm serkan kardes hayırdır ayran da ıcmedık beraber ama ayrı dustuk gıbı gorunuyor ses soluk yok neyse kıbHANEDAN
    yok kıvrem yaa olurmu öyle şey biz seninla ayrı kalabilrimiyik bi düşün istersen ama keske sende olsaydın ins baska zamana hep beraberrrrr

Motosikleti

ewet güzel oldu ama saymadık bunu arkdaslarla cok ilgilenemedik diğerine insallah daha iyi olacak sevgilerle

Motosikleti
    BMW R60-1960-ve bsa 1952
    ewet güzel oldu ama saymadık bunu arkdaslarla cok ilgilenemedik diğerine insallah daha iyi olacak sevgilerle
    hadi reşit ekle şu resimleri artıkk
    puuuuuuu c.. de......zzzzz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150

gezisüperdi

arkadaslar dün kozan gezisi cok güzeldi yolculugumuzda cok iyi ve rahat gectı bu gezide emegi gecen bütün arkadaslara gönülden tsk. edrım coktandır tanısmak kısmet olmuyordu kısmet bu geziyeymiş hepinizdden cok memnun kaldık ve ins. baska baska gezilerde gosrusmek umuduyla. Eger gezisinizde herhangi bir hata yaptıysak cok cok özür dileriz boynumuz kıldan incedir kazasız belasız iyi bir geziydi (bazı aksaklıklar dısında).neyse arkadaslar allaha emanet olun kazasız belasız iyi günler ve nice nice gezilere hosca ve dostca kalın

Motosikleti
    tvs
    Alıntı ishak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cok tesekkur edrım İSHAK abı sızın gıbı ınsanların arasında bulunmak cok guzel ınsallah bı gun yuz yuze gorusme fırsatımız olur HANEDAN

yok kıvrem yaa olurmu öyle şey biz seninla ayrı kalabilrimiyik bi düşün istersen ama keske sende olsaydın ins baska zamana hep beraberrrrr
    ınsallah kardes temennımız

Guzel olmama gıbı bı sansı yoktur emınım abı sızın gıbı guzel ınsanlar olduktan sonra HANEDAN

Motosikleti
    7 martta kesin buradasınız iş güç karı kız bilmem ne anlamam vallaa.serkan anlatır ne için oldugunu oke

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adana gurubuda kozana geliyormuş reşit haber verin bana racinglerle basak orayı
    abi geldikde hani baskın maskın yok.ciğerlerimizi yedik,sağolsun kozanlı kadirlili arkadaşlar yalnız bırakmadı,hep beraber horzuma kadar gittik.sende olsan iyi olurdu
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    tvs
    7 martta kesin buradasınız iş güç karı kız bilmem ne anlamam vallaa.serkan anlatır ne için oldugunu oke
    ınsallah demekten baska bı carem yok abı cunku 7 mart hafta ıcıne denk gelıyor bu yuzden kusura musura bakmayın HANEDAN

Alıntı ishak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm İSHAK abı makına manyak bısyemıs hakkını vermıssın helal HANEDAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ınsallah demekten baska bı carem yok abı cunku 7 mart hafta ıcıne denk gelıyor bu yuzden kusura musura bakmayın HANEDAN

slm İSHAK abı makına manyak bısyemıs hakkını vermıssın helal HANEDAN
    hee yaaa ıshak abimin sarı civcivi süperdii hele sonradan geldi motor varyaa tamam bittiimmm sende gormeliydin varyaaaaa

arkadaslar dün kozan gezisi cok güzeldi yolculugumuzda cok iyi ve rahat gectı bu gezide emegi gecen bütün arkadaslara gönülden tsk. edrım coktandır tanısmak kısmet olmuyordu kısmet bu geziyeymiş hepinizdden cok memnun kaldık ve ins. baska baska gezilerde gosrusmek umuduyla. Eger gezisinizde herhangi bir hata yaptıysak cok cok özür dileriz boynumuz kıldan incedir kazasız belasız iyi bir geziydi (bazı aksaklıklar dısında).neyse arkadaslar allaha emanet olun kazasız belasız iyi günler ve nice nice gezilere hosca ve dostca kalın

badmad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsxr 600
    tüm osmaniye mt ye günaydın vay ressamım mesaiye kalmışsın kardeşim neyse osmaniye mt yi de bekleriz bigün herkese selamlar
    otomobili sevmiyorum çünki fazla güvenli

Motosikleti
    tvs
    [QUOTE=seloyamaha80;971698]hee yaaa ıshak abimin sarı civcivi süperdii hele sonradan geldi motor varyaa tamam bittiimmm sende gormeliydin varyaaaaa

ınsallah en kısa zamanda gorebılmek umıdıyle serkan kardes hem makınayı hem ıshak abılerı kendıne ıyı bak ırtıbatı koparma HANEDAN

slm abı nasılsın msn de de gorusemez olduk keeway nasıl abı HANEDAN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    hanedann aloooooooooooooo buhafta bekliyoz seni haaaaaaaaaaaaaaaa alüüüü arkadaslr kozan gezi resımlerıni gazeteye verdim ve yerel gazetelerde zman ve çeşitli gazetelerde cıkacak haberiniz olsunn...

Motosikleti
    Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi geldikde hani baskın maskın yok.ciğerlerimizi yedik,sağolsun kozanlı kadirlili arkadaşlar yalnız bırakmadı,hep beraber horzuma kadar gittik.sende olsan iyi olurdu
    burayada bekleriz abicim sizi misafirimiz olun buyrun

Motosikleti
    tvs
    hanedann aloooooooooooooo buhafta bekliyoz seni haaaaaaaaaaaaaaaa alüüüü arkadaslr kozan gezi resımlerıni gazeteye verdim ve yerel gazetelerde zman ve çeşitli gazetelerde cıkacak haberiniz olsunn...
    slmgazete cıktıysa yada cıkınca bana bı adet ayır serkan kardes hafa sonu ıcın soz veremem ayık gezzzzzzzzz

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 26343536373846 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler