Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

[Osmaniye - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA 1000 RR SUZUKİ GSXR1000
    bu hafta adanaya ne dersiniz beyler ben gidiyorum gelmek isteyeni beklerim reşit baban nasıl oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    abi yeni geldim ewe babamı getirdik katılamadım o yüzden kimseye:(

Motosikleti
    bu pazarki gezi cok hoştu. sitede olmadıgımıza bakmayın boş durmuyoruz:D:D:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    selam arkadalsrrr ıyı gcler ıyı gunlerr resıt yaaa benım motorum daha olmadı yaaa anasını satayımm markalı motorun olsundaa parca bulama oyle dursun yaaaa ama ıns yaza yazaa arakdaslr yazın hepınızı beklıyorum canıma tak dedı yaaa yaaaa motorummm yatıyorrrrr

selam iyi gunler arkadalsrrrr evttt bu gün motorumu aldım ancak arkadaslr 3 ay süren bi sürecte motorumu şimdi aldımm arkadaslar siz sinz olun bence osmaniye honda bayinee gitmeyin işçilk sıfırr sıfırr 3 ay da adaha yeni aldım motorumu 2 plastikk yaaa

Motosikleti
    allah yardım etsin kardes bazılarıda honda honda diye birhoş holdu ahanda hondaa işte:D:D:D:D

Osmaniye İl Temsilcisi
    Motosikleti
    YAMAHA WR 426 F - SUZUKI GN 125

Fonda

Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah yardım etsin kardes bazılarıda honda honda diye birhoş holdu ahanda hondaa işte:D:D:D:D
    Hay ağzına sağlık Reşo ağam, eyi demişsin valla. Tamam fonda kötü motor değil ama bazı arkadaşlar fonda dışındaki bütün markaların işe yaramaz olduğunu ve bütün motor tarzlarında fondanın en iyi olduğunu iddia ediyor. Peki baba soruyorum size bu fonda madem bu kadar iyi bir marka sokaktaki çocuklar bizim yamaha ya yanlarından geçtiğimizde neden ısrarla"oouuuvvvv kavazakiyi gördünmü lan" diyorlar. Bunca çocuğun elbet bir bildiği var, hepsi kavazaki diyor, savaşta onca çabasana rağmen bir çocuğa, yapılan onca deneme sonucunda sadece fonda dedirtebildi. he he
    YuSuF - YuZuF - YZF:wiinkk:

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T

Kamok Haber grubu

http://groups.google.com.tr/group/kamok?hl=tr

günaydın arkadaşlar yukarıdaki kısayol KAMOK Kadirli Motosiklet Kulübü grubumuzun haberleşme yeridir. deneme yayınlarına başlamıştır.

Kendinizi eklemeyi unutmayınız.

Kamok Yönetim.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    Alıntı seloyamaha80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadalsrrr ıyı gcler ıyı gunlerr resıt yaaa benım motorum daha olmadı yaaa anasını satayımm markalı motorun olsundaa parca bulama oyle dursun yaaaa ama ıns yaza yazaa arakdaslr yazın hepınızı beklıyorum canıma tak dedı yaaa yaaaa motorummm yatıyorrrrr

selam iyi gunler arkadalsrrrr evttt bu gün motorumu aldım ancak arkadaslr 3 ay süren bi sürecte motorumu şimdi aldımm arkadaslar siz sinz olun bence osmaniye honda bayinee gitmeyin işçilk sıfırr sıfırr 3 ay da adaha yeni aldım motorumu 2 plastikk yaaa
    al adanaya getir birader ne imiş bu 3 ay sürdü alala

Motosikleti
    heheheee adem abi yemin olsun cok güldüm yaa. Eski bir hondacı olarak el attın konuya walla honda deyince bir bizim saavas birde sen geliyorsun aklıma

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı ressam_01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

valla hiç demeyın yaaa honda oldumu fondaa yaa allah yardım etsın celalettın abii birazda ha içine düş abii sattın kız gibi cbf 500ü ahada sende bende boyle uğrasıyok beni yamahanın senide cbf500 ahı tuttu abiii yaffff

Alıntı klasel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    al adanaya getir birader ne imiş bu 3 ay sürdü alala
    yaa bizim bi servis abii allah düşman basına vermesın gümrük bekle şünü bekle bunu bekle sadece bir vidayı bilem far ayar vidasını bilem bana 10 ytlye verdilerr yafff nasıl biyr aman allaahımm

Motosikleti
    Honda, 2008, CBF 150/ Karaböcük Namı diğer KAĞNI

cbf 500'ün ahı

valla hiç demeyın yaaa honda oldumu fondaa yaa allah yardım etsın celalettın abii birazda ha içine düş abii sattın kız gibi cbf 500ü ahada sende bende boyle uğrasıyok beni yamahanın senide cbf500 ahı tuttu abiii yaffff
    Valla kardeş, ben sana dediydim, buna rağmen sen sattın o güzelim YBR yi. Bana kimse cbf 500'ün ahının tutacağını söylemediği için sattım ve şimdi sürünüyorum bu kağnıyla 1980 model pikabı bile sollayamıyorum anasını satiiim.
    [COLOR="Blue"][FONT="Verdana"][SIZE="1"][I]Delikanlılığın kitabını yazdım ama basacak matbaacıyı bulamadım:wiinkk: [/I][/SIZE][/FONT][/COLOR]
    [SIZE="1"][FONT="Tahoma"][COLOR="Blue"][I]C.SÜĞÜRTİN__[/I][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150

çalıntı Cbr 125

selam arkadaslar iyi gcler honda cbr 125 markalı motorum calınmıştır görenlerın 5462299430 da luffen bildirsinler cunku motorun baska illerde satılabileceği duyumunu aldık yardım edersenız cok sevinirim kırımızı siyah 80FH 999 PLAKALI HONDACBR 125

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    geçmiş olsun kardeş nasıl oldu,nerede oldu servistenmi çaldılar.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    yaaa evın onunden aldılar insan dışı mahluklar inş.buluncak.ruhsat ehliyet felan hep içindeydıı..

Alıntı seloyamaha80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaaa evın onunden aldılar insan dışı mahluklar inş.buluncak.ruhsat ehliyet felan hep içindeydıı..
    sadık abi senmisin.abi daha bulunamadımı motor yaw.yaw ne insanlar var.adi herifler.inşallah bulunur abi.
    (sadık abi sen olduğundan emin değilim.ama sensin sanırım bir hafta içinde osmaniyede 2 cbr ın aynı anda çalınacağını sanmıyorum)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150

Selamm

Alıntı semtuluce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadık abi senmisin.abi daha bulunamadımı motor yaw.yaw ne insanlar var.adi herifler.inşallah bulunur abi.
    (sadık abi sen olduğundan emin değilim.ama sensin sanırım bir hafta içinde osmaniyede 2 cbr ın aynı anda çalınacağını sanmıyorum)
    SEMIH ABIM BEN SERKAN SADIGIN EN YAKIN KARDESI SAYLIRIM EVT ONUN MOTORU GITII SENIN MOTORDAMI GITIII YAAA BI ARA YANINA UĞRARIM ABI AA

Motosikleti
    27.01.2008 Pazargünü 11:00'da Kadirli Yolu Otoban Girişinde Toplanıyoruz

Motosikleti
    Alıntı akburak1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27.01.2008 Pazargünü 11:00'da Kadirli Yolu Otoban Girişinde Toplanıyoruz
    abi geç kaldın haber etmek için en önce yazacan yere en son haber ettin su saatten sonra organize olamayız ve ugrastım olamadıkta:(

Motosikleti
    hayırlısı olsun bidahakine

Motosikleti

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 23313233343543 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler