Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

[Osmaniye - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    vay musa hocam nasılsın yav sen nezaman aldın yav superlıght ı .
    lan hemşo ben satmıyorumda para biriktıremıyom len hatta durmadan boca giriyorum ıolum yazın osmanıye adana mersın arasına sıkısacaz anlasılan
    geziler bölümünde konya ekıbıne bak balık keyfı dıye orda bir resım var elımdede hıyar var o hıyar varya anladın sen anladınnnnnnnnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    olm herkesin elindeki... sen de anladın onu herkese selamlar
    ya omer nerelerdesin kardesim sen yaa iyi iyi bu sefer yazanlar olmus sizleri burada hep beraber gormek cok güzel saygılar

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    merhaba arkadaşlar

MT Osmaniye-Kadirli olarak 25 mart 07 pazar günü.
    Kırmıtlı Yalıçapkınları Festivali ve Kırmıtlı Kuş Cenneti Açılışı törenine gidecegiz.
    Buluşma Saati: 09:30

Hareket Saati: 10:00

Not: Hareket saatinde kesinlikle yola çıkılacaktır. Geç kalan arkadaşlar mevcut güzergahtan gruba katılabilir.
    Lütfen herkes vaktinde gelsin.

Buluşma Yeri: Sülemiş tesisleri

Rota: Kadirli-hemite-Kastabala-Kırmıtlı Tören alanı

Menzil: 40km civarı

Seyir: Yerine göre 30-70km/h arası

Yol Durumu: Asfalt (Bazı yerlerde kış sonrası bozuk zemin olabilir.)

Hava durumu: Açık,P/B

Yemek: Yemek KIrmıtlı veya hemite köprüsünde

Gezilecek Yerler: Hemite kalesi-Kastabala kalesi- Kırmıtlı kuş cenneti

Görüşmek üzere.

Gezi haberleri yazılarına ekledim ama moderator denetiminden geçene kadar pazar gelecek ben birde buradan duyuruyorum.

Osmaniye ve ceyhandan gelecek arkadaşlar haberleşelim.
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

yildirim_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jınlun JL 150_5
    slm resıt nasılsın kardesım su taz bı gelsede gorussek yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2
    Osmaniye selamlar....
    Arkadaslar gurubunuzu kutluyorum, ben yakında Gaziantep ten Antalyaya bir yolculuk yapacagım gecerken ilk duragım Osmaniye olacak sizlerle görüsmek ve antalyaya yol almak isteyenler olursa sevinirim... Tam tarih belli degil ama Nisan icinde olacak ....
    Saygılar....
    LAWLESS GH:bounce: ST

Motosikleti
    ahmet abi rapor cok güzel ellerine saglık bensiz gezeceksiniz hı?:( neyse sizlere iyi eglenceler kendinize iyi bakın
    mustafa insallah kardesim

Motosikleti
    SUZUKİ SRAD 750cc
    herkeze selam ne var ne yok millet reşit kardeşim akşam msnye bağlanıyorum saat 6-8 arası cepten internete geldiğimde mutlaka burdayım ama karşılaşamıyoruz nedense herhangi bişe olursa tlf numaram var mail de atabilirsin

LAN MSN Yİ AÇSANA reşit
    .................................................. ..................................

herkeze ii eğlenceler gezide arkadaşlar

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Reşit kardeşim nasılsın? Hiç nette denk gelmiyoruz. Benim sl mersin ünv. hocaya gitti. 2007 model,2600 km,aksesuarlı 2500 ytl ye verdim. Alan hayatından memnun. Mondiali de bayii aldı, bende orda yatan super shadowu aldım tabii sana yeminle arada çok fark var! çift silindir v motor üstünde kahve koysan dökülmez titreşim yok.Felaket devirli çabuk hızlanıyor. Tek eksiği motor çıplak hiç aksesuar yok. Duran usta salı gününe deri çantaları yetiştirecek o zaman belki daha tatlı olur diyorum. Yaza doğru geldiğnde değerlendirme yaparız. Selamlar.

Motosikleti
    250RR
    reşit musa uçmuş lan...motora ek piston atıp 200cc yapıcak ön amartisörü uztamış 20cm kadar manyak olmuş.sende bin kütük gibi motora.direkisyon da uzamış valla gelince çok hoşuna gidecek şimödiden paranı biriktir.görşürüz
    motor sürerken hepimiz birer yumurtayız.karşıyada çarpsak biz kırılırız bizede çarpsalar biz kırılırız...(Hiç bir motorcu bir motorcuyu kaybetmeyi istemez)

Motosikleti
    Alıntı vıceroy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reşit kardeşim nasılsın? Hiç nette denk gelmiyoruz. Benim sl mersin ünv. hocaya gitti. 2007 model,2600 km,aksesuarlı 2500 ytl ye verdim. Alan hayatından memnun. Mondiali de bayii aldı, bende orda yatan super shadowu aldım tabii sana yeminle arada çok fark var! çift silindir v motor üstünde kahve koysan dökülmez titreşim yok.Felaket devirli çabuk hızlanıyor. Tek eksiği motor çıplak hiç aksesuar yok. Duran usta salı gününe deri çantaları yetiştirecek o zaman belki daha tatlı olur diyorum. Yaza doğru geldiğnde değerlendirme yaparız. Selamlar.
    abicim hyırlı ugurlu olsun allah kaza göstermesin senın le konusuruz bu konuyu gelince ama artık senı mi takip edecez sen sl kardesligini bozdun

Alıntı washburn_97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    reşit musa uçmuş lan...motora ek piston atıp 200cc yapıcak ön amartisörü uztamış 20cm kadar manyak olmuş.sende bin kütük gibi motora.direkisyon da uzamış valla gelince çok hoşuna gidecek şimödiden paranı biriktir.görşürüz
    olum o gorür bitarafını 150 cc makınayı 200 ederse o motorun omrü ne olur bilemem yazık eder bence

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    selam arkadaşlar bu haftaki gezi raporumuz

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...neti-gezi.html

dışarıdaki arkadaşlar resimlere bakıp bakıp ah çekin.

herkese selam
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgili motorseven arkadaşlar, değişen dünya ikliminin ve gittikçe belirgenleşen kuraklığın hepimiz farkındayız. Betonarme binaların hızlı artışı, çoğalan egsoz ve baca dumanı, orman arazilerinin yağmalanması derken pikniklere veya gezilere gittiğimizde şehir yakınlarında başlayan cılız ağaçlıkların farkına varmışızdır hepimiz.
    İşte bu yüzden Mersin MT'deki arkadaşlarıma bu konuyu açtım ve destek sözlerini aldım. Ardından tanıdığım Mersin Orman Bölge Müdürlü yetkilileri, Mersin Orman İşletme Şefi, Mersin Orman İşletme Ve Orman Müdürlüğü'ndeki Orman Mühendisi arkadaşlarım ve abilerimle görüştüm ve onlardan da tam destek sözünü alınca onlarla da konuştuğum gibi konuyu buraya taşıdım.
    Sağlacacak yardımlar =
    1- Tüm fidanlar ( sayısı ve türü isteğimize göre olacak ama ben tercihi mühendislere bıraktım )
    2 - Ağaçlandırılacak yer ve bölge ( tercih bize bırakıldı ama en uygun zemin tercihlerini onlar söyleyecek ve biz birini seçeceğiz)
    3 - Fidanlar için su arazözleri getirilecek ve sürekli bakımı sağlanacak.
    4 - Fidanların nakliyesi için araba tahsis edilecek

ve daha akla mantığa uygun ne istenirse yapılacak.

Eğer sizce de uygunsa YER ve ZAMAN için önerilerinizi bekliyoruz

Bu etkinliğimiz için motosikletli olunması, grup ya da birey olunması şartı aramıyoruz. bir dikili ağacım olsun diyen herkesi davet ediyoruz. özellikle yakın il ve ilçelerden gelecek destekleri bekliyor ve eğer istenirse bir başka ilde ağaçlandırma organizasyonu için de destek vermeye hazırız.

Özellikle de;

Mersin Motor Klübü - Adana Mt - ÇMSK (Çukurova Motor Sporları Klübü)'nün de katılımlarını bekliyoruz

destek verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

Mersin MT
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    abi gezi mükemmel bayıldım herkese selamlar

clawman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 siyah
    gerçekten gezi süper olmuş dibim düştü yavvvvvvvvvvvvvvvv

Motosikleti
    slm millet bu hafta gezi yokmu yaww bende buradan seyredeym sizleri ama bu sefer daha fazla fotograf olsun ok?

selam reşid bey naparsın len kağan seni sirir etmiş hellam kafanı duvarlara vururmuş sun duyduma göre canını sıkma la yaza ne galdı la sende yaptır seninde olsun kerkese selamlar bybybbbyyb

Motosikleti
    sen geç bakim dalganı musa sana biliyomrm ben.bitane chopper direksiyonu bulursan bizimkilere göre bana da al sonra hesaplasırız ok?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    selam beyler ben osmaniyeden serkan kardesler gelin bizde osamaniyede bigur oluşturalım sadece yamaha ne guzel olur dimi eğer evet derseniz selo_yamaha_80 ekleyin buyrun gelin

ok mi kardesler bizimde bi grubmuz olsun gurubumuzun adı olsun istemezmisiniz ne dersiniz ok derseniz ekleyin beni selo_yamaha_80 31vf038 yamaha ybr

KARDESLERİM BEN OSMANİYEDEN SERKAN BAKIN BİZ GRUB OLUŞTURACAĞIZ VE GRUBUMUZ OSMANİYENİ İLK MOTOR KLÜBÜ OLCAK VE O KULÜBE SİZLERİ BEKLİYORUM VARMISINIZ MOTOR KARDESLİĞİNE BERABER OLALIM selo_yamaha_80@hotmail.com eklyin görüşelim arkadaslarrr

Nani Neden Kimse Yok Yawwww

Motosikleti
    slm serkan herkes burada fakat olusturalım demişsin ve sadece yamaha demişsin...

bizimzaten bir grubumuz var temelleri de saglam atılıyor elimizden geldigince,bizim yalnız şöyle bir düşüncemiz var ^^bizim arkadaslıgımız kardeşligimiz dostlugumuz motorun markasına bakmıyor bizimkisi motorun üzerindeki insana bakıyor bizim için kullanıcısı onemli^^...

Ama bizimle birlikte takılmak istersende başımızın üzerinde yerin var (motorun yamaha degil ne olursa olsun basımızın üzerindesin)

Yanlıs bişe konustuysam affola saygılar ve sevgilerle...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    selam arkadaslar hani nerdesiniz yaww bi klüb olalım dedik osmaniyede motor klübü yoksunuz buyrun gelin arkadas olalımm beraber kardes olalım... motor tutkunları coktu ne oldu kimse yokkk

selam

milletttt

nasılsınız

selam dostum seninle bi goruşelimistersen benim selo_yamaha_80msn buyur gell

yok dostum haklsın sen evt ama beniim bizim isteğimizz bir grub olması be ogrubun bir ismi olması yani yanlış anlamayınn haaaaaa

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 7151617181927 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler