Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı onu diyorum işte ankete çevirelim en çok oyu alan günü sabitliyelim :D
    abi ne anketi ya bu haftada istenildiği gün gidelim oturup düzgünce bi konusalım eğer bi aksılık olmassa gidebilirsek

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Abi konuştukça zor bu işler :D Kapalı seçim yapalım hehe :D Konuşuluyoda noluyo daha geçen 1 bu hafta 2 değişti gene :D
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    gv 250
    refaranduma gidelim :D

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Ya onu bırak anket açtım sitede gözükmüyo :D Çözemedim .

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gökhan Çamlı Kahveye'ye gecenin ilerleyen saatlerinde fink atmak için gideriz.Zaten Cumartesi açtığımız gaz bana hiç yetmedi,alışmışım son zamanlarda en az 200 km yapmaya,şıp diye geçti...

Bu arada Burak o motoru nazarlık illa bi yatıracaktın,böyle maddi manevi hasarsız olması şükür gerektiren bir durum,Allah bundan sonrasına birazcık daha büyüğünü bile yaşatmasın inşaallah

17-10-2012 Çarşamba ÇINAR KAFE toplantısı :

1-Nevin Hoca ve prensi
    2-Zekeriya
    3-Pınar
    4-Cengiz
    5-Gökhan(umarım uyar özledik)
    6-Kirlisakal
    7-Mehmetcan
    8-
    .
    .
    .
    Hocam bende gelirim bir aksilik olmazsa eğer. DALGIC_800 (Mehmet) 'le beraber inşallah bi işi yoksa

Mehmet_Gemli
    DALGIC_800

KAtılan arkadaşlara teşekkürler . Güzel bir pazar günüydü çok eğlendik . Hele cengizin gizli koyu yokmu :D Gemlik tayfasınada ayrıca teşekkürler gece gece o yolu iyi çektiniz valla

Bu arada arkadaşlar toplantıları cumaya sabitlememişmiydik ? Şimdi neden Çarşamba oldu ?
    Aynen Teşekkür ederiz bizde güzel ve eğlenceli oldu. Müsait olduğumuz her zaman gelmeye çalışırız inşallah.
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    gv 250
    bekleriz kardeşiimm
    mehmet_gemli bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Toplantıda SEARCH 16 da var.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    BAYRAMDA HAVA GUZEL UZUN SOLUKLU BI GEZI DUSUNUN BAKALIM 2.3. GUNUNE
    n_tuncak bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hiçbir aktiviteye katılmayıp,hatta çoğu zaman geliyorum deyip açıklama bile yapmaya gerek duymadan bizleri eken arkadaş;Birde toplantı günü beğenmeyip anket yapan arkadaş,uyarsa gel kardeşim uymazsa bulandırma,birde ne yapmak istediğinden emin ol,her zaman kapımız sana açık,ancak birlik ve beraberlik adına açık,ayrışmak gruplaşmak vs için değil...(Bu arada en kalabalık olduğumuz zamanlar hep çarşamba toplantılarıydı)

17-10-2012 Çarşamba ÇINAR KAFE toplantısı :

1-Nevin Hoca ve prensi ve eşi
    2-Zekeriya
    3-Pınar
    4-Cengiz
    5-Gökhan(umarım uyar özledik)
    6-Kirlisakal
    7-Mehmetcan
    8-Dalgıç800
    9-Mehmet_Gemlik
    10-Search16
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    cbf 150
    hocam bayram ıcın bı aktıvıte olurmu gercı daha zaman var ama.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Olmazmı şimdiden hazırlayın besmeleli bayram bonfilelerini,herkes dinlenik ,tatil ve bayaram sevinci içerisidenyken çok sağlam ve mangallık gaz açmayı düşünüyoruz.İznik Göl kenarı diyoruz ve sizlerdende öneri bekliyoruz.
    M.balibey bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hocam aklın yolu birdir. Amaç Ne bulandırmak ne de gruplaşmak. Hiç bir aktiviteye katılmıyor derkende bir daha düşünmek gerek. Sonuçta Bursa mt nin yaptığı aktiviteler sizin katılabildiklerinizle sınırlı değiller. Ayrıca bir kere geliyorum deyipte habersiz gelmedim bunuda genele yayarak söylemeye gerek yok.

Gelelim Toplantılara. Neden sabit olmalı. Sizinde istediğiniz gibi eğer ki ciddi bir grup olacaksa Bursa MT bazı şeylerin standartlaşması gerekmez mi? Her hafta keyfe keder değişen bir toplantı gününün ciddiyeti nerede? Her hafta insanlar değişen toplantı gününe göre plan program yapmak zorunda mı? Bakın diğer gruplara sabittir toplantıları. Neden ? İnsanlar hayatının akışını ona göre düzenlesin diye. İşi varsa o hafta gelmez bu kadar basit. Ama herkesin işine keyfine göre şekilden şeklike sokulacaksa toplantılar buna toplandı değil gezmek için buluşma diyelim ozaman. Olay bitsin. Ayrıca benim gün beğenmeme gibi bir durumum yok. ÇArşamba olur salı olur fark etmez işim varsa katılmam yoksa katılırım bu kadar basit.

Aklın yolu birdir arkadaşlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:45 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B][I][COLOR="#0000FF"]Hiçbir aktiviteye katılmayıp,hatta çoğu zaman geliyorum deyip açıklama bile yapmaya gerek duymadan bizleri eken arkadaş;Birde toplantı günü beğenmeyip anket yapan arkadaş,uyarsa gel kardeşim uymazsa bulandırma,birde ne yapmak istediğinden emin ol,her zaman kapımız sana açık,ancak birlik ve beraberlik adına açık,ayrışmak gruplaşmak vs için değil...
    Ayrıca hocam siz her fikri olupta dile getireni bölücü olarak mı nitelendiriyorsunuz ? Yakıştıramadım size .
    özcan1980, oguz1327 ve M.balibey bunu beğendiler.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ercan kardeşim hiç bir aktiviteye katılmayıp hatta geliyorum deyip gelmeyen cümlelerini sadece kendine çekme sana söylenen bir söz olmayabilir

Zaten bizim haftalık olağan toplantı günümüz çarşambadır arkadaşlar değiştirmek istedik ancak hafta sonları malum gezmeler tozmalar daha ailesel oluyor diye çarşambaya geri aldık. Keyfi akşam gezileri tabiki olur ancak toplantı günümüz aynı yani çarşamba.
    Bölücülük ayrımcılık olmasın aramızda zaten o niyette olan da yok diye tahmin ediyorum arkadaşlar. Yarın toplantıda daha detaylı konuşuruz gerçi.
    Bayram gezmesine inşallah tek gelmicam bakalım kısmet olursa

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    bulusma saatine yetisemicem arkadaslar 8 e kadar mesaim var bugun ve yarin aksam 9da yaninizdaym ins. telden mehmeti arayip yerinizi ogrenirim motorla gidicem işe..işten gelicem yaniniza ..bu arada hafta sonu mangal keyfi superdi herkese tesekkurler:-)
    Ahmanamra bunu beğendi.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Gökhancım zaten niyet belli maksat sabitse sabitleştirmek işte. Dediğin gibi o gelmeyip haber vermeme durumunu sonradan anladım O konuda sıkıntı yok ama ben bu fikri dile getirdim diyede Hocanın bana bölücü , ayrıştırmacı yaftasını yapıştırmasına anlam veremedim ve bu tavrın altında yatan öfkeye şaşırdım doğrusu . Sonuçta başta efendi efendi nacizane fikrimiz olduğunu belirttik bunun. Geçen hafta gün sabitliyoruz dediniz cuma günü ok dendi millet toplandı bu hafta yine çarşamba oldu . Şimdi ben miyim bulandıran ortamı yoksa kimseye bi açıklama yapılmadan bu hafta çarşamba toplanıyoruz diye liste oluşturmaya çalışanlar mı bulandıranlar ? Ben Bu tavrı sorgularım Gökhancım. Yanlışım varsa dile getirsinler evyvallah deriz. Burada kimse kimsenin liderliği altında hareket edecek değil her fikrini dile getirenide bölücü gruplaşmacı diye tukakalayacak bir hegemonyanın esiri hiç değil.Affola .
    Madv, özcan1980, oguz1327 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Şu anda herhangi bir kişinin hegamonya ya da liderlik derdinde olduğuna inanmıyorum. Aksine bir ön ayak olma ve bir çaba gösterme durumu olduğunu düşünüyorum. Toplantı günlerinin şu aşamada değişmesi gayet doğal bir durum çünkü herkesin ortak bir noktada buluşması ve katılımın mümkün mertebe yüksek olması amaçlanıyor, bu sebepten 3 - 5 sefer günün değişmesi doğal karşılanmalıdır.
    Bölücülük konusuna gelince de; üstüne alınman doğal ama durup bir düşünmen gerek " ben ne yapıyorum " diye orada kasıt senmiş gibi görünse de genel olarak olması gereken, buradaki amaç bir araya toplamak katılımı yükseltmek. Elbetteki geliyorum deyip sonrasında hiç bir şey belirtmeden orada ki insanları bekletmek pek de hoş bir davranış olmasa gerek ???
    Bursa MT olarak hiç kimse kimsenin liderliği altında toplanacak değildir, sadece dağınık olarak, tek başına yapılan geziler yerine; birlik ve beraberlik içerisinde güvenlik ve gezilerin mümkün olduğunca doyurucu olması zevkli ve huzurlu geçmesi amaç edinilmiştir, bu aşamada tecrübeli büyüklerin yol göstericiliğinden faydalanmak onların deneyimlerinden istifade etmek senin yararına olacaktır. Burada edineceğin arkadaşlıklar ve yapacağın km'ler senin kazancın olacaktır.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Bende aksi için uraşmıyorum ya. Başında dedik bu böyle toplantıya katılanlarla o gün konuşulup katılamayanlara bir açıklam ayapılmadan yahut onların fikirlerine sunulmadan değiştirilip dile getirilecekse bu yanlış bir yoldur ön ayak olmak için. Hepimiz aynı şey için uraşıyoruz evet bende bu işe ön ayak olmak için anket fikrini attım sabitliyelim oylamaya sunalım dedim . Ama karşılatığım tavrın hiçte büyüklükle tecrübeyle alakası yok arkadaşım. Benim kızgınlığım bundandır. MAdem ön ayak olmak için çaba sarfediliyorsa kendilerine sunulan fikirlerede saygı duyup kulak kabartacak. Bölücü ve gruplaşmacıo yahut çaba sarf etmeyen olarak dile getirip tukakalanmayacak.

Yanlışa mahal vermemek içinde Nevin hoca nın şu an olmadığı bir ortamda daha falza sorgulamıycam bu konuyu. Saygılar.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Gökhancım zaten niyet belli maksat sabitse sabitleştirmek işte. Dediğin gibi o gelmeyip haber vermeme durumunu sonradan anladım O konuda sıkıntı yok ama ben bu fikri dile getirdim diyede Hocanın bana bölücü , ayrıştırmacı yaftasını yapıştırmasına anlam veremedim ve bu tavrın altında yatan öfkeye şaşırdım doğrusu . Sonuçta başta efendi efendi nacizane fikrimiz olduğunu belirttik bunun. Geçen hafta gün sabitliyoruz dediniz cuma günü ok dendi millet toplandı bu hafta yine çarşamba oldu . Şimdi ben miyim bulandıran ortamı yoksa kimseye bi açıklama yapılmadan bu hafta çarşamba toplanıyoruz diye liste oluşturmaya çalışanlar mı bulandıranlar ? Ben Bu tavrı sorgularım Gökhancım. Yanlışım varsa dile getirsinler evyvallah deriz. Burada kimse kimsenin liderliği altında hareket edecek değil her fikrini dile getirenide bölücü gruplaşmacı diye tukakalayacak bir hegemonyanın esiri hiç değil.Affola .
    Katıldığım noktalar var +1 . kayariki arkadaşında dediği gibi ön ayak olmak isteyenlerde var , benim düşünceme göre ekstradanda egosunu tatmin etmek isteyenlerde. Lakin bu mevzulara girilirse çok derinleşir içinden çıkılmaz bir hal alır kayariki güzel birşey yazdığı için tekrar alıntı yaparak tırnak içinde gideceğiniz km ler edeceğiniz muhabbetler insanın yanına kâr kalır. Sonuçta MT gruptur, işi fazla büyütüpte abartıp resmileştirmenin ,dünya turuna çıkılıyormuş havası verilmeninde bir manası yok.Bizim maksadımız muhabbettir ,kaynaşmadır,yardımlaşmadır bu çizginin dışına çıkanda zaten kendi kendini bitirir.
    özcan1980, oguz1327 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    cbf 150
    bursa mt de sıcak saatler........

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    konuyla alakalı olanda giriyor olmayanda ısınması normal yangına körükle geliyorlar baksana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler