Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ben yeri bilmiyorum,tarif yada buluşma noktası mümkünse,bu arada kaza yapanlara Allah şifa versin...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    arkadaşlar toplanma noktası olarak carrefour uygundur sanırım speed diye biryer var koçtaş kapısında orada buluşalım saat 19:30da yola çıkmak üzere hazır oluruz...

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    arkadaslar + beyaz_atlı aykut abı de gelıyor yerı tam olarak tarıf edermısınız Gemlikten gelicez

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Madv adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün gece 03:00 sularında altıparmakta bir kaza olmuş siyah bir hyosung dolmuşa çarpmış kaskları yokmuş,durumları hakkında bilgisi yada kaza olarak bilgisi olan varmı ?
    Haşim Parlak :( Durumları hakkında henüz bilgim yok. Kesin bilgi edinince haberdar ederim.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

arkadaşlar aranıza katılmak için can atıyorum hasta olduğum gümüş gri bi f var bursada sahibide çok efendi ama bi şıkıştırın şunu ya azıcık ikram yapsın ta kırklareli nden gelcem acıyın bana yav nolur gerçi motorda kırpılcak gibi değil çok kusursuz ama napim bu kadarmçıkıyo 750tl eksiğim var. Aslında 2500 eksikti anca bu kadara silkinebildim. Yada BİRER LİRA ATSANIZ DA BENDE SİZDEN OLSAM valla sardım kafaya uyku bile kalmadı nerdesinizzzzz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:18 ----------

bu arda kazada bişey yoktur insallah arkadaşlara Allah sağlıö versin her duyduğumda ürperiyorum

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haşim Parlak :( Durumları hakkında henüz bilgim yok. Kesin bilgi edinince haberdar ederim.
    Düzeltme ;
    Kullanıcının kimligini kesinleştiremedim fakat kaskı olduğu için hiçbir problemi yokmuş. Kasksız olan artçısı 24 yaşındaki Cem Öğüt komadaymış. İnşallah eski sağlığına kavuşur
    DALGIC_800 ve M.balibey bunu beğendiler.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iftardan sonra var mı bir plan iftara gelemem ama iftar sonrası varsa katılabilirim

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Umarım eski sağlığına tez vakitte kavuşur kaza yapanlar. Kaskın önemini hala anlamıyorlar bu haberlere rağmen deli oluyorum ya. Sizlere iyi iftarlar arkadaşlar.
    M.balibey bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    muyat 26 ve eşide iftara dahil oluyormuş arkadaşlar

---------- Post added at 14:02 ---------- Previous post was at 12:58 ----------

iftardan sonra ya iftar yerinde yada mudanyada bi çay faslı olabilir mesela

---------- Post added at 15:11 ---------- Previous post was at 14:02 ----------

arkadaşlar muhtemelen 13.08 de izmire doğru yol alacağım gelecek olan var mı?

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi Haşim Parlak sattı o motoru fazer aldı kendine o değildir, kim olduğu farketmez gerçi Allah acil şifa versin
    Ninja

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    gemlikten gelecek arkadaşlar beni saat 18:30 gibi arayın gelip alayım sizi herhangi bir yerden yada salih abi biliyordur onunla irtibata geçin

Motosikleti
    sym wolf 250/ramzey cross 200
    haşim değil arkadaşlar dun akşam gemlikte çay içiyoduk... bu arada gemlikten 2 mehmet ve ben beraber gelicez ama diğer gelecek olanlarla haberleşemedik bitürlü beraber gidelim diye

Motosikleti
    Gökhan araştırdım burası çıkıyor burasımı acaba ? mesafede baya uzun gözüküyor burdan 100 km 2 saat civarı diyor

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    ben nasıl gelicem mehmet, aykut abi gitti ilkgözağrım son gecesi garajımda vergi dairesini hallettik notere gittik sistem kapalıydı ayın son günü oldugu için,sabaha kaldı

Bu arada kaza yapan arkadaşlara Allah acil şifalar versin inş. eski sağlıklarına çok geçmeden kavusurlar ...
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    Kymco CK125 / honda cbf 150
    arkadaşlar bir türlü nasip olmadı Bursa MT ile tanışmak ben gene istanbula döndüm 10 günlüğüne bir iş için. iftara da katılamayacağım.
    bu arada kaza haberini okudum hakkaten çok üzüldüm, keşke olmasa böyle üzücü hadiseler. Allah sabır kolaylık ve acil şifalar versin..

merhaba kaza yapanlar benim arkadaşlarım ikisindede kask yokmuş. sahurluk börek almaya çıkmışlar. karşı yönden gelen taksi müşterileri görünce refücden geçip arkadaşların önene çıkmış ve olan olmuş. kullanan kadir iyi durumda. yüzünde yaralar var. cem tophane devlet hastanesinde yoğun bakımda kafatası çatlamış. ama beyin kanaması falan yok çok şükür. beklemedeyiz acıkçası. sizlerde duanızı eksik etmeyin.
    özcan1980, Madv, 151rsfa ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    yok mehmet kardeş sen taa bizim memlekete gitmişsin yaw sen carrefoura gel ordan ben götürürüm yarın 19:30 da yola çıkılacak ona göre geç kalmayın aga

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı blueanemon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba kaza yapanlar benim arkadaşlarım ikisindede kask yokmuş. sahurluk börek almaya çıkmışlar. karşı yönden gelen taksi müşterileri görünce refücden geçip arkadaşların önene çıkmış ve olan olmuş. kullanan kadir iyi durumda. yüzünde yaralar var. cem tophane devlet hastanesinde yoğun bakımda kafatası çatlamış. ama beyin kanaması falan yok çok şükür. beklemedeyiz acıkçası. sizlerde duanızı eksik etmeyin.
    Allah acil şifalar versin.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mehmet kardeş sen taa bizim memlekete gitmişsin yaw sen carrefoura gel ordan ben götürürüm yarın 19:30 da yola çıkılacak ona göre geç kalmayın aga
    tamamdır gökhan bende korktum baya bi 200 km var yol gece işe dönücem iftardan sonra nasıl yetişirim diye düşünüyordum yakındır umarım neyse akşam çıkmadan haberleşiriz.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    haberleşiriz aga 20 km fln bi 0 fazla söylemişin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler