Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Sayın İlkay Ceylan
    İki model 250cc Regal Raptor bulunmaktadır ürünlerimiz arasında.
    Biri DADYW 250cc parekende fiyatı 4.270 YTL , diğeri ise DADYW CLASS parekende fiyatı 4.790 YTL
    Parekende fiyatlarımızda ötv ve kdv dahildir.Her hangi bir sorununuz olduğunda tekarar bizimle irtibata girmenizi rica ederiz.Saygılarımla.
    İyi günler dilerim,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    yaaa arkadaşlar ben size doğrusunu anlatayım.

bugün metin arkadaşım babalığını yaptı (yaşı itibarıyla ona baba diyoruz) biz gençleri bir araya topladı yine!

levent bey, ilkay bey (sayın pek mubarek doktor kardeşimiz, yüce insan, tanrının yeryüzündeki gölgesi freeman hazretleri), bendeniz ve adliyeden emekli 100 küsür yaşındaki ertuğrul bey (nam-ı diğer müdür) bizi uludağ yolundaki maruf yere topladık.

yer güzel, lakin metin kardeşimin başı açık ve güneşten fazla etkileniyor. şemsiye açtık filan durumu idare ettik.

neticeten şunu gördük ki, nişanlı olan ilkay kardeşimize evli erkekler olarak uyarımızı yaptığımızda her erkek gibi onun da hormonlarının emrinde bir zavallı olduğunu gördük. evlenecek ve ebesinin mahrem yanağını görecek, ama yapacak bir şey yok.

bunun dışında, ilkay (=freeman) kardeşim gayet değerli bir insan. yani tanısanız doktor demezsiniz

yav metin kardeşim, böyle organizasyonlarla böylesi muhterem insanları bir araya getiriyorsun ya, sen şeyi, eee eli öpülecek insansın. hatta sana insan demek de caiz değil, bir meleksin.

yani saygı duyuyorum sana!

cemo'nun bir lafı vardı; "kask takmayan toptur" diye! ben bundan sonra diyorum ki; "metin kardeşimin çağrısına uymayan fatih ürek'tir"
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Ağbi,
    Buyurun diye yırtındım ama seninde gördüğün gibi 5 kişiydik. Bırak yırtınmayı, nezaketen bir cevap bile yoktu
    Şemsiye gölgesi benim kelime iyi geldi bu arada, yoksa kelim soyulabilirdi. Kel karizması için önemli şeyler bunlar.Şaka bir yana Millet te bizim zırt pırt bir yerlere gidip gezdiğimizi sanacak yahu, tavuk gibi oturduğumuzu nereden bilecekler. Gaza getirme insanları

Unutmadan : Dr.İlkay yazdıklarını okuyunca TUS sınavına girmeyi iptal edebilir, ileride de sana bunun hesabını sorar. Amma gaz vermişsin yahu, en kısa zamanda okumadığım sınıfları birbir bitirip dr olmak geldi içimden

ASİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi ne c.tesi ne zmn gerçi motor yok ama bi şekilde gelmeye çalışırım. tanışalım kaynaşalım :D
    [AS.İZ.]®

Sohbet

Alıntı ASİZ adlı üyeden alıntı
    abi ne c.tesi ne zmn gerçi motor yok ama bi şekilde gelmeye çalışırım. tanışalım kaynaşalım :D
    Yazdım ya; bu c.tesi, öğlen 12-13 gibi, Uludağ yolunda ki Dereağzı Tesislerinde ama benim durumum mechul.

Arkadaslar ben bursa gemliktenım ancak ehlıyeet sorunum var anlayın benı help! A2 ehlıyetı tam olarak kac dogumlu arkadaslar alabılıyor gun/ay/yıl olarak yazarmısnız lutfen...

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Valla metin abi sabırsızlıkla bekliyorum motorumun gelmesini bir gelsi düşmicem yakandan süper bi adamsın hakkaten yazılarını takip ediyorum sürekli
    Okan ACAR

Bu gün dağ yolundayız öğlende, bilginize.
    Genç ve güzel Seflek ağbimiz de orda. Tarih meraklılarına duyurulur

PROGRAM DEĞİŞTİ, ŞİMDİLİK İPTAL ETMEK DURUMUNDAYIZ!!!

Motosikleti
    yok
    pek muhterem abilirim tamamen teveccühünüz.
    henüz tek parmakla yaptım iki parmakla yapınca muhterem olcam)))cem abim.
    abilerim gittim motor aldım hayırlısıyla sizle bu akşam görüştükten sonra.bir dadyw raptor aldım
    cem abi arayıp konuşmussun süleyman beyle gittim bi yardımcı oldular sağolsular sende sağol tabikide.
    abi siyah sipariş ettim.perşembe burda hayırlısıyla.
    bu arada süper bi haberim var gazcılar motor(çelik motor) regal raptor bayiliğini geri almış.yani anlıcanız Bursa'da da raptorlar doluşacak.

bu arda tüm bursa mt üyeleri sayın metin abinin çağrılarına kulak verin pişman olmıcaksınız.
    metin abi,cem abi,levent abi,ertuğrul abi(müdür) hakketten çok değerli insanlar.
    motorunuzu olmasa bile gelin motordan konuşmanıza da gerek yok hayat tecrübelerinden faydalanın yeter özellikle evlilikle ilgili olanlan

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    doktorum (freeman), bugün varlığınla daha bir güzelleştirdin Kumyaka'yı.
    Savcım, Metin kardeşim, papazım (ergün), müdürüm ve ben pek memnun olduk. (bu arada Şeyma da fena bulmamış seni. nişanlı olduğunu duyunca bozuldu biraz)

Bugün Metin kardeşim bir sürpriz yapıp MT tişörtü almış bana. Bir duygulandım sormayın. Hatta eve gelince çocuklara vasiyet ettim; beni bu tişörtle gömün dedim.

Lakin doktorum, sen neden benim gazıma gelip Regal Raptor aldın ki? Kumyaka'dan gelirken Mudanya'da benim Raptor YANDI. (yani elektrik aksamı).
    Metin kardeş, sen gittikten sonra Ergün'ün çift kabine yükledik motoru ve biliyor musun, deponun altı duman dumana gitti. Yeni benzin almıştım, ödüm patladı.

Raptor şimdi serviste. Ptsi de satıyorum.
    Doktor, sen siparişini iptal et, bende az kullanılmış bir Raptor var. Uygun bir şeyler yaparım.

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    selamlar bursa mt uzun süredir siteye üyeyim de pek farketmemiştim bursa oluşumunu okul nedeni ile denizlideyim şu an fakat bir hafta içerisinde bursada olacağım aranızda olmak keyif verir herkese selamlar.

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    merhaba ender. gel de görüşelim, biz de keyiflenelim kardeşim.

Motosikleti
    seflek usta seni tanıyorum sanki ev çekirgedemi?

Motosikleti
    yok
    ciddi misin cem abi
    yapma yaa.büyük geçmis olsun abi. satacaksan alırım anlaşırız tek parmak çift parmak nasıl istersenabi uygun bişey söyle alıyım motoru cidden.haber bekliyorum ona göre siparişi iptal ederim.sana er 5 alırız.
    abi gazla ilgili değilki raptor zaten arıyodum biliyosun.gittim gazcılara motora bayiliği aldığını duyunca sipariş ettim.

f-ender hoşgeldin sefa getirdin.

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    doktorum, oradasın biliyorum
    valla doktorum, benim regal'in kullanımını sevdiğimi biliyorsun. ama hayalim de er5. süleyman abi zaten yabancımız değil, sipariş iptalimiz sorun olmaz da, aramızda bir hesap kitap yapalım yarın.
    uyarsa sen regalci, ben er5'ci olurum.

Motosikleti
    süleyman abi regalinde bayiliğinimi aldı yoksa benmi yanlış anladım ne güzel ya iyidir gazcılar motor süleyman abide 40 yıllık motorcu.

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı f-ender adlı üyeden alıntı
    süleyman abi regalinde bayiliğinimi aldı yoksa benmi yanlış anladım ne güzel ya iyidir gazcılar motor süleyman abide 40 yıllık motorcu.
    hey millet, ender kardeşle komşuymuşuk meğer. hem de aynı sitede.

ender'ciğim, gazcılar motor iyidir de, süleyman abi huysuz, ihtiyar ve daha da kötüsü arnavuttur. avukatın seni çekiştiriyor dersin..

Motosikleti
    abi valla bilmiyorumda babamla kanka çıktı süleyman abi teee 70 lerin başından filan bende bu yüzden ondan aldım otoru ama işini biliyor allah için ) abi hayırlısıyla bi geleyimde bursaya beraber gideriz süleyman abinin yanına

Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    süleyman abiyle kanka çıktığına göre baban da kafa adamdır senin. nejdet abiyle tanışamadım daha.

Motosikleti
    yok
    abi çift parmak eldivensiz
    abi benim no 0533 631 31 13
    seninkini bilmiyom çünkü kartında cep tlf no su yazmıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler