Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizde sağolun siz istediğiniz için eklemek istedim...
    sizde katılırsanız sizlede tanışmak fotoğrafınızı paylaşmak isterim...
    Ne yalan söyliyim beni üzen şeyleri unutmaya stresimi atmaya ihtiyacım vardı cross ve çamur sağolsun
    hocam ılgınıze cok tesekkur ederım .ama maalsef 4-12 calıstıgım ıcın katılamıyorum.artık hafta sonu gezılerı uyar sanırım yada bayramda fılan bı etkınlık olursa ancak oyle:bıde ben karacabeyden gelıyorum.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni TİGER
    Gelen ve gelemeyen bütün mt ailesine çok teşekkür ediyorum sizler geldiğiniz zaman yaşadığım duyguları şuanda anlatamam bu güne kadar beni bu derecede duygulandıracak birşey başıma gelmedi desem yeridir biz mt ailesi olarak birbirimize sürekli böyle değer verip birbirimize bağlandığımız zaman bizi hiç kimse motor hayatından yıldıramaz ve birbirimizden ayıramaz KAZASIZ BELASIZ YOLLARDA GÖRÜŞME DİLEĞİYLE yüce rabbim bizleri ve tüm şöförleri korur inşallah
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı DEC16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelen ve gelemeyen bütün mt ailesine çok teşekkür ediyorum sizler geldiğiniz zaman yaşadığım duyguları şuanda anlatamam bu güne kadar beni bu derecede duygulandıracak birşey başıma gelmedi desem yeridir biz mt ailesi olarak birbirimize sürekli böyle değer verip birbirimize bağlandığımız zaman bizi hiç kimse motor hayatından yıldıramaz ve birbirimizden ayıramaz KAZASIZ BELASIZ YOLLARDA GÖRÜŞME DİLEĞİYLE yüce rabbim bizleri ve tüm şöförleri korur inşallah
    sahnelerde boy gosterecegın gunu sabırsızlıkla bklıyoruz.tekrar tekrar gecmıs olsun.bı an once ıyılesmeye bak bence.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    güzel bi gecenin ardından mutlu uyumak güzel olucak
    Ahmanamra, Madv ve gökhans16cbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 150
    sanırım yıne cok sey kacırdım...

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Toplantı fotograflarını bugun (18.10.2012) ögleden sonra bakabilirsiniz gelen gelemeyen herkeze tesekkurler
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Dün akşam koptuk gittik yine Hamza geri kaldığını sonradan fark ettik affoal .Yavaşladık ama baktık gruptan kimse yok ortalarda devam ettik bizde. Umarım bi sıkıntı yaşamadan varmışsındır eve.
    Madv bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    "Her Şerde bir hayır ,her hayırda da bir şer vardır"demiş SAV...Bundan sonra hep birlikte daha sağlam ve art niyetsiz bir grupla anlaşmazlıklkarı çözerek ve çoğalarak yolumuza devam edicez inşaallah,gelen.gelemeyen,herkese teşekkürlerimi sunuyorum(eğlenceli ve yine esprili keyifli bir gece yaşadık),yalnız şu andaki eksiğimiz,kurallarına göre sürüş,bir sonraki toplantıda bunu çok iyi oturtmalıyız.Aramızdan,ben yaparım diyen bir arkadaş sözlü yada yazılı bizlere kuralları okuyup anlatmalıve taviz verip veremeyeceğimiz konular ayrıntılı konuşulmalı...Gönüllü arkadaşlar eller havaya lütfen...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam koptuk gittik yine Hamza geri kaldığını sonradan fark ettik affoal .Yavaşladık ama baktık gruptan kimse yok ortalarda devam ettik bizde. Umarım bi sıkıntı yaşamadan varmışsındır eve.
    aslında kaçmak değildi niyetim ama çok hızlı degil benim alet gurup parca parca döküldü enson dordüncü gurup sağa dönerken solumda ankara tabalasını görünce ordan devam ettim kaybolmaktansa bi problem yok ama eve geldim çok tatlı bi uyku çektim

Yeni kullanmaya başlıyorum şehir için otomobile alışmışım 70km den sonra titreşim muazzam artıyor şu aralar hız 60-80km arasında maksimmum oda arkada kalmama sebep oluyor
    salcano_7946 bunu beğendi.

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6

Mt Bursa Toplantısı

17.10.2012 Mt Toplantısı

Gelen Gelemeyen Tüm Arkadaşlar Teşekkürler Güzel Geçti

Davut Emre Kardeşimede Çok Geçmiş Olsun Ailesinede Çok Teşekkürler Bizim Gibi Delileri Kabul Ettikleri İçin

Başta Kopmalar Olsada Güzel Bir Geceydi....

....Şimdide FOTOGRAFLAR........

Bidahaki Toplantımız Büyük İhtimalle Bayramlaşmada Olacagından Dört Gözle Bekliyorum ....

Mutlu Arkadaşımada Ayrıca Teşekürler Anladın Sen Mutlu......

Fotograflar İçin Kusura Bakmayın O Kadar Net Olmasada İdare Eder Bu Gidişle Profesyonel Bir Makina Alacam Galiba ....
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız şu andaki eksiğimiz,kurallarına göre sürüş,bir sonraki toplantıda bunu çok iyi oturtmalıyız.Aramızdan,ben yaparım diyen bir arkadaş sözlü yada yazılı bizlere kuralları okuyup anlatmalıve taviz verip veremeyeceğimiz konular ayrıntılı konuşulmalı...Gönüllü arkadaşlar eller havaya lütfen...
    hoçam ben seve seve üstlene bilirim teorik kısmı hazırlayıp anlatmayı ama teçrübeli biri sürekli toplantılara katılabilen sözcülük yapabilecek 2-3 arkadaşa daha ihtiyacı olucaktır...
    araştırır derler toparlar gerekirse istersenizde okurum ama sizlerin teçrübelerini paylaşmak sözüyle...

Yanımda 2-3 kişi olsun dememin sebebide gelme olayım kesin olmuyor mualesef aksamamış olur çalışmalar...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:05 ----------

fotoğraflar çok güzel çıkmış elinize sağlık net değil ama güzel bir beraberlik var
    salcano_7946 bunu beğendi.

UMT-TM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6, YBR, movie XL125
    Gene gelemedik arkadaş ya. Bursa dışındaydım okadar bastım yetişeyim diye ama gece 02:00 gibi anca kent meydanına gelebildim. Bir sonraki toplantıya kesin katılacağım artık. Resimlere bakıyorum 3-4 kişyi anca tanıyorum
    salcano_7946 ve Ahmanamra bunu beğendiler.
    16LHR73 YBR , PB7588MX R6
    bazıları müzik çalar, bazıları ise yaratır. Motosiklet bir yaşam tarzıdır,hayat enstrümanıdır,ulaşım aracı değil.Belki de düzene baş kaldırıştır,bir isyan aracıdır.

Motosikleti
    cbf 150
    zekerıya ellerıne saglık.davut emre zıyaretıde cok şık olmus hakkaten.(ben olsam aglardım be)mınık lerınde katılımı hakkaten cok guzel olmus.sanırım buyuduklerınde bu toplantılarda hıc yabancılık cekmeyecekler.ümit kardes her gecen toplantıda dahada buyuyen bı aıle olma yolundayız.umarım bayramda olacak yada olabılecek (hava sartlarına,ve zaman uyunlugu)toplntı veya gezıde cokdaha kalabalık olacaktır.henuz 2 kez katılmıs olmma ragmen dost caanlısı hossohbet ınsanlarla bolca vakıt gecırmek gercekten cok guzel.bursa mt uyelerını saygıyla selmlıyor tekerınız her daım duz basmasını temennı edıyorum.

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R

Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    aslında kaçmak değildi niyetim ama çok hızlı degil benim alet gurup parca parca döküldü enson dordüncü gurup sağa dönerken solumda ankara tabalasını görünce ordan devam ettim kaybolmaktansa bi problem yok ama eve geldim çok tatlı bi uyku çektim

Yeni kullanmaya başlıyorum şehir için otomobile alışmışım 70km den sonra titreşim muazzam artıyor şu aralar hız 60-80km arasında maksimmum oda arkada kalmama sebep oluyor
    Haklısın bizim motorlar 80 sonrası masöre dönüyor Sağsağlim eve gidip huzur dolu bir uyku uyuduysan sıkıntı yok Yeni başladığın için trafikte insanı hepten geriyor. Zamanla motor üzerindeki hakimiyeti oturttukça esmeye başlarsın sende ;)

Motosikleti
    cbf 150
    grubun en agır uyesı benım sanırım.148 kg az degıl tabıkı

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    tabiki kilometreler lazım benim için ama turlarda da böyle olucaksa başlangıç ve bitişi aynı olan başka rotolar cizmem gerekebilir...
    kimseden benim gibi yavaş gitmesini bekliyemem, gerekte yok bence bi bardak cayı sohbetimizi paylaşmaya geldim

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    tabiki kilometreler lazım benim için ama turlarda da böyle olucaksa başlangıç ve bitişi aynı olan başka rotolar cizmem gerekebilir...
    kimseden benim gibi yavaş gitmesini bekliyemem, gerekte yok bence bi bardak cayı sohbetimizi paylaşmaya geldim
    Turlar da böyle olmaz dostum herkes evine dağılmak üzere genel bir turlama yaptığı için biraz daha relax oldu bu sefer. Genelde öyle olmaz.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Kesinlikle grup sürüşlerinde gezilerde kopmalar fazla olmuyor böyle. Toplantı sonrası olabilir tabiki böyle şeyler . Ve gezilerde genelde hız sınırını en yavaş üyeye göre ayarlıyorlar.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Şükür YARABBİ kara bulutlar kalktı üzerimizden gerçekten güzel bir gece oldu gelen ve yüreğiyle bizimle birlikte olan herkese çok çok teşekkürler arkadaşlar haftaya çarşamba yine böyle geniş aile toplanalım
    MhmtcnKoral ve n_tuncak bunu beğendiler.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler