Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Arkadaşlar Bursa dan motosiklet alacağım 2.el bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı oraya geldiğimde??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Getirmeden satalım onu arada.
    Yenisini alacaksanız oralardan yada farketmez buralardan satın abim
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    senin motor hala orda mı bir arkadas alacaktı galibadiye hatırlıyorum

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ölü sitemin güzel arkadaşları,sevgili kardeşlerim:Sizleri biraz daha sistemleşmeye davet ediyorum,eğer burayı biraz daha ciddiye alır,yazılarımızla birbirimizi destekler,sürüşlerde kuralları uygular,hatalarımızda ise grubu yapıcı bir şekilde uyarır sürüş bilgilerimiz dahilinde grubu gerektiği yerlerde disipline edersek bence çok güzel,iyi ahlaklı,pozitif ve art niyetsiz harika bir gruba dönüşürüz.Lütfen yazılanlar havada kalmasın ve onaylansın 2 haftada bir yarım-1 saattlik toplantı yapıp arkasından gece gezmeleri,2-3 haftada bir sürüş kurallarını uygulayarak uzun geziler yapmayı düşünüyoruz...

Bu çarşamba toplantı düşünüyorduk ancak bu pazar acil uzun gezi yapmamız gerekiyor,kaza geçiren arkadaşımızı (GÖKHAN)motoruyla buluşturmak gibi iyi bir niyet dahilinde Ayvalık'a kadar gidemesekte(günlük gezi için yorucu olması bakımından) en azından Kuş cenneti,Gönen yada Balıkesri'in farklı ilçe ve turistik yerlerini gezip,çayırlarında dinlenirken arkadaşımızda Ayvalık'a kadar gidip motoruna kavuşup yeniden bize katılır.(Yollarda ve gönüllerde 2 teker buluşmak üzere)...

16-09-2012 Kuş Cenneti,Balıkesir gezisi..

1-Nevin Hoca
    2-Blue dolunay
    3-Gökhan16
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ölü sitemin güzel arkadaşları,sevgili kardeşlerim:Sizleri biraz daha sistemleşmeye davet ediyorum,eğer burayı biraz daha ciddiye alır,yazılarımızla birbirimizi destekler,sürüşlerde kuralları uygular,hatalarımızda ise grubu yapıcı bir şekilde uyarır sürüş bilgilerimiz dahilinde grubu gerektiği yerlerde disipline edersek bence çok güzel,iyi ahlaklı,pozitif ve art niyetsiz harika bir gruba dönüşürüz.Lütfen yazılanlar havada kalmasın ve onaylansın 2 haftada bir yarım-1 saattlik toplantı yapıp arkasından gece gezmeleri,2-3 haftada bir sürüş kurallarını uygulayarak uzun geziler yapmayı düşünüyoruz...

Bu çarşamba toplantı düşünüyorduk ancak bu pazar acil uzun gezi yapmamız gerekiyor,kaza geçiren arkadaşımızı (GÖKHAN)motoruyla buluşturmak gibi iyi bir niyet dahilinde Ayvalık'a kadar gidemesekte(günlük gezi için yorucu olması bakımından) en azından Kuş cenneti,Gönen yada Balıkesri'in farklı ilçe ve turistik yerlerini gezip,çayırlarında dinlenirken arkadaşımızda Ayvalık'a kadar gidip motoruna kavuşup yeniden bize katılır.(Yollarda ve gönüllerde 2 teker buluşmak üzere)...

1-Nevin Hoca
    2-Blue dolunay
    3-Gökhan16
    Nevin Hocama Katılıyorum

Gönen Görülmesi Gereken Yerler:
    Dünyaca ünlü dertlere deva kaplıcaları,
    Gönen'e sadece 15 dakika uzaklıktaki temiz denizi ve kumsalıyla Denizkent,
    10 km uzaklıkta bulunan Ekşidere Köyü'ndeki Dağ Ilıcası,
    Evlerinizi süsleyeceğiniz iğne oyalarının satıldığı Oya Pazarı,
    Alacaoluk Kalesi,
    Babayaka Kalesi,
    Güvercinli Köprü.

Gönen'de Muhakkak Yapılması Gerekenler:
    Kireçlenme, romatizma, solunum yolu iltihapları, mide rahatsızlıkları ve kadın hastalıklarına faydalı olan kaplıcalarında şifa bulup, gençleşip, güzelleşebilir,
    Gönen'e sadece 15 dakika uzaklıktaki Denizkent'te deniz, kum ve güneş keyfi yapabilir,
    Ekşidere Köyü'ndeki Dağ Ilıcası'nda sağlık ve şifa bulabilir,
    Alacaoluk Kalesi, Babayaka Kalesi ve Güvercinli Köprü gibi tarihi yerleri ziyaret edebilir,
    Gönenli hanımların el emeği iğne oyalarından satın alabilir,
    Gönen'in yöresel yemekleri olan düğün çorbası, keşkek, sura, tirit, saçaklı mantı, tavuklu mantı, peynirli patlıcan, höşmerim, Balıkesir kaymaklısı ve zerde tatlısı gibi enfes lezzetleri afiyetle yiyebilirsiniz.
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Gönen gezisi güzel olur. Benim bu hafta sonu fabrika alile gezisi var. Birde motor lpg dönüşümünde olacak hafta sonu. Keyifli gezmeler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bursa dan motosiklet alacağım 2.el bana yardımcı olabilecek arkadaş varmı oraya geldiğimde??
    slm nasıl bir yardıma ihtiyacınız var benim yardım edebileçeğim bişey varsa yardımcı olmak isterim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:33 ----------

arkadaşlar son olasılık oldu ve mondial 150 x treme max aldım ama para bitti 2 hafta oldu kask alamadım daha
    inegöle gelmek cevreyi turlamak isteyen arkadaşlara acık davet. bana ulaşabilirsiniz.

depoyu fullediğimde yenişehir iznik turu düşünüyorum...

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hayırlı olsun Hamza . Yolumuz düşerse oralara görüşürüz.

Arkadaşlar uzun zamandan beri planlı programlı hareket edemediğim için (Cengizim bi hayli payını aldı bu plansızlığımdan buara :( affola.) şimdilik bişi diyemesemde bir ihtimal susurluk yolcusu olma ihtimalimden dolayı katılabilirim.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6

Buluşma Noktası :Bursa - Balıkesir Yolu Otoban Çıkışı Mintekste Önü
    Buluşma Yeri Ve Saati : 16-09-2012 - 10:00 Kalkış
    Gezilecek Yer : Gönen - Balıkesir Ayrıntılar Ve Kurallar Yola Cıkılmadan Görüşülecek

1-Nevin Hoca
    2-Blue dolunay
    3-Gökhan16
    4-Ahmanamra (belki)
    5- .....

Gelecek Arkadaşlar Belli Buluşma Noktasında Buluşup Grup Halde Mintekste Bulusuruz ...
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic

1-Nevin Hoca
    2-Blue dolunay
    3-Gökhan16

Ben de bu güzel dileklere katılıyor ve elimden geldiğince gezinize katılmaya çalışacağım...

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250

1-Nevin Hoca
    2-Blue dolunay
    3-Gökhan16
    Nevin hocama katılıyorum arkadaşlar bi yerlerde toplanıp hem muhappetimizi pekiştirmeli hemde eksik olduğumuz konuları konusmamız lazım .
    özcan1980 bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenisini alacaksanız oralardan yada farketmez buralardan satın abim
    abi kusura bakma benim admıa biri facebook hesabı açmış savcılığa dilekçe verdik şehri terketmeyin dediler gelişme olursa size ulaşıcaz dediler söz veripte gitmedi gibi oldu kusura bakma gerçekten

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:23 ----------

Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motor satılık tvs apache 2011 model

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nevin hocama katılıyorum arkadaşlar bi yerlerde toplanıp hem muhappetimizi pekiştirmeli hemde eksik olduğumuz konuları konusmamız lazım .
    Profil bilgilerinden şu motosikleti değiş artık mowerr'ı Gt250r yap arkadaş.
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Arkadaşlar hele bi önce gündemdeki gezi hakkında olumlu olumsuz bir fikir yazında ondan sonra alakası farklı olaylara giriş yapın isterseniz(hatta gelemiyorsanızda gezi hakkında iyi dileklerde ya da yapıcı yorumlarda bulunun)...Sitedeki birlik ve beraberlik açısından bu önemli "kuvvet ittifaktan doğar" yollarda ve gönüllerde iki teker buluşmak üzere kardeşler

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    motoru olmayanlar buluşmalara gelebiliyor di mi abiler sorun olmaz derseniz peşinizden hiç ayrılmam söyleyeyim Allah izin verirse gelecek sene motor ehliyetimi de alıyorum motorumu daa

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru olmayanlar buluşmalara gelebiliyor di mi abiler sorun olmaz derseniz peşinizden hiç ayrılmam söyleyeyim Allah izin verirse gelecek sene motor ehliyetimi de alıyorum motorumu daa
    Usain Bolt musun mubarek

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kural: herkes arkasındakinden sorumludur, maşallah bizim gurup ölsek haberi gazeteden okur pazartesi sabahı...

başka örnekler vereyim mi siz mi devam edersiniz
    özcan1980 bunu beğendi.
    Ninja

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Usain Bolt musun mubarek

---------- Post added at 20:18 ---------- Previous post was at 20:15 ----------

kural: herkes arkasındakinden sorumludur, maşallah bizim gurup ölsek haberi gazeteden okur pazartesi sabahı...

başka örnekler vereyim mi siz mi devam edersiniz
    hehe katılıyorum haftalık toplantılara katılırım ama balıkesire gelemicem eğer motor bulursam bursa içi gezilere yine gelirim

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tabii katılabilirsiniz,Hatta artçı alan olursa gezilerede gelirsiniz kardeşim...

Sedici kardeş bu grup kötü geziyor ben uğramam tavırları yerine,eksikleri söyleyip,yapıcı bir şekilde uyarılar yapıp beğenmediğiniz noktalarda grubu disipline etmeyi denemelisiniz.Bulunduğumuz ortamı beğenmiyorsak güzelleştirmeye çalışmak bence büyük bir başarıdır,tepeden bakmak ise Allah korusun kibre götürür...

16-09-2012 PAZAR MANYAS KUŞ CENNETİ-BALIKESİR-GÖNEN GEZİSİ
    BULUŞMA YERİ:MİNTEKS ÖNÜ 10:00

1-Nevin Hoca
    2-Blue dolunay
    3-Gökhan16
    4-Ahmanamra (belki)
    5-Kayariki
    6-Kirli sakal

Bu arada arkadaşlar haftalık toplantılarda yarımşar saat aralıklı molalarla gezelim,saatlerce oturup çay içip lak lak yapmayı sevseydim ben kadınlarla günlere giderdim

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    hocam çok teşekkürler benim görevimi üstlenmişsiniz son günlerde talihsizlikler bırakmıyor peşimi hiç bir yere yetişemiyorum psikolojik olarak da çökmeye başladım bu çarşamba toplanalım bi moral birlik beraberlik kardeşlik 2 teker aşkı ve güzel duygular depolayalım biraz herkesi fsm çınara bekliyorum çarşamba 19da motorlu motorsuz yaya arabayla hiç farketmez önemli olan birlik olabilmek arkadaşlar hadi artık bi toparlanalım...

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hehe katılıyorum haftalık toplantılara katılırım ama balıkesire gelemicem eğer motor bulursam bursa içi gezilere yine gelirim
    Hocam bursa içi geziler dediniz de,yakınlarda planlanan bir gezi veya buluşma varmı? Veya her yafta belli gün yapılan toplantılar? Bilgilendirirseniz sevinirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 15 kullanıcı var. (0 üye ve 15 misafir)

Bu Konudaki Etiketler