Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlaka kendine has bir çizgisi,deseni felan vardır.Mümkünse fotoğrafını veya videoyu yayınla,buluruz belki.
    yok abi hiç bişey çıkmayacak kameradan. motorun ayaklığı tesine kapanıyor(ayaklık ortadan ikiye katlanmış:-( ) ve ayaklığın ordaki müşirin kablosu kopmuş. ateşleme yapmıyor. ne yapmam gerekiyor.
    16 BH 631

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125 SDMA
    geçmiş olsun vurup kaçmışmı bırı nasıl olmuş

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün saat 18:30 da k. sanayiye kaskımın küçük bir vidası düştüğü için kartal vidaya vida ve somun almaya geldim. Dükkandan çıktığımda motorun yeri değişmiş, ayna çizilmiş yamulmuş,yan ayaklık ters dönmüş, debriyaj kolu gitmişti.....
    http://img440.imageshack.us/img440/7439/adszgav.png
    Geçmiş olsun kardeşim çok üzüldüm :( yarın saat 4 gibi görüşelim ayarlarız bişeyler...
    151rsfa bunu beğendi.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Geçmiş olsun kardeş.
    151rsfa bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçmiş olsun kardeş. Allah beterinden saklasın. Olan olmuş cana gelcene mala gelsin dicem ama malda canın yongası .
    gökhans16cbr ve 151rsfa bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Bugün şöyle bir haber okudum paylaşmak istedim arkadaşlar...

Bir gün biri aracınıza çarpmış ve size çarpan araç OLAY YERİNDEN KAÇMIŞ ve BELİRLENEMEMİŞ İSE veya çarpan aracın sigortası yoksa, bütün hastane masraflarını cebinizden yapmışsanız faturayı aşağıda bahsi gecen sigorta fonuna veriyorsunuz. Sigorta Fonu size cebinizden ödediğiniz paranın tamamını ödüyor.
    Kaza ölümlü ise varislere para ödeniyor. (cenaze v.s.
    masrafları) Kaza geçiren sigortasız vatandaşların
    tedavisini, Garanti Sigorta Fonu Karşılıyor, ancak pek bilen yok.

BU PARA NASIL ALINACAK?

Kaza geçiren vatandaş hastane masraflarını faturalı
    olarak Türkiye Sigorta Reasürans Şirketleri Birliği'ne iletecek.
    Bunun için birliğe, 0-212-324-19-50 0-212-324-19- 50 no' lu telefondan veya http://www.tsrsb.org.tr/ adresinden ulaşılabilir. Türkiye'nin her yerinden başvuru aynı şekilde yapılacak. Bu fon yaptırdığımız Trafik ve kasko sigortalarından kesilen %1-2 lik paylardan oluşturulumuştur.Fonun bu günkü maddiyatı 110 milyon Tl. seviyesindedir ve vatandaşlarımız tarafından bilinmemektedir.
    Gerekli belgeler:
    Dilekçe ekinde (banka hesap numaranızı da yazın)
    1- Hastane faturası
    2- İkametgah senedi
    3- Nüfus cüzdan örneği
    4- Trafik zaptı
    5- Noterden imza beyanı

Belgeleri inceleyen birlik, vatandaşın verdiği banka hesap numarasına parayı yatırıyor.
    Ahmanamra bunu beğendi.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özcan abi forumdan birisi değil her halde olsa yazardı diye düşünüyorum çoktan. Allah'tan bir şey olmamış ta. Geçmiş olsun yinede her kimse.
    Mehmet Yuvacık gezin iptal olmadıysa, Pazar günü saat kaçta yola çıkacaksın?
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet Yuvacık gezin iptal olmadıysa, Pazar günü saat kaçta yola çıkacaksın?
    Özcan abi farketmez ben sabah işten çıkıyorum o gün 9 da falan kaçta çıksak yetişiriz. ?

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün saat 18:30 da k. sanayiye kaskımın küçük bir vidası düştüğü için kartal vidaya vida ve somun almaya geldim. Dükkandan çıktığımda motorun yeri değişmiş, ayna çizilmiş yamulmuş,yan ayaklık ters dönmüş, debriyaj kolu gitmişti.....
    http://img440.imageshack.us/img440/7439/adszgav.png
    Geçmiş olsun Fatih hiç ellemeden trafiği çağırsaydın tutanağı tuttursaydın Zorunlu Trafik sigortasının ödemesi gerekiyor Garanti sigorta fonuna bile gerek kalmadan.
    151rsfa bunu beğendi.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Vallaha beleş-meleş ben Gökhan ın köyündeki pilavı çok beğendim,Sordum soruşturdum Köylümüzün yetiştirdiği ve islami usullere göre kestiği tertemiz hayvanın,katkısız tertemiz etini yağıyla birlikte yahnisiyle götürdüm,çokta güzeldi,açık söyleyeyim ben lokantada restoranda yemek yemem,etinin ne olduğu nerden geldiği(leş-at,hatta Pek çok sayıda çiftliği olan ve etlerinin nereye gittiği belli olmayan domuz eti vb.)çok önemlidir,sadece balık yerim dışarıda.Üstelikte bedava olması zaten çay,ve benzin giderlerinin yanında eklediğimiz yemek masraflarından kurtulmamız açısından bir çok kişinin kesesini rahatlatmıştır,belki çocuğuna evine bir çikolata fazla götürmüştür.Bence pilavlı gezilerin sakıncası yok,ben hem köylüyle sohbet etmeyi sorunlarını dinlemeyi,tanımayı,bilgi edinmeyi de çok severim.Ayın 10 undaki geziyle ilgili olarakta henüz programım netleşmedi,kesinleştiği anda yorumlarımı yaparım...Yollarda ve gönüllerde görüşmek üzere...
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Kanuni TİGER
    arabanın yarısı gözüküyosa markası bellidir sanayinin içinde güvenlik kameraları var olayın saatide belli olduğu için sanayi güvenliğinden kamera kayıtlarından bulunabilir (buarada geçmiş olsun)
    151rsfa bunu beğendi.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir.

Motosikleti
    honda activa
    151rsfa gecmış olsun fatıh arkadaş.. sanayı kayıtları yeter onu bulmaya.. yarın bır gezi planı varmı arkadaşlar
    151rsfa bunu beğendi.

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha beleş-meleş ben Gökhan ın köyündeki pilavı çok beğendim,Sordum soruşturdum Köylümüzün yetiştirdiği ve islami usullere göre kestiği tertemiz hayvanın,katkısız tertemiz etini yağıyla birlikte yahnisiyle götürdüm,çokta güzeldi,açık söyleyeyim ben lokantada restoranda yemek yemem,etinin ne olduğu nerden geldiği(leş-at,hatta Pek çok sayıda çiftliği olan ve etlerinin nereye gittiği belli olmayan domuz eti vb.)çok önemlidir,sadece balık yerim dışarıda.Üstelikte bedava olması zaten çay,ve benzin giderlerinin yanında eklediğimiz yemek masraflarından kurtulmamız açısından bir çok kişinin kesesini rahatlatmıştır,belki çocuğuna evine bir çikolata fazla götürmüştür.Bence pilavlı gezilerin sakıncası yok,ben hem köylüyle sohbet etmeyi sorunlarını dinlemeyi,tanımayı,bilgi edinmeyi de çok severim.Ayın 10 undaki geziyle ilgili olarakta henüz programım netleşmedi,kesinleştiği anda yorumlarımı yaparım...Yollarda ve gönüllerde görüşmek üzere...
    hocam bedava sirke baldan tatlımı diyosun yaniii. şaka şaka gerçekten yemek çok tatlıydı yemegi yapanlar belliki yag tuz vs yanında sevgilerinide katmışlar ondan bu kadar tatlı ve leziz olmuştur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:15 ----------

cengiz ben sana küsüm önümüzdeki 50 yıl görüşmeyelim. sonraki yıllara bakarız artıh.......

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

bayanlar için özel: çoğu erkeğin için şeytanın arabası dediği. hatta arçı olmaya bile korktuğu. bu çagda bayanlaımızın. motorcu kıyafetlerine bürünüp
    turlara çıkmaları hatta artçı değil motor kullanmalı. taktire şayan bir cesaret ve bir renk. motorcu bütün hanımları buradan tebrik ediyor ve alkışlıyorum hanım olmak bulaşık çamaşır yıkayıp çocuk büyükmetten ibaret olmadığının en bariz örnegi
    korkaklar hergün cesurlar bir gün ölürmüş.....!
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    arkadaşlar biz sabah kocaeli yuvacık a gidiyoruz özcan abiyle gelenler varmı ?
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    gökhans16cbr memo06 ve n_tuncak ın yorumunu beğendi (mobilden girdiğim için beğen seçeneği yok )

Yahu şu düğün dernek işleri hiç bana göre değil yaw motorla gezmek vardı şimdi
    mehmet_gemli bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhans16cbr memo06 ve n_tuncak ın yorumunu beğendi (mobilden girdiğim için beğen seçeneği yok )

Yahu şu düğün dernek işleri hiç bana göre değil yaw motorla gezmek vardı şimdi
    Hayırlısı olsun gökhan ama gelmenizi isterdim açıkçası çok güzel oldu biraz yoruldum sıcak ne kadar bunaltsada bir çok kişiyle tanışmış olduk Bursa temsilcisi bendim herhalde kimsecikler göremedim.
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    amin inşallah kardeşim 2 kişi gitmeyecek miydiniz? Ben müsait olsaydım kesin gelirdim ama mecburi yön verdiler bana başka tarafa kaçamadım

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    bugün mustafa abim dombili seçkin erdem coşkun. m.can israfil. arkadaşların katılımıyla. inegöl kınık küçük elmalı dönüş pazaryeri. iznik gölü sahilinden gemlik ve bursa güzeeel bir tur attık yağmur yine bizi yakalamaya
    çalıştı ama. bastık gaza su dolu bulutun altından kaçmayı başardık hee ayıptır söylemesi pazaryerinin meşhuuur bir köftecisi varmış. yolunuz birgün bilecik pazaryerine düşerse mutlaka tatmalısınız arkadaşlar DÜNYA KÖFTE yok yok valla reklam için para felan almadım oradada köfteleri mideye indirdik kazasız belasız yuvamıza döndük .sefamız olsuuun ooohhh ohhhhh
    Ahmanamra ve n_tuncak bunu beğendiler.

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Ne mutlu size kaçabilmişsiniz yağmurdan Biz kaçamadık hehe. Oylatın keyfini çıkartık o sağnak yağmurda hamamda uyuykluyarak
    n_tuncak bunu beğendi.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne mutlu size kaçabilmişsiniz yağmurdan Biz kaçamadık hehe. Oylatın keyfini çıkartık o sağnak yağmurda hamamda uyuykluyarak
    dün eskişehirden dönerken 2 motorsikletli vardı inegöl çıkışında bir cross gibiydi hemen çıkışta aşağı bir yol iniyor oraya doğru yönelmişlerdi yoksa onlar sizmiydiniz. saat 17:30 civarlarıydı tahminimci.yağmur yeni yeni başlıyordu.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler