Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bu hafta sonu hava iyice bozuyor görünüyor arkadaşlar :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Mart'a kadar bidahada iyi hava bulamıyacaz gibi. Uyuyormu herkez.

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    valla benim havayla bir alıp veremediğim yok (herkes çok havalısın die ondan diyor galiba ) hergün motorla gidip geliyorum işe

Motosikleti
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla benim havayla bir alıp veremediğim yok (herkes çok havalısın die ondan diyor galiba ) hergün motorla gidip geliyorum işe
    İyimiş. Beğendim.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Al bendende o kadar,bir karda kullanmıyorum kayar düşer bir yerlere girer çıkamam diye zaten o zamanda okullar tatil oluyor. :
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı muyat26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu kask için bluetooth cihazları varya onlarda almayı düşünüyorum. taaaaaa çinden sipariş edeceğim. ama ne kadar fazla sipariş edersem fiyatı biraz daha ucuzluyor. Bursa MT den kimler almayı düşünüyor bu cihazdan. http://www.dhgate.com/bluetooth-inte...375de556e.html bu adreste görebilirsiniz. yada başka sitelerden dahada uygun bulabiliriz.önemli olan toplu sipariş vermek. almak isteyenler buradan yada özelden mesaj atarsa sevinirim. Motora binmediğiniz zamanlarda kaskla evin içinde dolaşırkende faydası olur bu cihazın. 500 metre mesafesi var.
    aynısı başka bir sitede çok daha ucuza,
    ben aldım nisan ayından beri kullanıyorum. paketten bir çift çıkıyor. iki kişi birleşip aldık.
    merak ettikleriniz varsa yanıtlayabilirim.

http://www.dealextreme.com/p/bt-inte...iece-set-35612

Motosikleti
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Al bendende o kadar,bir karda kullanmıyorum kayar düşer bir yerlere girer çıkamam diye zaten o zamanda okullar tatil oluyor. :
    Yaş 18 lerde iken kar'da bile gezdik. Şimdi ceremesini çekiyoruz.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Her ne kadar koruma olsada,hava sıcaklığı belli bir derecenin altına indiğinde motor işi zorluyor. Yaş itibariyle genç olup bu işi çok anlamasakta ileriki yaşlarda mutlaka bişeyler çıkar gibi geliyor. O yüzden ne diyoruz, kışta üşümek için değil,yazda serinlemek için bineli. Tekerimizde düz bassın,vücumuzda düz bassın.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    abi her sabah bir çay bardağı peknezi için ne soğuk işliyor ne kar şahsen geçen seneki karda k.sanayi den santral garaj k.parka kadar gezmedik yer bırakmadım bir karış karda

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    kardeşler ben kelebek motorcuyum soğuk farketmiyor da ıslanmayı sevmiyorum hep kedi gibi kuru kalacağım ...güneş biraz gülğücğk yapsada biraz yol yapsak hem motorumu hemde fotoğraf makinesine hasret kaldımm
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

Motosikleti
    Karda kışta servis ile işe giderken camdan dışarıya bakıyorumda, onlarca kurye var motorla görevini yapan. Hepsine Allah kolaylık versin. Zevk için binmek ayrı, bu havada ekmek davasına binmek apayrı.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Arkadaşlar % 100 yün içlik almanızı tavsiye ederim.(güvelere dikkat etmek kaydıyla)... Ayrıca isterlerse tatlı su motorcusu desinler ama yerler ıslakken hele birde lastikler kötüyse çıkmayın yola arkadaşlar.Kışlık eldiven şart,dizlik şart.120 km hıza çıktım sadece parmak uçlarım üşüdü.O da normal çünkü hava 2 3 dereceydi.Baktım K.paşa'ya doğru yollar iyice ıslanmaya başladı geri döndüm.

Motosikleti
    RamonRojo arkadaşım bende Kemalpaşalıyım. Bursa'da çalışıyorum ama yazın sık gelip giderim motorla Kemalpaşa'ya. Yaza görüşelim.

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RamonRojo arkadaşım bende Kemalpaşalıyım. Bursa'da çalışıyorum ama yazın sık gelip giderim motorla Kemalpaşa'ya. Yaza görüşelim.
    Her zaman görüşürüz.Havalar iyi olursa atla gel.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Yerler kupkuru,hava da hafif güneş ve buz gibi serinlik;Tam motorla çıkma havası.Eğer motorla dün yağmurlu karda mecburi olarak yol yapmamış olsaydım bu gün keyfine gezi yapar,stres atardım,Ancak dünden biriken malum ev işi,misafir ,çocuk bakımı vs. ....

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bende evde takılmaktan bıktım çıktım bi beşevler fsm dikkaldırım altıparmak heykel setbaşı fomara çarşamba çekirge dolandıktan sonra kükürtlüde çınara gelip çaya vurdum kendimi dün bende zoraki gezi yaptım hocam ama çok güzel yanlıyo cıbırım ıslak zeminde yaw hiç affetmiyo valla

Motosikleti
    Benim makinadada biraz arıza vardı. Onu hallettim bugün test için otobana çıktım. Sıkıştırdım 15 dk. Ama parmak uçlarım dondu eldiven olmasına rağmen. Aşşağı taraftan baktımda, dağa yağan kar'ın üzerine güneş vuruyordu. Çok güzel bir manzaraydı. Salih abi geldi aklıma.

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Bence biz önümüzdeki pazar hava kuru olursa kesin bir yerlere akalım.Not:Hiç bir motorcu tam olarak aklı selim sahibiyette değildir.

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Arkadaşlar Yeniden Merhabalar Uzun bir uğraştan sonra Yeni CBF 150 me kavuştum . Bundan sonra gezilerde bende sizinle olmak isterim. Tabii bu havada hala birşeyler yapabiliyorsak. Şahsen yağmur çamur farketmez Gelirim,İyi sürüşler
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    o zaman hava güzel olursa bu pazar çıkalım gezmelere yaw search16 kardeş aynı saatlerde bende izmir yolundaydım ve o manzarayı bende yakaladım gerçekten muhteşem bir görüntüydü

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler