Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Şu an 4 kullanıcı var. (2 üye ve 2 konuk)

özcan1980,Madv+,

Yalnız değilsin, 2 kişi daha var. :D
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 250 R
    nasıl irtibata geçeceğiz. birde motora bişey olmaz değilmi? atlamalı zıplamalı bişey olmasın ama. bende sanki başrol oyuncusuyum,isteğe göre rol bakıyoruz.
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    KLE 500
    Bu Akşam herkesi Barış cafe'ye toplantıya davet ediyorum.Gezi detayları konuşulacak.

Motosikleti
    CBR 250 R
    ben şehir dışındayın,üzgünüm gelemiyeceğim barışa. ama motorcu sözü,siz nerede duracağız derseniz dururum. )
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN :)
    muyatakdogan@hotmail.com

Motosikleti
    KLE 500
    Saat 19:00 ' da durumu müsait olanlar gelsinler Barış Cafe'ye.

POSEİDON71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    özcan baba bilgiyi çok geç aldım üzgünüm ..şu anda gemlikteyim saat 16 :00 gibi dışarı çıkmıştım ve toplanacağınızı bilmiyordum katılmayı çok isterdim üzgünüm..ama alınan kararlardan haberdar oluruz sanırım.
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099
    ARABA BEDENİ MOTOR RUHU TAŞIR...

Motosikleti
    KLE 500
    GEZİ GÜNCELLEME
    1. Mehmet084 - Mehmet - CBR1000RR +1
    2. Gökhans16cbr - Gökhan - CBR125R
    3. Muyat26 - Murat - CBR250R
    4. Özcan1980 - Özcan - TİGER250 +1
    5. POSEİDON71 - Salih - KEEWAY250
    6. Sedici - Batuhan - CBR125R ?
    7. Ufuk İnkaya - Ufuk - CBR125R
    8. S.Ateş - Seda - KEEWAY250
    9. N_Tuncak - Nevin - SYM200
    10. Talat AKTAN - R6
    11. Desparados - Pınar - SYM GTS 250
    12. Taşkın - ZX6R
    13. Dr. Hakan - CBR600F
    14. Berk - YBR125
    15. Nail - CBF150
    16. Muhiddin - 250
    17. Semih1635 - cbr250r
    18. Mustafa Yılmaz - Black Tiger
    19. MadV Batuhan - R6
    20. Haktan Karabulut - CJ5
    21. Kadir Çetin - GT 250R
    22.Fikret Çiçek - 125 KT
    23.Bayram abi - 125 AN

Turanköy'e varmadan Benzinlik yakınlarında çayı güzel olan bi mekan varmış. İlk mola yerimiz orası olacak arkadaşlar. Bilginize.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan taşkın kankamı kim yazdı listeye tüh ya ben süprüz getircektim onu neyse başka biri daha var onun adı yok listede
    Ninja

Motosikleti
    keeway 250
    23 kişi he bence tam bir çurcuna olacak:D

---------- Post added at 08:21 ---------- Previous post was at 07:45 ----------

cuma cumartesı pazar cekımler olacagından dolayı özür dileyerek katılamayacagmı belrtmek ıstıyorum:(:(

Motosikleti
    KLE 500
    Cuma,Cumartesi,Pazar Seda'ya eşlik edeceğimden ben de katılmıyorum. Dün akşam toplantıya 1 kişi bari gelseydi belki bu durum farklı olurdu. Kaptanlık bandını Nevin hoca'ya devrediyorum. İyi tatiller.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

GEZİ GÜNCELLEME
    2. Muyat26 - Murat - CBR250R
    3. POSEİDON71 - Salih - KEEWAY250
    4. Sedici - Batuhan - CBR125R ?
    5. Ufuk İnkaya - Ufuk - CBR125R
    6. N_Tuncak - Nevin - SYM200
    7. Talat AKTAN - R6
    8. Desparados - Pınar - SYM GTS 250
    9. Taşkın - ZX6R
    10. Dr. Hakan - CBR600F
    11. Berk - YBR125
    12. Nail - CBF150
    13. Muhiddin - 250
    14. Semih1635 - cbr250r
    15. Mustafa Yılmaz - Black Tiger
    16. Kadir Çetin - GT 250R
    17. Fikret Çiçek - 125 KT
    18. Bayram abi - 125 AN

[/QUOTE]

Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    ne oldu böyle toplanacağına dağılma başlamış ..bende bayağı heveslenmiştim gençlerin arasında iyi bir gezi olacak diye.ilk defa böyle bir geziye geleceğim inşallah iptal olmaz diyorum
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Eğer bir şeye karar ve söz verildiyse bu yapılmalı,barış kafe sonradan çıktı ve çoğumuz işleri güçleri olan,barış kafeye uzak mekanlarda bulunan ve ancak gezilere haftalar öncesinden vakit ayırabilen insanlarız.

:Medya'yı hiçbir şekilde desteklemiyorum genellikle ahlaki değerlerimizi çökertmek ve dışarıya karşı özenti sağlamak,ün şöhret vadederek insanların saf duygularıyla oynamak onların ana kuralıdır...Bence sevgili arkadaşlarım sizlerde bunlara alet olmayın...

Evet saat 10:00 gibi gelen arkadaşlarla kent meydanında buluşup kaptanı orada belirleyip yola çıkıyoruz,ben yalnızda olsa gideceğim ve yolları biliyorum,gelenlere şimdiden katılımları için teşekkürler...

Pınar'cığım seni yeniden aramızda görmek çok güzel,geziler seninle ve arkadaşlarınla daha eğlenceli olacak...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    keeway 250
    talat ve mustafada benımle olucaklar:(
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma,Cumartesi,Pazar Seda'ya eşlik edeceğimden ben de katılmıyorum. Dün akşam toplantıya 1 kişi bari gelseydi belki bu durum farklı olurdu. Kaptanlık bandını Nevin hoca'ya devrediyorum. İyi tatiller.

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:40 ----------

GEZİ GÜNCELLEME
    7. Talat AKTAN - R6
    9. Taşkın - ZX6R
    10. Dr. Hakan - CBR600F
    11. Berk - YBR125
    12. Nail - CBF150
    13. Muhiddin - 250
    14. Semih1635 - cbr250r
    15. Mustafa Yılmaz - Black Tiger
    18. Bayram abi - 125 AN

[/QUOTE]

oguz1327 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2001 honda cbr 600f4i
    GEZİ GÜNCELLEME
    7. Talat AKTAN - R6?
    9. Taşkın - ZX6R
    10. Dr. Hakan - CBR600F
    11. Berk - YBR125
    12. Nail - CBF150
    13. Muhiddin - 250
    14. Semih1635 - cbr250r
    15. Mustafa Yılmaz - Black Tiger?
    18. Bayram abi - 125 AN
    19.oguz1327 - oguzhan - cbr600f +1

Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    Mustafakemalpaşa'da güzel bir gün

16 Ekim 2011 TARİHİNDE
    YER: SUÇIKAN MEVKİ - SÖĞÜTALAN KÖYÜ -MUSTAFAKEMALPAŞA
    SAAT 10 DA KAHVALTI İLE PROGRAM BAŞLAYACAKTIR...

SUÇIKAN MEVKİNDE YAPILACAK OLAN MOTOSİKLET VE DOĞA ŞENLİĞİNDE BULUŞALIM

Şenlik programı:

16 ekim 2011 tarihinde dağcılık, motosiklet ve paraşütçülerin buluştuğu şenlikte şu aktiviteler yapılacaktır

1.Şenlik yerinde her katılımcıya sabah bir gözleme, bir ayran ve çay ücretsiz ikram edilecektir.
    2.Treking yapmak isteyenlere 5 ayrı parkurda rehberler eşliğinde yürüyüş
    3.Motosikletçilere 5 ayrı grup oluşturarak Mustafakemalpaşa`nın özgün köylerine ve barajlara gidiş
    4.Havanın müsayit olması durumunda Paraşüt gösterisi ve isteyenlere tendonlu atlayış veya yamaç paraşütü olanlara atlayış imkanı
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    barış kafe sonradan çıktı
    Yaptığımız grup sürüşleri ve gezilerimiz her zaman çok eğlenceli oldu, olacakta. Fakat bu Barış cafe sonradan çıkan bir yer değil. Normalde bizim her hafta toplanmamız,birbirimizi tanımamız,kaynaşmamız ve bilgi paylaşımında bulunmamız gereken bir yer. Buna rağmen ben her hafta orada 1-2 kişiyle gece geç saatlere kadar oturup forumda yazıp çizenlerin gelmelerini bekledim. Baktık olmuyor toplanmayı 2 haftada 1 yapmaya başladık. E yine gelen giden yok! Lafım size değil hocam yanlış anlaşılmasın.Siz Mudanya'dan bebeğinizi bırakıp geldiniz, biz oraya geldiğimizde hiçbir zaman yalnız bırakmadınız.

Benim sorunum aylarca foruma veya toplantıya uğramayan, gezi düzenlendiğinde bir anda ortaya çıkan (Her zaman gelsinler tabii ki ama bilinçli olarak.) ve toplu sürüş kurallarına uymayan (bilmeyen) ve kendi malını,canını tehlikeye attığı kadar bizi de tehlikeye sokan arkadaşlara. Bu konudan rahatsız olan siz başta olmak üzere en az 10 kişi daha söyleyebilirim. Sürüş sırasında tatsız bi durum yaşandığında da niye bunlar konuşulmadı deniyor. Ne Zaman Konuşucaz? Güvenilir bir sürüş ve keyifli bir gezi planı için en az 4-5 saat bi yerde oturup kafa patlatmamız lazım. Hem de geziye gelecek herkes ile birlikte. Ne zaman yapıcaz bu konuşmayı? Tabii ki Çarşamba toplantılarında!

Basın olayına gelince. Bazı insanların önüne fırsat bir kere gelir. Hiç birimizde artiz olucaz havası yok zaten fakat ileride anlatabileceğimiz güzel bir anı olarak kalacak sadece. Evlilik programına gitmiyoruz ki, içeriği motosiklet olan bir dizi bu sadece. Buradaki insanların %90 ı da keşke vaktimiz olsaydı da biz de gitseydik diye düşünüyordur.Bunun yanında ucundan azıcık ta maddi getirisi olacak, bu da Eymen'e bez ve mama olarak dönecek, bunu da gözardı edemem şahsen.

Umarım gezi istediğinizden çok daha güzel geçer.

Saygılarımla

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:08 ----------

Bazı arkadaşlar dediler ki Nevin hocaya niye isyan ediyon diye. Yok öyle birşey. Ben ortaya konuştum.

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafım size değil hocam yanlış anlaşılmasın.
    Bu şekilde Nevin hocayı da ayrı tutuyorum.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Gelendende gelmeyendende Allah razı olsun...Her türlü karara saygımız sonsuzdur...(Özcan sorun yok ben kırdıysam affola kardeş)

Geziye gelecek olan arkadaşlar havanın durumuna göre yağmurluk bulundurmayı ihmal etmesinler.Havanın çok soğuk olmadığı bazı zamanlarda yağmurda sürüş yapmak ve toprağın kokusunu duymak gerçekten harika oluyor.

Bunun dışında herşeyi buluşma noktalarında,molalarda ve aralarda konuşarak halledebiliriz diye düşünüyorum.Gerçekten grup sürüşleri çok önemli arkadaşlar,ihmal etmeye gelmez...

Son Gölyazı gezisi kadar eğlenceli va hatta dahada güzel geçeceğini umuyorum,kahvaltı ile vakit kaybetmeyelim direk Oylat'ta,dere kenarında balıklarımızı yer ordan mağarayı dolaşır(ücretli 7.50 tu en son)dönüşte duruma göre oralarda bulunan çok şirin bir gölette alacağımız çerezleri çitler,dahada gittikmi kestelde şelaleyi gezer sonrasında Fidyekızıkta gözlemelerimizi yer,çayımızı içer evlerimize basar döneriz...(üf şimdiden yoruldummu ne)
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    selam arkadaşlar. ortam daha gerilmeden ben de iki çift laf edeyim bari.

2 sayfa önce şunu yazmıştım: "haftaya" yapılacağını öğrendiğim oylat gezisine katılmayı istiyorum ama motor "yine" bir arıza çıkarmazsa inşallah. tabi ben kendim de "arıza" bir adam olduğum için durum değişebilir, siz yine de ekleyin listeye gelemezsem büyük bir kayıp olmayacaktır sonuçta!

bu dikkate alınmadığım ilk sefer değil, son da olmayacak gibi görünüyor. neyse önemli değil, zira artık yalnız gezmeyi sevmeye başladım. daha önce de MT grubuyla ilgili en büyük sıkıntımın normalde iyi birşey olması gereken çok sesliliğin burada kötü birşeye dönüşmesi olduğunu söylemiştim. durum aynen devam ediyor ama kimse buradan alınganlık yapmasın (ben de yapmıyorum-bu yazının amacı kimseyi yermek değil)

grup buluşmalarına en az katılan kişi muhtemelen benim. her zaman bir bahanem oldu, bazen de açıkça gelmek istemiyorum dedim. dün geziyle ilgili plan yapıldığını görmedim, işyerimde interneti kapadıkları için. süper akıllı cep telefonum! da girmiyor nete, böylece son toplantıdan haberim olmadı. özcan oraya gideceğini söyledi ama toplantıdan bahsetmedi vs. vs. çoğunuzun bildiği (ama bazılarının hala inanmadığı) gibi eve dönüşüm 20:20 civarı oluyor, o saatten sonra birşey yapmak istemiyorum. zaten geçen çarşambadan beri motor yatıyor, onca çağrıma rağmen tek bir kişi gelip bakmadı! (alınmadım valla sadece veryansın ediyorum. ama hoşuma da gitmiyor değil bu istenmeyen-umursanmayan adam durumları! :D )

her neyse, en geç cumartesi motor işini halledicem inşallah. pazar günü geziye katılmak konusunda kararsızım, gelirsem 4 motor daha getirebilirim. sezon sonunda motorumu kesinlikle satıyorum, birkaç güne kadar sahibinden ilanını hazırlayacağım. 2012 nisan'a kadar yeni motor olmayacak, ne alacağımsa sürpriz olsun...

not: kimse gelmedi derken aydın abiyi unutmuşum. galiba pazar günü uğradı, epey lafladık, çağır geleyim dedi ama benim cep numarayı sildiği için ulaşamadım. bir de süleyman kardeşim ilgileniyor sağolsun. yeni arkadaşlar merak etmesin, buradan her daim yardım edecek birileri çıkar! ben istisnayım...
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    YAMAHA ROYALSTAR 1300 CC
    böylesine politik yazılar sonucunda aranıza yeni katılmaya çalışan ben sanırım temkinli olmalıyım diye düşünmeye başladım .pazar günü için fikrim değişmezse gelmeye çalışacağım .hava durumununda önemi var tabi benim için ilk olacaktı bu ama çekincelerim oluştu yollarda bir sorun yaşarsam ne olur diye düşünmeye başladım inşallah böyle bir durum karşısında tek başıma kalmam ..neyse ben araya girerek kimseyi incitmek ve kırmak istemem.kimseyi hedef alarak yazılan birşeyler değildir lütfen üzerinize alınmayın..bende sizlerin arasında bugezilerin sefasını yaşamak istiyorum sadece.herkese iyi geceler
    BURSA / GEMLİK 16 CUP 68
    +905324776099

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Abilerim, Ablalarım, Karseşlerim bu geziyi ortaya atan her zamanki gibi ben oldum ancak yakın bir arkadaşımın düğünü nedeniyle aranızdan erken ayrılabilirim. Özcan aga listeden adımı silmiş gelmeyeceğim sanarak ama ben liste başıyımdır her zaman kar kış olsa da her ne olursa da (ölüm kalım hariç) gezilerde olacağımdır... Kimse dert etmesin kendine bir hata yaparsam yolda ne olur acaba söylenen eden olur mu diye. Biz hadi eskidik artık kuralları vs. Biliyoruz ancak çoğu kişi daha ilk kez grup sürüşüne çıkacak bu yüzden en başta ben olmak üzere hepimiz (eskiler) size yardımcı olacağız bu konuda hiç şüpheniz olmasın. Ben aralarda dolaşarak resimleme video ve grup düzeni (mesafe ayarı, kurallar) kontrolünü yaparım büyük bir zevkle. Amaç güzel ve eğlenceli bir gezi yapmak ise herkesin içi rahat olmalı. Tedirgin olacak birşey yok yani arkadaşlar Nevin hocamın planı gayet iyi ancak PAZAR GÜNÜ SAAT 10:00 KENT MEYDANINDAN HAREKET dersek daha net ve anlaşılır olur sanırım. Herkese günaydın bana iyi geceler uyuyim biraz bende Saygılarımla.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler