Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Mehmet, o tur yaklaşık kaç km ediyor meraktan sordum şimdi.
    Bir de varsa tanıdıklarınız sorun bakalım, fidyekızık tarafında yollar son 1 haftadır yağışlar yüzünden berbat olmuş mudur? kestel'in doğu tarafı yağmur ve dolu nedeniyle çok zarar gördü hem ekili alanlar hem de bazı yollar diye duydum. öğrendek iyi olur diye düşünüyorum.

151rsfa sen birine artçı olmak mı istiyorsun yoksa ehliyetli biri sana artçı olsun mu diyorsun ben anlayamadım.

zekeriya; eh sen de katıl bu sefer ya, 2 senedir birlikte sürüş yapamadık kardeşim!

gökhan 07:30 geç değil mi; istersen kargalardan önce gidip kahvaltı edelim (08:30 olsun, 09:30'dan önce kahvaltıya başlarız kısmetse)

1000rr'dan çekinenler mehmet'in sürüşünü bilmiyorlar sanırım, merak etmeyin o canavarı scooterlar ile birlikte gezecek kadar düzgün ve yerinde kullanıyor.

bir de sonradan; biz duymadık çağırsaydınız gelirdik diyecekler varsa onlara da cepten felan ulaşın arkadaşlar, forumu takip etmek zor olabiliyor bazen. ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar güzel olur.

ben bu kadar yazıyom ama dur bakalım motoru ne zaman alıcam, cuma dediler inşallah biter. üstüne ne ödeyeceğimi de bilmiyom belki benzin parası bile kalmaz cebimde (lan???!!!) hele bir de cuma çalışırsam, cumartesi bizimkiler kumlaya götür bizi diye tutturursa, zaten cumartesi akşam OGZ buluşmasına da yetişmem lazım derken... üff şimdiden yoruldum valla, yaşlı mıyım neyim?
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha xt 600

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    151rsfa sen birine artçı olmak mı istiyorsun yoksa ehliyetli biri sana artçı olsun mu diyorsun ben anlayamadım.
    valla her ikisi de olur...
    16 BH 631

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mehmet084 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Batu senin hatırın için 2. vitesi geçmem söz yeterki gel ya da motorları değişiriz
    ya bırak senin 1. vitesin bile şehir içi şehir dışı bütün hız limitlerini aşmaya yetiyo

benim sevgilim-nişanlım-nikahlım hiçbişeyim yok olsa da arkama alıp da motora bindirmem ben olsam ben de kendimin arkasına artçı binmem Ati'ye sakın söylemeyin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:38 ----------

yarın bana eşlik edecek kimse var mı, motoru duran kardeşlere bırakıcam sora mont bakıcam vs falan filan sora gidip motoru geri alacam
    Ninja

kudret696 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 ( 2015 - Siyah )
    Selam Bursa grubu.. bu hafta sonu güzel bir gezi olacak sanırım.. bu hafta sonu şehir dışında olacağım ama inşallah bundan sonraki gezilerde taze cbf150im ile aranızda olacağım.
    önce MZ251 gitti, sonra ACTİVA....
    YENİSİ CBF 150

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/color]yarın bana eşlik edecek kimse var mı, motoru duran kardeşlere bırakıcam sora mont bakıcam vs falan filan sora gidip motoru geri alacam
    ciddiyim haber bekliyorum
    Ninja

mehmet084 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mehmet, o tur yaklaşık kaç km ediyor meraktan sordum şimdi.
    Bir de varsa tanıdıklarınız sorun bakalım, fidyekızık tarafında yollar son 1 haftadır yağışlar yüzünden berbat olmuş mudur? kestel'in doğu tarafı yağmur ve dolu nedeniyle çok zarar gördü hem ekili alanlar hem de bazı yollar diye duydum. öğrendek iyi olur diye düşünüyorum.

zekeriya; eh sen de katıl bu sefer ya, 2 senedir birlikte sürüş yapamadık kardeşim!

gökhan 07:30 geç değil mi; istersen kargalardan önce gidip kahvaltı edelim (08:30 olsun, 09:30'dan önce kahvaltıya başlarız kısmetse)

1000rr'dan çekinenler mehmet'in sürüşünü bilmiyorlar sanırım, merak etmeyin o canavarı scooterlar ile birlikte gezecek kadar düzgün ve yerinde kullanıyor.

bir de sonradan; biz duymadık çağırsaydınız gelirdik diyecekler varsa onlara da cepten felan ulaşın arkadaşlar, forumu takip etmek zor olabiliyor bazen. ne kadar çok kişiye ulaşırsak o kadar güzel olur.

ben bu kadar yazıyom ama dur bakalım motoru ne zaman alıcam, cuma dediler inşallah biter. üstüne ne ödeyeceğimi de bilmiyom belki benzin parası bile kalmaz cebimde (lan???!!!) hele bir de cuma çalışırsam, cumartesi bizimkiler kumlaya götür bizi diye tutturursa, zaten cumartesi akşam OGZ buluşmasına da yetişmem lazım derken... üff şimdiden yoruldum valla, yaşlı mıyım neyim?

Hakan abi farazi olarak turumuz 200km. cıvarı ediyor.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    [QUOTE=mehmet084;2379406
    Merhaba arkadaşlar ben derim ki bu pazar erken buluşup baya biyer gezelim kaç günlerdir hava muhalefeti yüzünden buluşamadık. Mudanyadan gelecek arkadaşlarımızı kent meydanının önünde karşılayıp hep birlikte fidyekızıkta fiyatları hesaplı olan ve çok güzel bildiğim bir yer var orada kahvaltımızı yapalım. Daha sonra mudanyadan girip trilye eğerce yapıp gölyazıya geçelim gölün etrafını gezdikten sonra akşam olur zaten orada balıklarımızı yeriz ve artık dönüşe geçeriz sizin içinde mantıklıysa eğer ve abartı gelmediyse böyle yapalım derim daha güzel fikirleri olan veya farklı istekleri olan arkadaşlar varsa yazsınlar..[/QUOTE]

Bu plan daha güzel ve daha yorucu bence. Çoğunluk onaylarsa ben de varım.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

işi olmayan varsa haber bekliyorum millet
    Ninja

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı 151rsfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polis durdurursa ben biterim ya... ehliyetli artçı şart
    O kadar korkuyorsan ehliyet alana kadar kullanma motoru.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:10 ----------

işi olmayan varsa haber bekliyorum millet
    işim yok ama uykum var. iyi geceler bana.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    özcan abi insan motorun selesine temas ettimi bırakılmıyor.
    16 BH 631

Gökhan ne forumda, ne mesaja cevap veriyo, ne telefonu açıyo = demekki işte değil
    işte olsa online olurdu telefona mesaja anında cevap gelirdi = demekki uyuyo

demekki işte değil+demekki uyuyo=demekki müsait (uyandırabilirsek)

denklem kuruldu... açık hedef "Gökhan Sakin"...

atağa geçiliyor...

koçum sana gel dicem ama ehliyet dicen diye ses edemiyorum yok abi gelirim ben diyosan davet bekleme ara nerdeysek çık gel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:32 ----------

ulan o haftaiçi gezenler nerde benim işim yokken, terbiyesizler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

ben evden çıkıyorum, işi olmayan cepten ulaşsın, cebim çoğunuzda var, numaran bende yok diyenler de birinden alsın forum ortasına numara yazdırmayın bana
    Ninja

Motosikleti
    Hyosung GT250R
    sedici abi nerdesin geleyim bende yalnız takılma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:52 ----------

sedici abinin tel numarasını bilen varsa özelden mesaj atabilir mi?
    16 BH 631

mehmet084 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR
    Gökhan ne forumda, ne mesaja cevap veriyo, ne telefonu açıyo = demekki işte değil
    işte olsa online olurdu telefona mesaja anında cevap gelirdi = demekki uyuyo

demekki işte değil+demekki uyuyo=demekki müsait (uyandırabilirsek)

denklem kuruldu... açık hedef "Gökhan Sakin"...

atağa geçiliyor...

koçum sana gel dicem ama ehliyet dicen diye ses edemiyorum yok abi gelirim ben diyosan davet bekleme ara nerdeysek çık gel

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:32 ----------

ulan o haftaiçi gezenler nerde benim işim yokken, terbiyesizler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:10 ----------

ben evden çıkıyorum, işi olmayan cepten ulaşsın, cebim çoğunuzda var, numaran bende yok diyenler de birinden alsın forum ortasına numara yazdırmayın bana

Batu sen bugün gökhandan hayır bekleme sabah 5:00'e kadar yanımdaydı uyuyodur kesin gecenin 3:30'nda geçit turu yaptık

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    selam millet daha uyuyorum ama işe gelmiş forumuma girmiş durumdayım gece muhabbeti çok güzeldi abim saol bu arada eren nasıl?
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Kargoya 1evrak bırakmaya girdim işim en fazla 3dakika sürmüştür çıktığımda motorun selesine bıraktığım LS2 kaskım uçup gitmişti. Bide olaydan 10dk sonra yakalandığım polise dert anlatmak daha da sinir bozucuydu.
    Ya arkadaş ne kadar cesaretli bi iş bu hırsızlık motora uzaklığım en fazla 10metre, lan şerefsiz hangi arada aldın o kaskı!

Artık mecburen Yeni kask alacağım bi de düzgün ve ucuz yollu yazlık mont
    Bu arada haftasonu geziyi tam olarak kesinleştirin ben muhtemelen eşim ile geleceğim.
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    Yamaha R6
    2 gün önce arkadaşımın kaskını altıparmakta yemişler. LS2 vardı. valla ödüm patlıyor yaz günü çalarlar diye.
    Erdinç CIRIK
    ARGE (YAZILIM GELİŞTİRME UZMANI )

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    bytarantula a.s. Hoşgeldin aramıza da kimsin nesin bi tanışalım önce yaw bu ne hız

Beyler bayanlar 19.06.2011 pazar günü saat 10:00 da kent meydanında buluşup 10:30da fidyekızık için yola çıkıyoruz... Kabul edenler? Etmeyenler? Kabul edilmiştir
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Gölyazı yalan mı oldu?

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargoya 1evrak bırakmaya girdim işim en fazla 3dakika sürmüştür çıktığımda motorun selesine bıraktığım LS2 kaskım uçup gitmişti. Bide olaydan 10dk sonra yakalandığım polise dert anlatmak daha da sinir bozucuydu.
    Ya arkadaş ne kadar cesaretli bi iş bu hırsızlık motora uzaklığım en fazla 10metre, lan şerefsiz hangi arada aldın o kaskı!

Artık mecburen Yeni kask alacağım bi de düzgün ve ucuz yollu yazlık mont
    Bu arada haftasonu geziyi tam olarak kesinleştirin ben muhtemelen eşim ile geleceğim.
    Arkadaşlar kaskınıza sahip çıkın.
    Ben kaskımı buldum ama şerefsiz hırsızı bulamadım sadece şakacı bi arkadaşımın beni ve motorumu görüp kaskı alıp dükkanına götürmesinden ibaret bir durum oldu :-D kaskıma kavuştum.

Allah sevdiği kuluna önce kaybettirir sonra buldururmuş ;-)
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler