Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Arkadaşlar ben şu anda iznikteyim yrn gemliğe geçiyorum mangal için ideal bi yer bakacam şöyle deniz kenarı yeşilliği olan bi yer olabilir sanırım.Yada büyük kumlada hazır yanan bi mangal var bi kasap hazır eti var hemen alıp bişirip yiyebiliyorsunuz isterseniz öyle bişeylerde yapabiliriz daha pratik olur kendimiz pişirip yeriz kim ne kadar isterse o kadar yapar kimsede uğraşmaz.Konu hakkında görüşlerinizi bildirirseniz buluşma yerini ve saatinide ayarlayıp konuyu açıklığa kavuşturalım.
    İ.OLCAR..........................

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR150 2011 Opel Corsa D 2011
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi beyler pamuk eller cebe, atın üç beş
    hoşgeldin kardeş
    hoşbulduk yok mu hiç tavsiyesi olan

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı cagatay16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba bende aranıza katıldım daha motorum yok en yakın zamanda bir maxi scooter alayım diyorum ve yardımlarınızı bekliyorum:D
    hoşgeldin kardeş öncelikle... tabiki en yakın zamanda bekliyoruz...
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    selam millet. bayağıdır uğramıyordum, ancak vakit oldu.

öncelikle yeni katılan arkadaşlara merhabalar diyeyim, hoşgeldiniz.

bugün 23 nisan dolayısıyla düzenlenen korteje katılmak için (ve de 4 aylık kış uykusu yeter dediğim için) nihayet motorumu aldım. uzun uykusunda birkaç kez çalıştırılmasına rağmen bayağı uğraştırdı beni. neysde ki fazla sorun çıkarmadan günü bitirebildim. daha önce gökhan'la konuşup (facebooktan) bu korteje katılmak isteyen arkadaşlara mesaj atacaktım ama tahmin edeceğiniz üzere yine vaktimi harcayan boş işlerle uğraşmaktan fırsat bulamadım.
    gel(e)meyenler çok şey kaçırmadıysa da zevkli bir sürüş oldu. buradan gökhan, bir akrabası, özcan ve ben vardık. günün kalanında gökhan ve yeni tanıştığımız bir arkadaşla hünkar'da çene çaldık. tekrar görüşmek üzere ayrıldık.

telaştan foto çekemedik maalesef, artık kendi aramızdaki turlarda telafi ederiz inşallah.

bu arada 1 mayıs gemlik turunda yemek için poseidon23 arkadaşımın dediği büyükkumla'daki kasap şahane bir seçim olacaktır. hem oprtam rahat, hem mangallar hazır, hem fiyatlar uygun hem de yiyebileceğiniz en lezzetli sucuk köftesi orada. bunu bir düşünün derim.

şimdilik bu kadar, sorun çıkmadığı sürece bolca görüşecez inşallah.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeş öncelikle... tabiki en yakın zamanda bekliyoruz...
    hoşbulduk birde şu motor işini halledebilsek iyi olucak kardeşim hiç anlamıyorum motordan ama çok hevesliyim

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    hoşbulduk birde şu motor işini halledebilsek iyi olucak kardeşim hiç anlamıyorum motordan ama çok hevesliyim
    motor insanın kendi kişiliğini yansıtır sen ne gibi bişeyden hoşlanırsın bilemem ama çin motorlarından uzak durmanı şiddetle tavsiye ederim kardeş. al bi japon bak keyfine derim limitin ne kadar ona göre bişey tavsiye etsin herkes...

Bursadan selamlar

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı iscry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursadan selamlar
    aleyküm selamlar...

Motosikleti
    yamaha r 6
    motor insanın kendi kişiliğini yansıtır sen ne gibi bişeyden hoşlanırsın bilemem ama çin motorlarından uzak durmanı şiddetle tavsiye ederim kardeş. al bi japon bak keyfine derim limitin ne kadar ona göre bişey tavsiye etsin herkes...
    japon fikrine katılıyorum hazır mangal ve yiyebiceğimiz kadar yemek çok uygun inşallah bi aksilik çıkmaz ise buradan 3 kişi bursadan da bi
    kaç kişi alıp gemlikte toplamayı düşünüyorum.bi poligona uğrar oradan gemlikt arkadaşımızın rehberliinde yolumuza devam edebiliriz diye düşünüyorum ....
    :bounce: Efendi olcaksn Efendilik herzaman iyi prim yapar bak Yüzüklern Efendisine nasıl gişe yaptı Olay yüzüktemi ? Hayır efendilikte:bounce:

absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa uyuyormusunuz daha? kumlaya sık sık gidip gelmeme rağmen dediğiniz yeri çıkaramadım..:S Ben derim ki bizim burda yapalım mangalı. İznik gölü kenarında piknik alanımız var,ayrıca nadır piknik alanımız var gayet de güzel... Mangal ıvır zıvır ben ayarlarım. Köfteci yusuf'u tanımayan yoktur heralde Bursa'da.. Gideriz köfte, sucuk vs. ne istiyorsanız alırız cızbız yaparız. Fiyatlar da uygun... Yine de siz bilirsiniz... Bu arada listeye bir kişi daha ekleyelim... Hyo'lu bir arkadaşım da eşlik edecek bana..

Ayrıca bu başlığı etkinlik bölümüne açsak nasıl olur? hem daha kalabalık oluruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:15 ----------

Alıntı iscry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursadan selamlar
    A.slm kardeşim. hoş geldin
    __To Be Or NoT tO be__

Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    şimdi arkadaşlar bence gemlik iyi fikir bence herkes hikrini söylesin ona göre listeyi yazayım ali abi listeye eklenecekler kimler var sende? listede adı olmayanlar yazsın adını motorunu ben listeye elkiyim ne haldeyiz bi görelim...

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulan yanlış yere yanlış ileti yazmışım
    Ninja

Motosikleti
    yeni başlıyacağım için maxi scooter dedim ama çokta uçamıyorum fiyat olarak kendim alıcam öğrenciyim ama şu cbr 125liklerde hoçuma gidiyor birde boyun 165 cm her istediğimide kulllanmıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

bu mangal işi ne zamana eğer kabul edersenz bende corsamla gelebilirim motorum henüz olmadığından:D

Motosikleti
    yamaha r 6
    arkadaşlar iznike gidecek arkadaşlar gidebilirler gemlikte atışlara uğrayıp bi abimizin gönlünü alıp oradan gemlikli arkadaşımızın dediği yere gitme taraftarıyız neden çünkü gemliki seçmemizin asıl amcı zaten atışlara bi uğramaktı e devamında oradakii erkadaşımız davet etti e tamam dedik şimdi planı programı değiştirirsek ayıp olur. önümüzde koca bi yaz var bi hafta iznik bi hafta orhangazi yalova sakarya izmit dolaşıp ordaki her kardeşimize ulaşmak gayesindeyim sayıya gelince terslik olmaz ise bilecikten toplam 7 motor olacağız. 1000 rr 2 adet gsxr 2 adet r 6 1 adet r1 1 adet zx6r 1 adet benim bilecik tayfam bursa daki duruma bakarsak cbr 600f,yamaha thundrance,ve bi süpriz makina olabilir iznikli arkadaşımızın daveti için çok teşekkür ederiz en kısa zamanda ona da misefir oluruz.hem ben derim ki köfteci yusufla sınırlı kalmayalım keşfedeceğimiz o kadar lezzetler o kadar tatlar varki Allah nasip ederse hepsine ereceğiz saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

http://www.facebook.com/?ref=home#!/...type=1&theater

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

nasip olursa geziye gelecek motorlarımız yukarıda linkdedir...
    :bounce: Efendi olcaksn Efendilik herzaman iyi prim yapar bak Yüzüklern Efendisine nasıl gişe yaptı Olay yüzüktemi ? Hayır efendilikte:bounce:

Motosikleti
    VESPA 250 İE
    Alıntı 54RENA54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iznike gidecek arkadaşlar gidebilirler gemlikte atışlara uğrayıp bi abimizin gönlünü alıp oradan gemlikli arkadaşımızın dediği yere gitme taraftarıyız neden çünkü gemliki seçmemizin asıl amcı zaten atışlara bi uğramaktı e devamında oradakii erkadaşımız davet etti e tamam dedik şimdi planı programı değiştirirsek ayıp olur. önümüzde koca bi yaz var bi hafta iznik bi hafta orhangazi yalova sakarya izmit dolaşıp ordaki her kardeşimize ulaşmak gayesindeyim sayıya gelince terslik olmaz ise bilecikten toplam 7 motor olacağız. 1000 rr 2 adet gsxr 2 adet r 6 1 adet r1 1 adet zx6r 1 adet benim bilecik tayfam bursa daki duruma bakarsak cbr 600f,yamaha thundrance,ve bi süpriz makina olabilir iznikli arkadaşımızın daveti için çok teşekkür ederiz en kısa zamanda ona da misefir oluruz.hem ben derim ki köfteci yusufla sınırlı kalmayalım keşfedeceğimiz o kadar lezzetler o kadar tatlar varki Allah nasip ederse hepsine ereceğiz saygılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:24 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:43 ----------

Ali kesinlikle katılıyorum sana.Köfteci yusufu tanımayan yok hemen hemen herkez oradan 2 veya 3'er kere yemişlerdir köftesini.İznik gölüne gezi içinde daha altarnetifler var aklımda yazın gelmesini bekliyorum bu yaz elimden geldiğince sizi güzel yerlerde eğlenceli geziler önereceğim.Ertelediğimiz delmece yaylası gezisinide unutmadık tabiki .Orhangazideki arkadaşla tanışmak isterim bende gelmikteyim fikrin güzel aslında göl kenarında fevkalade güzel piknik alanları var.Fakat yanımızda eşya taşımamak adına mangal içecek etler vs vs gemlik büyük kumladai yer çok uygun.Hakan arkadaşımız yeri biliyor dediği kadarda leziz ürünleri var kasap'ın.Hemde mangalı her zaman faal yanık halde duruyor .Bu atış meselesi saat kaçta başlayıp kaçta bitecek bu konu hakkında b bilgi verirseniz nerede ve saat kaçta buluacağımızı belirleyebiliriz.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 54RENA54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

şimdi bir de şöyle bir durum var "kardeşim biz seni çağırdık sen peşine 20 adam takıp gelmişsin" muhabbeti olmasın adamlara emrivaki yapmayalım yani

şöyle yapalım plan program olmasın gemliğe atışlara bir gidelim ordan durum ne gösterir planı olan devam eder planı olmayan plan yapar en kötü ihtimal gemlik havası alır döneriz
    Ninja

Motosikleti
    VESPA 250 İE

1 mayıs

Arkadaşlar tekrar merhaba daha demin ali ile görüştüm 1 mayıs sabahı saat 11de gemlikte olabileceklerini söylediler.Gökhan sende bursadan gelecek olan arkadaşları koordine edersen saat 11de gemlik özdilek otoparkında buluşalım.

Motosikleti
    yamaha r 6
    dostum atışlara sadece selamun aleyküm demeye gidiyoruz halka acık bi yer aksine oraya o kadar gitmemiz kulubün işine gelecektir çünkü bizleri atış meraklısı insanlar sanacaklar tamam içimizde zaten öle insanlar var ama bu sadece gönül almak için gideceğimiz abimiz gecen sene benle finalde yarışan ve son mermiyi atmayan ve atmayacak kadar asil bi abimizdir.. ona vecize yapmaktan baska gayemiz yoktur... oradaki işimiz 30 dk sürmez devamında kendimizi gemlikli posedion ve ekibine bırakacağız... onlar neresi uygunsa bizi götüreceklerdir saygılar hürmetler top poseidonda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

yeni başlıyacağım için maxi scooter dedim ama çokta uçamıyorum fiyat olarak kendim alıcam öğrenciyim ama şu cbr 125liklerde hoçuma gidiyor birde boyun 165 cm her istediğimide kulllanmıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

bu mangal işi ne zamana eğer kabul edersenz bende corsamla gelebilirim motorum henüz olmadığından:D
    corsanla gelme dostum birimiz artcısı ol ok.

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    arkadaşlar şu gemlik mevzusunu ben de tam bilmiyorum, kimlerle kaç kişi gidilecek, gemlik'te nerelere uğranacak? atış poligonu konusunu hatırlatırsanız sevinirim. ben birini ziyaret değil de sezon başlangıç turu gibi bişey sanıyordum; hoş grup nasıl hareket ederse uyarım.

yemek konusunda da tekrar edersem büyükkumla'daki meşhur köfteci (o kadar meşhur ki adı aklıma gelmedi bir türlü ehehe) en doğru seçim olacak bu tur için. neredeyse 7/24 yanan 3 büyük mangal var, içerden kim ne isterse ne kadar isterse alır, et ve tavuk ürünleri çeşit çeşit. fiyatlar uygun sayılır (herkesin bütçesi farklı olabilirt tabi ama gerçekten bir paket sigara parasına bayaa bişey alınıyordu yani). yerini şöyle tarif edersem belki bilen çıkar aranızda. küçükkumla sahil yolundan devam ederek villaların olduğu dere yoluna gelince köprüden devam edeip büyükkumlaya girince hemen 100 metre ilerde (iskelenin karşısında) sağda. bahçe içinde büyük bir kendin pişir kendin ye lokantası. burada sorun olabilecek tek şey geliyor aklıma; o da pazar günleri genelde full dolu oluyor, kaç kişi gideceğimize bağlı olarak sıkıntı çıkar mı acaba diye düşünüyorum.

şimdi şu gemlik turumuzun gidiş-dönüş saatleri, uğranacak yerler yapılacak işler bilgileri vs detayları daha net bir şekilde yazarsanız hem bana hem de konuda tam bilgisi olmayan arkadaşlara süper iyilik yapmış olursunuz; bekliyoruz efendim...
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    yamaha r 6
    sevgili balaklawah bütün soruların cvbı üstte yazıyo...birini ziyarete gitmiyoruz zaten gitmişken uğruyoruz sıkıntı olacaksa sizler çay içerken bizler uğrarız veya sıkılacak arkadaşlar olursa sezon başlangıç turu ayarlarlar farkı ne olacak bilmiyorum ama onu yaparsınız bu fikir 1 haftadır var hatta olay gemlikte olmayacaktı oradan herhangi biyere kopacaktık ama posedion nickli arkadaşımızın verdiği teklif mantıklı geldi olayı gemlik gezisi olarak ayarladık ok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler