Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    büyük geçmiş olsun mesut. ağrıların hafif bile olsa bir kontrol ettir, olmadı kendi başının çaresine bakacaksan sağlam bir ağrı kesici merhem kullan. bak ben 3 hafta önce düştüm hatırlarsanız, inanın sol dizim hala ağrıyor, sonraki düşüşümden de sağ dirseğim aynen zonklamaya devam. ne doktora göründüm ne de aileye söyledim, birşey yok nazarlık oldu bunlar geçer ben neler gördüm bea diyerek sallamadım valla şimdi tırsıyorum; acep ters birşey var mıdır diye? umarım yoktur...

yalnız birşey dikkatimi çekti, biz henüz görüşemedik sanırım seninle (yada benim hafıza sorunum tavan yaptı) o yüzden bazı arkadaşların şaka yollu da olsa "biz senin kaza haberini bekliyorduk" demesini garipsedim! kendin de yazınca iyice şaşırdım; sen apaçi misin yani? aslında bu trafikte benim de sioux olasım geldi ya arada; şöyle uzun bir balta felan takayım motorun yanına lazım olucak diyerekten.
    şimdilik uzaktaki araçlara el kol hareketi, orta mesafedekilere küfür, yakındakilere de tekme yöntemi uygulamaya başladım, motora bindikçe "custom teknikler" geliştirecem.
    bir de şu yağmur ne zaman dinecek be? bir çıkamadım ağız tadıyla gezmeye, zaten lastik berbat bir de üstüne yağmur var. (şimdi bereket-nimet mevzusuna girmeyin; kendimi bildim bileli yağmurdan nefret ediyorum, öle böle değil psikolojimi bozacak kadar hem de). ne bir bakım yapabiliyorum ne temzilik ne de gezi, sinir olduuuuuuuuuuuummmm!!!!
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beklemede
    baklawah biz senle karşılaşmıstık özcan abiyle birlikte çelebi önünde ama sanırım hatırlamıyorsun trafikte aralara girmeyi ayna koparmayı kulaklık takmayı ayna kullanmamayı oldukça sık yapan biri oldugum için abilerimin takılmaları bundandır. full koruma giyerim yağmurda ve hatta karda bile kullandım motorumu ama kısmet işte olunca oluyor.durumum iyi sıyrıklar dısında bişey yok onlarda 1 haftaya düzelir. gezileri kaçırdıgıma üzülürüm başka hiçbişey koymaz bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 ----------

ayrıca sıkıştıranları çizmeyi ve eldivenle araçlara yumruk atmamda varkı bunlar benı tescilli apachi yapıyor
    16JBE36

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baklawah biz senle karşılaşmıstık özcan abiyle birlikte çelebi önünde ama sanırım hatırlamıyorsun trafikte aralara girmeyi ayna koparmayı kulaklık takmayı ayna kullanmamayı oldukça sık yapan biri oldugum için abilerimin takılmaları bundandır. full koruma giyerim yağmurda ve hatta karda bile kullandım motorumu ama kısmet işte olunca oluyor.durumum iyi sıyrıklar dısında bişey yok onlarda 1 haftaya düzelir. gezileri kaçırdıgıma üzülürüm başka hiçbişey koymaz bana

ayrıca sıkıştıranları çizmeyi ve eldivenle araçlara yumruk atmamda varkı bunlar benı tescilli apachi yapıyor

Trafik magandası ya! kendi kendini ne de güzel anlatıyosun

Öncelikle aramıza hos geldin bence sen daha yeni oldugun için scotter tarzı motosiklet tavsiye ederim alışma amaclı tabi 1 veya 2 sene sonra honda veya yamaha 125 ilerisi icinde 250 ve ustu enduro veya chopper tavsiyem tabi sunu unutma motosiklet almadan önce mont pantolon ve kaskı al cunku hiç bir sey canın kadar degerli degil.....

Yaklaşık 3 yıldır Honda kullandım yakın zamanlarda beat kullandım scooterlardan başka bir tarz istiyorum.Tabiki öncelikle güvenlik .

Motosikleti
    GT250R
    Bir aksilik olmazsa Kanucan ve Ben 7:30 - 8:00 arası papet kafedeyiz. Görüşmek üzere.

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Herkezi yarın saat 18:00 civarı kültürpark açıkhava tiyatrosuna davet ediyorum liseler arası müzik yarışmasına

21 okul var 11. sırada cıkıcaz

herkeze iyi akşamlar.

mesut abi geçmiş olsun.

görüşmek dileği ile
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    selam arkadaşlar nasılsınız ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:23 ----------

çok yakında tekrar aranızdayım inşallah, kısmetse bu sefer kendi motorumla ama ☺

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    1- Gary Moore - Still Got The Blues
    2- Manga - Dünyanın Sonuna Doğmuşum ( Düzenleme )
    3-Dream Theater - Forsaken

Yarınki Çalıcağımız yarışma sarkıları
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Alıntı Andurilf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkezi yarın saat 18:00 civarı kültürpark açıkhava tiyatrosuna davet ediyorum liseler arası müzik yarışmasına

21 okul var 11. sırada cıkıcaz

herkeze iyi akşamlar.

mesut abi geçmiş olsun.

görüşmek dileği ile

biletleri ayarla geleyim. sahi nereye gelicez, seni nasıl görücez, kime diyecez "hepimiz andurilf'iz" destek yoksa olay çıkar vs. vs.
    11.sırada çıkacağını yazmışsın diğer ayrıntıları da yaz da bilelim dimi ama? yoksa boş yere dolanmayalım parkta...
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    öncelikle mudanya gelip hos sohpetleriyle güzel bir geçirip evlerine suçuk (islanip) gibi dönen arkadaslara tesekkuru borc bilirim

Kardeşim malesef muzik yarismasina gelemiyorum ama bil yanindayiz şimdiden basarilar dilerim

Kendi gelemesede telefonla bir merhabayi mudanyamiza geteren arkadasim özcan'a tesekkur

doatum 3 senedir scotter kullaniyorsan simdilik sana tavsiyem 3-4 sene kadar surecegim sonra buyutucem dersen chopper tavsiye ederim
    Marka olarak mondial veya kanuni

Arkadaklar cepten girdim ufak yazi hatalarim var kusura bakmayin herkeze iyi geceler
    Yollarda ve Gönüllerde görüşmek dileğiyle
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle mudanya gelip hos sohpetleriyle güzel bir geçirip evlerine suçuk (islanip) gibi dönen arkadaslara tesekkuru borc bilirim

Kardeşim malesef muzik yarismasina gelemiyorum ama bil yanindayiz şimdiden basarilar dilerim

Kendi gelemesede telefonla bir merhabayi mudanyamiza geteren arkadasim özcan'a tesekkur

doatum 3 senedir scotter kullaniyorsan simdilik sana tavsiyem 3-4 sene kadar surecegim sonra buyutucem dersen chopper tavsiye ederim
    Marka olarak mondial veya kanuni

Arkadaklar cepten girdim ufak yazi hatalarim var kusura bakmayin herkeze iyi geceler
    Yollarda ve Gönüllerde görüşmek dileğiyle
    Bursada sıfır yağmur vardı ya dönüşte ıslanmadık hatta takıldık saat 1 e kadar kanuyla bursada.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bugun dag yolu mudanya trılye ankara yolu 230km yol yaptım hava cok guzeldı ama resım atma ozurlu oldugumdan pekte resım atamadım gezıler bolumunde accık resım var bakabılırsınız

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR (satıldı)
    merhaba arkadaşlar.. yarın kısmetse bisan roadstar marka motosiklet alıyorum ve ben de bu sevdaya başlıyorum alacağım motosiklet 2. el olduğu için bir ustaya göstermek istiyorum motosikleti almadan önce.. soner arkadaşımız mesut usta nın telefonunu vermişti sağolsun ama malesef ustaya ulaşamıyorum telefonu kapalı.. aciliyet olduğu için tanıdığınız bildiğiniz iyi ustaların telefonlarını yerlerini yazabilirseniz çok sevinicem.. hiçbir tanıdığım yok çünkü arkadaşlar :( yardımlarınızı bekliyorum.. herkese iyi forumlar diliyorum..

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı cyrex_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.. yarın kısmetse bisan roadstar marka motosiklet alıyorum ve ben de bu sevdaya başlıyorum alacağım motosiklet 2. el olduğu için bir ustaya göstermek istiyorum motosikleti almadan önce.. soner arkadaşımız mesut usta nın telefonunu vermişti sağolsun ama malesef ustaya ulaşamıyorum telefonu kapalı.. aciliyet olduğu için tanıdığınız bildiğiniz iyi ustaların telefonlarını yerlerini yazabilirseniz çok sevinicem.. hiçbir tanıdığım yok çünkü arkadaşlar :( yardımlarınızı bekliyorum.. herkese iyi forumlar diliyorum..
    İlk olarak aramıza hoşgeldin.
    Yarın eğer 16:00 dan sonra alacaksan benim ustayı alır getiririm.Önce alacaksan da yeri Soğanlı Milli Pazar'ın karşısında Motorcu Dinçer yazıyor. Orada Bülent abiyi bul,selamımı söyle.
    Şimdiden hayırlı olsun.
    Hoşuna giderse benim Tiger'e de bakarsın.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...el-tiger/detay
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    sanırım saat 16:00 dan önce alacağım.. peki santral garaja yakın tanıdığınız bildiğiniz bir usta var mı? ya da orada nereye gösterebilirim bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.. soğanlı taraflarını bilmiyorum malesef..

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Liseler arası müzik yarışması tamamen TORPİL ve REZALET bir biçimde son buldu.
    Berkant hakettiği en iyi davulcu ödülünü alamadı
    Nedeni ise juri en iyi enstrmanist ödülünü seçemedik demesiyle kaldırılmış.

Motosikleti
    eyvallah drumtoens teşekkürlerimi iletiyorum çok.. sağolasın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı cyrex_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım saat 16:00 dan önce alacağım.. peki santral garaja yakın tanıdığınız bildiğiniz bir usta var mı? ya da orada nereye gösterebilirim bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.. soğanlı taraflarını bilmiyorum malesef..
    mesutun ıs telı herkez kaydetsın nooolur nolmaz 0224 254 19 02

stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    Slm dostlar..
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı stilist16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm dostlar..
    Vay abi nerelerdesin ya sen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler