Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    valla computercii kardeş pyle zor soruyon kı
    biz ancak sokak gp ye katılabılecek vasıfta olduğumuz ıcın pek bılemeyız.
    ama ıstıyosan moderatorler ozelden sor
    onlar bu sektoru bızden daha ıyı takıp ediyodur.
    bide şu hondanın bmw nın falan suruş okulları var onlara bı danış ısterden belkı onlar yardımcı olabılır
    bellı mı olur belkı moto-gp de kı ılk turk sen olursun
    :cat: [B][U]K[/U][/B]aza [B][U]A[/U][/B]nında [B][U]S[/U][/B]izi [B][U]K[/U][/B]orur:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Selam abilerim ramazanınız mübarek ola...Hayırlı ramazanlar diliyorum herkezlere.Benim şöle bir fikrim var siz ne düşünürsünüz?Böle hep bir araya gelsek de bir iftarı birlikte yapsak nasıl olur?Büyüklerim bu konuda ne düşünür..
    Gümüşarda motorunun yeni sahibi ben olmak isterdim lakin ailem yılbaşından sora dedi.Bakalım hayırlısı..Şimdi bizim apartmana doğalgaz tesisatı yaptıracaklarmış olmazmış.Biraz daha bekleyeceğim yane.
    Seflek abi bende yeni üyelerdenim 17yaşındayım ismim Akın..Turhan Tayan Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisiyim.Ve bu sene Öss telaşı içerisindeyim.Çalışmalardan fırsat bulursam önümüzdeki baharda aranızda inş motorumla katılmak isterim..
    AKIN FİDAN

gurhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 6, MONDİAL 150 ZAT
    selam bursa daki gezilerde haber verirmisiniz...
    ^^hayat çok kısa hızlı yaşamak gerekir^^:bounce:

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı gurhan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam bursa daki gezilerde haber verirmisiniz...
    geziler için tabii ki haber veririz; de pek geziyle falan işi olmuyo bizimkilerin... valla endurocular bu konuda çok daha iyi çalışıyorlar.. bugün vardı mesela, mesajı 1 saat önce görsem bende gidecektim. kısmet değilmiş.. hep diyoruz.. sadece diyoruz o kadar. pek gezme işimize gelmiyor.

Arkadaşlar, hadi yalan deyin...!

Kimse diyemez. yazın başından beri kaç tane gezi olmuş? biz kaç tanesine gitmişiz? millet fıldır fıldır gezerken biz nette "gezi düzenleyelim" dedik hep.... olmadı.
    sağlık olsun, seneye inşallah...
    İlkay,Emre,ben... biz gitik bir taraflara,ortak bişeyler yaptık. İstanbuldan geldiler, şu forumdan 4 kişiydik.. onlar 18 motor geldiler.
    yani diyeceğim o ki, sen dostum, gezmek için yanlış adrese geldin..

(kimse kusura bakmadı di mi?)

gurhan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 6, MONDİAL 150 ZAT
    valla doğru yazmışın endurocu arkadaşlar var ama ben takılmak istemiyorum onlarla çok bilimsel yaklaşıyorlar olaya bana göre değil oda.. ben izmirliyim aslen 5 sene oldu bursaya geleli ama pek girmedim motorcu çevresine ama olursa kafa dengi arkadaşlar takılırız..
    ^^hayat çok kısa hızlı yaşamak gerekir^^:bounce:

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    valla doğru yazmışın endurocu arkadaşlar var ama ben takılmak istemiyorum onlarla çok bilimsel yaklaşıyorlar olaya bana göre değil oda.. ben izmirliyim aslen 5 sene oldu bursaya geleli ama pek girmedim motorcu çevresine ama olursa kafa dengi arkadaşlar takılırız..
    çok bilimsel derken neyi kastedtin? işin eğitimini almak, kask takmaları için insanları uyarmak, aman işte korumalı giysi giyin şudur budur falan filan.. bu gibi şeyler mi kasdettiğin...
    eğer bu ve benzeri,acemiler için gerekli şeyleri kastediyorsan, haklısın çok bilimsel takılyorlar.. ama (allah göstermesin) henüz kazaları yok. insanlara da tamamen yardım zaten burdaki amaç,cahil motorcuları ya da kendini motorcu sanıp geçinenleri bilinçlendirmek..usta motorcu yok,gitti o... en usta motorcunun mezarda olduğunu hatırlatmak isterim sana.

hepimiz veya çoğumuz desek daha doğru olur, bilinçsiz trafikte araç kullanan şöförlere kızarız,hatta küfür ederiz.. peki kaçımız, "arkadaş,neden sen böyle kullanıyorsun,gel sana bi eğitim verelim,adam gibi öğren şu işi;ömrünü uzat.." dedi? bunu onlar söylüyorlar.. bişeyler yapma çabasındalar. ve konuya bilimsel yaklaşmakta da bence gayet iyi yapıyorlar.. bunu birileri yapmalı.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geziler için tabii ki haber veririz; de pek geziyle falan işi olmuyo bizimkilerin... valla endurocular bu konuda çok daha iyi çalışıyorlar.. bugün vardı mesela, mesajı 1 saat önce görsem bende gidecektim. kısmet değilmiş.. hep diyoruz.. sadece diyoruz o kadar. pek gezme işimize gelmiyor.

Arkadaşlar, hadi yalan deyin...!

Kimse diyemez. yazın başından beri kaç tane gezi olmuş? biz kaç tanesine gitmişiz? millet fıldır fıldır gezerken biz nette "gezi düzenleyelim" dedik hep.... olmadı.
    sağlık olsun, seneye inşallah...
    İlkay,Emre,ben... biz gitik bir taraflara,ortak bişeyler yaptık. İstanbuldan geldiler, şu forumdan 4 kişiydik.. onlar 18 motor geldiler.
    yani diyeceğim o ki, sen dostum, gezmek için yanlış adrese geldin..

(kimse kusura bakmadı di mi?)
    Ben de vardım.

Yok vallaha arda kardeş,bizim kusurumuza 33 sene önce KEMAL ÖZKAN baktı.

Bu da sitesi.

http://www.kemalozkan.com/main.html
    Haydi hükümeti yıkalım yerine AVM yapalım.

Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı İHTİYAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de vardım.

Yok vallaha arda kardeş,bizim kusurumuza 33 sene önce KEMAL ÖZKAN baktı.

Bu da sitesi.

http://www.kemalozkan.com/main.html
    ihtiyar,fuser,ralf bi de ben.. unuttuğum kimse var mı?

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Her ne kadar gezip motorlarımızın hakkını veremesekte kelebek motorcu sayılmayız.Kelebekler düşünsün.

Kardeşim biz de 98 de iş için geldik,bir geldik pir geldik.

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Alıntı Greldorn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bursa mt ve cbr 125 r cılar buraya adlı başlıkları baştan sona kadar okudum ve 1-2 haftadır takip ediyorum. 16 yaşındayım çekirge tarafında oturuyorum motosikletim yok ama babam ehliyeti aldığım zaman alcağına dair söz verdi tavsiye üzerine motosiklet teorisi adlı kitabı okudum ve tüm motosikletçi arkadaşlara tavsiye ederim gerçekten motosikletin görünüşten çok çok daha fazlası olduğunu gösteren bir kitap işallah bir gün benimde motorum olur ve aranıza katılırım kendinize iyi bakın kalın sağlıcakla
    valla güzelim, teori filan hikaye!
    motoru alıp biniceksin, bir-iki düşüceksin, neyi nasıl yapacağını böyle öğreniceksin.
    yoksa senelerce teori okur durursun! sen aynı yerde otlarken cesareti olup motorun üzerine binen üsküdarı geçer.
    di mi kaykayım?

Alıntı freeman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cem abi bişey dicem
    er-5 ın sıfır fiyatı 4900 euro yanı 9 milyar civarı
    biz niye ıkıncı elıne (2000 model) 6-7 mılyar veriyoruz acaba
    cok garıbıme gittide ondan sey ettım
    harbiden lan kaykay! biz saf mıyız ne?
    valla ben de uçuk bir şeydir diye sıfır fiyatını sormamıştım.
    bahara çekelim birer r5.
    bize de yakışır hani doktorum!

Alıntı gumusarda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...bu arada tüm dostlara.. hayırlı ramazanlar olsun. Allah günahlarımızı affetsin.
    başta CEM abininkileri...
    saygılar.....
    amin canım kardeşim!

... lakin kapının önünde 91 taunus,2004 transporter,2005 yaris ve birde motor fazlaydı ...
    ihtiyar, sen galerici miydin yav?

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam abilerim ramazanınız mübarek ola...Hayırlı ramazanlar diliyorum herkezlere.Benim şöle bir fikrim var siz ne düşünürsünüz?Böle hep bir araya gelsek de bir iftarı birlikte yapsak nasıl olur?Büyüklerim bu konuda ne düşünür..
    Gümüşarda motorunun yeni sahibi ben olmak isterdim lakin ailem yılbaşından sora dedi.Bakalım hayırlısı..Şimdi bizim apartmana doğalgaz tesisatı yaptıracaklarmış olmazmış.Biraz daha bekleyeceğim yane.
    Seflek abi bende yeni üyelerdenim 17yaşındayım ismim Akın..Turhan Tayan Anadolu Lisesi son sınıf öğrencisiyim.Ve bu sene Öss telaşı içerisindeyim.Çalışmalardan fırsat bulursam önümüzdeki baharda aranızda inş motorumla katılmak isterim..
    lafı ağzımdan aldın akın abi! ben de bir iftar yapalım diyecektim.
    önümüzdeki hafta için bir gün kararlaştıralım. sonra ayrıntıları konuşuruz.
    ayrıca sana da bu yıl zihin açıklığı ve başarılar diliyoruz.
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)

Selamin Aleyküm Ey Ahaliiii

Ne kadarda bodrum modrum olsada güzel olsada insan özlüyo kendi memleketini acayip özlemişim beee sizleride tabi en kısa zamanda görüşmek üzere inşallah.

Cem abim nedir bu resim bee valla gözlerim yaşardı içim titredi görünce resmi ne kadar mülayim bişi duruyon sen öle seni tanımayan arkadaşlar seninle görüşünce beyin......sı geçiricekler .

Cem abim sen hiç merak etme benim kamış herzaman hazır deki yarınsabah gidiyoz ( pazar sabahlarından başka olmaz ama ) hemen gidelim

Yanlız çok sağlam balık yapıyomuş yunuslar mudanyaya girmiş abim falan kıyıya yakın görmüşler bi sürümüşler valla onlardan önce gitmemiz lazım günde ortalama 100 kg balık yiyolarmış beyaaaaa

RAMAZANINIZ MÜBAREK OLSUN HAYIRLARA VESİLE OLSUN İNŞALLAH

punkermanmania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    olacak olacak
    ARKADASLAR SIMDI IS YERIME GELDIM VE HEMEN FORMU ACTIM .ONCELIKLE HERKESE IYI HAFTALAR VE IYI CALISMALAR DILERIM .BUGUN PAZARTESIII OFF OFF

Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Selamlar iyi haftalar.

Volkan sende hoşgeldin.Kararmışsındır şimdi sen,deniz kum güneş.

Bir firari mangal kaldı.O da geldimi kadro tamam.

Yağmurlar devam ediyor ve biz şeker motorcular için kış uykusu zamanı geliyor anlaşılan.

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Selamlar iyi haftalar.

Volkan sende hoşgeldin.Kararmışsındır şimdi sen,deniz kum güneş.

Bir firari mangal kaldı.O da geldimi kadro tamam.

Yağmurlar devam ediyor ve biz şeker motorcular için kış uykusu zamanı geliyor anlaşılan.
    Ya İHTİYAR abi siz galiba ciddi ciddi kelebek motorcusunuz.Ben herhalde şaka yapıyorlardır diyordum ama baksana kış uykusu falan.

Alıntı punkermanmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADASLAR SIMDI IS YERIME GELDIM VE HEMEN FORMU ACTIM .ONCELIKLE HERKESE IYI HAFTALAR VE IYI CALISMALAR DILERIM .BUGUN PAZARTESIII OFF OFF
    İyi haftalar.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    arkadaslar sizden bir ricam var
    motorumu ilk kez servise götürmem gerekiyor
    motorum mondial 150 zat. motoru ben 2nci el aldım suan 7000 km ye geldi
    alalıda 1000km filan oldu. hiç servise gitmedim.
    önerebileceginiz bir servis varmı varsa yerini tarif edermisiniz??

ilk calıstırmada cok zorlanıyor ve fazla benzin yakıyor servis zamanı gelmiş sanırım...

simdiden tesekkürler saolun...

V&B - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYUSONG GV 650 dermişim :)
    kontgerilla kardeşim yeni dödüm valla tatilden önceki yazınıda yeni gördüm kusura bakma bendekide 8500 falan oldu ben bi süredir binmiyom benimde bişiler yapmam gerekiyo artık kış bakımı yapıp yatıracaz çaresiz bizim ki scoter
    abilerimiz gibi vitesli motorlarımız yokki kışında gezelim neyse

servis denince ne bakımı yaptıracaksın gerekli olan km bakımı içinmi yoksa rahatsız olduğun seylerden mi bakım yaptırmak istiyosun ona göre bi yer söliyeyim sana ben bide baya oldu servise gitmedim bende bi ara uğramam lazım benimde neyse ben bundan sonra buralardayım birbirimize yardımcı oluruz

bide meraktandır kaça ve ne zaman aldın zat 150 yi

kontgerilla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dominar400ug
    ilk önce ilgine tesekkürler,
    tam bu ek vergi geliyo gümrüklere muhabbeti baslar baslamaz aldım motoru
    2006 mart trfiğe çıkışlı ben aldığımda 6000km deydi simdi 7000 civarında
    motorun sahibine 2250ytl verdim notere 206 ytl verdim simdi trafikle uğrasıyorum daha istanbuldan kağıtları gelmedi. trafikde 140 tutuyo toplamda bana 2600 ytlye mal oldu diyebilirim temiz bir motor. düşmemiş. eski sahibi garajda bakıyomus motora. zaten öyle bakmasa çalınırdı ist. gibi yerde.
    bir iki küçük çiziği dısında hatasız bir motor..

moturun havaların soğumasıyla zor calısma problemi ortaya cıktı. calsıtıktan sonrada ısınsada rolantiye indiğinde yine stop ediyor. lambalarda durduğumda filan.
    söle komple bi bakıma sokayım diyorum.
    buji,yağ,yağ filtresi, hava filtresi, fren kontrolleri gerekirse yeni balata, karburatör ayarı, rolanti ayarı vb..

sen karar ver servisinemi gideyim yoksa doğru dürüst bir yeremi
    iyi servisi varsa orda ayarlatmak en iyisi gibi geliyor..

seninde servise gitmen gerekiyorsa beraber gidebiliriz hem tanısmıs oluruz...

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    abilerim kardeşlerim günaydınlar ıyı haftalar hayırlı ramazanlar
    ramazan a hem ıyı hemde kotu haberlerle başlıyoruz.
    hastanede hocamız işten ayrıldığı için bizler(pratisyenler) de ayrılıyoruz.
    anca beraber kanca beraber
    evet cem abı bahara bir er-5 cekelım haklısın en azından bekaretini biz bozarız.

bu arada cem abı gercek teoriyı pratığe cevirmezsen bi iş olmuyor
    once bi motoru oğrencen mumkunse bos bı yerde kullancan techizatlı olarak
    ondan sonra trafiğin sakın olduğu yerler cıkacan sonrada normal gunluk kullanımına başlıcan
    yoksa olmuyor.
    az once yağmurda kullandım yıne sıcana dondum (sadece alt taraf)
    ve erimeden eve yetiştim
    bu arada volkancım otomotık vitesler yagmurda sogukta calışmıyor mu
    eger oylyse vereyım benım motoru gez dolaş ama ıslanma konusunda ne yazık kı yardımcı olamıcam
    cunku henuz bende bu sorunu cozebılmış değilim
    :cat: [B][U]K[/U][/B]aza [B][U]A[/U][/B]nında [B][U]S[/U][/B]izi [B][U]K[/U][/B]orur:cat:

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Hepinize hayırlı işler, bol kazançlar, güzel dostluklar arkadaşlar...

Kaykay kardeşim, motorun üzerine binen üsküdarı geçti derken seni kastetmiştim. ben motor istiyorum dedin, aldın, üzerine bindin ve gittin. bugün itibarıyla da; o çok konuşan kelebeklerden çok daha güzel sürüyorsun ilahi insan.

İTİRAF.COM'DAN YURDUM İNSANI! (biraz gülelim)
    kutsal_kase; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Adana
    Uyduruk bir kız ismi ile mail alıp MSN´de çoklu oturum açarak sevgilimin beni kendimle aldatmasını sağladım. Sonra bunu öğrenmiş gibi yapıp ondan ayrıldım. Üstüne bunu gurur meselesi yapıp kendimi olaya kaptırdım ve bir sürü hakaret ettim. Oh be... Zaten sevmiyordum, böylelikle hiç suçlanmadan işin içinden sıyrıldım...

bazalt; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Eskişehir
    Chat odalarında kadın rumuzuyla sohbet edip bulunduğu semtin karakol numarasını "Evimin numarası" diyerek veren bir arkadaşım var. Yakında hakikaten evi olacak o karakol ama bakalım ne zaman.

rumuzpatlıcan; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İzmir
    Karşı komşumuzun yedi tane kızı var. Babanın feryadı olarak düşünüyorum ki son kızının adı Gökhan. Buraya kadar sanırım rastlanabilir bir durum. Lakin en büyük kızları evlendi ve eniştemizin adı Özlem. Vahh benim talihsiz amcacım. İnsan şansız olurda bu kadar da olmaz ki!!!

meydın; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: İstanbul
    Canım sevgilim; bu güne kadar kimseyle cinsel ilişkiye girmeyişimin sebebi, sana söylediğim gibi kendimi evlendiğim kişiye saklıyor olmamdan değil, tamamen beceriksizliğimden. Bil istedim.

man´s hate; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: Ankara
    Boyu bir buçuk metreden kısa olduğu için yorganı boyuna değil de enine örtünen, kontör transferi isteğine gelen ´şu an işleminizi gerçekleştiremiyoruz, özür dileriz´ mesajına ´neden´ diye cevap yazan, kendi ailesinin en özel günlerini takip ederken, bizim evlilik yıldönümlerimizi unutan, özel gecelerde dışarı çıkma isteğime ´senin niyetin belli, gel beni ..k de boşa uğraşmayalım´ diye cevap veren, zaman zaman en son hangi tarihte banyo yaptığını unutan, son zamanlarda sakal-bıyık konusunda benle yarışmaya başlayan, sevişmemizden sonra küfürler ederek yataktan kalkıp banyoya giden bir karım var. Pardon bu sitede biz erkeklerden öküz diye mi bahsediliyordu?

fasitdaire; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İzmir
    “Yeni yıla nasıl girersen bütün sene öyle gider” sözüne artık inanmaya başladım. Önceki sevgilimle 2005 yılına Karşıyaka'da sevişerek girmiştik ve tüm yıl o başka şehirde olmasına rağmen sevişerek geçti. Bu sevgilimle ise (kendisi başka şehirde yine) 2006 yılına ucuz fiyat tarifesi olan hattımızla konuşarak girdik. Eylül oldu hala konuşuyoruz, hala konuşuyoruz. Bu sene hiç sevişmedim onunla. 2007 yılbaşı için çok dikkatli olmam lazım.

tompakiyala; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; Ülke: ABD
    Kocama romantizmin doruklarındayken, gözlerinin içine bakıp tüm kadınlarin hayatları boyunca en az bir kere sordukları o soruyu sordum. "Beni ilk gördüğünde evlenecegin kadın olduğumu hissetmiş miydin?" El cevap: "Yok hissetmemiştim ama içimden ben bunu kesin s..krim demiştim." O da bir öküz ama yapmayın arkadaşlar, onun da hisleri var.

martıpussycat; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: Muğla
    Yengem evlendiğinde yaşı o kadar küçükmüş ki daha önce hiç regl olmamış. Bizim şaşkınlık sözlerimiz üzerine yengemin cevabı "Amaaan dürtülünce oldum."
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

ozkansava - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JONWAY 150 T-2 YY Furnace
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hepinize hayırlı işler, bol kazançlar, güzel dostluklar arkadaşlar...

Kaykay kardeşim, motorun üzerine binen üsküdarı geçti derken seni kastetmiştim. ben motor istiyorum dedin, aldın, üzerine bindin ve gittin. bugün itibarıyla da; o çok konuşan kelebeklerden çok daha güzel sürüyorsun ilahi insan.

İTİRAF.COM'DAN YURDUM İNSANI! (biraz gülelim)
    kutsal_kase; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 26; İl: Adana
    Uyduruk bir kız ismi ile mail alıp MSN´de çoklu oturum açarak sevgilimin beni kendimle aldatmasını sağladım. Sonra bunu öğrenmiş gibi yapıp ondan ayrıldım. Üstüne bunu gurur meselesi yapıp kendimi olaya kaptırdım ve bir sürü hakaret ettim. Oh be... Zaten sevmiyordum, böylelikle hiç suçlanmadan işin içinden sıyrıldım...

bazalt; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Eskişehir
    Chat odalarında kadın rumuzuyla sohbet edip bulunduğu semtin karakol numarasını "Evimin numarası" diyerek veren bir arkadaşım var. Yakında hakikaten evi olacak o karakol ama bakalım ne zaman.

rumuzpatlıcan; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: İzmir
    Karşı komşumuzun yedi tane kızı var. Babanın feryadı olarak düşünüyorum ki son kızının adı Gökhan. Buraya kadar sanırım rastlanabilir bir durum. Lakin en büyük kızları evlendi ve eniştemizin adı Özlem. Vahh benim talihsiz amcacım. İnsan şansız olurda bu kadar da olmaz ki!!!

meydın; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 27; İl: İstanbul
    Canım sevgilim; bu güne kadar kimseyle cinsel ilişkiye girmeyişimin sebebi, sana söylediğim gibi kendimi evlendiğim kişiye saklıyor olmamdan değil, tamamen beceriksizliğimden. Bil istedim.

man´s hate; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: Ankara
    Boyu bir buçuk metreden kısa olduğu için yorganı boyuna değil de enine örtünen, kontör transferi isteğine gelen ´şu an işleminizi gerçekleştiremiyoruz, özür dileriz´ mesajına ´neden´ diye cevap yazan, kendi ailesinin en özel günlerini takip ederken, bizim evlilik yıldönümlerimizi unutan, özel gecelerde dışarı çıkma isteğime ´senin niyetin belli, gel beni ..k de boşa uğraşmayalım´ diye cevap veren, zaman zaman en son hangi tarihte banyo yaptığını unutan, son zamanlarda sakal-bıyık konusunda benle yarışmaya başlayan, sevişmemizden sonra küfürler ederek yataktan kalkıp banyoya giden bir karım var. Pardon bu sitede biz erkeklerden öküz diye mi bahsediliyordu?

fasitdaire; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İzmir
    “Yeni yıla nasıl girersen bütün sene öyle gider” sözüne artık inanmaya başladım. Önceki sevgilimle 2005 yılına Karşıyaka'da sevişerek girmiştik ve tüm yıl o başka şehirde olmasına rağmen sevişerek geçti. Bu sevgilimle ise (kendisi başka şehirde yine) 2006 yılına ucuz fiyat tarifesi olan hattımızla konuşarak girdik. Eylül oldu hala konuşuyoruz, hala konuşuyoruz. Bu sene hiç sevişmedim onunla. 2007 yılbaşı için çok dikkatli olmam lazım.

tompakiyala; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; Ülke: ABD
    Kocama romantizmin doruklarındayken, gözlerinin içine bakıp tüm kadınlarin hayatları boyunca en az bir kere sordukları o soruyu sordum. "Beni ilk gördüğünde evlenecegin kadın olduğumu hissetmiş miydin?" El cevap: "Yok hissetmemiştim ama içimden ben bunu kesin s..krim demiştim." O da bir öküz ama yapmayın arkadaşlar, onun da hisleri var.

martıpussycat; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: Muğla
    Yengem evlendiğinde yaşı o kadar küçükmüş ki daha önce hiç regl olmamış. Bizim şaşkınlık sözlerimiz üzerine yengemin cevabı "Amaaan dürtülünce oldum."

Muhahaha.
    Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı , sahip olduğu , sahip olduğunu sandığı. Alphonse Karr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler