Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorumu sattım motorsuzum...:S
    Tabanvay turizme hoşgeldin.
    Bende start motorun kurbanıyım.
    Hayırdır niye sattın,kaça sattın yeni mi alıyosun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    arkadaşım bende aynen Andurilf adlı arkadaşıma katılıyorum,giy kıyafetlerini al feribottan biletini,mis gibi rahat rahat bin gel,ne istanbul trafiği ne dolaşma ne de risk.En güzeli,İstanbul içi de ne taraflara gideceksn ona göre Taksi kullanabilirsin madem işlerin acele.

Bu arada arkadaşlar bir önceki msjımda motoru aldıktan sonra diye yazmıştm ama aslında motoru almadan önce demek istemiştm,yani motoru alıp gider orda gösteririm,onay verirlerse alırım ya da eğer onlara da uygun olursa alıp onları motorun yanına götürürm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:00 ----------

bir de arkadaşım bu arada yarın Cuma ve Cuma günleri o bölge normalden kat kat daha yoğun oluyor,özellikle TIR bakımından,bunu da göz önünde bulundur bence

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    bisan/lifan roadster aldım. tam istediğim şekilde "custom"ize edilmiş...
    resimleri en kısa zamanda koyarım.
    korumaları almadan motora binemiyeceğimi düşünerek acele ediyorum; bir de bursa'da biraz bakınıp istediğim ürünleri bulamadığımı, bulduklarımın da abartı fiyatlara sahip olduğunu görünce istanbul'da bu işi de halletmeye karar verdim. ama gel gör ki bütün bu işleri yalnız başıma yapmak, hem de yol bilmeyen, pazarlık yapamayan acemi motorcu olarak yapmak çok zormuş...

birkaç gündür ben gelirim, ben bakarım, kamyon buluruz, hallederiz diyen sevgili arkadaşlarım tam son dakikada su koyverince mal gibi kaldım ortada; derdim o biraz da. neyse durumdan ders çıkarıp bir daha kimseye ne bilgisayarda, ne araçta, ne parada ne sırt sıvazlamada destek olmayacağımı düşünerek teselli ediyorum kendimi....
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bisan/lifan roadster aldım. tam istediğim şekilde "custom"ize edilmiş...
    resimleri en kısa zamanda koyarım.
    korumaları almadan motora binemiyeceğimi düşünerek acele ediyorum; bir de bursa'da biraz bakınıp istediğim ürünleri bulamadığımı, bulduklarımın da abartı fiyatlara sahip olduğunu görünce istanbul'da bu işi de halletmeye karar verdim. ama gel gör ki bütün bu işleri yalnız başıma yapmak, hem de yol bilmeyen, pazarlık yapamayan acemi motorcu olarak yapmak çok zormuş...

birkaç gündür ben gelirim, ben bakarım, kamyon buluruz, hallederiz diyen sevgili arkadaşlarım tam son dakikada su koyverince mal gibi kaldım ortada; derdim o biraz da. neyse durumdan ders çıkarıp bir daha kimseye ne bilgisayarda, ne araçta, ne parada ne sırt sıvazlamada destek olmayacağımı düşünerek teselli ediyorum kendimi....
    Feyizoğlundan yada anes motordan istediğiniz korumaları sipariş edebilirsiniz bence.

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1250ye sattım şans eseri oldu kendime motor bakıyordum ss tarzı hyosung aprilia falan motorcu geldi satılık mı dedi evet dedim akşamı kapora verdi bugünde satışını verdim işte...amacım değiştirmek biraz sakata düştü şuanlık durum ama vardır her işte bir hayır
    arkadaşım hayırlısı olsun vardır bunda da bir hayır,bakarsın bunu satarken nasıl düşeş denk geldiyse belki bir tane de almak için denk gelir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bıdahakı pazar paıntball a gıdıyoruz gelmek ısteyen yazsın

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    alper işte yeni kaskımla dizliğim bakalım beğencen mi

Hayırlı olsun fatih abi.

Motosikleti
    arkadaşlar dünkü istanbul maceram hakkında MT-istanbul sayfasına az önce yazdığım yazıyı buraya da ekleyeyim, merak eden varsa daha fazlasını gün içinde yazıcam.

selam arkadaşlar. öncelikle bana bu sayfalardan ve cepten arayarak akıl-fikir veren arkadaşlara terar teşekkür ederim, cuma işgünü olması nedeniyle kimse bakamadı ama inanıyorum ki başka müsait bir zaman olsaydı bayaa bir üye bana yardım edecekmiş, sağolun.
    istanbul içi ulaşımını toplu taşıma araçlarıyla sağladık, ne yalan söyleyeyim; metrobüs dışındaki "trafiğin içinde" olan her araç burnumdan getirdi; koca günü yollarda bir oraya bir buraya taşınırken geçirdim. Allah yardımcınız olsun o trafik insanı kazayla bitirmese de eziyetiyle canından bezdirir valla!
    sanırım bu işin eziyet olmasında benim tutarsız plan yapmamın etkisi de var biraz; her ne kadar forumdan bazı arkadaşlar bizi ara sor nereye gideceksen seni en uygun yoldan yönlendirelim dedilerse de ben telaştan kimseyi arayamadım. şimdi yol yorgunu ve moralsiz bir şekilde fazla uzatmadan bitireyim, yarın biraz bahsederim ne yapıp ne yapamadığımdan.
    sonuç olarak Feyizoğlu'ndan kask, mont, bellik, dizlik, eldiven, balaklava ve sırt çantası alarak korumaların öncelikli olanlarını tamamladım ama nakliyenin 3 gündür getiremediği ve nerede olduğunu öğrenemediğim motoruma kavuşamadım!!! pazartesi aynı eziyeti tekrarlamak ve artık geleceği "kesinleşen" motoruma kavuşmak için tekrar istanbul'da olacağım. ama bu sefer plansız hareket edeceğim.
    görüşmek üzere.

yani hala motora kavuşamadım, pazartesi sabah mudanya'dan hızlı feribotla yenikapı'ya gidip oradan geleceği kesinleşen motoru alıp döneceğim. (yani inşallah!)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Ben bu akşam buluşmaya gelemiyorum. Hatta belki de bikaç gün ortalıkta yokum. Herkese iyi günler.

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bıdahakı pazar paıntball a gıdıyoruz gelmek ısteyen yazsın
    Ben gelmek istiyorum abi bilgin olsun
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı 16Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gelmek istiyorum abi bilgin olsun
    ok senı not aldım zaten bıdahakı hafta ozamana kadar lıste cıkartırım toplamda 10 kısı olacak

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

1_snrsimsek 2_aliplybk 3_omer 4_ferhatcalgav 5_16chopper 6_? 7_? 8_? 9_? 10_?

Motosikleti
    beklemede
    6 numarayada beni yaz abi bende gelirim
    16JBE36

Motosikleti
    korumalar tamam, motor pazartesi'ye kaldı. ne aldın diye soran arkadaşlara şu linki vereyim:

http://www.sahibinden.com/gercek_cus...XQQdisplayitem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korumalar tamam, motor pazartesi'ye kaldı. ne aldın diye soran arkadaşlara şu linki vereyim:

http://www.sahibinden.com/gercek_cus...XQQdisplayitem
    antep? yakınmıs

Motosikleti
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antep? yakınmıs
    sorma abi; neler çektim bulana kadar. sonunda hayalimdeki aleti teee oralarda buldum ama onu buralara getirmek kısmını satıcı arkadaş çözdü. bana 100 tl nakil + 50 tl ruhsat vekaletnamesi vs diğer giderler dahilinde 3000 tl'ye maloldu!

esas sorun motorun nakliyesinde oldu; çarşamba'dan beri yolda olan motor ancak bugün 12 gibi önceden olması gereken yere vardı; haliyle ben dün istanbul'a boşuna gitmiş oldum. pek boşuna sayılmaz aslında feyizoğlu'ndan pantalon ve bot dışındaki tüm korumaları bizzat aldım.
    şimdi problem pazartesi günü tekrar istanbula gidip uğraşmak. yaw ne para harcadım sırf toplu taşımaya bile sormayın.

bu arada soner kardeşim senin şu motoru inceleyip bana yeni custom eklemeler için fikir vermeni isteyecem, bir ara görüşelim.

buradan bahaneyle herkese sorayım; hangi ustaya gidip motoru kontrol ettireyim, bakımları yaptırayım? önceki sayfalarda çok şey yazıyor, yeni bilgileri tercih ederim.

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    saat 20:15 - 21:00 arası barış kafedeydim bekledim gelen motorcu olmayınca oradan ayrıldım , ya toplantı olmuyacak yada ben geç kaldım diye yorumladım . bu gün yokmuydu toplantı ?
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bu arada soner kardeşim senin şu motoru inceleyip bana yeni custom eklemeler için fikir vermeni isteyecem, bir ara görüşelim. valla senın motora baktım bısey yapmana gerek yok gule gule kullan ama genede kapımız acık fıkrımızde herzaman yardımcı olurum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:16 ----------

Alıntı atacanvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat 20:15 - 21:00 arası barış kafedeydim bekledim gelen motorcu olmayınca oradan ayrıldım , ya toplantı olmuyacak yada ben geç kaldım diye yorumladım . bu gün yokmuydu toplantı ?
    ben cmrtesılerı 9a kadar calısan bırı olarak bu soruya cevap veremıcem ama bursa mt dagıldı gıbı bısey baskan kayıp saka bıyana 2 haftaya herkez dokulur merak etme

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6 numarayada beni yaz abi bende gelirim
    6 numarada sensın kaldı 4

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı atacanvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atacanvet in sonundaki vet in bi anlamı var mı ? vet = veteriner falan

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    yo bi anlamı yok
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler