Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı 16Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu cumartesi buluşuyo muyuz abi ?
    Çok büyük bir sorun olmazsa elbette her haftaki gibi...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beklemede
    büyük bir aksilik çıkmazsa bulusuruz istersen benım işyerime gel beraber gidelim barış cafeye motoru servise bırakıcam yarın cumartesiye kadar verirlerse motorla olmazsa metroyla gideriz
    savpiras arkadaşımada severek yardımcı olurum ancak motorumu servise bırakacagim ıcın belirli bir tarih veremem ama benım eğitimimle cok kısa sürede sorunsuz sürmeye başlarsın artçımdan referans alabilirsin (motordan çakmayan kız arkadaşıma bile öğretmem 30 dk sürdü ondan kötü olma ihtimalin yok heralde )
    16JBE36

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük bir aksilik çıkmazsa bulusuruz istersen benım işyerime gel beraber gidelim barış cafeye motoru servise bırakıcam yarın cumartesiye kadar verirlerse motorla olmazsa metroyla gideriz
    savpiras arkadaşımada severek yardımcı olurum ancak motorumu servise bırakacagim ıcın belirli bir tarih veremem ama benım eğitimimle cok kısa sürede sorunsuz sürmeye başlarsın artçımdan referans alabilirsin (motordan çakmayan kız arkadaşıma bile öğretmem 30 dk sürdü ondan kötü olma ihtimalin yok heralde )

umarım yüzünü kara çıkarmam.

acelesi yok,sınava daha bir ay var.bu zaman içinde müsait bir haftasonu ayarlama yaparız.eksik olmayasın,teşekkürler...

Motosikleti
    Yamaha YBR 250

Abi ben motora geçtim artık düzeldim Seni giderken alırım ancak kask senden Bana cep numaranı ve işyerinin tam adresini pmden atarsan haberleşiriz abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:20 ----------

Dün akşam bi delilik yaptım aradım Doobly abimizi hadi dedim barış cafe'ye sağolsun kırmadı beni kabucan'ı da aldı geldi. Hep kısa süreli konuşmalarla ayarladığımız için foruma yazmaya vakit bulamadık. Evlere dağılmadan önce bi de tur attık Benim hastalığın geçmesini ıslatma gibi bişey oldu Doobly abimize ve kanucan'a teşekkürler
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

Motosikleti
    beklemede
    bana bir sms çaksanız bende gelirdim dün akşam işim yoktu
    16JBE36

Motosikleti
    GT250R
    bana bir sms çaksanız bende gelirdim dün akşam işim yoktu
    Mesut aklıma geldi de çok oturmadık 1 saat oturduk zaten Barış'ta. 1 saat için de ordan buraya gelcen diye aramadım hiç. Nasıl olsa Cumartesi görüşürüz.

Bu arada Ümmet Abi Bursa'ya geliyormuş duyduğuma göre. Bu konuda bir bilginiz varmı? Tanışsaydık abimizle.
    Gündüz işim var da akşam böyle bir plan çıkarsa bi alo deyiverin bana. Bilgisayar başında olamayacağım.

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada Ümmet Abi Bursa'ya geliyormuş duyduğuma göre. Bu konuda bir bilginiz varmı? Tanışsaydık abimizle.
    Gündüz işim var da akşam böyle bir plan çıkarsa bi alo deyiverin bana. Bilgisayar başında olamayacağım.

Aynı şekilde bana da haber verirseniz sevinirim

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abi ben motora geçtim artık düzeldim Seni giderken alırım ancak kask senden Bana cep numaranı ve işyerinin tam adresini pmden atarsan haberleşiriz abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:20 ----------

Dün akşam bi delilik yaptım aradım Doobly abimizi hadi dedim barış cafe'ye sağolsun kırmadı beni kabucan'ı da aldı geldi. Hep kısa süreli konuşmalarla ayarladığımız için foruma yazmaya vakit bulamadık. Evlere dağılmadan önce bi de tur attık Benim hastalığın geçmesini ıslatma gibi bişey oldu Doobly abimize ve kanucan'a teşekkürler
    rica ederim dragstar
    arka seleside ne rahatmış yahu

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rica ederim dragstar
    arka seleside ne rahatmış yahu
    Rahattır benim arka selem Her zaman bekleriz

stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    slm dostlar.. bikaç gündür nete bakamıyorum biraz yoğun tempodayım.. Önce 16Chopper ayaklanmana / gidona sarılmana sevindim.. umarım c.tesi akşamı karşılaşırız..

savpiras - osman (bence) şimdiden motor modeli sınıfı boyutunu düşünme.. ehliyetini aldıktan sonra karar vermek kolay.. Mesut YILMAZ ' ın uçak serviste olsa bile pratik yapman için benimkide uygun bi makine c.tesi akşamı bol bol denersin.. dahası evimizde yakınmış arada biner denersin sorun yok..

C.tesi akşamna kadar nete tekrar gelemeyebilirim.. İnşallah C.tesi saat 18:00 - 18:30 civarında barış cafede olurum.. Şimdilik Yüreğinizin sahibine emanet, sahip bildiğiniz yürekle kalın.. Tekeriniz düz bassın..
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Alıntı stilist16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm dostlar.. bikaç gündür nete bakamıyorum biraz yoğun tempodayım.. Önce 16Chopper ayaklanmana / gidona sarılmana sevindim.. umarım c.tesi akşamı karşılaşırız..
    Sağol abi teşekkür ederim ben de herkesle tanışmayı istiyorum inşallah görüşürüz

Motosikleti
    Honda CBF 150
    teşekkürler stilist 16,

önceliğim ehliyet ve motosiklet deneyimi.
    motosiklet her zaman en tehlikeli taşıtlardan biri olmuştur tarih boyunca ama eğitim-deneyim-dikkat ve kurallara uyarak bu riski asgariye indirmek amacım..

cumartesi akşamı sizlerle tanışmak için barış kafede olmaya çalışacağım.işten çıkınca direk oraya gelirim.

bir de sormak istediğim bir şey var:
    ayın sonunda motoplus fuarı var istanbul'da.gitmeyi düşünen var mı?hafta sonu günübirlik gidip gelmek için bir organizasyon yapabilir miyiz yeterli katılımcı olursa?
    ben fabrikadan arkadaşlarla gitmeyi düşünüyorum kendi arabamla.onun yerine ufak bir minibüs ayarlayıp hem kalabalık gideriz,hem maliyetleri düşürürüz.forumdaki kıdemli arkadaşlardan bu işe el atmalarını rica ediyorum..

Motosikleti
    loading...
    arkadaslar cumleten iyi aksamlar...cumartesi gunu B sınıf ehliyet sınavına giricem..dularınızı esirgemeyin..(torpilim var sadece motor+trafik soruları cıkacak..)bu arada fuar için hazırlık yapmamıs gibi duruyoruz sanki..bie seyler konusalım..hep beraber bir istanbul cıkartması yapalım.. ne dersiniz...ben 1 tane bilet buldum.. motorla gidilcek diye bit husus yok nilufer turizmle konustum kampanya zamanında 18 tl imiş gidiş+geliş.. kampanya bittigi için 18+18 tl =36 tl gidiş donus...baska firmalarda fiyat deişebilir...herkese hayırlı aksamlar..tekeriniz duz bassın...kalın saglıcakla..

Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar cumleten iyi aksamlar...cumartesi gunu B sınıf ehliyet sınavına giricem..dularınızı esirgemeyin..(torpilim var sadece motor+trafik soruları cıkacak..)bu arada fuar için hazırlık yapmamıs gibi duruyoruz sanki..bie seyler konusalım..hep beraber bir istanbul cıkartması yapalım.. ne dersiniz...ben 1 tane bilet buldum.. motorla gidilcek diye bit husus yok nilufer turizmle konustum kampanya zamanında 18 tl imiş gidiş+geliş.. kampanya bittigi için 18+18 tl =36 tl gidiş donus...baska firmalarda fiyat deişebilir...herkese hayırlı aksamlar..tekeriniz duz bassın...kalın saglıcakla..
    hadi hayırlısı inşallah sorunsuz bi şekilde geçersin sınavı
    dualarımız seninle,göster kendini

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125

cumartesi

cumartesi bende geliyorum...

telefonlaşalım şu cumartesi toplanalım muhabbet dönsün yahu
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500

Öldüm gülmekten yaaaa...

Ben bu Cumartesi akşamı işim dolayısıyla katılamayacağım arkadaşlar.Malum 16-24 vardiyası.

Bu hafta yağmur çamur demedim gezdim durdum motorla.Yıkamaya üşeniyordum, temizlenmiş oldu Sarıkız ım.

Yolda karşılaşıp bana yoldaşlık eden ve yol üzerinde durup kısa bi sohbet ettiğimiz Ahmet arkadaşıma da teşekkür ediyorum. Umarım buluşmalarımıza katılır.

Çabuk iyileşmene sevindim 16Chopper.

Ne demek Zakokkk lafı mı olur. Allah bir yastıkta kocatsın.

Savpiras öncelikle aramıza hoşgeldin. Arkadaşların yazdığı gibi sürüş konusunda sana bildiğimiz kadar yardım ederiz. Ufak cc motorla başlaman tabii ki en mantıklısı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 ----------

Cem Başkana ne oldu yauw? Mudanya grubu da uçtu gitti kelebek misali. :(
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öldüm gülmekten yaaaa...

Ben bu Cumartesi akşamı işim dolayısıyla katılamayacağım arkadaşlar.Malum 16-24 vardiyası.

Bu hafta yağmur çamur demedim gezdim durdum motorla.Yıkamaya üşeniyordum, temizlenmiş oldu Sarıkız ım.

Yolda karşılaşıp bana yoldaşlık eden ve yol üzerinde durup kısa bi sohbet ettiğimiz Ahmet arkadaşıma da teşekkür ediyorum. Umarım buluşmalarımıza katılır.

Ne demek Zakokkk lafı mı olur. Allah bir yastıkta kocatsın.

Savpiras öncelikle aramıza hoşgeldin. Arkadaşların yazdığı gibi sürüş konusunda sana bildiğimiz kadar yardım ederiz. Ufak cc motorla başlaman tabii ki en mantıklısı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:33 ----------

Cem Başkana ne oldu yauw? Mudanya grubu da uçtu gitti kelebek misali. :(
    bizi bıraktılar
    mudanya mt olarak takılıyolardır belki

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kabucan'ı hiç farketmemişim Sağolasın abi. İyileştik valla Görüşelim artık bi ara çok bahsediyolar senden abi

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Selam Bursa-MT Sizleri Seviyorum !

Motosikleti
    GT250R
    Bu akşam buluşmaya gelecek olan var mı?
    Benim zamanim var ama kimse katılmıcaksa başka plan yapacağım.
    Katılım olursa gelirim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler