Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün girdim ehliyet sınavına sonucu pazartesi günü açılıycam 3 kişi girdik hoca ''sen rahat ol geçtin'' ve ''araba kullanır gibi rahat kullanıyosun'' dedi
    Sen rahat ol izmayı attırdılarsa geçtin

Bu arada akşam gelme konusunda şimdiden yorum yapamıyorum.
    Ama birkaç saat içinde yorum yapcam.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    beklemede
    ben sınavdayken 1-2 kişi düştü onlara bile verdiler sana vermemelerı ımkansız vitesliyide bu akşam gelirsen benım motorda test edebilirsin :D
    16JBE36

Motosikleti
    GT250R
    Saat 19:00 gibi Barış Kafe'de olacağım.
    Görüşmek üzere...

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125
    Zandona dizliklerimi ve Spear Ceketimi satıyorum haberiniz olsun
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı Andurilf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zandona dizliklerimi ve Spear Ceketimi satıyorum haberiniz olsun
    Ayrı ayrı fiyat ver olum
    Tek tek fiyatlarını söyle...
    2si birden olursa kaça olur onu de.

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Slm lar benim biricik motorcu ailem=) nassınız abilerim ablalarım kardeşlerim.

derslerimin yoğunlu nedeniyle uzun bir süredir koptum bi bukadardaha kopucam gibi=(zaten motor gene hıkınıp sıkınıo benzin gitmio gibi bi durum söz konusu marş basıyor gıy gıy gıy akübitene kadar bu ritimle devam.kapmıyor motor benzini.karbüratöre kadar tüm benzin ve hava borularını elden geçirdim sorun yok.buji sağlam marş motoru sağlam ama motorda hareket yok ya hava yapmıştır yada karbratörde pislik vardır diolar.artık sıkıldım motorun derdinden kendıme vakıt ayıramıorum:( uzun bi süre urasmıcam motorla ama sizlerle uğraşmaktan vazgeçmem

herkeze saygılar sevgiler dikkat edin kendinize yolunuz açık olaaa...
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

Motosikleti
    YBR125

alper abiye

ikisi birden 175 liraya vericem sanırım
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

Motosikleti
    GT250R
    Bursa MT "16 LA 400" plakalı bal rengi Citroen Saxo otomobil, trafikte arkadaşımın aracına çarpıp kaçtı.

Polis bişey yapamayacağını söylüyor. Görürseniz bi haber ederseniz sevinirim.

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa MT "16 LA 400" plakalı bal rengi Citroen Saxo otomobil, trafikte arkadaşımın aracına çarpıp kaçtı.

Polis bişey yapamayacağını söylüyor. Görürseniz bi haber ederseniz sevinirim.
    dışarı çıkabilirsem ve görürsem haber ederim abi
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

Motosikleti
    beklemede
    aradığımız kişi özgür yalçın adres ve TFL bilgilerine ulaşmaya çalışayım bakalım kımdır nedir aracı CITROENSAXO 2 1.6i 16V VTS
    16JBE36

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Sevgili Dostlarım 06 şubat 2010 tarihinde Bursa Ataevler Nilüfer nikah salonu saat 14:30 da nikah törenim vardır. Tüm sevenlerim davetlidir
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    YBR125

düğün

motorlarla geliriz inş. olmadı benim evin karşısı emeklesemde gelirim
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

benim bir sorum olacak. benim motorun büyük ihtimalle şarj motorunda bir sorun var çünkü akü yeni dolmuş olmasına rağmen motora hiç bir şekilde elektrik gitmiyor. marşa bastığımda ibre oynamıyor bile ki sinyal vs. zaten yanmıyor. kısacası motoru hareket ettiremiyorum. benim mutlak surette bir tamirciyi evimin önüne çağırmam gerekiyor. bu şekilde gelebilecek bir tamirci tanıyormusunuz ?

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aradığımız kişi özgür yalçın adres ve TFL bilgilerine ulaşmaya çalışayım bakalım kımdır nedir aracı CITROENSAXO 2 1.6i 16V VTS
    Mesut sen geldin aklıma plakayı verirsen bulurum dedin ya. Kimmiş bu adam bi bul telefon numarasını özel mesajla at bana gözünü seveyim.
    Gerisini de bana bırak.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Zakokkk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili Dostlarım 06 şubat 2010 tarihinde Bursa Ataevler Nilüfer nikah salonu saat 14:30 da nikah törenim vardır. Tüm sevenlerim davetlidir
    Ne mutlu sana. İnşallah hava güzel olur da konvoy da yaparız.
    Arkadaşlar. Zakokkk'un nikah törenine katılmak isteyenler saat 13:30'da Barış Cafe de toplaşalım.
    Veya öncesinde araç konvoyu,gelin alma felan yapılacaksa Zakokkk haber versin bize ona göre bi saatte buluşalım.

Kesinleştirilmiş karar için yorumlarınızı bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 ----------

Alıntı Lenoir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim bir sorum olacak. benim motorun büyük ihtimalle şarj motorunda bir sorun var çünkü akü yeni dolmuş olmasına rağmen motora hiç bir şekilde elektrik gitmiyor. marşa bastığımda ibre oynamıyor bile ki sinyal vs. zaten yanmıyor. kısacası motoru hareket ettiremiyorum. benim mutlak surette bir tamirciyi evimin önüne çağırmam gerekiyor. bu şekilde gelebilecek bir tamirci tanıyormusunuz ?
    Geçmiş olsun Lenoir. Evine gelebilecek tamirci tanımıyorum ama adres verirsen gelip bi göz atarım.Belki bişeyler yapabilirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 ----------

Alıntı çaylaks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm lar benim biricik motorcu ailem=) nassınız abilerim ablalarım kardeşlerim.

derslerimin yoğunlu nedeniyle uzun bir süredir koptum bi bukadardaha kopucam gibi=(zaten motor gene hıkınıp sıkınıo benzin gitmio gibi bi durum söz konusu marş basıyor gıy gıy gıy akübitene kadar bu ritimle devam.kapmıyor motor benzini.karbüratöre kadar tüm benzin ve hava borularını elden geçirdim sorun yok.buji sağlam marş motoru sağlam ama motorda hareket yok ya hava yapmıştır yada karbratörde pislik vardır diolar.artık sıkıldım motorun derdinden kendıme vakıt ayıramıorum:( uzun bi süre urasmıcam motorla ama sizlerle uğraşmaktan vazgeçmem

herkeze saygılar sevgiler dikkat edin kendinize yolunuz açık olaaa...
    Geçmişler olsun Mali. Senin motora nazar değmiş.Bi okutup üflet bence.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    6 şubatta artçı alacak varsa gelirim

Motosikleti
    jınceng 150cc
    Senin motor jınchengmi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:05 ----------

Bu jın cheng 150 çok sorunlu bir motor pişman oldum aldıma 2 sene dir 6500 km de hala
    motor soğukken zor çalışıp hemen stop ediyor ısındığı zaman normale dönüyor kendi kendine bozuldu anlamadım satmayı düşünüyorum düşünenler arasın 0537 566 59 29 kudret demirtaş beylikdüzü istanbul

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    yav sizin bu arızaları okudukça BursaMT deki beni YBR almaya ikna eden arkadaşlara dua ediyorum(a.banus-SALVANO-Doobly)
    en iyisi alın bi YBR bakın keyfinize, tam tamına 3 haftadır garajda duruyordu(garaj dediğim üstü kapalı 4 tarafındaki camlar kırık bi depo), dün hava güzel diye indim, akü bitmiştir korkusuyla elden marşa dokundum çalışmadı ayaktan ilk denemede çalıştı, şöyle bi tur atıp geleyim dedim 3 saat sürmüş farkına bile varmadım

Düğün konvoyuna benide yazın, extra mesai çıkmazsa gelirim...
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    beklemede
    alper aga hangi şirketten yaptırdıgını bulmaya calısıyorum en yakın zamanda sana haber vericem.
    türkiye yol harıtalarım geldi isteyen varsa yazsın
    16JBE36

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne mutlu sana. İnşallah hava güzel olur da konvoy da yaparız.
    Arkadaşlar. Zakokkk'un nikah törenine katılmak isteyenler saat 13:30'da Barış Cafe de toplaşalım.
    Veya öncesinde araç konvoyu,gelin alma felan yapılacaksa Zakokkk haber versin bize ona göre bi saatte buluşalım.

Kesinleştirilmiş karar için yorumlarınızı bekliyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:04 ----------

Geçmiş olsun Lenoir. Evine gelebilecek tamirci tanımıyorum ama adres verirsen gelip bi göz atarım.Belki bişeyler yapabilirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 ----------

Geçmişler olsun Mali. Senin motora nazar değmiş.Bi okutup üflet bence.
    Arkadaşlar hava durumuna göre motorlu arkadaşlar konvoy yapacağız.
    iLETİŞİM İÇİN tELEFON NUMARAM 0535 542 33 31
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler