Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşmala her cumartesi akşamı 18:00 da
    Kanucan günü ve saati vermişsin de mekanı atlamışsın, bende Alperin mesajından kopya çektim.
    İhsaniye Barış Kafe

Bu arada ben bu haftada gelemiyorum, toplantı var İstanbul'a gidiyorum, havalar güzel olsaydı motorla giderdim ne güzel
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    loading...
    Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanucan günü ve saati vermişsin de mekanı atlamışsın, bende Alperin mesajından kopya çektim.
    İhsaniye Barış Kafe

Bu arada ben bu haftada gelemiyorum, toplantı var İstanbul'a gidiyorum, havalar güzel olsaydı motorla giderdim ne güzel
    hee..ben burayı bir yerden biliyorum galiba...bu hafta bende gelicem arkadaslar eski fakulte/yıldırım tarafından gidecek varsa benide alırlarsa sewinirim...malum sattık motoru kaldık yaya..

Motosikleti
    beklemede
    iş yerınden geldiğim için senı alamam ama dönüşte bırakırım eski fakulte tarafından gidicem tabi o zamana kadar motor yine bozulmazsa
    16JBE36

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bursa mt nin çekirdek kadrosu bu cumartesi barışta heee

stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    harika.. yeri biliyorum saati ve günüde öğrendiğime göre c.tesi görüşeceğiz inşallah.. teşekkür ederim dostlar..
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bu hafta sonu İstanbul'a gideceğimden dolayı gelemiyorum diyecektim ki...
    Tam buraya yazarken telefonum çaldı plan iptal olmuş.
    O yüzden çok büyük bir aksilik olmazsa hafta sonu ben de Barış Café'deyim.

Not: Yağmur büyük bir aksilik değildir.

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta sonu İstanbul'a gideceğimden dolayı gelemiyorum diyecektim ki...
    Tam buraya yazarken telefonum çaldı plan iptal olmuş.
    O yüzden çok büyük bir aksilik olmazsa hafta sonu ben de Barış Café'deyim.

Not: Yağmur büyük bir aksilik değildir.
    nereye gidiyosun abi nereye

ooo süper oldu şimdi

Motosikleti
    beklemede
    cuma günü motorumu servise bırakacağım için tabanvay takılcam cumartesi günü yetişebilirsem bende gelıcem ama beşevler yada nilüferden gelıcek varsa itina ile artçı olunur
    cuma günü m.kemal paşaya motoru servise götürcem motordan ses gelıyo birazda beyaz duman atıyo büyük ihtimal motor orda kalır ben dönerim
    16JBE36

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma günü motorumu servise bırakacağım için tabanvay takılcam cumartesi günü yetişebilirsem bende gelıcem ama beşevler yada nilüferden gelıcek varsa itina ile artçı olunur
    cuma günü m.kemal paşaya motoru servise götürcem motordan ses gelıyo birazda beyaz duman atıyo büyük ihtimal motor orda kalır ben dönerim
    Aydın'dan vaz mı geçtin

Aydın'dan vaz mı geçtin
    alper abi biraz önce sen bulvaran geçtinmi kırmızı montlu siyah kasklı portakal renkli bi 150 hs geçtide

Motosikleti
    beklemede
    aydınla tartıstım fabrikasını arayıp şikayet ettim dahada gitmem oraya en yakın servis m.kemal paşada var rapor tuturmaya gitçem değiştirecekler sanırsam sesin nerden geldiğine bakçaklar gitmişkende bir hava alırım biraz gezerim 100 km kadar var sanırım acelemde yok yavastan yavastan geze geze giderim
    16JBE36

Motosikleti
    ben c.tesi günü saat 17:00 a kadar Karayollarında olacağım. ordan direk geçmeyi düşünüyorum. Oralarda olacaksan beraber gideriz..?
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..

Motosikleti
    GT250R
    Az önce eve geldim. Hayatım, motosiklet kullandigim, en soğuk anlardı. Titredim görükleden eve gelene kadar.
    yine de iyiydi ama...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:33 ----------

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alper abi biraz önce sen bulvaran geçtinmi kırmızı montlu siyah kasklı portakal renkli bi 150 hs geçtide
    Muhaha çok güldüm Batu. Bugün o saatlerde oradan geçtim ama gördüğün kırmızı montlu ben değildim. O gördüğün motor turuncu 150 ZC. Bugün tanıştım elemanla, sen ona bakarken beni kaçırmışsın.

Az önce eve geldim. Hayatım, motosiklet kullandigim, en soğuk anlardı. Titredim görükleden eve gelene kadar.
    yine de iyiydi ama...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:33 ----------

Muhaha çok güldüm Batu. Bugün o saatlerde oradan geçtim ama gördüğün kırmızı montlu ben değildim. O gördüğün motor turuncu 150 ZC. Bugün tanıştım elemanla, sen ona bakarken beni kaçırmışsın.
    mümkünatı yok

nasıl kaçırdım abi ben seni ya

ne güzel karşılaşıcaktık

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    [QUOTE=Doobly;1933770]Az önce eve geldim. Hayatım, motosiklet kullandigim, en soğuk anlardı. Titredim görükleden eve gelene kadar.
    yine de iyiydi ama...[COLOR="Silver"]

gel izmire gidelim haftasonu
    ben her gün gidiyom o yolu delikanlı adamsn bişey olmaz soğuk faln sökmez bize

Motosikleti
    GT250R
    [QUOTE=atmaca_35;1933833]
    yine de iyiydi ama...[COLOR="Silver"]

gel izmire gidelim haftasonu
    ben her gün gidiyom o yolu delikanlı adamsn bişey olmaz soğuk faln sökmez bize
    Bunun acısı ihtiyarlıkta çıkar oğlum

Motosikleti
    aydınla tartıstım fabrikasını arayıp şikayet ettim dahada gitmem oraya en yakın servis m.kemal paşada var rapor tuturmaya gitçem değiştirecekler sanırsam sesin nerden geldiğine bakçaklar gitmişkende bir hava alırım biraz gezerim 100 km kadar var sanırım acelemde yok yavastan yavastan geze geze giderim

Bu yağmur çamurda gitmedin inşallah..??

Motosikleti
    beklemede
    ben gidicektim ama fabrikadan aradılar motorun tüm işlerini aydın yaptıgı ıcın ona götürmem gerekiyormus baska servis ilgilenemezmiş bugun bu güzel kar yagısında motorla geldım iş yerine ancak bizim evin orda kar yağmadıgı ve yerde kar olmadıgı ıcın zincirlerimi almadım dönüş daha zevkli olacak
    bu akşam barış cafeye kimler gelıyo baştan konusalım kopukluk olmasın ben geliyorum varsa başka gelecek yazsın
    16JBE36

Motosikleti
    GT250R
    İşte extreme durumdan kastım buydu.

Motosikleti
    GT250R
    Bu akşam buluşma yalan olur gibi bir his var içimde. Açıkçası gelmeyi düşünmüyorum bu karda. Zaten motosikletle imkan sınırlarını zorlamaya hiç niyetim yok, yürüyerek de bu soğukta felç olmayalım. Bence anlaşalım buluşma için kasmayalım bu akşam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler