Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    beklemede
    cumartesi akşamları 1 saat kadar uğrarsınız ya bu kadar sıkmayın kendınızı arada muhabbet etmek kafa dağıtmak iyi gelir benım sınav sürecim bitti allaha şükür 1 tane var oda kolay şimdiden sorayım cumartesi akşamı kimler geliyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi akşamları 1 saat kadar uğrarsınız ya bu kadar sıkmayın kendınızı arada muhabbet etmek kafa dağıtmak iyi gelir benım sınav sürecim bitti allaha şükür 1 tane var oda kolay şimdiden sorayım cumartesi akşamı kimler geliyor
    Bi sıkıntı çıkmazsa ben geliyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:47 ----------

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olum güncel tutsak nolcak hala serviste benim motor. Birkaç güne çıkar ama Pazartesi de finallerim başlıyor. Ayın 20'sine kadar kilitliyim yani.

Alper seninde sınavlar bi bitmedi gitti
    He bu arada noter satışı olayı mayıs ayna kadar uzatıldı, yani hem noter hem trafikten satış işlemleri aynen devam. Mayısta sadece trafikten satış olacak noter kalkacakmış.
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Merhabalar arkadaşlar. Malum yıl sonu filan derken bu ara işlerimin yoğunluğundan topiğe giremedim. Dün tesadüfen karşılaştığım Mesut'dan topikle ilgili son günlerdeki olumsuz gelişmeleri öğrendim ve son derece üzüldüm.

Öncelikle bu son olumsuzluklarla ilgili şu şunu demiş bu bunu demiş gibi isim isim birşeyler yazmak istemiyorum. Bu konuda daha genel bir değerlendirme yapmanın çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Yaşanan gerginliğin başladığı mesajdan itibaren gelişmeleri gönderilen mesajları tek tek okudum ve inanın bu anlamsız tartışmanın neden çıktığını anlamış değilim. Zaten anlamak da istemem. Söylemek istediğim tek bir şey var. Arkadaşlar, ülkenin durumu zaten malum. Herkes birbirinin gözünü oymak için hazır bekliyor. Hal böyleyken aynı psikolojiyi bu topiğe de taşımanın kimseye bir faydası yok. Şurada güzel güzel paylaşımlarda bulunurken, güzel buluşmalara, güzel gezilere imza atmışken söyler misiniz bu atışmaların kime ne faydası ver moral bozmaktan başka? Tabii en başta da kendi moralinizi... Bakın bu topiğin kurulma amacı kavga etmek, didişmek, olmamalı. Tabiiki binbir türlü insanın yeraldığı böyle bir net ortamında fikir ayrılıkları, tartışmalar olacaktır. Bu bir toplum içinde yaşamış olmanın getirdiği kaçınılmaz bir sonuçtur. Önemli olan bu fikir ayrılıklarının karşılıklı anlayış içinde tartışılması ve asgari müşterekte buluşmanın yollarının bulunabilmesidir. Aynı fikirde olmamak kimseye karşıt fikirdeki insana hakaret etme, O'nu rencide etme hakkını vermez, vermemelidir. İşin içine hakaret girerse o tartışma çözüme asla ulaşamaz. Tamamen içinden çıkılmaz bir hale gelir ve sonunda da istenmeyen sonuçlar doğar. Bu kaçınılmazdır.

Arkadaşlar başkanlık bir tarafa ben Bursa MT grubunun yaşça da en büyüğüyüm. Bu yüzden şu soruyu tartışmaya şu veya bu şekilde katılmış olan kardeşlerime bir büyükleri olarak sorma hakkını kendimde buluyorum: Kardeşlerim bir süredir birbirinizle sürdürdüğünüz anlamsız gerginlik ne işinize yaradı bana bir söylermisiniz ortamı germek ve en başta da kendi moralinizi bozmaktan başka? Cevap açık aslında: Hiç birşeye yaramadı tabiiki. Şurada güzel güzel paylaşımlar yapmak varken, hep bir arada olmak varken, günün stresinden uzaklaşıp eğlenceli bir ortam yaratmak varken bu kavga niye? Neyi paylaşamıyorsunuz? Üç günlük dünyada birbirinizi kırmak ne kazandırıyor size?

Evet lütfen herkes aklını başına alsın ve şu süreçte yaşananları bir daha gözden geçirsin bakalım. Sakin ve sağduyulu bir şekilde olayları tekrar okuyacak olursanız konunun aslında incir çekirdeğini bile doldurmayacak bir şey olduğunu siz de göreceksiniz. Mümkün olsaydı tartışmanın taraflarını bir araya getirebilseydim. Yüzyüze görüşürlerse yaptıklarının ne kadar saçma olduğunu onlar da anlardı ama şimdilik böyle bir buluşma mümkün görünmüyor.

Arkadaşlar tekrar söylüyorum; bu topik böyle anlamsız tartışmaların yapıldığı bir ortam olmamalı. Tam aksine güzel paylaşımların yapıldığı, güzel gezi organizasyonlarının planlandığı bir yer olmalı burası. Tıpkı eskisi gibi. Var mısınız? Haa yok biz gerginik olsun, kavga olsun istiyoruz diyen varsa onun yeri burası değil. O dediğinizi yapabilecek başka bir yer bulun kendinize.

Bu arada unutmadan arkadaşlarımızın birbirlerine karşı sarfetmiş oldukları rencide edici cümlelerden de çok üzüldüğümü, çok utandığımı da bir büyüğünüz olarak balirtmeden geçemeyeceğim. Şu kadarını söyleyeyim bu topik bunu hakketmiyor. Tartışma benim açımdan sona ermiştir. Bu konu ile ilgili kimseyle tartışmaya girecek değilim. Bu tartışmanın da devam etmesini istemiyorum. Ancak Bursa MT Grubunun da sizlerin seçtiği bir Başkanı olarak bu topikde bu tür gerginliklere de bundan sonra izin vermeyeceğimin de bilinmesini istiyorum.
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cumartesi akşamı gelmeye çalışıcam

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    ah cem amca bu olayların en başında sen buralarda olsaydın bunların hiç biri olmazdı gerçi ortada bi olayda yok sadece yanlış anlaşılma bende baştan sona okudum hiç bişey göremedim

Motosikleti
    S&T GT 250R
    arkadaşlar selam ben umut eskişehirdeyim ama eskişehir grubu çok aktif olmadığı için yakın olan bursayada yazayım dedim organizasyon vs olursa haber verirseniz sevinirim... herkese selamlar
    Sex Speed Money...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam ben umut eskişehirdeyim ama eskişehir grubu çok aktif olmadığı için yakın olan bursayada yazayım dedim organizasyon vs olursa haber verirseniz sevinirim... herkese selamlar
    aramıza Hoşgeldin hemşerim.
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Arkadaşlar ben bugün özel nedenlerden dolayı buluşmaya gelemicem. Bilginize..
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Selam millet Barış'a gelen var mı? Ben saat 18:00 da ordayım, fazla kalamıycam gelen olursa görüşürüz
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Motosikleti
    beklemede
    arkadaşlar ben bu akşam barıs cafeye gelemıyorum motorun yağı bitmiş yağ yakıyor sanırım servisine bırakıcam motorun krank mili değiştikten sonra motor yağ yakmaya başladı diye düşünüyorum( motor daha 5000 km de) bunun garanti kapsamına girip girmediğinide bilmıyorum aydın motora götürecegim için benımde 10-15 gün motorum olmayacak tabanvay ekibine bende katılmak durumundayım motorun bir yağ yakmadıgı vardı oda oldu

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    bende geliyorum bu akşam barışa saat 6:30 6:45 gibi yemek falan yiğicem anca gelirim.
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Ben yola çıkıyorum şimdi. 18:30 'da orada olurum kısmet olursa.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bu akşam katılamıcam

merhabalar herkese. yeni keeway sl 150 aldım 2. el
    merak ettiğim şey şu. bursada keeway servisi varmı? yoksa bile ben motora sağlamca bi baktırmak istiyorum onları nerede halledebilirim. bildiğiniz bi motosiklet tamircisi vs. varmı ?

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Aramıza hoşgeldin Lenoir. Umarım motorun temizdir.Servis hakkında yardımcı olanlar çıkar umarım.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    beklemede
    aydın motora götürmede nereye götürürsen götür ama uluyol girişinde SYM servisi var ıstersen oraya bir bak fiyatlarıda uygun benım ıcın bakım ücreti 50 TL geçmez demıslerdi

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    serhat abinin (salvano)herkese çok selamı var üzerimden yük gitsin telefon görüşmesi yaptık
    ankara beytepe de jaandarma şu anda
    A.S. alala yahu bizim Serhat askerliğini yapmamışmı
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaşlar. Malum yıl sonu filan derken bu ara işlerimin yoğunluğundan topiğe giremedim. Dün tesadüfen karşılaştığım Mesut'dan topikle ilgili son günlerdeki olumsuz gelişmeleri öğrendim ve son derece üzüldüm.

Öncelikle bu son olumsuzluklarla ilgili şu şunu demiş bu bunu demiş gibi isim isim birşeyler yazmak istemiyorum. Bu konuda daha genel bir değerlendirme yapmanın çok daha iyi olacağını düşünüyorum. Yaşanan gerginliğin başladığı mesajdan itibaren gelişmeleri gönderilen mesajları tek tek okudum ve inanın bu anlamsız tartışmanın neden çıktığını anlamış değilim. Zaten anlamak da istemem. Söylemek istediğim tek bir şey var. Arkadaşlar, ülkenin durumu zaten malum. Herkes birbirinin gözünü oymak için hazır bekliyor. Hal böyleyken aynı psikolojiyi bu topiğe de taşımanın kimseye bir faydası yok. Şurada güzel güzel paylaşımlarda bulunurken, güzel buluşmalara, güzel gezilere imza atmışken söyler misiniz bu atışmaların kime ne faydası ver moral bozmaktan başka? Tabii en başta da kendi moralinizi... Bakın bu topiğin kurulma amacı kavga etmek, didişmek, olmamalı. Tabiiki binbir türlü insanın yeraldığı böyle bir net ortamında fikir ayrılıkları, tartışmalar olacaktır. Bu bir toplum içinde yaşamış olmanın getirdiği kaçınılmaz bir sonuçtur. Önemli olan bu fikir ayrılıklarının karşılıklı anlayış içinde tartışılması ve asgari müşterekte buluşmanın yollarının bulunabilmesidir. Aynı fikirde olmamak kimseye karşıt fikirdeki insana hakaret etme, O'nu rencide etme hakkını vermez, vermemelidir. İşin içine hakaret girerse o tartışma çözüme asla ulaşamaz. Tamamen içinden çıkılmaz bir hale gelir ve sonunda da istenmeyen sonuçlar doğar. Bu kaçınılmazdır.

Arkadaşlar başkanlık bir tarafa ben Bursa MT grubunun yaşça da en büyüğüyüm. Bu yüzden şu soruyu tartışmaya şu veya bu şekilde katılmış olan kardeşlerime bir büyükleri olarak sorma hakkını kendimde buluyorum: Kardeşlerim bir süredir birbirinizle sürdürdüğünüz anlamsız gerginlik ne işinize yaradı bana bir söylermisiniz ortamı germek ve en başta da kendi moralinizi bozmaktan başka? Cevap açık aslında: Hiç birşeye yaramadı tabiiki. Şurada güzel güzel paylaşımlar yapmak varken, hep bir arada olmak varken, günün stresinden uzaklaşıp eğlenceli bir ortam yaratmak varken bu kavga niye? Neyi paylaşamıyorsunuz? Üç günlük dünyada birbirinizi kırmak ne kazandırıyor size?

Evet lütfen herkes aklını başına alsın ve şu süreçte yaşananları bir daha gözden geçirsin bakalım. Sakin ve sağduyulu bir şekilde olayları tekrar okuyacak olursanız konunun aslında incir çekirdeğini bile doldurmayacak bir şey olduğunu siz de göreceksiniz. Mümkün olsaydı tartışmanın taraflarını bir araya getirebilseydim. Yüzyüze görüşürlerse yaptıklarının ne kadar saçma olduğunu onlar da anlardı ama şimdilik böyle bir buluşma mümkün görünmüyor.

Arkadaşlar tekrar söylüyorum; bu topik böyle anlamsız tartışmaların yapıldığı bir ortam olmamalı. Tam aksine güzel paylaşımların yapıldığı, güzel gezi organizasyonlarının planlandığı bir yer olmalı burası. Tıpkı eskisi gibi. Var mısınız? Haa yok biz gerginik olsun, kavga olsun istiyoruz diyen varsa onun yeri burası değil. O dediğinizi yapabilecek başka bir yer bulun kendinize.

Bu arada unutmadan arkadaşlarımızın birbirlerine karşı sarfetmiş oldukları rencide edici cümlelerden de çok üzüldüğümü, çok utandığımı da bir büyüğünüz olarak balirtmeden geçemeyeceğim. Şu kadarını söyleyeyim bu topik bunu hakketmiyor. Tartışma benim açımdan sona ermiştir. Bu konu ile ilgili kimseyle tartışmaya girecek değilim. Bu tartışmanın da devam etmesini istemiyorum. Ancak Bursa MT Grubunun da sizlerin seçtiği bir Başkanı olarak bu topikde bu tür gerginliklere de bundan sonra izin vermeyeceğimin de bilinmesini istiyorum.
    başkanımın dediklerine sonuna kadar katılıyorum
    [B]SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK... [/B]

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    herkese selamlar bursada onerebileceginiz bir yamaha servisi varmi ilgilendigim bir fazer var nasip olursa gostermek istiyorum
    Ride your way

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    Var benm bildiğim bi servis. Heykelden aşağıya inerken sağ tarafta muammer sencer karakolu arkasında bi motor tamircisi var hep oraya götürürüm hiç sorun çıkmaz
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar bursada onerebileceginiz bir yamaha servisi varmi ilgilendigim bir fazer var nasip olursa gostermek istiyorum
    Nezir usta iyidir onun görmesi baya fikir verir güvenilir iş yapar,
    Şehir merkezinde yeri
    selamlar...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler