Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayış problemini hallettim debriyaj balatasının takıldığı yer su dolmuş kavrayamıyodu heralde. Çıkardım deiştirdim ;)
    Egsoz konusuna gelince egsozumdan hep fitifiti ses geliyodu. Her gidişimde bu kadarcık şeyden egsoz mu değişir diyolardı. En son bi çukura sert girdim egsoz döküldü abi şakır şukur ses gelmeye başladı. Yine götürdüm bunun için egsoz mu değişir dediler. Sinirlendim çıktım. Ertesi gün (yani bu gün) motor içindeki havayı dışarı atamayıp boğulmaya silkelemeye başladı.
    Sonra benim beyin kayışım koptu terörizm olayına giriştim.
    bu gün karşılaşamadık abi arayı soğutmayalım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    loading...
    Kayış problemini hallettim debriyaj balatasının takıldığı yer su dolmuş kavrayamıyodu heralde. Çıkardım deiştirdim ;)
    Egsoz konusuna gelince egsozumdan hep fitifiti ses geliyodu. Her gidişimde bu kadarcık şeyden egsoz mu değişir diyolardı. En son bi çukura sert girdim egsoz döküldü abi şakır şukur ses gelmeye başladı. Yine götürdüm bunun için egsoz mu değişir dediler. Sinirlendim çıktım. Ertesi gün (yani bu gün) motor içindeki havayı dışarı atamayıp boğulmaya silkelemeye başladı.
    en iyisini yapmıssın kanka..aygul ticarete mi goturdun??

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:31 ----------

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzosuna ne olmuştu ki? Kayış problemini hallettin mi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:34 ----------

Yarın sabah Gebze ye gideceğimdir. İnşallah hava güzel olur.Akşam erken dönersem Barış'ta buluşuruz.
    hayırlı yolculuklar abi...kazasız belesız git gel...

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en iyisini yapmıssın kanka..aygul ticarete mi goturdun??[COLOR="Silver"]
    Olum senin nazarın deydi motora, sus dedik sana o kadar "Çok iyi kaçıyo, çok az yakıyo" dedin.

Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün karşılaşamadık abi arayı soğutmayalım
    Yarın da karşılaşamayız heralde. Buluşmaya gelmeyi düşünmüyorum. Pazartesi sınavım var ders çalışmaya başlamam lazım yarın.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oradan daha güzelmiş Nevin hocam
    Dün sabah namazından sonra kendim çektim,Allah ne kadar güzel bir kainat sunmuş önümüze bizlerse şükretmek yerine bunu kirletmek için neler neler yapıyoruz...

Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirdir? Doğan güneşler falan, bişeymi ima edilmeye çalışılıyor :-P
    Bu gün hangi ille muhattapsınız sayın topiğimizin,suizanı bol,hüsnüzanı pek nadir,her şeyin altında tuhaf bit yenikleri arama kabiliyetine mahsus ER ceğizi...En yakın zamanda hayırlısıyla şafaklarını sökmen dilekleriyle bu gönderilen tüm şafaklar senin olsun,bitirmeden gelme...:

Aynı motosikletten yıllar önce bende vardı.Servise egzos problemi için gittiğimde ne problemi var diye baktıklarında egzos yoktu,adam ısrarla nerde olduğunu sordu,nerden bilebilirdim? Her halde bir yerlerde düşmüş olmalıydı(bayan sürücü işte)parçayı bulamadığım halde zorda olsa yenisini getirttiler fakat ödedik yine bişeyler...Bu motorların egzos problemi herşeyin üzerinde...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    benim eski cheta 150 lik çin malı vardı 6kere garantiden egzoz değiştim 1 yıldaama benimkinin içi değil çukura sert girdiğinde motor bloğu yaylanıyorya egzozu sabitleyen demirlerin mühendislik hatası nedeniyle direk egzoz borusundan kopuyodu gürül gürül geziodum egzozsuz
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

Motosikleti
    loading...
    [QUOTE=Doobly;1909896]Olum senin nazarın deydi motora, sus dedik sana o kadar "Çok iyi kaçıyo, çok az yakıyo" dedin.
    [COLOR="Silver"]

kanka ne bilim bn bea bir daha agzımı acarsam...motoru bozuon bana salca atıyon..

Motosikleti
    Yamaha YBR 250
    EVET ARKADAŞLAR KOPUYO MUYUZ BUGÜN ?
    Turgut Çarıkcı / A rh (+) / 05399887738

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı 16Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben koptum bile. Hemde ne kopmak. Yol şahane,hava serin açtım gazı ağzına kadar. Topçular iskelesine 55 dk. da geldim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:40 ----------

Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar abi...kazasız belesız git gel...
    Allah razı olsun. Kazasız belesız geldim.İnşallah kazasız belesız dönerim. Orhangazi den sonra sert rüzgarla güreştim ama zevkliydi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı fıratmoda46; adlı üyeden alıntı
    kanka ne bilim bn bea bir daha agzımı acarsam...motoru bozuon bana salca atıyon..
    Şaka yapıyom olum bozulcaktı zaten o egsoz biliyodum ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:48 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B][I]
    Aynı motosikletten yıllar önce bende vardı.Servise egzos problemi için gittiğimde ne problemi var diye baktıklarında egzos yoktu,adam ısrarla nerde olduğunu sordu,nerden bilebilirdim? Her halde bir yerlerde düşmüş olmalıydı(bayan sürücü işte)parçayı bulamadığım halde zorda olsa yenisini getirttiler fakat ödedik yine bişeyler...Bu motorların egzos problemi herşeyin üzerinde...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün sabah namazından sonra kendim çektim,Allah ne kadar güzel bir kainat sunmuş önümüze bizlerse şükretmek yerine bunu kirletmek için neler neler yapıyoruz...

Bu gün hangi ille muhattapsınız sayın topiğimizin,suizanı bol,hüsnüzanı pek nadir,her şeyin altında tuhaf bit yenikleri arama kabiliyetine mahsus ER ceğizi...En yakın zamanda hayırlısıyla şafaklarını sökmen dilekleriyle bu gönderilen tüm şafaklar senin olsun,bitirmeden gelme...:

Bugün aksarayla muhattabimda bu herşeyin altında bi bit yenigi arama muhabbeti nerden cikti anlamış degilim... Sadece forumda doğan güneş fotoğrafları görünce espri yaptim hani biz şafak doğan güneş demeyi bekliyoruz diye bize mi taş atılıyo diye... Aciklama istenmesinide garip buluyorum... Bu şekilde yorumlanmasına hem şaşırdım hem üzüldüm... Bilmediğim bişeyler var heralde...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    loading...
    Alıntı 16Chopper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insallah kopcazda bu motorsuz mt ci olarak nasıl kopucam orasını bilemiyorum..ahh bRRetonum ahh neden verdim seni yaban ellere..

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    yarın varmı buluşmanız ölen bursada olcam.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    eğer varsa ben bu akşam ki buluşmayada katılamıyacağım misafirim var bu aralar çok yoğunum inşaalah uludağ için zorluyorum kendimi bari onu kaçırmayayım diyorum

konuyla alakası yok ama malumunuz benim motorun akü bitikti servise gittim akü alayım diye 95tl dediler iyui dedim sarjı yok dediler pazartesi alırsın dediler bende bıraktım almadım.iyiki almamışım verilmiş sadakam varmış gençosman postanesinin karşısındaki motosiklet parçacısından 40 tl ye aldım hemde dolu vaziyette aklınızda bulunsun bi çok marka motosiklet parçasını burdan bulabirsiniz bi örnek daha vereyim zincir boldu servise gerin dedim 85 tl fiyat çektiler gerilcek yeri kalmamış diye servisler fena halde pahalı ben daha servise gitmem bide tamirci ayarladıkmı parça sorunu yok

Motosikleti
    loading...
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın varmı buluşmanız ölen bursada olcam.
    ümmet abi yarın bulusma yok sanırım fakat ogle saatlerinde motor pazarında olabilirim..insallah gorusuruz...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer varsa ben bu akşam ki buluşmayada katılamıyacağım misafirim var bu aralar çok yoğunum inşaalah uludağ için zorluyorum kendimi bari onu kaçırmayayım diyorum

konuyla alakası yok ama malumunuz benim motorun akü bitikti servise gittim akü alayım diye 95tl dediler iyui dedim sarjı yok dediler pazartesi alırsın dediler bende bıraktım almadım.iyiki almamışım verilmiş sadakam varmış gençosman postanesinin karşısındaki motosiklet parçacısından 40 tl ye aldım hemde dolu vaziyette aklınızda bulunsun bi çok marka motosiklet parçasını burdan bulabirsiniz bi örnek daha vereyim zincir boldu servise gerin dedim 85 tl fiyat çektiler gerilcek yeri kalmamış diye servisler fena halde pahalı ben daha servise gitmem bide tamirci ayarladıkmı parça sorunu yok
    dostum sen akü alırken dükkanda kilit alan bendim dükkanın önünde duran cbr 125 r da benimdi....arkadaşa katılıyorum bende malzemeleri parçları oradan almaya çalışıyorum fiyatlar gayet makul

Motosikleti
    loading...
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen akü alırken dükkanda kilit alan bendim dükkanın önünde duran cbr 125 r da benimdi....arkadaşa katılıyorum bende malzemeleri parçları oradan almaya çalışıyorum fiyatlar gayet makul
    bu aksam toplatı var mı??varsa nerede..??

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    bilmiom ben katılmıcam zaten

Motosikleti
    loading...
    yok mu kimse hu huu millet nerelerdesiniz..?

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bu akşam kimse yok galiba! Bende bi hevesle gelecektim, hava güzel diye ama kimse olmayacak sanırım... İnkaya ya çıkmayı planlıyorum, geçerken Barış kafeye de uğrarım belki
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu akşam kimse yok galiba! Bende bi hevesle gelecektim, hava güzel diye ama kimse olmayacak sanırım... İnkaya ya çıkmayı planlıyorum, geçerken Barış kafeye de uğrarım belki
    kimse yok abi biz gittik geti döndük hiç uğrama boşuna

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler