Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    bende varım şimdi çıkıyorum
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mami özelden msj attım
    Aha vallada atmissin... Idare et abi iste cepten giriyoz malum... kaydettim abi numaranı...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:18 ----------

Alıntı harlequin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslarrr askere gıtme tarıhım bugun tam anlamıyla bellı oldu 04.12.2009 da bırlıkte olmam gerekıyo yanı persembe aksamı saat 12 ıtıbarı ıle otobuse bınıcem bu nedenle persembe gecesı katılacak butun arkadaslarıma sımdıden tesekkur ederım hareket bızım evden termınale kadar olup saat 9gıbı katılacak butun arkadaslarım kucuk sanayı metro alısverıs merkezının otoparkında bulustuktan sonra bana 0538 586 44 08 nolu telden ulasırsınız ben katılacak arkadasları oradan alırım bu arada 5.piyade eğitim tugay komutanlıgı sivas katılcagaım bırlık tum arkadasları bu gusel gunumde yanımda gormek ısterım sızlerden ayrı kalacak olmam benı her ne kadar uzsede sanlı ve sereflı askerız eee en buyuk asker bızım askerrr bursa mt bırgun tum turkıyeye yayılacak darısı benden sonra gıdecek arkadaslaraaa...
    Bahadır Allah yardımcın olsun kardesim... Sivasin soğugunda acemilik yor geçecektir... Ama unutmaki benim hayatımın en güzel dönemi en eglenceli dönemi burda geçiyor... Cok farkli ve güzel bi ortam... Ha bu arada başının bagli olması seni biraz etkileyecektir... Bende öyle bisey olmamasi biraz daha işi kolaylaştırmıştı... Hayırlısıyla git gel... Şafak 89 :-P
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Yolladık sağ salim şen şakrak bahadırı artık allah kavuştursun,allaha emanet olsun
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    vay be, 2 gün giremedim foruma neler olmuş!
    bahadır'a gelemediğim için üzgünüm, inşallah izninde görüşürüz. şimdiden hayırlı teskereler. şimdi burada yazmak istemezdim ama belirtmeden geçemeyeceğim:

Sivas 5.piyade K.lığı Türkiye'de asker olmak isteyeceğiniz son yerdir arkadaşlar... ordunun en ......(buraya yazacaklarım başıma iş açar artık tahminlerinize bırakıyorum) yeridir sivas. bir tane göstermelik düzgün bölüğü dışındakiler insanı beter eder. (acemiliğimi orada yaptım çok iyi bilirim)
    Allah Bahadır'a sabır versin diyorum....

yeni arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Mustang hoş geldin...
    Sen bosver sıfır herzaman en iyisidir...

Alper msn muhabbetini ekledim ama anlamlız iletiler geliyo durmadan... Cepten girdiğim için olmalı heralde...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be, 2 gün giremedim foruma neler olmuş!
    bahadır'a gelemediğim için üzgünüm, inşallah izninde görüşürüz. şimdiden hayırlı teskereler. şimdi burada yazmak istemezdim ama belirtmeden geçemeyeceğim:

Sivas 5.piyade K.lığı Türkiye'de asker olmak isteyeceğiniz son yerdir arkadaşlar... ordunun en ......(buraya yazacaklarım başıma iş açar artık tahminlerinize bırakıyorum) yeridir sivas. bir tane göstermelik düzgün bölüğü dışındakiler insanı beter eder. (acemiliğimi orada yaptım çok iyi bilirim)
    Allah Bahadır'a sabır versin diyorum....

yeni arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum.
    Şimdi başınıza neden durmadan kötü olaylar geldiğini anlayabiliyorum...Olumlu bakılırsa her şey olumlu ve iyidir,etrafın güzelliği aslında sizin bakış açınız,her olayda iyi bir yön görebilmenizdir.Şimdi güzel kardeşim lütfen güzel konuşalım ve üstelik gençlerimizi soğutmak yerine o kutsal vatani görevlerine gerektiği şekilde yollayalım.Nitekim zamanında aç,susuz,çarıksız bu vatanı savunmuş erlerimiz şimdi en fazla altı üstü huysuz gibi görünen bir komutanlamı (ya da her ne engelleri olursa olsun) başa çıkamayacak...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Dün akşam güzel geçti,
    Bahadır son ana kadar yine şenşakrak muhabbet, çiftetelli, roman havası(Özcan abi de iyi oynuyo) derken döktürdü.
    Allah Bahadır'a da bekleyenlerine de sabır versin, gittiği gibi güle oynaya sağsalim gelir inşallah.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:48 ----------

bu arada Bahadır'ın motor ne alemde Murat-Alper-Özcan abi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:49 ----------

Sivas değil dünyanın öbür ucu olsa dili, dini, rengi bile farklı olsa Bahadır'ı bilenler bilir, sizce zorlanacak bi adam mı? Her işin altından kalkacak yapıdadır.

Hem sonuçta askerlik bu, ne demişler askeriyede; Eğitimde ter dökmeyen, savaşta Kan döker- he bi de Askerlik yan gelip yatma yeri değil diye bişi var ama siyasi algılanmasın sadece latife
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kursunes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada Bahadır'ın motor ne alemde Murat-Alper-Özcan abi?
    Bahadırın motoru şimdi evinin garajında
    En kısa zamanda da Murat ile birlikte ona girişip problemini halledeceğiz.
    İzine geldiğinde hazır olsun kankama.

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi başınıza neden durmadan kötü olaylar geldiğini anlayabiliyorum...Olumlu bakılırsa her şey olumlu ve iyidir,etrafın güzelliği aslında sizin bakış açınız,her olayda iyi bir yön görebilmenizdir.Şimdi güzel kardeşim lütfen güzel konuşalım ve üstelik gençlerimizi soğutmak yerine o kutsal vatani görevlerine gerektiği şekilde yollayalım.Nitekim zamanında aç,susuz,çarıksız bu vatanı savunmuş erlerimiz şimdi en fazla altı üstü huysuz gibi görünen bir komutanlamı (ya da her ne engelleri olursa olsun) başa çıkamayacak...
    yanılıyorsunuz Nevin hocam. beni tek mesajla anlamanız mümkün değil, kaldı ki başıma gelen kötü olayların sebebi benim bakış açım değil aksine dürüst olmamdır. ben askerliğimi bitireli 11 yıl oldu, umarım bahsi geçen yer bu sürede daha profesyonel ve vicdanlı kişiler tarafından idare edilmeye başlamıştır. bahsettiğim dönemde orada gördüğüm/yaşadığım şeylerin resmini çeksem yine de inanılmaz bulurdunuz. konu bu değil, kimseyi askerden soğutmuş değilim, burada yazanlara bakarak hiçkimse bunu bahane edemez. kaldı ki terhis olduğumda (gaziantep 1.hudut alay k.lığı personel S1 yazıcısı) üstün hizmet belgesi almış biriyim yani askerden/askerlikten nefret eden biri değilim.
    şu günlerde yaşadığımız olaylara bakarak ve sizin önceki mesajlarınızdan birinde yazdıklarınıza tamamen katılarak askere ve orduya karşı yürütülen hain planların halkın kafasını allak bullak ettiğini de biliyor ve farklı forumlarda elden geldiğince yorum yapıyor; baştaki siyasetçilerin oyunu elbet bozulacak o zaman sizin için canını veren askerin yüzüne nasıl bakacaksınız diyebiliyorum.
    askerliği kötülemek gibi bir şey yapmadığımı tekrar belirtmek isterim, yanlış anlaşıldığım için üzgünüm benim ifade biçimim biraz farklıdır maalesef. ama dediğim gibi beni ve hayatımı bir cümleye indirmeniz doğru değil, yazdıklarımdan bunu çıkarmış olmanıza açıkçası üzüldüm.

@kursunes: ben askerde yan gelip yatmadım; ilk 6 ayımda kendimi bile şaşırtan bir kondisyonla her emri yerine getiridim, kalan usta birliği dönemimde de izine bile çıkamadan günde 4 saatten az uykuyla kırmızı evraklar dahil (rütbeli subayların bile göremeyeceği kadar önemli evraklar) sayısız önemli işte omzunda galaksi kadar yıldız taşıyan komutanların önünde hizmet ettim, ayrıca askerliğim boyunca günde en az 4 saat nöbetim hiç eksik olmadı! hani sen latife yapmışsın ama ben yine de hatırlatayım; aramızda askerliğini komutan postası vs işlerde yapıp günde 6 saat kıyafet giymek dışında ne koşmuş, ne sürünmüş ne karavana yemiş ne de silah tutmamış adamlar! da var farkı göresin diye yazdım...

bu konu uzatılmazsa sevinirim, terhis dönemime denk gelen büyük bir kaybı önlememe fırsat verilmediği için çok ama çok kızgınım, 11 yılda unutmadım hiç de unutmam ama bu konumuz dışında!
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    loading...
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahadırın motoru şimdi evinin garajında
    En kısa zamanda da Murat ile birlikte ona girişip problemini halledeceğiz.
    İzine geldiğinde hazır olsun kankama.
    alperyapamazsanız yada gel beraber yapalım derseniz gelirim kanka...bizimde elimiz degsin..şapıra

Motosikleti
    RAMZEY QM250

acil yardım

arkadaşlar herkese iyi akşamlar..çok araştırmama rağmen bursa da motorsikletime baktıracak bir usta bulamadım. Karacabeyde oturuyorum burada bizim QM250 den anlayan yok. Yarın sabah bursaya gidicem çok fazla dolaşmadan işimi halletmek istiyoum. arka amortisörler, fren balataları değişecek. bana 1-2 adres verebilirseniz sevinirim. Ayrıca karbürtör ayarını makina ile yapabilen bir yer varmı bunuda merak ediyorum. şimdiden teşekküler...
    [B][COLOR="Red"]16 KF 596[/COLOR] KARA KEDİ[/B].............................................[I][B]Sezgin DUMANLI[/B][/I]........

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Ramzey servisinin adresini mi soruyorsun, tavsiye edilecek usta mı?
    Servis gökdere bulvarından hipodrom a doğru inerken patates-soğan haline gelmeden futbol sahasının karşısında solda...
    Tavsiye japon yada çinli ayırmadan chopper larla uğraşan (diğer ustalar kapıdan almıyorlar genelde) eski hal in olduğu boşluğun karşısında belediye ve tiyatro binası var, onu geçince sağda shell benzinlik var, benzinliğin önünden giderek ankarayolundan ayrılıyorsun benzinliği geçince ilk sağ araya giriyor ve 100 metre yukarıda ekrem ustayı buluyorsun..
    Selamlar...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı twilight_145 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese iyi akşamlar..çok araştırmama rağmen bursa da motorsikletime baktıracak bir usta bulamadım. Karacabeyde oturuyorum burada bizim QM250 den anlayan yok. Yarın sabah bursaya gidicem çok fazla dolaşmadan işimi halletmek istiyoum. arka amortisörler, fren balataları değişecek. bana 1-2 adres verebilirseniz sevinirim. Ayrıca karbürtör ayarını makina ile yapabilen bir yer varmı bunuda merak ediyorum. şimdiden teşekküler...
    Adres değil de tavsiyede bulunayım. Yarın cumartesi ve sabahın erken çıkmazsanız o işi hallettiremezsiniz heryer dolu olur. Herkes hafta sonu tamirciye götürüyo motorunu.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

Alıntı fıratmoda46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alperyapamazsanız yada gel beraber yapalım derseniz gelirim kanka...bizimde elimiz degsin..şapıra
    Fırat yrn öğleden sonra halledicez işi. Yapacağımız tekerleği söküp sanayiye götürüp aynı boyutlarda civata bulup sağlamca takmak. İstersen gel fırat arayayım mı seni yarın giderken?

Motosikleti
    RAMZEY QM250
    tavsiye ve bilgiler için çok teşekkürler arkadaşlar.. sabah 8 de yollara düşülmeli....
    [B][COLOR="Red"]16 KF 596[/COLOR] KARA KEDİ[/B].............................................[I][B]Sezgin DUMANLI[/B][/I]........

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    MT BURSA ÖNÇELİKLE GÜNAYDIN
    13 Aralık Pazar Mirzoba Köyü Göl Kenarına Gezi

Buluşma yeri : Mudanya Papet Kafe
    Buluşma Saati:11:00
    Papet kafeden yola çıkış: 11:30
    Gidilecek Yol Mevkiği: Mudanya - Çepni Köyü - İpekyayla Köyü - Dere Köyü - Kaymakoba Köyü - Mirzoba Köyü - Mirzoba Köyü Göl kenarı varış..

Yapılacak etkinlikler : Ateş başında sucuk ekmek , oyunlar , ve bolça eglence...

Katılacak Arkadaşlar Listeyi surekli Güncellerse Sevinirim

Ayrıca şunu belirteyim eger hava yağmurlu olursa geziyi iptal etmek meçburunda kalırız..
    BAŞKANA DUYURULUR O güne 2'ci bir etkinlik olarak Gokart veya bowling'i öneriyorum...

[KATILIM LİSTESİ
    Blue_doluna(yol kaptanı)
    Nevin hoca(N_tuncak)
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ne varsa Mudanya Mt de var geziler eğlence vs.evet arkadaşlar başkanımızda onay verir katılım sağlanırsa haftaya pazar sucuk ekmekleri hazırlayıp güzel bir ateş yakıp hem ısınalım hemde tıkınalım.Baktıkki hava kötü Bowling ya da bilardo turnuvası yapalım...

Barış kafe toplantıları ne oldu bilmiyorum fakat havalardan ve meşgulüyetlerimizin fazlalalığından da olsa gerek sırf çay içmek için pek katılım olmuyor gibi duruyor,bence asıl görevimiz olan yol yapma ve doğayı tanıma gezilerimizi kaçırmalayalım...

Motosikleti
    GT250R
    Plana şu anda bayağı bir zaman var. Zaten hafta sonu benim işim olup olmadığı perşembe günü belli oluyor. O yüzden önümüzdeki perşembe net bir cevap vereyim size.
    Bu akşam Barış Kafe'de toplantı yapılıyor heralde değil mi?

Hava durumuna baktım, bugün saat 14:00'ten sonra yağış yok.
    Kaynak; http://www.accuweather.com/world-for...y=1&hbhhour=13

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    [QUOTE=kursunes;1884354]Dün akşam güzel geçti,
    Bahadır son ana kadar yine şenşakrak muhabbet, çiftetelli, roman havası(Özcan abi de iyi oynuyo) derken döktürdü.
    QUOTE]

Şopır ımdan şoparlık bulaştı da biraz...

Bi dünya fotoğraf çekildi. Nerde o fotolar? MURAT , ALPER fotoları fükleyin bakem. Mümkünse çiftetelli videosunu da isteriz...

Mirzoba gezisi için haftaya daha çok var. Hele bi o gün gelsin görüşürüz.

Bu akşam nerede buluşuyoruz? Papet mi, Barış mı?
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Haftalık buluşmalara en son gidişimizde pek katılım yoktu,heralde bu buluşmalar kişilerin aralarında anlaşıp buluşmalarıyla ve bunu sitede bildirmeleriyle oluşacak,ben buluşmalar için çok istekli değil gibiyim ancak geziler için her zaman hazır tayfayım...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne varsa Mudanya Mt de var geziler eğlence vs.evet arkadaşlar başkanımızda onay verir katılım sağlanırsa haftaya pazar sucuk ekmekleri hazırlayıp güzel bir ateş yakıp hem ısınalım hemde tıkınalım.Baktıkki hava kötü Bowling ya da bilardo turnuvası yapalım...

Barış kafe toplantıları ne oldu bilmiyorum fakat havalardan ve meşgulüyetlerimizin fazlalalığından da olsa gerek sırf çay içmek için pek katılım olmuyor gibi duruyor,bence asıl görevimiz olan yol yapma ve doğayı tanıma gezilerimizi kaçırmalayalım...
    bilardo mu oooo olur bilardo iyi olur yaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler