Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Bursa MT'nin Kurban Bayramı'nı kutluyorum..Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum..
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Tüm dostların mübarek kurban bayramı kutlu olsun
    engin

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Tüm Bursa mt nin Kurban bayramını içten dileklerimle kutluyorum...:
    Ya hu Başkan aramızda para toplayım bir Mt danasına girelim.Kaza beladan korunalım diye.Ya hu hep benmi hatırlatıcam bunları.Biri keser,diğeri yüzer(bu arada dananın kuyruğunu koparmamak lazım)bizde Pınarla öncesinde dananın kınasını yakar sonrasında yahnisini yaparız...İsteklerimi yazılı dilekçe ile sunucam gerekenin yapılmasını burdan arz ederim...

Hızla değişien sirkülasyona uğrayan bir topiğimiz var.

Askerden gelecekler:muhammet BAŞ
    Askere gidecekler:Erdem,Bahadır,
    Yurt dışında olanlar:Yaşar(Akşaabat)
    Üniversiteye hazırlanıp ne tarafa gideceği belli olmayanlar:Mert(Barış kafe saat 19:00)
    Üniversiteyi kazanıp nereye gittiği belli olanlar:Enes AFYON vs. vs.
    ...........

Liste böyle uzar gider.Bu akşam kapılarımızı hızla bitirip sizlere gelmeye çalışacağız Barış kafe'ye yinede bizden belli olmaz malum elti,görümce ,bacanak vs akrabalar gani gani evli olunca iki taraf birden devreye giriyor...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Tüm Bursa-Mt'nin kurban bayramını kutluyorum.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    herkese ıyı bayramlar

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Mt bursa ailesi nerdesiniz yaw ben ve sedat(mudanyali) bariş kafe önunde kök salmaya başladik bile yarim saattir bekliyoruz sesimizi duyup buraya gelecek varmi bakem
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm dostların mübarek kurban bayramı kutlu olsun
    Abicim seninde bayramın kutlu olsun... Aradım dün ama yine numaran değişmiş her zamanki gibi... Ajan tutucam senin için...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 ----------

Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt bursa ailesi nerdesiniz yaw ben ve sedat(mudanyali) bariş kafe önunde kök salmaya başladik bile yarim saattir bekliyoruz sesimizi duyup buraya gelecek varmi bakem
    Beklerim derseniz ben simdi çıkıyim...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    loading...
    arkadaşlar toplatı saati hakkında bilgi verebilirmisiniz??tam bilmiorum saati ..cıkıp gelicem kımseyi bulamassak sap gibi kalmayalım..

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Firat biz birazdan kalkacaz cem başkan sabah yola cikacakmis erken kalkmasi gerekiyor bizde yavaş yavaş kacacaz ama hayirlisiyla başka bir gune kalir sonra görüşürüz arkadaşlar bilginize yarin buluşma yok
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Dün akşam az bir katılım ile bayramlaşma gerçekleşti.Zeko ile Sedat'ı carefour da turlarken bulduk,Cem ile Pınar ı gayet kelebek bir şekilde arabalarında,Mert zannedersem tabanvayları ile geldi,bizde Faruk la tüm kelebekliğimiz ile 4 teker ile Barış kafeye iştirak ettik,beğendim doğrusu çok güzel bir yerdi,yinede bizim Papet başka güzel...
    Mami senide bekleyelim dedik fakat bayram sakata girecekti fakat suç sende madem gelicektin neden erken yola çıkmadın,hiç olmadı bu şimdi..

Fırat sende suçlusun saat 10 dan sonra gece hayatı dilimine giriyor.Oğlum biz 11:00 ve 1:00arası şifalı uyku saatini kaçırmama yaşlarındayız.Erken yatmazsak sandalyede uyuklama yer yer şekerleme yapma gibi alametlerimiz husule geliyor.

Bu arada Şu saatlerde Ayvalık yolu bayram yolculuğunda olan yolcularımız Pınar ve Cem'e hayırlı yolculuklar diliyoruz...

Muhtemelen ilk gezimiz şu bizim hafta arası fink attığımız göl kenarında bol sucuk ekmekli bir piknik mahiyetinde olacak ,ütfen hazırlanın,başkanımız döndüğünde tam olarak yeri ve zamanı sizlere bildirecektir...

Şimdi herkese Hayırlı bayramlar ve hızla usanmadan el öpmelere devamlar diliyorum...
    (Yollarda ve gönüllerde buluşmak dileğiyle)

ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    bayramınız mübarek olsun bursalı, arkadaşlar.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

Andurilf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125

3 aralık

bahadır abi şimdi geldim bursa'ya gitmeden sen askere görüşelim abi bişeyler ayarlıyalım
    Rock & roll

Berkant ÖZTÜRK

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kadar istanbuldan selam getirdik hiç kimsede almamış çok kırıldım şimdi
    istanbul mt ye katılma şakaydı ama ciddi ciddi düşüncem şimdi

aynen bekocum bahadır abi gitmeden bişeyler ayarlıyalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    yaw ben gelemedım benım bebıs kalabalıktan okadar sıkıldıkı anlatamam alısmamıs cocuk dellendı bende yalnız cıkamadım sızı yalnız bıraktım kusara bakmayın artık bıdahakı sefere herkese ıyı bayramlar

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadar istanbuldan selam getirdik hiç kimsede almamış çok kırıldım şimdi
    istanbul mt ye katılma şakaydı ama ciddi ciddi düşüncem şimdi

aynen bekocum bahadır abi gitmeden bişeyler ayarlıyalım
    A.s
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Uzun süredir bazı anlarda BursaMT'nin hızlı iletişime gerek duyduğu gözüme çarpıyor. Bir süredir bu olayı yapmak istesem de Messenger Group üyelikleri kapalı olduğundan ertelemek zorunda kalıyordum. Bu gece, bu vakitte uyku tutmamış olsa gerek ki baktığımda grup üyeliklerinin açılmış olduğunu gördüm ve birçok kullanıcının Messenger kullandığını varsayarak ortak bir kanal adresi aldım.

Öncelikle biraz sistemden bahsedeyim;
    Bu sistemi genel olarak anlatmak istersek "Gerçek adreslerinin görünmeden, ortak bir konuşma penceresinde iletişim kurmanızı sağlar" diyebiliriz.

Peki Bursa MT için ne gibi kolaylıklar sağlayacak?
    *Öncelikle birkaç saat içinde yapılacak anlık etkinlik, gezi, buluşma, karar değişikleri, acil ihtiyaçlar vs. görüşmelerin daha hızlı ve kısa sürede yapılmasını sağlayacak.

*Genel etkinlik olmayan, birkaç kişiyle yapılacak etkinliklerin konuşulması için hızlı bir görüşme ortamı sağlayacak. (ÖRN; MT Canım sıkıldı çay içmeye genel var mı?) gibi diyaloglar görmek mümkün olacak.

*Konuşmalar 24 saat boyunca kayıt altında tutulacak ve anlık kararı geç gören kişi bile konuşmaları okuduğuna arkadan hızlı gelirse etkinliklere yetişebilecek =)

*Resimlere bakınca daha iyi anlayacaksınız.

Aşağıdaki işlemlere başlamadan önce grubumuzun adresi olan; group883077@groupsim.com adresini Windows Live Messenger veya MSN Messenger'a eklemek gerekiyor. Eklediğinizde otomatik olarak kabul edileceksiniz ve hızlı iletişim başlıyor.

1.Öncelikle eklediğimiz "Bursa MT" adlı yeni kullanıcı ile bir konuşma penceresi açıyoruz.

2.Daha sonra konuşmaya katılmak için titreşim yolluyoruz. Daveti kabul ediyoruz.

3.Artık konuşma kanalındayız ve o an konuşan birileri var ise zaten yazılar önümüze dökülmeye başlayacak.
    Sağ tarafta da konuşma katılımcılarının listesini göreceksiniz.

4.Konuşmaya katıldıktan sonra sağ tarafta bulunan "Activity Panel" kısmının "Ayarlar" bölümünden "Takma İsim" kısmına adınız, plakanız, nickiniz vs. yazmanız tanınmanız açısından kolaylık sağlayabilir. Burada yazdığınız takma isim, Messenger'ınızdaki isminizi etkilemez, sadece BursaMT konuşma grubuna özel bir isim olur.

5.Sürekli iletişim halinden sıkılırsanız resimde görüldüğü gibi "/b" komutu ile 120 dakika boyunca iletişimi kapatabilirsiniz. 120 dakika sonra iletişim tekrar başlar. Daha kısa süre içinde tekrar konuşmaya dönmek istediğiniz de aynı komutu tekrar kullanarak anında tekrar iletişim kurabilirsiniz.

Olası karşılaşılabilecek sorunlar ve çözümleri;
    Sorun1:Herhangi bir şekilde "Activity Panel" bölümünün kapanması.
    Çözüm1: Titreşim butonu ile titreşim yollayınız ve daveti kabul ediniz.

Sorun2: Pencerenin kapatılması halinde gruba hala bağlı kalınması ve istenmediği halde hala konuşmaların bilgisayar ekranına gelmesi.
    Çözüm2: "/b" komutunu kullanınız (5. madde) veya "Bursa MT" adlı kullanıcıyı kişi listenizden daha sonra engeli kaldırmayı unutmamak üzere engelleyiniz.

NOT: Messenger'ınızı açtığınızda, "Bursa MT" adlı kişiye tıklayıp titreşim göndermediğiniz sürece, anlık konuşulanları göremezsiniz. Herhangi birşey yazmasanız bile konuşmaları okumak için titreşim göndermeniz (2.Madde) gerekmektedir.

Bu grup konuşmasında hiçbir zaman gerçek adresinin görüntülenmez.

Umarım gerçekten işimize yarar bir şey olur ve iletişimimizi kolaylaştırır.

Şimdilik herkese - iyi geceler mi desem iyi sabahlar mı bilemedim-

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alper Sistem güzel fakat kullanılırsa forum olayını bitirir... Buda hoş olmaz sanırım... Md de yapmıştık bi ara sms muhabbeti vardi mesela başkan bi sms yolluyo... Tüm üyelere gidiyo... Yada bi üye kaza yapmis Allah korusun ayni anda herkesin haberi oluyo... Tabi maliyeti nedir tam bilmiyorum... Sen bunu bi araştır bence... Daha kullanışlı olacaktır... ;-)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ben ekledim belkide fena olmaz.Tabii biz yinede forma ısrarla yazmaya devam edicez.Batuhan a.s. İstanbul gözbebeğimiz ben o şehre aşığım...Bahadır sen askere tam olarak ne zaman gidiyorsun sana bir veda korteji yapalım...

Motosikleti
    ramzey 200cc
    msn grup güzel bir çalışma. bursada olmamama rağmen ben de ekledim en azından naptığınızı bilirim
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alper Sistem güzel fakat kullanılırsa forum olayını bitirir... Buda hoş olmaz sanırım... Md de yapmıştık bi ara sms muhabbeti vardi mesela başkan bi sms yolluyo... Tüm üyelere gidiyo... Yada bi üye kaza yapmis Allah korusun ayni anda herkesin haberi oluyo... Tabi maliyeti nedir tam bilmiyorum... Sen bunu bi araştır bence... Daha kullanışlı olacaktır... ;-)
    Zaten genel anlamda forum olayını bitirecek kadar aktif bir iletişim olursa, sürekli gelen iletiler can sıkabilir bir süre sonra. Burada asıl amaç çabuk karar vermek. Gerektiğinde anlık iletişim kurabilmek...
    Yoksa zaten forum ortamı kalıcı bir platform ama bazen de çok uzun sürelere mal oluyo beklerken.
    Örn: Üyelerin büyük bir kısmı sürekli forumda durmaz. Bakar, cevap verir ve çıkar. Ama genelde bilgisayar açık ise köşede Messenger da açıktır. Böylece daha kolay bir iletişim sunar diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler