Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    loading...
    gecmiş olsun soner abi...gene ucuz atlatmıssın buna sukur...etrafta it kopuk dolu dikkat et kendine..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    soner abi geçmiş olsun allah beterinden korusun

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alperrr abey sanırım seni gördük yanımızdan geçtin.
    Nerde gördünüz læ

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Offf ya Soner Çok büyük geçmiş olsun,gerçekten verilmiş sadakan varmış ve bu kadarla sıyırmışsın.Ben yağmurda kendim kaydım düştüm 3 ay oluyor;Hala bacaklarımda morluklar var.İlk okumaya başladığımda inan kötü oldum ve devamı geldikçe rahatladım...

Bu arada Doobly ve Özcan bu gün herkes kendi takıldı program yapılamadı.Biz eve daha yeni girdik,4 tekerlekli dolaştık ve ben yine motoru özledim,Çaylaks iyi yazmışsın cidden en yakın tarihte güzel bir havada başkandan Teleferiğe kadar motorlu olan bir Uludağ gezisi istiyoruz.Malum artık oraya motorla çıkmanın tehlikeli olduğu bir mevsim dilimine giriyoruz...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nerde gördünüz læ
    ihsaniyede birey dershanesinin ordan gidiyodun bulvaramı gidiyodun yoksa

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    saolun arkadaslar aslında bıseyım yoktu ama sımdı gercekten yandan carklı gezıyorum sag tarafım tutmuyo surunmeye devam

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ihsaniyede birey dershanesinin ordan gidiyodun bulvaramı gidiyodun yoksa
    Aksam 6 civarı gördüysen doğru görmüşsün ben bu günlük gezimi tamamlamış eve dönüyodum o saatlerde. Acıbadem'in orda oturuyorum ya...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aksam 6 civarı gördüysen doğru görmüşsün ben bu günlük gezimi tamamlamış eve dönüyodum o saatlerde. Acıbadem'in orda oturuyorum ya...
    doğru görmüşüz demekki

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Geçmiş olsun soner abi
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ooo soner abi çok geçmiş olsun sana birşey olmaması sevindirici. birkaç çizik geçer elbet senden de motosikletten de fakat daha üzücü olayların yaşanmaması en güzeli :=)
    [B][I]ErDeM[/I][/B]::whip:: ::xrock::

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Soner cok gecmis olsun
    allah daha kötüsünden sakinsin
    ufak tefek ciziklerle atlatmisin
    bende carsamba gunu kaza yaptim tabiki benim hatam kumda on frene biraz sert dokunuca kendimi yolda yatarken buldum allaha sukur cizik bile almadim ama malum 2 teker
    Tekrardan gecmis olsun
    Yollarda ve gonullerde bulusmak dilegiyle...
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaza yaptım salagın bırı 130 la gıderken onume kırdı veeee surunme operasyonum basladı hersey cook cabuk olup bıtıyo ne arabayı hatırlıyorum nede nasıl uctugumu sadece ıcınde genc bı cocuk vardı ve durmadan gıttı valla yavaslamadı bıle [COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:46 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:50 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

hayret bısey sadece sag tarafım bıraz agrıyo baskada bıseyım yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

kaza yaptım kaskım yolun karsısına fırladı motor stop etmedı amaaa gozlugum halaa gozumdeydı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:55 ----------

yasıyorum accık saglamım gorun dedım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:59 ----------

yaaa en sevdıgım botum du

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:02 ----------

en sevdıgım cantam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 ----------

en sevdıgım farım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:10 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:08 ----------

yaaa en sevdıgım dızım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:10 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:11 ----------

favorı dızımdı uf oldu
    Abi büyük geçmiş olsun... Bi an 130 u görünce korktum gercekten... Verilmiş sadaka bi kere daha kanıtladı kendini... Bu kadar ucuz atlatılabilirdi heralde... Zaten bikac gündür yalova motofestten tanıdığım aykut urak i takip ediyordum... Aman bizden biridemi diye sok oldum... Ki onlar 60-70 gibi bi hızla kaza yaptılar... Arkasındaki bayan artci ile birlikte baya riskli günler geçirdiler hastanede... Hatta aykut urak ilk zamanlar belden aşağısini hissetmiyordu... Simdi iyiler... Ayrıca kasksiz kullanmamanda cok iyi bir huy... Bazen kaza yapınca her taraf pert oldu diyo insan ama bi bakiyosun hic bisey yok... Ama 130 için böyle düsünmek biraz zor olur tabi... Insanlar ne kadar duyarsız... Ben arabayla giderken önümde böyle bisey olucak... Basar o adamı yakalarım... Motora bindiririm... O anı yaşatirim... Sonra hasarı alır gönderirim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:18 ----------

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Offf ya Soner Çok büyük geçmiş olsun,gerçekten verilmiş sadakan varmış ve bu kadarla sıyırmışsın.Ben yağmurda kendim kaydım düştüm 3 ay oluyor;Hala bacaklarımda morluklar var.İlk okumaya başladığımda inan kötü oldum ve devamı geldikçe rahatladım...

Bu arada Doobly ve Özcan bu gün herkes kendi takıldı program yapılamadı.Biz eve daha yeni girdik,4 tekerlekli dolaştık ve ben yine motoru özledim,Çaylaks iyi yazmışsın cidden en yakın tarihte güzel bir havada başkandan Teleferiğe kadar motorlu olan bir Uludağ gezisi istiyoruz.Malum artık oraya motorla çıkmanın tehlikeli olduğu bir mevsim dilimine giriyoruz...
    Nevin abla su an zaten o dilimdeyiz... Ben geçen sene çıktığında son 5-10 km 5 cm karın üzerine gittim... Akilli adam isi degil bence gitmeyin... Güneye gidin oralar daha sıcaktir simdi... Hem erdemide görürsünüz... =)
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Soner abi geçmiş olsun, keşke hiç yapmamış olsaydın ama 130 la bu kadar hasar kötünün iyisi olmuş. Senin motora nazar değmiş olabilir, göze gelmiştir
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

Geçmiş olsun Soner. Sana da Zekeriya. Aman arkadaşlar ne olursunuz dikkatli sürün şu aleti. Bakın havalar puslu, sisli. O pus ve sis de asvaltı buz patenine döndürüyor. İşin kötüsü yolun kaygan olduğu da belli olmuyor. O yüzden lütfen ama lütfen dikkatli olun. Fazla hız yapmayın. Gideceğiniz yere bir 10 dakika sonra varın ama sağsalim varın. Soner, birisi önüme kırdı aniden diyorsun da hızını da yazmışsın. Kusura bakma ama senin de kabahatin var. Bu motorsikletlerle bu trafikte, bu yollarda 130 km. çok fazla. Motorsiklet aldığımdan beri anlıyorum sizi. İnsan daha hızlı gitmek istiyor ama kazın ayağı öyle değil işte. Hız yapınca bu tür kazalar neredeyse kaçınılmaz oluyor. Bu sayfalarda kaza haberi okumak istemiyoruz. O yüzden tekrar söylüyorum lütfen daha dikkatli olun, aşırı hız yapmayın. Söz konusu olan kendi canınız çünkü.

Bu haftaki buluşma organizasyonu benim de hatamdan dolayı tam bir fiyaskoydu. Cumartesi günü fırsat bulup da siteye giremememden dolayı gördüğüm kadarıyla bir kaos yaşanmış buluşma yeri konusunda. Evet hava güzel diye biz Pınar'la Mudanya'ya gittik ama daha Mudanya'ya girer girmez yanıldığımızı anladık. Bursa'da hava günlük güneşlikken Mudanya sisli puslu ve buz gibiydi.

Neyse olan oldu, bu hafta böyle geçti. Önümüzdeki hafta cumartesi akşamı Barış Kafede buluşalım. Hem haftalık buluşmamızı gerçekleştirmiş oluruz hem de bayramlaşmış oluruz. Bayramlaşma da olacağından katılımın fazla olması iyi olur
    .

Bu arada cumartesi akşamı bizi buz gibi bir yer olan Papet'ten alıp evlerine götüren, sıcacık ıhlamurlarla içimizi ısıtan Nevin'e ve Faruk'a gerçekten çok teşekkür ediyorum. O ıhlamıurlar belki de bizi üşütüp hastalanmaktan korudu.
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

Motosikleti
    ---------
    Alıntı Cemamca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada cumartesi akşamı bizi buz gibi bir yer olan Papet'ten alıp evlerine götüren, sıcacık ıhlamurlarla içimizi ısıtan Nevin'e ve Faruk'a gerçekten çok teşekkür ediyorum. O ıhlamıurlar belki de bizi üşütüp hastalanmaktan korudu.

Ben Nevin'in bitkisel ilaçları sayesinde hastanede çalışmama rağmen doktor görmüyorum.

Soner kardeş büyük geçmiş olsun galiba senin ilgi çeken motosikletine nazar değdi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    sag tarafım felcyav valla ıyı hıcbıseyım yok ha suruklendım kalktım sapasaglam kaskım nasıl fırladı anlamadım ama gozluklerımın gozumde olması sasırtıcı yav dıyorumkı kasklarıda gozluktenmı yapsalar acep

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Geçmiş olsun Soner. Walla İlk etapta panik atak oldum ama sonra esprilerinle gevşeyip ayakta dimdik duran fotoğrafınla iyice rahatladım. Umarım birileri plakayı almıştır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:30 ----------

Bu arada Nevin hocanın ve aramızda uzun zamandır göremesekte HUSKAR Hüseyin in öğretmenler gününü kutlarım.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Nevin hocam ve arkadaşlarinizin ögretmenler gününüz kutlarim
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Forumumuzun nadide bayan motorcu hocası (kaç özellik bi arada =) öğretmenler gününüz kutlu olsun...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:32 ----------

Bu arada artik 100 diye bişey yok... Sadece 99 gün...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Bu arada artik 100 diye bişey yok... Sadece 99 gün...
    Ha gayret Mami. İki rakkama düştün ya gerisi kolay artık.

Başta Nevin Hoca'mız olmak üzere tüm öğretmenlerimizin günü (Her ne kadar bu hafta öğretmenlik yapamasalar da) kutlu olsun. Ülkeye, devlete, devletin hemen hemen her kurumuna, Türk Milleti'ne ve de bilhassa Atatürk'e saldırıların arttığı şu günlerde bu saldırılara inat vatanına bağlı, milletini seven, Atatürk'e her ne olursa olsun sahip çıkan nesiller yetiştirilmesinde öğretmenlerimize çok büyük görevler düşüyor. Ülkemizin içinde bulunduğu zor şartlarda yerine getirmeleri gereken bu zorlu görevde tüm öğretmenlerimize başarılar
    .
    Bursa MT Grubu Başkanı-Cem Telgeren SKYGO SG 250-16 BPC 66

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler