Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Skyjet 150 F5
    Altıparmakda gördüm sizleri eşimle yemek yiyordum nefes filminin saatinin bekliyordum. Benim hala ehliyetim olmadığı için motor 3 aydır garajda yatıyor inşallah sene sizlere katılırım. Bu arad çok güzel bir geçiş oldu gururlandım bir an

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursunes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    ahh ahh bende motoru satmasaydım size katılacaktım
    çok güzel bi organizasyon olmuş bulvarda gördüm sizleri o kalabalığın içinden geçişiniz harikaydı. Artık seneye kısmet ya da 23 nisan-19 mayıs...
    16 BHN 22
    (BatuHaN)

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Sağol Pınarım fotolar güzel olmuş her seferinde uğraşıyorsun hakkını helal et.Ben bu akşam Vitamin e gelemiyorum.Fakat bu taraflara gelirseniz ağırlarız...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özcen abime öncelikle burdan başın sağolsun diyorum:
    Allah razı olsun kanu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:34 ----------

Alıntı Andurilf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herşey güzeldi. Özcan abi tekrardan başın sağolsun
    Allah razı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:34 ----------

Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nolmus ozcana yavv

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:32 ----------

okudum sımdı gordum basın saolsun kardesım
    Dostlar sağolsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 ----------

Alıntı schatten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özcan kardeşim başın sagolsun yaa çok üzüldüm
    Allah razı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:35 ----------

10 günde iki yakınımı birden kaybettim.

Önce henüz hayatının baharında olan Canan Aydın ablamı (36),
    sonra elinde büyüdüğüm her ne kadar akrabalık bağım olmasa da kendi ananemden çok sevdiğim kankamın annanesi Münire Eker'i (76) toprağa teslim ettik.
    Benim için zor bi haftaydı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:41 ----------

Toprakları bol, mekanları cennet olsun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:41 ----------

Cumhuriyet kutlamalarına gelirsek;

Herşey çok güzeldi.Fakat hiçbir haber sitesinde fotoğrafları bulamadım.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bu akşam buluşmaya gelemeyebilirim. Hala evdeyim çizimler ile uğraşıyorum. 1 saat daha sürecek gibi duruyor. Sonra çıkar gelirim belki söz vermiyorum ama çok geç olmazsa uğrarım kesin. Umarım soğuk ve yağmur bahanesi ile katılım sıfır olmaz.

Motosikleti
    YAMAHA BWS 100S/2006

Merhaba ben levent

merhaba ismim levent aranıza yeni katılıyorum, yamaha bws 100 kullanıcısıyım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:49 ----------

Yamaha bws 100 kullanan arkadaşlarla bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum.

Motosikleti
    SYM GTS 250
    leventbattal Merhaba ben levent
    merhaba levent bey aramıza hoş geldiniz gezilerde sizide aramızda görmek isteriz
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

Motosikleti
    YAMAHA BWS 100S/2006
    Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım yakın tarihte bir aktivite olacakmı ? katılmak isterim.

Motosikleti
    FYM 250
    bu aksamkı bulusmaya katılıcaktım ama malum yoldan yenı geldım bu yuzden dınlenmeye ıhtıyacım var yoruldum bu arada aramıza hosgeldın yakın bır tarıhte gezı olucak fakat henuz daha kesın bır plan yapılmadı formu takıp edersen gezıden haberın olur ayrıca bulusmalara da katılarak daha yakından tanısma ımkanı da bulmus olurus en yakın zamanda beklıyorus senı de...
    BaHaDıR eRDiM---16 LS 347(GöLGeM):bounce:

Motosikleti
    SYM GTS 250
    bu ay içinde eskişehir tarafına bi gezi düşünülüyor tarih tam olarak daha belirlenmedi bahadırın dediği gibi burdan takip ederseniz bekleriz

bu haftaki vitamin cahe buluşmasına bizde katılamadık
    [B]][COLOR="Red"]DESPARADOX[/COLOR] [/B] ............16 JRR 33.......... PINAR ONAT

Motosikleti
    GT250R
    Bu akşam Collezion'dan Ahmet abi ile birer yağmur eşofmanı aldık. 35 TL fiyatı var ve 1 alana 1 bedava. İki tane alıp ortak ödedik. Hemen üstüme giydim, yağışta eve kadar (10km) geldim ve hiç su çekmedi. Damlalar direk kayıyor üzerinden. Böyle birşeye ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    ÖZCAN Abi bugün buluşurmuyuz abi?

Motosikleti
    aRora aR150t Yamaha yßr-125
    Başınız SağoLsun Allah Sabır VErsin..
    [B][I][COLOR="DarkRed"]aRamızdaki Tek Fark Şanzuman!. Sen: 6 viteS, 5 iLeri, 1 Geri.
    ßen iSe: 5 Vites,5 iLeri.[/COLOR][/I][/B] [COLOR="Black"][B]Saadettin KartoğuLLarı Sado.. O Rh (-)[/B][/COLOR]

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı leventbattal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım yakın tarihte bir aktivite olacakmı ? katılmak isterim.
    Her cumartesi akşamı Kültürpark/Vitamin Cafe'de buluşuyoruz. Gerçi çoğu arkadaş yağmurdanmıdır artık soğuktanmıdır bilinmez ama katılımı azalttılar ama...

Motosikleti
    burgman 400
    arkadaşlar her cumartesi

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    Alıntı leventbattal adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:49 ----------

Yamaha bws 100 kullanan arkadaşlarla bilgi paylaşımında bulunmak istiyorum.

hoşgeldin cumartesi akşamları kültür parkta vitamin kafede toplanıyoruz bekleriz

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her cumartesi akşamı Kültürpark/Vitamin Cafe'de buluşuyoruz. Gerçi çoğu arkadaş yağmurdanmıdır artık soğuktanmıdır bilinmez ama katılımı azalttılar ama...
    nasıl geldim ama şemsiyemi kaptım hop vitamindeyim .
    eşofman testten başarıyla geçtiyse sevindim

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin cumartesi akşamları kültür parkta vitamin kafede toplanıyoruz bekleriz

Abi bugün de giydim 2. test pek iyi olmadı ceplerden alıyor. Ama oralara dediğin gibi cırtcırt diktirmek lazım.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı ShyTan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başınız SağoLsun Allah Sabır VErsin..
    Allah Razı Olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:40 ----------

Alıntı kara murat16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÖZCAN Abi bugün buluşurmuyuz abi?
    Buluşuruz Murat.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:41 ----------

Bu akşam Collezion'dan Ahmet abi ile birer yağmur eşofmanı aldık. 35 TL fiyatı var ve 1 alana 1 bedava. İki tane alıp ortak ödedik. Hemen üstüme giydim, yağışta eve kadar (10km) geldim ve hiç su çekmedi. Damlalar direk kayıyor üzerinden. Böyle birşeye ihtiyacı olan varsa kaçırmasın.
    Yarın İş çıkışı gidip bakıcam eşofmanlara.Ortak almak isteyen varsa buluşalım.Telefonumu biliyorsunuz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:43 ----------

Ben gelemedim bu hafta ama bi sor niye... : 16:00 _ 24:00 vardiyası dolayısı ile.Yoksa biliyosunuz evde misafiri bırakıp gelirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:45 ----------

Bahadır Ne oldu FYM nin son durumu?
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne collezion muş ama yeri nerede şimdilik alamam ama en azından bakarım anca

Motosikleti
    YAMAHA BWS 100S/2006
    Alıntı a.banus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Herkeze teşekkur ederim göruşmek tanışmak uzere ışallah.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler